Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  8  9  10  11  12    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2016
1 lutego 2016, 13:35 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
To co - nudny ostatni dzień okienka czy jednak coś się wydarzy?


Na ostatni dzień okienka będą rozpaczliwe walki o Berahino, wg. Mirror, ale marne szanse na udany trasnfer, bo WBA odrzuciło 20mln+ funtów od NC i Stoke.

Transfer Moussy Dembele do nas nie pojdzie najprawdopodobniej do skutku, bo Spurs nie chce zgodzić się na wypożyczenie (Guardian)

Alex Pritchard znów odejdzie na wypożyczenie.

Nie podoba mi się ta końcówka okienka transferowego. :D
Na ostatni dzień okienka będą rozpaczliwe walki o Berahino, wg. Mirror, ale marne szanse na udany trasnfer, bo WBA odrzuciło 20mln+ funtów od NC i Stoke. Transfer Moussy Dembele do nas nie pojdzie najprawdopodobniej do skutku, bo Spurs nie chce zgodzić się na wypożyczenie (Guardian) Alex Pritchard znów odejdzie na wypożyczenie. Nie podoba mi się ta końcówka okienka transferowego. :D
1 lutego 2016, 13:44 [cytuj]
LOAN: Federico Fazio has joined Spanish side Sevilla on loan for the rest of the season.
LOAN: Federico Fazio has joined Spanish side Sevilla on loan for the rest of the season
1 lutego 2016, 15:19 [cytuj]
Tottenham Hotspur
28 min ·

CONFIRMED: We have reached agreement with Werder Bremen for the transfer of Milos Veljkovic.


????????????? :bezradny:
Tottenham Hotspur 28 min · CONFIRMED: We have reached agreement with Werder Bremen for the transfer of Milos Veljkovic. ????????????? :bezradny:
1 lutego 2016, 15:30 [cytuj]
LOAN: Alex Pritchard has joined West Bromwich Albion on loan for the rest of the season.
LOAN: Alex Pritchard has joined West Bromwich Albion on loan for the rest of the season
1 lutego 2016, 15:46 [cytuj]
smackey powiedział/a:
Tottenham Hotspur
28 min ·

CONFIRMED: We have reached agreement with Werder Bremen for the transfer of Milos Veljkovic.


????????????? :bezradny:


Trasnfermarkt twierdzi, że sprzedaliśmy go za 330 tys
Chyba solidny ruch, bo chciał odchodzić jako free transfer.


dzejkob - o pritchardzie pisałem ;P

Fazio wypożyczony już oficjalnie, spurs potwierdzili na FB :D Ciekaw jestem, czy ustalona jest już kwota wykupu
Trasnfermarkt twierdzi, że sprzedaliśmy go za 330 tys Chyba solidny ruch, bo chciał odchodzić jako free transfer. dzejkob - o pritchardzie pisałem ;P Fazio wypożyczony już oficjalnie, spurs potwierdzili na FB :D Ciekaw jestem, czy ustalona jest już kwota wykupu
1 lutego 2016, 15:57 [cytuj]
Aaa no bo to co wklejam to wszystko oficjalne wpisy wlasnie z FB :D
Aaa no bo to co wklejam to wszystko oficjalne wpisy wlasnie z FB :D
1 lutego 2016, 16:09 [cytuj]
Nie do końca rozumiem wypożyczenie Fazio. Nie to, żebym był jego zwolennikiem, ale na dzień dzisiejszy to ze zdrowych zawoników mogących grać na środku obrony mamy Toby'ego, Kevina i Dier'a (którego Poch wystawia jednak na innej pozycji). W razie kontuzji kogoś z dwójki Alderweireld, Wimmer trzeba albo cofać Diera na ŚO albo wystawiać Carter-Vickers'a, który póki co nawet się nie otarł o grę w pierwszym zespole. Moim zdaniem Fazio powinien na wszelki wypadek zostać do końca sezonu w obliczu kontuzji Vertonghena. Zwłaszcza że nikogo pewnie nie sprowadzimy przez tych kilka godzin które zostały.

W tym momencie to bym powiedział, że kupno środkowego obrońcy jest większym priorytetem niż zmiennika dla Kane...
Nie do końca rozumiem wypożyczenie Fazio. Nie to, żebym był jego zwolennikiem, ale na dzień dzisiejszy to ze zdrowych zawoników mogących grać na środku obrony mamy Toby'ego, Kevina i Dier'a (którego Poch wystawia jednak na innej pozycji). W razie kontuzji kogoś z dwójki Alderweireld, Wimmer trzeba albo cofać Diera na ŚO albo wystawiać Carter-Vickers'a, który póki co nawet się nie otarł o grę w pierwszym zespole. Moim zdaniem Fazio powinien na wszelki wypadek zostać do końca sezonu w obliczu kontuzji Vertonghena. Zwłaszcza że nikogo pewnie nie sprowadzimy przez tych kilka godzin które zostały. W tym momencie to bym powiedział, że kupno środkowego obrońcy jest większym priorytetem niż zmiennika dla Kane
1 lutego 2016, 16:13 [cytuj]
Walu - wolę nawet Bentaleba na ŚO od Fazio... :D
Walu - wolę nawet Bentaleba na ŚO od Fazio... :D
1 lutego 2016, 16:18 [cytuj]
podoba mi się to
Alex na wyp. do WBA
Vejkowvic do Bremy
Faza na wyp. do Sevilli :brawo:

