Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2016
22 grudnia 2015, 13:43 [cytuj]
The Times understand Tottenham Hotspur have opened talks with Marseille to sign striker Michy Batshuayi.
The Times understand Tottenham Hotspur have opened talks with Marseille to sign striker Michy Batshuayi
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
22 grudnia 2015, 13:50 [cytuj]
Narodowość i rok urodzenia podpadają pod Tottenham, chociaż ja oczywiście szedłbym trochę starszą i trochę bardziej wyspiarską drogą.
Narodowość i rok urodzenia podpadają pod Tottenham, chociaż ja oczywiście szedłbym trochę starszą i trochę bardziej wyspiarską drogą
COYS!
23 grudnia 2015, 15:14 [cytuj]
Jeśli mięlibyśmy ściągnąć napastnika z Valenci to tylko Alcacer ( prawdopodobnie nie jest to teraz możliwe , ale ... ) a nie Jovetica .
Jeśli mięlibyśmy ściągnąć napastnika z Valenci to tylko Alcacer ( prawdopodobnie nie jest to teraz możliwe , ale ... ) a nie Jovetica
23 grudnia 2015, 15:35 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Jeśli mięlibyśmy ściągnąć napastnika z Valenci to tylko Alcacer ( prawdopodobnie nie jest to teraz możliwe , ale ... ) a nie Jovetica


Chyba Negredo, Jovetic gra w Interze. Poza tym, Kane jest lepszy od Negredo, a nas nie stać na płacenie dużej tygodniówki zawodnikowi, który będzie siedział na ławie.
Chyba Negredo, Jovetic gra w Interze. Poza tym, Kane jest lepszy od Negredo, a nas nie stać na płacenie dużej tygodniówki zawodnikowi, który będzie siedział na ławie
23 grudnia 2015, 19:37 [cytuj]
gld1337 powiedział/a:
Chyba Negredo, Jovetic gra w Interze. Poza tym, Kane jest lepszy od Negredo, a nas nie stać na płacenie dużej tygodniówki zawodnikowi, który będzie siedział na ławie


Przepraszam , oczywiście miałem na myśli Negredo a nie Jovetica .
Przepraszam , oczywiście miałem na myśli Negredo a nie Jovetica
24 grudnia 2015, 10:31 [cytuj]
https://www.facebook.com/nowe.manutdpl/photos/a.651203834891477.1073741828.635588746452986/1099913000020556/?type=3&theater

Shots fired, man down :D

Negredo bylby niezlym pomyslem. Osobiscie chcialbym Dzeko :D

Licze, ze skauci Pocha znajda solidne transfery do 10mln :D
https://www.facebook.com/nowe.manutdpl/photos/a.651203834891477.1073741828.635588746452986/1099913000020556/?type=3&theater Shots fired, man down :D Negredo bylby niezlym pomyslem. Osobiscie chcialbym Dzeko :D Licze, ze skauci Pocha znajda solidne transfery do 10mln :D
26 grudnia 2015, 09:13 [cytuj]
http://www.skysports.com/football/news/11675/10109478/spurs-boss-mauricio-pochettino-keen-to-buy-in-domestic-market

I to mi się podoba :D
http://www.skysports.com/football/news/11675/10109478/spurs-boss-mauricio-pochettino-keen-to-buy-in-domestic-market I to mi się podoba :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 grudnia 2015, 14:53 [cytuj]
Jackson Martinez? W kilku źródłach podają, że chcemy go wypożyczyć.
Jackson Martinez? W kilku źródłach podają, że chcemy go wypożyczyć
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 grudnia 2015, 15:32 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Jackson Martinez? W kilku źródłach podają, że chcemy go wypożyczyć



Ooo! to byłby ciekawy ruch :D
Ooo! to byłby ciekawy ruch :D
28 grudnia 2015, 22:21 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Jackson Martinez? W kilku źródłach podają, że chcemy go wypożyczyć


Odpuśćmy już sobie tego Martineza , tak samo jak było z Moutinho tylko to inna pozycja.

My musimy mieć stałego ,drugiego,bramkostrzelnego szybkiego,sprytnego NAPASTNIKA!. Odmienność Harego Kane. Coś w stylu Defoe z świetnych lat albo Igalo właśnie w Watford. :nie: ;)

