Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowa zima 2016
27 stycznia 2016, 11:12 [cytuj]
To jakaś ściema była bo klub nadal mu kasę wypłacał regularnie. Ja się gubię w tym wszystkim już bo niektórzy piszą że zarobimy jeszcze jakieś grosze na nim, a na transfery.inf pisali że jest wolnym zawodnikiem. Ale jak byłby wolnym zawodnikiem to z jakiego tytułu klub miałby mu kasę wypłacać co tydzień?
To jakaś ściema była bo klub nadal mu kasę wypłacał regularnie. Ja się gubię w tym wszystkim już bo niektórzy piszą że zarobimy jeszcze jakieś grosze na nim, a na transfery.inf pisali że jest wolnym zawodnikiem. Ale jak byłby wolnym zawodnikiem to z jakiego tytułu klub miałby mu kasę wypłacać co tydzień?
27 stycznia 2016, 18:27 [cytuj]
Bo rozwiązaliśmy z nim kontrakt za porozumieniem obu stron, a porozumienie było takie, że Ade zażyczył sobie kasy za zerwanie kontraktu. Nie wypłaciliśmy mu całej sumy z góry tylko płaciliśmy tygodniówki. Zapewne był tam też zapis, że jeżeli podpisze kontrakt z innym klubem, to zostaniemy zwolnieni z wypłacania kasy. Mniej więcej na podobnej zasadzie pobierają kasę od byłych klubów trenerzy zwolnieni przed upływem kontraktu.

Media trąbią, że mamy złożyć ofertę a Berahino opiewającą na 17m. Jest też mowa o naszym zainteresowaniu Dembele (tym z Fulham). Ponoć mielibyśmy klepnąć oby dwóch.
Bo rozwiązaliśmy z nim kontrakt za porozumieniem obu stron, a porozumienie było takie, że Ade zażyczył sobie kasy za zerwanie kontraktu. Nie wypłaciliśmy mu całej sumy z góry tylko płaciliśmy tygodniówki. Zapewne był tam też zapis, że jeżeli podpisze kontrakt z innym klubem, to zostaniemy zwolnieni z wypłacania kasy. Mniej więcej na podobnej zasadzie pobierają kasę od byłych klubów trenerzy zwolnieni przed upływem kontraktu. Media trąbią, że mamy złożyć ofertę a Berahino opiewającą na 17m. Jest też mowa o naszym zainteresowaniu Dembele (tym z Fulham). Ponoć mielibyśmy klepnąć oby dwóch
27 stycznia 2016, 21:01 [cytuj]
https://pbs.twimg.com/media/CZv4iiXWcAQkCaU.jpg

andros już oficjalnie
https://pbs.twimg.com/media/CZv4iiXWcAQkCaU.jpg andros już oficjalnie
28 stycznia 2016, 13:30 [cytuj]
Według jakiegoś dziennikarza guardiana dogadaliśmy się z Fulham w sprawie Dembele i mamy zapłacić im 5 mln funtów.
Według jakiegoś dziennikarza guardiana dogadaliśmy się z Fulham w sprawie Dembele i mamy zapłacić im 5 mln funtów
28 stycznia 2016, 17:57 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
Według jakiegoś dziennikarza guardiana dogadaliśmy się z Fulham w sprawie Dembele i mamy zapłacić im 5 mln funtów


Jeśli tak to robimy świetny interes, zmiennik dla Kane za 5mln, który w razie czego może zagrać w pucharach lub jako zmiennik/joker.
Jeśli tak to robimy świetny interes, zmiennik dla Kane za 5mln, który w razie czego może zagrać w pucharach lub jako zmiennik/joker
28 stycznia 2016, 18:37 [cytuj]
Patrząc na kompilacje filmów z YT o Dembele (tak wiem, dobrą kompilację można zrobić nawet o Tomalli :D) powinien pasować do drużyny. Młody zawodnik, któremu można wpoić swoją filozofię gry- ulubione słowo naszego trenejro. Szybki, dużo widzi na boisku jak na swój wiek, dobrze wyszkolony technicznie i na pewno głodny gry. Mając 19 lat trenując u Pochettino może być tylko lepszy. Ja bym go nawet nie wypożyczał bo może być od razu drugim Delle Allim. Dać mu grać w łatwiejszych meczach pucharowych i ogony za Kane jeśli mamy wynik korzystny aby dać mu odpocząć. Powinien się sprawdzić i żaden Berahino za ogromne pieniądze nie jest potrzebny. Skład były kompletny nie potrzebujący większych wzmocnień i jeśli osiągnięmy upragnioną ligę mistrzów w lato poszukać konkretnego napastnika na spokojnie jako uzupełnienie i tak już dobrej paki.
Patrząc na kompilacje filmów z YT o Dembele (tak wiem, dobrą kompilację można zrobić nawet o Tomalli :D) powinien pasować do drużyny. Młody zawodnik, któremu można wpoić swoją filozofię gry- ulubione słowo naszego trenejro. Szybki, dużo widzi na boisku jak na swój wiek, dobrze wyszkolony technicznie i na pewno głodny gry. Mając 19 lat trenując u Pochettino może być tylko lepszy. Ja bym go nawet nie wypożyczał bo może być od razu drugim Delle Allim. Dać mu grać w łatwiejszych meczach pucharowych i ogony za Kane jeśli mamy wynik korzystny aby dać mu odpocząć. Powinien się sprawdzić i żaden Berahino za ogromne pieniądze nie jest potrzebny. Skład były kompletny nie potrzebujący większych wzmocnień i jeśli osiągnięmy upragnioną ligę mistrzów w lato poszukać konkretnego napastnika na spokojnie jako uzupełnienie i tak już dobrej paki
28 stycznia 2016, 18:55 [cytuj]
Dembele - duże tak
Sandro - też tak
Berahino - dajmy już sobie z nim spokój :D szkoda go tak na lodzie zostawiać, bo bardzo chciał do nas przejść, ale czy naprawdę musimy ciągnąć ten serial?
Dembele - duże tak Sandro - też tak Berahino - dajmy już sobie z nim spokój :D szkoda go tak na lodzie zostawiać, bo bardzo chciał do nas przejść, ale czy naprawdę musimy ciągnąć ten serial?
28 stycznia 2016, 20:41 [cytuj]
iZgone powiedział/a:

