Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2016
28 października 2015, 01:25 [cytuj]
Wiem, wiem: do rozpoczęcia okna transferowego jeszcze ponad dwa miesiące, więc kupa czasu, ale skoro pojawiają się już pierwsze nieśmiałe plotki, to warto otworzyć wątek, w którym można by je prezentować/omawiać/wyśmiewać/cokolwiek. Co niniejszym czynię.

A co do wspomnianych plotek: ponoć chcemy zimą pozbyć się Townsenda, a w jego miejsce sprowadzić Bolasie. Ktoś na Twitterze podawał również, że na Dele Alli zęby ostrzy sobie... PSG.
Wiem, wiem: do rozpoczęcia okna transferowego jeszcze ponad dwa miesiące, więc kupa czasu, ale skoro pojawiają się już pierwsze nieśmiałe plotki, to warto otworzyć wątek, w którym można by je prezentować/omawiać/wyśmiewać/cokolwiek. Co niniejszym czynię. A co do wspomnianych plotek: ponoć chcemy zimą pozbyć się Townsenda, a w jego miejsce sprowadzić Bolasie. Ktoś na Twitterze podawał również, że na Dele Alli zęby ostrzy sobie... PSG
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 października 2015, 11:31 [cytuj]
I podobno Pato ma przejść do BPL :P
Dele Alli raczej odchodzić jeszcze nie będzie, dopiero przyszedł :D Poza tym, to Anglik wychowany w kraju, sporo za niego będą musieli dać. Może latem ktoś się na niego skusi, zimą raczej nie.
Chelsea ****nal i Lpool chcą ściągnąć Isco, więc pozbycie się Townsenda i ściągnięcie Bolasie może być kluczowe na koniec sezonu. Oby się udało.

A tak poza tym, to podobno "starsi w szatni" nie rozumieją zachowań "Specjalnego" i choć nie ma "buntu", to jednak poważnie zastanawiają się, czy nie powinni go zmienić :D
Ktoś zrobił też podliczenie, jak wygląda ten sezon The Special One i pierwszy The Chosen One, jak się okazuje, Moyes miał lepsze statystyki po pierwszych 10 meczach :D
(z twittera Bet365):
Defending Premier League champions after 10 games:

Moyes at Man Utd: 17 points
Mourinho at Chelsea: 11 points

I podobno Pato ma przejść do BPL :P Dele Alli raczej odchodzić jeszcze nie będzie, dopiero przyszedł :D Poza tym, to Anglik wychowany w kraju, sporo za niego będą musieli dać. Może latem ktoś się na niego skusi, zimą raczej nie. Chelsea ****nal i Lpool chcą ściągnąć Isco, więc pozbycie się Townsenda i ściągnięcie Bolasie może być kluczowe na koniec sezonu. Oby się udało. A tak poza tym, to podobno "starsi w szatni" nie rozumieją zachowań "Specjalnego" i choć nie ma "buntu", to jednak poważnie zastanawiają się, czy nie powinni go zmienić :D Ktoś zrobił też podliczenie, jak wygląda ten sezon The Special One i pierwszy The Chosen One, jak się okazuje, Moyes miał lepsze statystyki po pierwszych 10 meczach :D (z twittera Bet365): Defending Premier League champions after 10 games: Moyes at Man Utd: 17 points Mourinho at Chelsea: 11 points
28 października 2015, 16:30 [cytuj]
Wątpię że ktoś przyjdzie do nas zimą. A jeśli tak to będę mocno zaskoczony. A raczej bardzo zaskoczony jeśli będzie to ktoś wartościowy. Te zimowe okna mnie tylko dobijają.
Wątpię że ktoś przyjdzie do nas zimą. A jeśli tak to będę mocno zaskoczony. A raczej bardzo zaskoczony jeśli będzie to ktoś wartościowy. Te zimowe okna mnie tylko dobijają
28 października 2015, 19:30 [cytuj]
W czasie zimowych okienek nie ma tyle pieniędzy na wydanie, poza tym, trwają rozgrywki, a okienko trwa tylko miesiąc. Oczywiście, że szanse na to, że zrobione zostaną jakieś wyjątkowe transfery są o wiele mniejsze, ale jakieś tam są. Może wyślemy N'jie na wypożyczenie i kupimy w końcu jakiegoś napastnika :D
W czasie zimowych okienek nie ma tyle pieniędzy na wydanie, poza tym, trwają rozgrywki, a okienko trwa tylko miesiąc. Oczywiście, że szanse na to, że zrobione zostaną jakieś wyjątkowe transfery są o wiele mniejsze, ale jakieś tam są. Może wyślemy N'jie na wypożyczenie i kupimy w końcu jakiegoś napastnika :D
28 października 2015, 20:32 [cytuj]
Po co oddawać Clintona na wypożyczenie? Gra całkiem dobrze a to jego początek w klubie, zresztą ktoś w obwodzie musi być w przypadku kontuzji któregoś ze skrzydłowych. Zimą powinniśmy kupić/wypożyczyć jakiegoś napastnika, i to nawet mimo odzyskania przez Kane'a formy z zeszłego sezonu.
Po co oddawać Clintona na wypożyczenie? Gra całkiem dobrze a to jego początek w klubie, zresztą ktoś w obwodzie musi być w przypadku kontuzji któregoś ze skrzydłowych. Zimą powinniśmy kupić/wypożyczyć jakiegoś napastnika, i to nawet mimo odzyskania przez Kane'a formy z zeszłego sezonu
28 października 2015, 22:39 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Po co oddawać Clintona na wypożyczenie? Gra całkiem dobrze a to jego początek w klubie, zresztą ktoś w obwodzie musi być w przypadku kontuzji któregoś ze skrzydłowych. Zimą powinniśmy kupić/wypożyczyć jakiegoś napastnika, i to nawet mimo odzyskania przez Kane'a formy z zeszłego sezonu