teraz Sadio do nas i gitarrra :brawo:
.
/
podoba mi się to Alex na wyp. do WBA Vejkowvic do Bremy Faza na wyp. do Sevilli :brawo: teraz Sadio do nas i gitarrra :brawo: . /
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 lutego 2016, 16:35 [cytuj]
Zakari Labyad do Fulham (napastnik) czy to oznacza że Moussa jednak przejdziedo nas ?????
Zakari Labyad do Fulham (napastnik) czy to oznacza że Moussa jednak przejdziedo nas ?????
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
1 lutego 2016, 16:59 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
podoba mi się to
Alex na wyp. do WBA
Vejkowvic do Bremy
Faza na wyp. do Sevilli :brawo:

teraz Sadio do nas i gitarrra :brawo:
.
/


Bardzo dużo hajsu chcą


https://www.youtube.com/watch?v=liV3LwrLOZU
Niedawno pożegnaliśmy Ade, przypomnę tę celebrację :D
Bardzo dużo hajsu chcą https://www.youtube.com/watch?v=liV3LwrLOZU Niedawno pożegnaliśmy Ade, przypomnę tę celebrację :D
1 lutego 2016, 19:06 [cytuj]
Man City zmieni latem managera! Guardiola latem zostanie nowym managerem.
Ciekaw jestem, czy sprawi to jakieś kłopoty w szatni, jak u nas plotki związane z Redknapem i reprezentacją
Man City zmieni latem managera! Guardiola latem zostanie nowym managerem. Ciekaw jestem, czy sprawi to jakieś kłopoty w szatni, jak u nas plotki związane z Redknapem i reprezentacją
1 lutego 2016, 19:47 [cytuj]
cisza
cisza
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 lutego 2016, 20:37 [cytuj]
Co do Fazio jeszcze jedna sprawa - Fazio dobrze wiedział, jak głęboko w dupie jest - bo nawet my to wiedzieliśmy. Na ławce nie znajdował się nawet, gdy była duża rotacja, był chyba w gorszej sytuacji niż Andros. On sam pewnie bardzo naciskał na transfer. Dla nas to faktycznie nieznaczne osłabienie, bo był polisą ubezpieczeniową, ale nie grał od bardzo, bardzo dawna. Jego trzymanie na siłę pewnie lekko psułoby atmosferę.
Co do Fazio jeszcze jedna sprawa - Fazio dobrze wiedział, jak głęboko w dupie jest - bo nawet my to wiedzieliśmy. Na ławce nie znajdował się nawet, gdy była duża rotacja, był chyba w gorszej sytuacji niż Andros. On sam pewnie bardzo naciskał na transfer. Dla nas to faktycznie nieznaczne osłabienie, bo był polisą ubezpieczeniową, ale nie grał od bardzo, bardzo dawna. Jego trzymanie na siłę pewnie lekko psułoby atmosferę
1 lutego 2016, 22:01 [cytuj]
Gdzie są ploty jeżeli labyad podpisze umowę to Dembele ma przyjść do nas.
Gdzie są ploty jeżeli labyad podpisze umowę to Dembele ma przyjść do nas
1 lutego 2016, 22:06 [cytuj]
Okienko zamkną już nie długo./ Dobra wiadomość taka że pozbyliśmy się piłkarzy którzy przeważnie NIE grają .:bezradny: ale transferu w naszą stronę jak było tak nie ma. Czyż by coś było ?! czy obędzie się z reką w dupie bez rewelacji ? bo tak mi się coś wydaje ... :blee:
Okienko zamkną już nie długo./ Dobra wiadomość taka że pozbyliśmy się piłkarzy którzy przeważnie NIE grają .:bezradny: ale transferu w naszą stronę jak było tak nie ma. Czyż by coś było ?! czy obędzie się z reką w dupie bez rewelacji ? bo tak mi się coś wydaje ... :blee:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
1 lutego 2016, 23:09 [cytuj]
https://twitter.com/SBerahino/status/694279526856183808

Kaput
https://twitter.com/SBerahino/status/694279526856183808 Kaput
1 lutego 2016, 23:37 [cytuj]
Trochę szkoda tego Dembele, ale ogólnie to nie spodziewałem się po tym okienku jakiś większych wzmocnień ani osłabień więc można stwierdzić, że okienko było takie, jakiego oczekiwałem i oceniam je w miarę pozytywnie.