Berahino - dajmy już sobie z nim spokój :D szkoda go tak na lodzie zostawiać, bo bardzo chciał do nas przejść, ale czy naprawdę musimy ciągnąć ten serial?


Jeżeli Poch chce go mieć u siebie, to owszem - warto. A chyba chce.
Jeżeli Poch chce go mieć u siebie, to owszem - warto. A chyba chce
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
29 stycznia 2016, 05:12 [cytuj]
Poch w Southampton chcial takze Pablo Osvaldo. Jak trener ma glupie pomysly to ttzeba mu je z glowy wybic. A takim jest wydanie 20 mln na przecietnego i kompletnie nie pasujacego do naszego grania Berahino
Poch w Southampton chcial takze Pablo Osvaldo. Jak trener ma glupie pomysly to ttzeba mu je z glowy wybic. A takim jest wydanie 20 mln na przecietnego i kompletnie nie pasujacego do naszego grania Berahino
29 stycznia 2016, 09:04 [cytuj]
Gdyby nie pasował, to by go Poch nie chciał. Tyle że to głupia gadka, bo w sumie nie wiemy, jak to wygląda - może po prostu dziennikarze na siłę łączą Berahino ze Spurs, a tak naprawdę wcale się nim nie interesujemy.

(A Osvaldo nie taki zły, po prostu trudny do okiełznania ;) )
Gdyby nie pasował, to by go Poch nie chciał. Tyle że to głupia gadka, bo w sumie nie wiemy, jak to wygląda - może po prostu dziennikarze na siłę łączą Berahino ze Spurs, a tak naprawdę wcale się nim nie interesujemy. (A Osvaldo nie taki zły, po prostu trudny do okiełznania ;) )
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
29 stycznia 2016, 10:47 [cytuj]
Tak, dlatego prezes WBA oficjalnie informowal o odrzucaniu ofert Spurs? Interesujemy sie nim i tyle. A to zwykly leniuszek, nie do grania ostrym pressingiem
Tak, dlatego prezes WBA oficjalnie informowal o odrzucaniu ofert Spurs? Interesujemy sie nim i tyle. A to zwykly leniuszek, nie do grania ostrym pressingiem
29 stycznia 2016, 12:41 [cytuj]
spurscfaniak powiedział/a:
Tak, dlatego prezes WBA oficjalnie informowal o odrzucaniu ofert Spurs? Interesujemy sie nim i tyle. A to zwykly leniuszek, nie do grania ostrym pressingiem


Lamela też wydawał się beznadziejny do gry pressingiem na całym boisku.
Może dałoby się go przekuć, w końcu to młody zawodnik. Jego cena jest jego największym minusem.
Lamela też wydawał się beznadziejny do gry pressingiem na całym boisku. Może dałoby się go przekuć, w końcu to młody zawodnik. Jego cena jest jego największym minusem
29 stycznia 2016, 12:44 [cytuj]
Dembele z nowym kontraktem, bardzo dobry news :)
Dembele z nowym kontraktem, bardzo dobry news :)
29 stycznia 2016, 14:05 [cytuj]
W nawiasie mogłeś dodać, że ten nasz, bo interesujemy się jeszcze innym Dembele i mało kogo ucieszyłaby taka wiadomość :D