Aluko z Hull City kiedyś był dobrą opcją , teraz to raczej gra na poziomie Defoe. :( Myślę że nasz TRENER dokona słusznego wyboru , i nie zawiedzie nas w styczniowym okienku i kupi dobrego napastnika .:brawo:
Odpuśćmy już sobie tego Martineza , tak samo jak było z Moutinho tylko to inna pozycja. My musimy mieć stałego ,drugiego,bramkostrzelnego szybkiego,sprytnego NAPASTNIKA!. Odmienność Harego Kane. Coś w stylu Defoe z świetnych lat albo Igalo właśnie w Watford. :nie: ;) Aluko z Hull City kiedyś był dobrą opcją , teraz to raczej gra na poziomie Defoe. :( Myślę że nasz TRENER dokona słusznego wyboru , i nie zawiedzie nas w styczniowym okienku i kupi dobrego napastnika .:brawo:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
28 grudnia 2015, 23:30 [cytuj]
ja tam mam nadzieje ze ktoś taki jak ighalo nie trafi do nas, nie chciałbym aby jakis nasz zawodnik tak zachowywał się, a grać, to jakoś za dużo nie zagrał, według mnie ;P
ja tam mam nadzieje ze ktoś taki jak ighalo nie trafi do nas, nie chciałbym aby jakis nasz zawodnik tak zachowywał się, a grać, to jakoś za dużo nie zagrał, według mnie ;P
29 grudnia 2015, 00:48 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Myślę że nasz TRENER dokona słusznego wyboru , i nie zawiedzie nas w styczniowym okienku i kupi dobrego napastnika .:brawo:


Mądre słowa!
Ale ściąganie zawodników takich jak Ighalo, Diego Costa czy Fellaini przynosi hańbę klubom. Nie idźmy tą drogą :D
Mądre słowa! Ale ściąganie zawodników takich jak Ighalo, Diego Costa czy Fellaini przynosi hańbę klubom. Nie idźmy tą drogą :D
29 grudnia 2015, 08:40 [cytuj]
Robert powiedział/a:
ja tam mam nadzieje ze ktoś taki jak ighalo nie trafi do nas, nie chciałbym aby jakis nasz zawodnik tak zachowywał się, a grać, to jakoś za dużo nie zagrał, według mnie ;P



Według mnie Ighalo zagrał wczoraj wyśmienite spotkanie , nie dość , że cały czas przy nim było 3 zawodników ( Dier , Tobi i Jan ) to zdołał strzelić bramkę i zrobił dużo szumu z przodu . Patrząc na jego styl gry ( dobrze się zastawia , dobry w polu karnym ) to świetnie by do nas pasował , wtedy można rotować i np wystawiać Kane za jego plecami ( z drugiej strony wtedy Dembele / Erikson tracą na wartości ) .

Co do komentowania , machania rękami to Pochettino powinien go tego oduczyć , tak jak to zrobił z Janem czy robi teraz z Allim .


Przewija się w okół nas spora liczba napastników ( Berardi , Batshuayi , Martinez , Berahino , Ighalo , Negredo , Dembele ) i mam nadzieję , że kogoś uda się pozyskać .
Według mnie Ighalo zagrał wczoraj wyśmienite spotkanie , nie dość , że cały czas przy nim było 3 zawodników ( Dier , Tobi i Jan ) to zdołał strzelić bramkę i zrobił dużo szumu z przodu . Patrząc na jego styl gry ( dobrze się zastawia , dobry w polu karnym ) to świetnie by do nas pasował , wtedy można rotować i np wystawiać Kane za jego plecami ( z drugiej strony wtedy Dembele / Erikson tracą na wartości ) . Co do komentowania , machania rękami to Pochettino powinien go tego oduczyć , tak jak to zrobił z Janem czy robi teraz z Allim . Przewija się w okół nas spora liczba napastników ( Berardi , Batshuayi , Martinez , Berahino , Ighalo , Negredo , Dembele ) i mam nadzieję , że kogoś uda się pozyskać
30 grudnia 2015, 14:46 [cytuj]
Czy ktoś coś słyszał, ktoś coś wie więcej niż jest napisane w artykule? Wiek się zgadza, kierunek? Niby LaLiga, którą Pochetino zna ale podobno na Skysports cytowali go, że chciał ściągnąć kogoś z niższych ale angielskich lig.

http://pitchka.com/mauricio-pochettino-has-made-sandro-his-prime-transfer-target-in-january/
Czy ktoś coś słyszał, ktoś coś wie więcej niż jest napisane w artykule? Wiek się zgadza, kierunek? Niby LaLiga, którą Pochetino zna ale podobno na Skysports cytowali go, że chciał ściągnąć kogoś z niższych ale angielskich lig. http://pitchka.com/mauricio-pochettino-has-made-sandro-his-prime-transfer-target-in-january/
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
30 grudnia 2015, 21:05 [cytuj]
Moim zdaniem tego Sandro trzeba brać.
Z tego, co widziałem jest bardzo dynamiczny, nie jest to zawodnik tego samego typu co Kane, ale to nic :D nie jest specjalnie drogi
Moim zdaniem tego Sandro trzeba brać. Z tego, co widziałem jest bardzo dynamiczny, nie jest to zawodnik tego samego typu co Kane, ale to nic :D nie jest specjalnie drogi
1 stycznia 2016, 09:40 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Mądre słowa!
Ale ściąganie zawodników takich jak Ighalo, Diego Costa czy Fellaini przynosi hańbę klubom. Nie idźmy tą drogą :D


Co takiego zrobił Ighalo, że stawiasz go w jednym szeregu z Diego Costa?

