Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  9  10  11  12  13    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
4 czerwca 2016, 20:31 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Arsenal podobno aktywował klauzulę Vardiego. Nie wiem, co o tym sądzić, ale coś czuję, że Vardy oklapnie w następnym sezonie
One season wonder? :X:D
One season wonder? :X:D
4 czerwca 2016, 22:13 [cytuj]
W woolwich pod skrzydłami dziadzi maraza wszyscy klapną :P Zresztą dziadostwo nie gra z kontry, a Vardy tylko do takiej gry się nadaje
W woolwich pod skrzydłami dziadzi maraza wszyscy klapną :P Zresztą dziadostwo nie gra z kontry, a Vardy tylko do takiej gry się nadaje
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
4 czerwca 2016, 22:20 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
One season wonder? :X:D


Nieee, Harry Kane to one season wonder.
Nieee, Harry Kane to one season wonder
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
4 czerwca 2016, 22:33 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Nieee, Harry Kane to one season wonder
One career wonder.
One career wonder
6 czerwca 2016, 14:42 [cytuj]
Bartra w BVB. Trzeba szukać kogoś innego.
Bartra w BVB. Trzeba szukać kogoś innego
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
6 czerwca 2016, 16:17 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Bartra w BVB. Trzeba szukać kogoś innego


Nic dziwnego. Z klubu odszedł Mats Hummels. Podobno na wylocie znajduje się także Neven Subotić. Katalończyk ma duże szanse, aby zająć miejsce w pierwszej jedenastce.

Byłby dobrym wzmocnieniem, ale wspominałem wcześniej, że nie szukał klubu, w którym będzie siedział na ławce, bo równie dobrze mógłby to dalej robić w Barcelonie.

Moim zdaniem, jeśli szukamy czwartego obrońcę, to zastanowiłbym się nad Nicolasem N'Koulou, który od 1 lipca będzie wolnym zawodnikiem.
Nic dziwnego. Z klubu odszedł Mats Hummels. Podobno na wylocie znajduje się także Neven Subotić. Katalończyk ma duże szanse, aby zająć miejsce w pierwszej jedenastce. Byłby dobrym wzmocnieniem, ale wspominałem wcześniej, że nie szukał klubu, w którym będzie siedział na ławce, bo równie dobrze mógłby to dalej robić w Barcelonie. Moim zdaniem, jeśli szukamy czwartego obrońcę, to zastanowiłbym się nad Nicolasem N'Koulou, który od 1 lipca będzie wolnym zawodnikiem
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
6 czerwca 2016, 21:21 [cytuj]
podobno do odpalenia:
Juan Mata, Ander Herrera, Memphis Depay, Bastian Schweinsteiger, Marouane Fellaini, Ashley Young, Michael Carrick, Marcos Rojo, Sergio Romero, Luke Shaw, Antonio Valencia i Matteo Darmian

Carrick przedłużył kontrakt
ale takiego Depaya po taniości bym brał i fellainiego
podobno do odpalenia: Juan Mata, Ander Herrera, Memphis Depay, Bastian Schweinsteiger, Marouane Fellaini, Ashley Young, Michael Carrick, Marcos Rojo, Sergio Romero, Luke Shaw, Antonio Valencia i Matteo Darmian Carrick przedłużył kontrakt ale takiego Depaya po taniości bym brał i fellainiego
6 czerwca 2016, 21:37 [cytuj]
Robert powiedział/a:
podobno do odpalenia:
Juan Mata, Ander Herrera, Memphis Depay, Bastian Schweinsteiger, Marouane Fellaini, Ashley Young, Michael Carrick, Marcos Rojo, Sergio Romero, Luke Shaw, Antonio Valencia i Matteo Darmian

Carrick przedłużył kontrakt
ale takiego Depaya po taniości bym brał i fellainiego


jakieś źródło? przecież to nie możliwe, żeby UTD pozbyło się takich zawodników jak Shaw i Depay. Jeden może być najlepszym LO ligi, jeśli kontuzje nie będą go męczyć, a drugi jak odpali to też będzie świetny.
jakieś źródło? przecież to nie możliwe, żeby UTD pozbyło się takich zawodników jak Shaw i Depay. Jeden może być najlepszym LO ligi, jeśli kontuzje nie będą go męczyć, a drugi jak odpali to też będzie świetny
6 czerwca 2016, 21:42 [cytuj]
gld1337 powiedział/a:
jakieś źródło? przecież to nie możliwe, żeby UTD pozbyło się takich zawodników jak Shaw i Depay. Jeden może być najlepszym LO ligi, jeśli kontuzje nie będą go męczyć, a drugi jak odpali to też będzie świetny


http://www.givemesport.com/795095-jose-mourinho-wants-to-sell-13-manchester-united-players-this-summer?autoplay=on&utm_source=Facebook&utm_medium=Organic-Social&utm_campaign=Manual-1stedition