Tak tylko żartuję, bo uważam, że jeszcze dużo pracy przed nim, ale nigdzie indziej nie rozwinie się lepiej, niż pod skrzydłami Poch. Poza tym, nie uważam, aby "sobie radził" :D

http://www.meczyki.pl/newsy/gracz-tottenhamu-blisko-swansea/11148-n

Hmm... Nie wiem, co o tym ruchu myśleć :D Niby u nas nie gra, ale lepiej mieć rezerwowego, niż nie mieć.

I jeszcze jedno
http://www.meczyki.pl/newsy/hazard-chce-odejsc-ale-chetnych-brak/11164-n
Jakby Chelsea straciło Hazarda, to by mieli przynajmniej kasę na zwolnienie Mourinho :D
Tak tylko żartuję, bo uważam, że jeszcze dużo pracy przed nim, ale nigdzie indziej nie rozwinie się lepiej, niż pod skrzydłami Poch. Poza tym, nie uważam, aby "sobie radził" :D http://www.meczyki.pl/newsy/gracz-tottenhamu-blisko-swansea/11148-n Hmm... Nie wiem, co o tym ruchu myśleć :D Niby u nas nie gra, ale lepiej mieć rezerwowego, niż nie mieć. I jeszcze jedno http://www.meczyki.pl/newsy/hazard-chce-odejsc-ale-chetnych-brak/11164-n Jakby Chelsea straciło Hazarda, to by mieli przynajmniej kasę na zwolnienie Mourinho :D
5 listopada 2015, 11:49 [cytuj]
http://www.90min.com/posts/2699191-anderlecht-winger-encourages-tottenham-interest-as-townsend-is-banished-from-spurs-squad?a_aid=35322

Dni Androsa w Spurs dobiegają końca? Wolelibyście żeby został czy odszedł? Ja mam mieszane uczucia, z jednej strony wiem, że Townsend ma ogromny potencjał, z drugiej zbyt często to go nie wykorzystuje a w nieskończoność nikt nie będzie czekał aż zaskoczy, zwłaszcza, że mamy obecnie piłkarzy w lepszej formie na jego pozycji.