Robert powiedział/a:
ja tam mam nadzieje ze ktoś taki jak ighalo nie trafi do nas, nie chciałbym aby jakis nasz zawodnik tak zachowywał się, a grać, to jakoś za dużo nie zagrał, według mnie ;P


A co takiego robi ten Ighalo? Bo chyba nie mówisz o meczu z nami, bo ja tam nie widziałem niczego, czego nie zrobiliby nasi piłkarze w poprzednim sezonie w meczu Aston Villa. Normalne zachowanie jak udzielają się emocje
Co takiego zrobił Ighalo, że stawiasz go w jednym szeregu z Diego Costa? [quote=Robert]ja tam mam nadzieje ze ktoś taki jak ighalo nie trafi do nas, nie chciałbym aby jakis nasz zawodnik tak zachowywał się, a grać, to jakoś za dużo nie zagrał, według mnie ;P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 stycznia 2016, 12:07 [cytuj]
Po pierwsze, wszystkiego najlepszego w nowym roku, ale przede wszystkim, w tym okienku transferowym :D

varba powiedział/a:
Co takiego zrobił Ighalo, że stawiasz go w jednym szeregu z Diego Costa?


Nie zrobił nic tak wielkiego, jak Costa. Mógłbym tutaj dopisać także Fazio.
Nie pamiętam co zrobił dokładnie, była jednak sytuacja w naszym polu karnym, w którym załączył mi się na niego hejt za jego zachowanie. Musiałbym obejrzeć ponownie drugą połowę, nie mam gdzie, niestety.
Nie zrobił nic tak wielkiego, jak Costa. Mógłbym tutaj dopisać także Fazio. Nie pamiętam co zrobił dokładnie, była jednak sytuacja w naszym polu karnym, w którym załączył mi się na niego hejt za jego zachowanie. Musiałbym obejrzeć ponownie drugą połowę, nie mam gdzie, niestety
1 stycznia 2016, 13:58 [cytuj]
Sandro postawiłbym pod względem umiejętności na poziomie Deulofeu, a jak ten radzi sobie w Evertonie, każdy choć trochę interesujący się liga angielska, wie. Jedyny haczyk jest taki, że Barcelona zapewne, jak w przypadku większości transferów swoich młodych zawodników, będzie chciała zawrzeć możliwość wykupienia tego zawodnika. Taka klauzulę ma bodajże właśnie Deulofeu i na pewno Carvajal z Realu, który wykupił go z Bayeru Leverkusen. Taki transfer ma oczywiście sens pod względem ekonomicznym, bo wykupienie będzie prawdopodobnie kosztować Barce więcej niż sprzedaż, ale z drugiej strony jest to dziwne przeświadcZenie, ze paradoksalnie z każdym dobrym meczem, Sandro oddala sie od nas ;(
Sandro postawiłbym pod względem umiejętności na poziomie Deulofeu, a jak ten radzi sobie w Evertonie, każdy choć trochę interesujący się liga angielska, wie. Jedyny haczyk jest taki, że Barcelona zapewne, jak w przypadku większości transferów swoich młodych zawodników, będzie chciała zawrzeć możliwość wykupienia tego zawodnika. Taka klauzulę ma bodajże właśnie Deulofeu i na pewno Carvajal z Realu, który wykupił go z Bayeru Leverkusen. Taki transfer ma oczywiście sens pod względem ekonomicznym, bo wykupienie będzie prawdopodobnie kosztować Barce więcej niż sprzedaż, ale z drugiej strony jest to dziwne przeświadcZenie, ze paradoksalnie z każdym dobrym meczem, Sandro oddala sie od nas ;(
1 stycznia 2016, 14:49 [cytuj]
varba powiedział/a:

A co takiego robi ten Ighalo? Bo chyba nie mówisz o meczu z nami, bo ja tam nie widziałem niczego, czego nie zrobiliby nasi piłkarze w poprzednim sezonie w meczu Aston Villa. Normalne zachowanie jak udzielają się emocje

Nie pamiętam meczu, ale czy któryś z naszych zawodników wtedy rozbił komuś nos i twierdził ze nic się nie stało, żeby po chwili jak zobaczył krew odsyłac za boisko?
Durna kłótnia z liniowym i chyba wtedy za to dostał kartke ?
Nie pamiętam meczu, ale czy któryś z naszych zawodników wtedy rozbił komuś nos i twierdził ze nic się nie stało, żeby po chwili jak zobaczył krew odsyłac za boisko? Durna kłótnia z liniowym i chyba wtedy za to dostał kartke ?
2 stycznia 2016, 10:31 [cytuj]
Robert , uderzył w nos Carrola ale było w tym więcej przypadku niż zamiaru :)
Robert , uderzył w nos Carrola ale było w tym więcej przypadku niż zamiaru :)
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 54 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się