Mou chce swoich graczy i jest po rozmowie z Woodwardem. Wiadomo, że Mou ma swoje zdanie i albo klub się z nim zgadza albo Mou kończy zabawę.
http://www.givemesport.com/795095-jose-mourinho-wants-to-sell-13-manchester-united-players-this-summer?autoplay=on&utm_source=Facebook&utm_medium=Organic-Social&utm_campaign=Manual-1stedition Mou chce swoich graczy i jest po rozmowie z Woodwardem. Wiadomo, że Mou ma swoje zdanie i albo klub się z nim zgadza albo Mou kończy zabawę
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
6 czerwca 2016, 22:38 [cytuj]
Darmian dobry, sporo punktów w fantasy mi wbił :X Poza tym brałbym Shawa i Herrere.
Darmian dobry, sporo punktów w fantasy mi wbił :X Poza tym brałbym Shawa i Herrere
7 czerwca 2016, 13:29 [cytuj]
Robert powiedział/a:
podobno do odpalenia:
Juan Mata, Ander Herrera, Memphis Depay, Bastian Schweinsteiger, Marouane Fellaini, Ashley Young, Michael Carrick, Marcos Rojo, Sergio Romero, Luke Shaw, Antonio Valencia i Matteo Darmian

Carrick przedłużył kontrakt
ale takiego Depaya po taniości bym brał i fellainiego


To, że część zawodników odejdzie, to mnie nawet nie zdziwi, ale z tego co mi się wydaje, to i tak kilku graczy zostanie.
IMO Bastian Schweinsteiger, Michael Carrich (podpisał kontrakt), Luke Shaw, czy Matteo Darmian. Nie zdziwię się wcale jak nie odejdzie Memphis Depay.
To, że część zawodników odejdzie, to mnie nawet nie zdziwi, ale z tego co mi się wydaje, to i tak kilku graczy zostanie. IMO Bastian Schweinsteiger, Michael Carrich (podpisał kontrakt), Luke Shaw, czy Matteo Darmian. Nie zdziwię się wcale jak nie odejdzie Memphis Depay
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
7 czerwca 2016, 13:31 [cytuj]
Podobno jesteśmy zainteresowani Quincym Promesem ze Spartaka Moskwa. 24-letni skrzydłowy w 30. spotkaniach ligi rosyjskiej zdobył 18 bramek i zanotował 5 asyst. Na dodatek jest obunożny i może występować na obu skrzydłach.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3628308/Tottenham-Hotspur-check-Quincy-Promes-Mauricio-Pochettino-casts-eye-Spartak-Moscow-s-Dutch-winger.html
Podobno jesteśmy zainteresowani Quincym Promesem ze Spartaka Moskwa. 24-letni skrzydłowy w 30. spotkaniach ligi rosyjskiej zdobył 18 bramek i zanotował 5 asyst. Na dodatek jest obunożny i może występować na obu skrzydłach. http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3628308/Tottenham-Hotspur-check-Quincy-Promes-Mauricio-Pochettino-casts-eye-Spartak-Moscow-s-Dutch-winger.html
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
8 czerwca 2016, 08:17 [cytuj]
Vincent Janssen podobno w Londynie na negocjacjach. Biorę w ciemno dzieciaka.

http://www.telegraaf.nl/telesport/voetbal/az/25955294/__Tottenham_in_race_voor_Janssen__.html#voetbal/227/fixtures/
Vincent Janssen podobno w Londynie na negocjacjach. Biorę w ciemno dzieciaka. http://www.telegraaf.nl/telesport/voetbal/az/25955294/__Tottenham_in_race_voor_Janssen__.html#voetbal/227/fixtures/
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
8 czerwca 2016, 09:09 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Vincent Janssen podobno w Londynie na negocjacjach. Biorę w ciemno dzieciaka.

http://www.telegraaf.nl/telesport/voetbal/az/25955294/__Tottenham_in_race_voor_Janssen__.html#voetbal/227/fixtures/


No i to jest sensowny news! Dopnijmy to jak najszybciej :-)
No i to jest sensowny news! Dopnijmy to jak najszybciej :-)
8 czerwca 2016, 11:03 [cytuj]
Victor Wanyama to sign for before 3rd September 2016
Sign For Before 3rd September Loan deals do count
Tottenham 1/4
Everton 16/1
Liverpool 16/1
Leicester 20/1
West Ham 22/1
Sunderland 25/1
Celtic 28/1
To Stay at Southampton (Does not include returning on loan following a permanent deal elsewhere) 5/2
Victor Wanyama to sign for before 3rd September 2016 Sign For Before 3rd September Loan deals do count Tottenham 1/4 Everton 16/1 Liverpool 16/1 Leicester 20/1 West Ham 22/1 Sunderland 25/1 Celtic 28/1 To Stay at Southampton (Does not include returning on loan following a permanent deal elsewhere) 5/2
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
8 czerwca 2016, 11:39 [cytuj]
11:28
LATEST ON SPURS' INTEREST IN JANSSEN

Tottenham have held talks with Vincent Janssen after AZ Alkmaar gave him permission to speak to them, sources have told Sky Sports News HQ.