Oprócz braku zmiennika dla Kane martwi mnie dość wąska kadra na pozycji środkowego obrońcy, ale z drugiej strony, myślę, ze zarówno z (odpukać!!) kontuzją Kane, jak i któregoś z ŚO jakoś byśmy sobie poradzili :)
Trochę szkoda tego Dembele, ale ogólnie to nie spodziewałem się po tym okienku jakiś większych wzmocnień ani osłabień więc można stwierdzić, że okienko było takie, jakiego oczekiwałem i oceniam je w miarę pozytywnie. Oprócz braku zmiennika dla Kane martwi mnie dość wąska kadra na pozycji środkowego obrońcy, ale z drugiej strony, myślę, ze zarówno z (odpukać!!) kontuzją Kane, jak i któregoś z ŚO jakoś byśmy sobie poradzili :)
1 lutego 2016, 23:51 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Trochę szkoda tego Dembele, ale ogólnie to nie spodziewałem się po tym okienku jakiś większych wzmocnień ani osłabień więc można stwierdzić, że okienko było takie, jakiego oczekiwałem i oceniam je w miarę pozytywnie.

Oprócz braku zmiennika dla Kane martwi mnie dość wąska kadra na pozycji środkowego obrońcy, ale z drugiej strony, myślę, ze zarówno z (odpukać!!) kontuzją Kane, jak i któregoś z ŚO jakoś byśmy sobie poradzili :)


Też tak myślę. Skład jest głęboki, jednak wypadałoby sprowadzić jakieś transfery na miejsce zawodników, których się pozbyliśmy - townsenda i fazio, nawet jeśli, jakbyśmy mieli ich wypożyczyć i mieli tylko grzać ławkę. Ale Poch wie przecież, co robi :D



Imbula w Stoke za ponad 18 mln funtów.
Hmm... A latem przenosił się do Porto... :D
Też tak myślę. Skład jest głęboki, jednak wypadałoby sprowadzić jakieś transfery na miejsce zawodników, których się pozbyliśmy - townsenda i fazio, nawet jeśli, jakbyśmy mieli ich wypożyczyć i mieli tylko grzać ławkę. Ale Poch wie przecież, co robi :D Imbula w Stoke za ponad 18 mln funtów. Hmm... A latem przenosił się do Porto... :D
2 lutego 2016, 01:49 [cytuj]
Mam nadzieję, że Pochettino i jego sztab wiedzą co robią, bo stawiamy wszystko na jedną kartę, moim zdaniem bardzo, bardzo niepewną.

Jutro Harry dozna kontuzji albo wyłapie jakąś czerwoną kartkę i jesteśmy w dupie.

Co wtedy? Chadli? Chyba najlepsza opcja, Sona w ataku specjalnie nie widzę, Lamela się tam nie nadaje, od biedy Dembele który przecież na takiej pozycji grał w Holandii, ale wtedy w środku pola leżymy i kwiczymy przy twardziej grającym rywalu.

Ten sezon jest dla nas niepowtarzalną szansą na osiągnięcie czegoś konkretnego, jakkolwiek na to patrzeć to jesteśmy w wyścigu o tytuł, a już na pewno liczymy się w walce o top4. Zamiast to wykorzystać, zwiększyć swoje szanse, to my jesteśmy ultra bierni i gramy ryzykownie, tak jak kilka lat temu za czasów Redknappa. Jak to się skończyło wszyscy wiemy.
Mam nadzieję, że Pochettino i jego sztab wiedzą co robią, bo stawiamy wszystko na jedną kartę, moim zdaniem bardzo, bardzo niepewną. Jutro Harry dozna kontuzji albo wyłapie jakąś czerwoną kartkę i jesteśmy w dupie. Co wtedy? Chadli? Chyba najlepsza opcja, Sona w ataku specjalnie nie widzę, Lamela się tam nie nadaje, od biedy Dembele który przecież na takiej pozycji grał w Holandii, ale wtedy w środku pola leżymy i kwiczymy przy twardziej grającym rywalu. Ten sezon jest dla nas niepowtarzalną szansą na osiągnięcie czegoś konkretnego, jakkolwiek na to patrzeć to jesteśmy w wyścigu o tytuł, a już na pewno liczymy się w walce o top4. Zamiast to wykorzystać, zwiększyć swoje szanse, to my jesteśmy ultra bierni i gramy ryzykownie, tak jak kilka lat temu za czasów Redknappa. Jak to się skończyło wszyscy wiemy
|<  <<  <  8  9  10  11  12    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 104 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się