Wygląda na to że sam piłkarz też już ma dość odgrywania marginalnej roli, a do tego podpadł Pochowi. Myślę ze w zimie odejdzie do jakiegoś średniaka pokroju Stoke i tam będzie grał pierwsze skrzypce. A do tego dostaniemy za niego porządną kasę bo jest ograny w Anglii i ma status wychowanka angielskiego klubu
http://www.90min.com/posts/2699191-anderlecht-winger-encourages-tottenham-interest-as-townsend-is-banished-from-spurs-squad?a_aid=35322 Dni Androsa w Spurs dobiegają końca? Wolelibyście żeby został czy odszedł? Ja mam mieszane uczucia, z jednej strony wiem, że Townsend ma ogromny potencjał, z drugiej zbyt często to go nie wykorzystuje a w nieskończoność nikt nie będzie czekał aż zaskoczy, zwłaszcza, że mamy obecnie piłkarzy w lepszej formie na jego pozycji. Wygląda na to że sam piłkarz też już ma dość odgrywania marginalnej roli, a do tego podpadł Pochowi. Myślę ze w zimie odejdzie do jakiegoś średniaka pokroju Stoke i tam będzie grał pierwsze skrzypce. A do tego dostaniemy za niego porządną kasę bo jest ograny w Anglii i ma status wychowanka angielskiego klubu
5 listopada 2015, 13:31 [cytuj]
Sprzedać Townsenda, kupić Bolasie - to byłby dobry interes. Zresztą Androsa można w sumie do CP opchnąć. Jednak napastnik to nadal priorytet, mam nadzieję, że i Pochettino to widzi.
Sprzedać Townsenda, kupić Bolasie - to byłby dobry interes. Zresztą Androsa można w sumie do CP opchnąć. Jednak napastnik to nadal priorytet, mam nadzieję, że i Pochettino to widzi
5 listopada 2015, 14:09 [cytuj]
Jeśli byłby to Bolasie za Androsa to jak najbardziej;)

co on zrobił?
Jeśli byłby to Bolasie za Androsa to jak najbardziej;) co on zrobił?
5 listopada 2015, 16:42 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Jeśli byłby to Bolasie za Androsa to jak najbardziej;)

co on zrobił?


Chyba mu nerwy puściły po meczu z Aston Villa, jak POch wpuścił Onomah zamiast Townsenda. Na zdjęciu było widać jak odpycha physio
Chyba mu nerwy puściły po meczu z Aston Villa, jak POch wpuścił Onomah zamiast Townsenda. Na zdjęciu było widać jak odpycha physio
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
6 listopada 2015, 01:07 [cytuj]
varba powiedział/a:
Chyba mu nerwy puściły po meczu z Aston Villa, jak POch wpuścił Onomah zamiast Townsenda. Na zdjęciu było widać jak odpycha physio