A co do Berahino, to jeżeli 17m, które mieliśmy zaoferować nie starcza WBA, to niech się pierdolą. Koleś nic nie gra od pół roku, w 2017 kończy mu się kontrakt, w wakacje nikt nie da za niego więcej niż 15. Zresztą od początku pisałem, że koleś jest przehajpowany.
W nawiasie mogłeś dodać, że ten nasz, bo interesujemy się jeszcze innym Dembele i mało kogo ucieszyłaby taka wiadomość :D A co do Berahino, to jeżeli 17m, które mieliśmy zaoferować nie starcza WBA, to niech się pierdolą. Koleś nic nie gra od pół roku, w 2017 kończy mu się kontrakt, w wakacje nikt nie da za niego więcej niż 15. Zresztą od początku pisałem, że koleś jest przehajpowany
29 stycznia 2016, 14:30 [cytuj]
http://akacdn.transfermarkt.de/images/portrait/medium/229004-1408011951.jpg?lm=1433144035

Zdjęcie Dembele z fulham na transfermarkt zrzuciło mnie z krzesła xd

Wg. Guardiana - kończymy negocjacje, mamy zapłacić za niego 5mln funtów i prawdopodobnie wyląduje w pierwszym składzie. Ciekawe niby, za kogo.
http://akacdn.transfermarkt.de/images/portrait/medium/229004-1408011951.jpg?lm=1433144035 Zdjęcie Dembele z fulham na transfermarkt zrzuciło mnie z krzesła xd Wg. Guardiana - kończymy negocjacje, mamy zapłacić za niego 5mln funtów i prawdopodobnie wyląduje w pierwszym składzie. Ciekawe niby, za kogo
29 stycznia 2016, 14:45 [cytuj]
Wyląduje w pierwszym składzie czyli na ławce rezerwowych jako zmiennik Kane'a a miejsca na ławce zajmie po Townsendzie (chociaż ten ostatnio nawet na ławce miejsca nie miał) lub kontuzjowanym N'Jie.
Dopóki chłopak nie wybiegnie kilka razy na boisko ciężko gdybać czy za prędko czy nie ale zmiennik jest potrzebny na już i bądźmy dobrej myśli.
Wyląduje w pierwszym składzie czyli na ławce rezerwowych jako zmiennik Kane'a a miejsca na ławce zajmie po Townsendzie (chociaż ten ostatnio nawet na ławce miejsca nie miał) lub kontuzjowanym N'Jie. Dopóki chłopak nie wybiegnie kilka razy na boisko ciężko gdybać czy za prędko czy nie ale zmiennik jest potrzebny na już i bądźmy dobrej myśli
29 stycznia 2016, 15:53 [cytuj]
mefisto52 powiedział/a:
Wyląduje w pierwszym składzie czyli na ławce rezerwowych jako zmiennik Kane'a a miejsca na ławce zajmie po Townsendzie (chociaż ten ostatnio nawet na ławce miejsca nie miał) lub kontuzjowanym N'Jie.
Dopóki chłopak nie wybiegnie kilka razy na boisko ciężko gdybać czy za prędko czy nie ale zmiennik jest potrzebny na już i bądźmy dobrej myśli


Zdaje się, że Poch (i media) twierdzą, że Dembele ma byc supportem dla Kane'a a nie zmiennikiem.
Zdaje się, że Poch (i media) twierdzą, że Dembele ma byc supportem dla Kane'a a nie zmiennikiem
29 stycznia 2016, 16:53 [cytuj]
Ciężko mi w to uwierzyć bo przy obecnym ustawieniu całego zespołu musiałby grać za Lamele bądź Eriksena bo przecież nie za Kane lub musielibyśmy zmienić ustawienie na 4-4-2 z kuli 19-latka, który nie wiadomo czy w ogóle wypali :rotfl:
Ciężko mi w to uwierzyć bo przy obecnym ustawieniu całego zespołu musiałby grać za Lamele bądź Eriksena bo przecież nie za Kane lub musielibyśmy zmienić ustawienie na 4-4-2 z kuli 19-latka, który nie wiadomo czy w ogóle wypali :rotfl:
29 stycznia 2016, 21:57 [cytuj]
Nie tylko przedłużenie kontraktu, ale też podwyżka co się zowie..http://www.footballinsider247.com/tottenham-seal-12-7million-deal/?
Nie tylko przedłużenie kontraktu, ale też podwyżka co się zowie...http://www.footballinsider247.com/tottenham-seal-12-7million-deal/?
29 stycznia 2016, 23:06 [cytuj]
mefisto52 powiedział/a:
Ciężko mi w to uwierzyć bo przy obecnym ustawieniu całego zespołu musiałby grać za Lamele bądź Eriksena bo przecież nie za Kane lub musielibyśmy zmienić ustawienie na 4-4-2 z kuli 19-latka, który nie wiadomo czy w ogóle wypali :rotfl:


I mnie ciężko w to uwierzyć, stąd pojawiło się moje pytanie "niby za kogo"

https://www.youtube.com/watch?v=CzEkEijV84k

Lamela - niesamowita kontrola :D
Tymczasem Chelsea kupiła... PATO! :D
I mnie ciężko w to uwierzyć, stąd pojawiło się moje pytanie "niby za kogo" https://www.youtube.com/watch?v=CzEkEijV84k Lamela - niesamowita kontrola :D Tymczasem Chelsea kupiła... PATO! :D
|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się