Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2016
21 stycznia 2016, 14:15 [cytuj]
Ja mam cicha nadzieję że gdy wybudujemy stadion to levy chcąc zachęcić kibiców do Tottenhamu kupi właśnie bale o ile nigdzie w między czasie nie odejdzie ;)
Ja mam cicha nadzieję że gdy wybudujemy stadion to levy chcąc zachęcić kibiców do Tottenhamu kupi właśnie bale o ile nigdzie w między czasie nie odejdzie ;)
21 stycznia 2016, 14:23 [cytuj]
Ten Sandro to dla mnie bardziej skrzydłowy niż śn...
Ten Sandro to dla mnie bardziej skrzydłowy niż śn
21 stycznia 2016, 18:20 [cytuj]
http://soccernews.pl/?p=210

Gareth Bale najdroższym piłkarzem w historii. Od początku wiedziałem, że z tymi 91 milionami euro, to zwykła ściema, żeby Kryśka nie był smutny.

Plus taki, że mamy prawo pierwokupu do Walijczyka :D
http://soccernews.pl/?p=210 Gareth Bale najdroższym piłkarzem w historii. Od początku wiedziałem, że z tymi 91 milionami euro, to zwykła ściema, żeby Kryśka nie był smutny. Plus taki, że mamy prawo pierwokupu do Walijczyka :D
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
21 stycznia 2016, 20:01 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
Ja mam cicha nadzieję że gdy wybudujemy stadion to levy chcąc zachęcić kibiców do Tottenhamu kupi właśnie bale o ile nigdzie w między czasie nie odejdzie ;)
Ciekawe ile on będzie miał lat jak stadion będzie otwierany. Pewnie z 37...
Ciekawe ile on będzie miał lat jak stadion będzie otwierany. Pewnie z 37
21 stycznia 2016, 22:17 [cytuj]
Stadion chyba planowo za 3 sezony ma być ;)
Stadion chyba planowo za 3 sezony ma być ;)
21 stycznia 2016, 22:28 [cytuj]
Ma być a będzie to dwie różne sprawy jak na ten klub.
Ma być a będzie to dwie różne sprawy jak na ten klub
22 stycznia 2016, 21:49 [cytuj]
Z tego co czytałem to 16-17 ostatni na WHL potem jeden na jakims innym stadionie i w sezonie 18-19 otwarcie nowego. To juz niby potwierdzone w miarę, bylo jak podobno stadion bedzie wygladał i jeszcze umowa z NFL.
Z tego co czytałem to 16-17 ostatni na WHL potem jeden na jakims innym stadionie i w sezonie 18-19 otwarcie nowego. To juz niby potwierdzone w miarę, bylo jak podobno stadion bedzie wygladał i jeszcze umowa z NFL
22 stycznia 2016, 22:42 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Ma być a będzie to dwie różne sprawy jak na ten klub


O czym Ty mówisz? akurat pod kątem stricte organizacyjnym jesteśmy chyba w europejskiej czołówce, przygotowania i pierwsze etapy budowy już za nami, projekt jest zatwierdzony i o ile dobrze pamiętam całkiem niedawno dostał ostatnie "zielone światło", nic nie wskazuje na to, by otwarcie nastąpiło później niż dziś zakładana data, czyli 2018.

To zbyt ważna inwestycja dla klubu i dla całej dzielnicy, by miało się to rozegrać na zasadzie "Ma być a będzie to dwie różne sprawy jak na ten klub" ;)
O czym Ty mówisz? akurat pod kątem stricte organizacyjnym jesteśmy chyba w europejskiej czołówce, przygotowania i pierwsze etapy budowy już za nami, projekt jest zatwierdzony i o ile dobrze pamiętam całkiem niedawno dostał ostatnie "zielone światło", nic nie wskazuje na to, by otwarcie nastąpiło później niż dziś zakładana data, czyli 2018. To zbyt ważna inwestycja dla klubu i dla całej dzielnicy, by miało się to rozegrać na zasadzie "Ma być a będzie to dwie różne sprawy jak na ten klub" ;)
23 stycznia 2016, 09:30 [cytuj]
O czym ja mówię saga od prawie dekady trwa. Tu nie ma tak łatwo. Zaraz jakaś nowa kłoda będzie rzucona pod nogi.
O czym ja mówię saga od prawie dekady trwa. Tu nie ma tak łatwo. Zaraz jakaś nowa kłoda będzie rzucona pod nogi
24 stycznia 2016, 15:26 [cytuj]
http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/tottenham-plot-double-swoop-form-7235408
Medialny bełkot , Vardy jest dla nas za drogi i szukamy graczy raczej młodszych .
http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/tottenham-plot-double-swoop-form-7235408 Medialny bełkot , Vardy jest dla nas za drogi i szukamy graczy raczej młodszych
24 stycznia 2016, 16:00 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
O czym ja mówię saga od prawie dekady trwa. Tu nie ma tak łatwo. Zaraz jakaś nowa kłoda będzie rzucona pod nogi


A no to chyba trwa nawet ponad dekade :D Z tego co pamiętam to według pierwszych założeń od 2 sezonów powinniśmy grać na nowym obiekcie. Ale chyba powoli wychodzimy na prostą, wszystkie działki wykupione, prace gruntowe trwają, szukamy stadionu przejściowego (prawdopodobnie Wembley), podpisana umowa z NFL na min. dwa mecze w sezonie więc chyba w końcu się uda.