Nie z fizjoterapeutą a trenerem od przygotowania fizycznego
Nie ma o tym wiele, generalnie jakaś sprzeczka z Gardinerem, prawdopodobnie właśnie o to, że wszedł Onomah, to raz, a dwa, to o to (wnioskuję z wywiadów z Pochem), że Andros nie dostaje dość czasu do gry. Powiedział (Poch), że rozumie, że zawodnicy, szczególnie młodzi, chcą grać więcej, ale takim zachowaniem managerowi nie można zaimponować i odsunie go od składu (prawdopodobnie chodziło o mecz z Anderlechtem dzisiejszy) za to, że "przekroczył granicę". Nie wygląda to dobrze dla naszego skrzydłowego. Przed incydentem było sporo plotek o jego potencjalnym odejściu, teraz dolali oliwy do ognia, chyba będzie na wylocie. Pewnie z resztą nie dostaniemy kokosów za niego. Obyśmy tylko dali radę ściągnąć za niego jakiegoś skrzydłowego i napastnika :D
Nie z fizjoterapeutą a trenerem od przygotowania fizycznego Nie ma o tym wiele, generalnie jakaś sprzeczka z Gardinerem, prawdopodobnie właśnie o to, że wszedł Onomah, to raz, a dwa, to o to (wnioskuję z wywiadów z Pochem), że Andros nie dostaje dość czasu do gry. Powiedział (Poch), że rozumie, że zawodnicy, szczególnie młodzi, chcą grać więcej, ale takim zachowaniem managerowi nie można zaimponować i odsunie go od składu (prawdopodobnie chodziło o mecz z Anderlechtem dzisiejszy) za to, że "przekroczył granicę". Nie wygląda to dobrze dla naszego skrzydłowego. Przed incydentem było sporo plotek o jego potencjalnym odejściu, teraz dolali oliwy do ognia, chyba będzie na wylocie. Pewnie z resztą nie dostaniemy kokosów za niego. Obyśmy tylko dali radę ściągnąć za niego jakiegoś skrzydłowego i napastnika :D
7 listopada 2015, 18:40 [cytuj]
Ktoś tam napisał, że Guardiola zażądał sprowadzenia Kane'a. I to jeszcze zimą :rotfl:
Ktoś tam napisał, że Guardiola zażądał sprowadzenia Kane'a. I to jeszcze zimą :rotfl:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2015, 09:21 [cytuj]
Ponoć Chelsea ostrzy sobie kły na Dembele. Miałby odejść do klubu broniącego się przed spadkiem? Bez sensu.
Ponoć Chelsea ostrzy sobie kły na Dembele. Miałby odejść do klubu broniącego się przed spadkiem? Bez sensu
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2015, 14:26 [cytuj]
Z obecną kadrą czekają nas bardzo nerwowe okienka transferowe.. I to nie w kontekście sprowadzanych graczy. :wnerw:
Z obecną kadrą czekają nas bardzo nerwowe okienka transferowe.. I to nie w kontekście sprowadzanych graczy. :wnerw:
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
27 listopada 2015, 19:05 [cytuj]
Mam cichą - cichutką, cichuteńką - nadzieję, że piłkarze są ze sobą zżyci, widzą przed Spurs ładne perspektywy i nikomu nie będzie się specjalnie śpieszyło z odejściem do Chelsea czy innych Manchesterów. No ale kto ich tam wie...
Mam cichą - cichutką, cichuteńką - nadzieję, że piłkarze są ze sobą zżyci, widzą przed Spurs ładne perspektywy i nikomu nie będzie się specjalnie śpieszyło z odejściem do Chelsea czy innych Manchesterów. No ale kto ich tam wie
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 listopada 2015, 19:59 [cytuj]
Zimą liczę na pozbycie się Townsenda i sprowadzenie zmiennika dla Diera. Jeśli się to spełni, będę bardzo zadowolony. Napastnika raczej nie znajdziemy, choć również powinniśmy
Zimą liczę na pozbycie się Townsenda i sprowadzenie zmiennika dla Diera. Jeśli się to spełni, będę bardzo zadowolony. Napastnika raczej nie znajdziemy, choć również powinniśmy
27 listopada 2015, 20:49 [cytuj]
Zmiennika dla Harrego jak najbardziej powinniśmy kupić ale racja, może być ciężko takowego znaleźć. Też liczę na to, że żaden z naszych piłkarzy nie odejdzie do Cwelsów itd. podczas okienka. Kusić będą, tego się nie przeskoczy. Jednak jest pomysł na zespół, powoli to wszystko nabiera kształtu i fajnie się to ogląda.
Zmiennika dla Harrego jak najbardziej powinniśmy kupić ale racja, może być ciężko takowego znaleźć. Też liczę na to, że żaden z naszych piłkarzy nie odejdzie do Cwelsów itd. podczas okienka. Kusić będą, tego się nie przeskoczy. Jednak jest pomysł na zespół, powoli to wszystko nabiera kształtu i fajnie się to ogląda
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
28 listopada 2015, 13:25 [cytuj]
@ spurscfaniak; zmiennikiem Dier'a jest aktualnie Bentaleb więc wydaje mi się, że najważniejsze to znalezienie napastnika, który w razie czego właduje kilka bramek :).
@ spurscfaniak; zmiennikiem Dier'a jest aktualnie Bentaleb więc wydaje mi się, że najważniejsze to znalezienie napastnika, który w razie czego właduje kilka bramek :)
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
28 listopada 2015, 14:51 [cytuj]
A z tym Berahino sprawa zamknięta?
A z tym Berahino sprawa zamknięta?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 listopada 2015, 15:53 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
A z tym Berahino sprawa zamknięta?


Man United chce dać 25mln za niego. Myślę, że dla nas jest zamknięta.
Man United chce dać 25mln za niego. Myślę, że dla nas jest zamknięta
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się