Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  8  9  10  11  12  
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2016
2 lutego 2016, 10:01 [cytuj]
mosaj powiedział/a:


Jutro Harry dozna kontuzji albo wyłapie jakąś czerwoną kartkę i jesteśmy w dupie.


Wypluj te słowa :P
Poch już wypowiadał się na temat opcji w ataku - nie będzie zakupów na hurra, bo brakuje zawodnika. Zawodnicy są w akademii (Poch mówił przede wszstkim o K. Sterlingu i jeszcze jednym, ale nie pamiętam niestety drugiego naziwiska :P)
Son na szpicy z resztą spisywał się bardzo dobrze, tyle, że z ogórami.
Dembele jest zbyt solidny w pomocy, żeby go wystawiać do ataku (swoją drogą, ostatnio zastanawiałem się, czy to nie był jakiś inny Demebele i może mi się wydawało, że grał w ataku :D)
Wypluj te słowa :P Poch już wypowiadał się na temat opcji w ataku - nie będzie zakupów na hurra, bo brakuje zawodnika. Zawodnicy są w akademii (Poch mówił przede wszstkim o K. Sterlingu i jeszcze jednym, ale nie pamiętam niestety drugiego naziwiska :P) Son na szpicy z resztą spisywał się bardzo dobrze, tyle, że z ogórami. Dembele jest zbyt solidny w pomocy, żeby go wystawiać do ataku (swoją drogą, ostatnio zastanawiałem się, czy to nie był jakiś inny Demebele i może mi się wydawało, że grał w ataku :D)
2 lutego 2016, 10:21 [cytuj]
A co powiecie o pomysle zeby jak by co to w ataku wystawic Alliego?
A co powiecie o pomysle zeby jak by co to w ataku wystawic Alliego?
2 lutego 2016, 11:50 [cytuj]
Nie ma co się oszukiwać, o wiele lepiej wyglądamy jak Kane gra na szpicy. I nie chodzi tylko o zdobywane bramki, ale pracę jaką wykonuje. Gra tyłem do bramki. Chadli i Son mogą grać z przodu, ale żaden z nich nie da nam tej jakości. Trzeba się modlić, żeby Harry był zdrowy na najważniejsze mecze. Za chwile Liga Europy i będziemy grać praktycznie co 3 dni jeżeli połączymy to z FA cup. Harry nie będzie mógł zagrać we wszystkich tych meczach, wtedy przekonamy się co warty jest Son i Chadli z przodu. Alli ma 19 lat więc niech rozwija się na swojej pozycji.
Nie ma co się oszukiwać, o wiele lepiej wyglądamy jak Kane gra na szpicy. I nie chodzi tylko o zdobywane bramki, ale pracę jaką wykonuje. Gra tyłem do bramki. Chadli i Son mogą grać z przodu, ale żaden z nich nie da nam tej jakości. Trzeba się modlić, żeby Harry był zdrowy na najważniejsze mecze. Za chwile Liga Europy i będziemy grać praktycznie co 3 dni jeżeli połączymy to z FA cup. Harry nie będzie mógł zagrać we wszystkich tych meczach, wtedy przekonamy się co warty jest Son i Chadli z przodu. Alli ma 19 lat więc niech rozwija się na swojej pozycji
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 lutego 2016, 14:17 [cytuj]
Wydaje mi się, że w pucharach krajowych Kane nie będzie grał.
Co do Alliego na szpicy - nie no, raczej nie :D Ofensywny pomocnik, 'skrzydła' i pomoc spoko, ale nie na szpicy. Na szpicy już lepiej Dembele, bo kiedyś tam grał. Nie ma co gdybać, poczekamy, zobaczymy.
Wydaje mi się, że w pucharach krajowych Kane nie będzie grał. Co do Alliego na szpicy - nie no, raczej nie :D Ofensywny pomocnik, 'skrzydła' i pomoc spoko, ale nie na szpicy. Na szpicy już lepiej Dembele, bo kiedyś tam grał. Nie ma co gdybać, poczekamy, zobaczymy
|<  <<  <  8  9  10  11  12  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się