O tutaj nawet info o pozwoleniu na budowę z 17 grudnia :)

http://stadiony.net/aktualnosci/2015/12/londyn_tottenham_ma_pozwolenie_na_budowe
A no to chyba trwa nawet ponad dekade :D Z tego co pamiętam to według pierwszych założeń od 2 sezonów powinniśmy grać na nowym obiekcie. Ale chyba powoli wychodzimy na prostą, wszystkie działki wykupione, prace gruntowe trwają, szukamy stadionu przejściowego (prawdopodobnie Wembley), podpisana umowa z NFL na min. dwa mecze w sezonie więc chyba w końcu się uda. O tutaj nawet info o pozwoleniu na budowę z 17 grudnia :) http://stadiony.net/aktualnosci/2015/12/londyn_tottenham_ma_pozwolenie_na_budowe
24 stycznia 2016, 19:40 [cytuj]
_jarosz powiedział/a:
http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/tottenham-plot-double-swoop-form-7235408
Medialny bełkot , Vardy jest dla nas za drogi i szukamy graczy raczej młodszych


Co wy macie za tendencję do pisania, że dany zawodnik jest dla nas za drogi? OK, na Lewandowskiego nie możemy sobie pozwolić, ale bez przesady - nie jesteśmy biedakami, żeby wydanie kilkudziesięciu nawet milionów było dla nas czymś nierealnym. Wiadomo, że taki transfer finansowo by nas nieco "zabolał", ale kupiliśmy i Lamelę, i Soldado i jakoś żyjemy :)

To pisanie, że szukamy tylko i wyłącznie młodych też o kant dupy rozbić, bo np. Alderweireld młody nie jest i jakoś to nie było przeszkodą w transferze. Chyba za bardzo fetyszyzujecie tę "młodość" :ok:
Co wy macie za tendencję do pisania, że dany zawodnik jest dla nas za drogi? OK, na Lewandowskiego nie możemy sobie pozwolić, ale bez przesady - nie jesteśmy biedakami, żeby wydanie kilkudziesięciu nawet milionów było dla nas czymś nierealnym. Wiadomo, że taki transfer finansowo by nas nieco "zabolał", ale kupiliśmy i Lamelę, i Soldado i jakoś żyjemy :) To pisanie, że szukamy tylko i wyłącznie młodych też o kant dupy rozbić, bo np. Alderweireld młody nie jest i jakoś to nie było przeszkodą w transferze. Chyba za bardzo fetyszyzujecie tę "młodość" :ok:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
24 stycznia 2016, 20:00 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Co wy macie za tendencję do pisania, że dany zawodnik jest dla nas za drogi? OK, na Lewandowskiego nie możemy sobie pozwolić, ale bez przesady - nie jesteśmy biedakami, żeby wydanie kilkudziesięciu nawet milionów było dla nas czymś nierealnym. Wiadomo, że taki transfer finansowo by nas nieco "zabolał", ale kupiliśmy i Lamelę, i Soldado i jakoś żyjemy :)

To pisanie, że szukamy tylko i wyłącznie młodych też o kant dupy rozbić, bo np. Alderweireld młody nie jest i jakoś to nie było przeszkodą w transferze. Chyba za bardzo fetyszyzujecie tę "młodość" :ok:


Lamela i Soldado przyszli za pieniądze ze sprzedaży Bale'a. Alderweireld jak na środkowego obrońce nie jestem starym zawodnikiem, poza tym potrzebny był ktoś pewny i solidny więc dla Pochettino wybór był prosty. Mamy najmłodszy skład w BPL, Pochettino chce budować drużyne na lata a Ty wyskakujesz z 'fetyszowaniem młodości'
Lamela i Soldado przyszli za pieniądze ze sprzedaży Bale'a. Alderweireld jak na środkowego obrońce nie jestem starym zawodnikiem, poza tym potrzebny był ktoś pewny i solidny więc dla Pochettino wybór był prosty. Mamy najmłodszy skład w BPL, Pochettino chce budować drużyne na lata a Ty wyskakujesz z 'fetyszowaniem młodości'
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
24 stycznia 2016, 20:01 [cytuj]
A wiek dla MP i Levego to ważne kryterium, trzeba być ślepcem by tego nie zauważać
A wiek dla MP i Levego to ważne kryterium, trzeba być ślepcem by tego nie zauważać
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
24 stycznia 2016, 20:02 [cytuj]
Zapomniałeś dodać Sona. 30 baniek za kolesia z mało rozpoznawalnym nazwiskiem pokazuje, że pieniądze są. Zresztą od kilku letnich okienek jesteśmy drużyną, która wydaje jedne z większych pieniędzy na transfery. Po prostu nasza polityka transferowa póki co nie przewidywała zakupu mniejszej ilości zawodników, ale za większe pieniądze. Latem może się to zmienić, bo mamy stosunkowo zbilansowaną kadrę i nie potrzeba nam zbyt wielu wzmocnień. Jeżeli odejdzie od nas tylko Fazio i Townsend, to na dobrą sprawę będziemy potrzebować tylko napastnika.
Zapomniałeś dodać Sona. 30 baniek za kolesia z mało rozpoznawalnym nazwiskiem pokazuje, że pieniądze są. Zresztą od kilku letnich okienek jesteśmy drużyną, która wydaje jedne z większych pieniędzy na transfery. Po prostu nasza polityka transferowa póki co nie przewidywała zakupu mniejszej ilości zawodników, ale za większe pieniądze. Latem może się to zmienić, bo mamy stosunkowo zbilansowaną kadrę i nie potrzeba nam zbyt wielu wzmocnień. Jeżeli odejdzie od nas tylko Fazio i Townsend, to na dobrą sprawę będziemy potrzebować tylko napastnika
24 stycznia 2016, 20:23 [cytuj]
vebq powiedział/a:
A wiek dla MP i Levego to ważne kryterium, trzeba być ślepcem by tego nie zauważać


Oczywiście, że WAŻNE, ale nie JEDYNE.
Oczywiście, że WAŻNE, ale nie JEDYNE
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
24 stycznia 2016, 20:25 [cytuj]
vebq powiedział/a:
Mamy najmłodszy skład w BPL, Pochettino chce budować drużyne na lata a Ty wyskakujesz z 'fetyszowaniem młodości'


Czyli że co - mamy mieć drużynę złożoną z samych dzieciaków, tak? Powodzenia :D

Poch to rozsądny gość i jestem przekonany, że gdyby jakiś, dajmy na to, 27-latek prezentował wysoki poziom i pasowałby mu do koncepcji, to nie miałby problemu, żeby kogoś takiego sprowadzić.
Czyli że co - mamy mieć drużynę złożoną z samych dzieciaków, tak? Powodzenia :D Poch to rozsądny gość i jestem przekonany, że gdyby jakiś, dajmy na to, 27-latek prezentował wysoki poziom i pasowałby mu do koncepcji, to nie miałby problemu, żeby kogoś takiego sprowadzić
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
24 stycznia 2016, 21:24 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Czyli że co - mamy mieć drużynę złożoną z samych dzieciaków, tak? Powodzenia :D


A co, nie mamy teraz? Dawno nie widziałem tak dobrego Tottenhamu a jest budowany na tych 'dzieciakach' nad którymi się 'fetyszujemy' Właściwie cała siła ofensywna Tottenhamu to młodzi piłkarze i chyba w miare to wychodzi co? Oczywiste jest to że w obronie potrzebni są piłkarze doświadczeni ale nie zapomnijmy że na ŚO można grać na najwyższym poziomie nawet do 34 roku życia. Jest masa świetnich stoperów w formie powyżej 30 a np ze skrzydłowymi byłoby już inaczej.


A z tego co widzę koncepcją Pochettino jest budowanie składu na młodych graczach.
A co, nie mamy teraz? Dawno nie widziałem tak dobrego Tottenhamu a jest budowany na tych 'dzieciakach' nad którymi się 'fetyszujemy' Właściwie cała siła ofensywna Tottenhamu to młodzi piłkarze i chyba w miare to wychodzi co? Oczywiste jest to że w obronie potrzebni są piłkarze doświadczeni ale nie zapomnijmy że na ŚO można grać na najwyższym poziomie nawet do 34 roku życia. Jest masa świetnich stoperów w formie powyżej 30 a np ze skrzydłowymi byłoby już inaczej. A z tego co widzę koncepcją Pochettino jest budowanie składu na młodych graczach
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
24 stycznia 2016, 21:54 [cytuj]
http://www.chroniclelive.co.uk/sport/football/transfer-news/berahino-townsend-want-newcastle-moves-10774043
http://www.chroniclelive.co.uk/sport/football/transfer-news/berahino-townsend-want-newcastle-moves-10774043
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
24 stycznia 2016, 22:14 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Zapomniałeś dodać Sona. 30 baniek za kolesia z mało rozpoznawalnym nazwiskiem
Serio? Powiedzieć o mnie że jestem średnio zorientowany w rynku to powiedzieć za dużo, ale Sona to ja jeszcze bardzo dobrze kojarzyłem z HSV.
Serio? Powiedzieć o mnie że jestem średnio zorientowany w rynku to powiedzieć za dużo, ale Sona to ja jeszcze bardzo dobrze kojarzyłem z HSV
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 106 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się