It is understood the 21-year-old spent Tuesday in London listening to Tottenham's plans for the future and discussing a potential deal to move to White Hart Lane.

There has not yet been any discussions between the clubs over a transfer fee, but reports in the Netherlands claim the Eredivisie club are asking for around £12m.

Sky sources reported last week that Spurs head coach Mauricio Pochettino, his assistant Jesus Perez and head of recruitment Paul Mitchell watched Janssen play for the Netherlands against Republic of Ireland in a pre-Euro 2016 warm-up game.

Już Sky Sports podaje :D
11:28 LATEST ON SPURS' INTEREST IN JANSSEN Tottenham have held talks with Vincent Janssen after AZ Alkmaar gave him permission to speak to them, sources have told Sky Sports News HQ. It is understood the 21-year-old spent Tuesday in London listening to Tottenham's plans for the future and discussing a potential deal to move to White Hart Lane. There has not yet been any discussions between the clubs over a transfer fee, but reports in the Netherlands claim the Eredivisie club are asking for around £12m. Sky sources reported last week that Spurs head coach Mauricio Pochettino, his assistant Jesus Perez and head of recruitment Paul Mitchell watched Janssen play for the Netherlands against Republic of Ireland in a pre-Euro 2016 warm-up game. Już Sky Sports podaje :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
8 czerwca 2016, 15:56 [cytuj]
Musze przyznać że przeciwko Polsce zrobił na mnie duże wrażenie. Dobrze się odnajdywał w polu karnym, 2-3 bardzo groźne strzały (szczególnie ten z ostrego kąta co prawie nad Szczęsnym załadował w okienko), co ważne widać że facet nie wali na pałe ale zawsze ma pomysł na wykończenie. Silny chłop choć wydaje mi się że nie najszybszy. 27 bramek w lidze, bardzo młody bo 21, technicznie wygląda naprawdę nieźle więc wydaje się idealnym kandydatem.

Kombinacja Jansenna czy Kane'a z Son'em czy N'jie (Son już trochę pokazał, w N'jie mocno wierze :P ) wydaje się naprawdę niezłą siłą ognia na przyszły sezon.

Wanyama jako zmiennik Dier'a to chyba niezłe wyjście. Poch z nim pracował więc wie na co go stać. Pozostaje kwestia dublera Dembele. I właściwie nie mam tu pomysłu :D Może Bentaleb pokaże swój potencjał, może Alli zostanie cofnięty, może kogoś kupimy, cholera wie :D Ale jeden środkowy pomocnik to mus. Powiem wam w tajemnicy że marzy mi się Krychowiak :milczek:
Musze przyznać że przeciwko Polsce zrobił na mnie duże wrażenie. Dobrze się odnajdywał w polu karnym, 2-3 bardzo groźne strzały (szczególnie ten z ostrego kąta co prawie nad Szczęsnym załadował w okienko), co ważne widać że facet nie wali na pałe ale zawsze ma pomysł na wykończenie. Silny chłop choć wydaje mi się że nie najszybszy. 27 bramek w lidze, bardzo młody bo 21, technicznie wygląda naprawdę nieźle więc wydaje się idealnym kandydatem. Kombinacja Jansenna czy Kane'a z Son'em czy N'jie (Son już trochę pokazał, w N'jie mocno wierze :P ) wydaje się naprawdę niezłą siłą ognia na przyszły sezon. Wanyama jako zmiennik Dier'a to chyba niezłe wyjście. Poch z nim pracował więc wie na co go stać. Pozostaje kwestia dublera Dembele. I właściwie nie mam tu pomysłu :D Może Bentaleb pokaże swój potencjał, może Alli zostanie cofnięty, może kogoś kupimy, cholera wie :D Ale jeden środkowy pomocnik to mus. Powiem wam w tajemnicy że marzy mi się Krychowiak :milczek:
8 czerwca 2016, 16:50 [cytuj]
Son to przepraszam co pokazał? :)

Krychowiak to już chyba trochę za wysokie progi dla Tottenhamu.
Son to przepraszam co pokazał? :) Krychowiak to już chyba trochę za wysokie progi dla Tottenhamu
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
8 czerwca 2016, 17:33 [cytuj]
8 bramek, 4 asysty. Statystyki niezłe jak na pierwszy sezon i głównie to miałem na myśli. Wiem że w wielu meczach bardzo irytował (mnie też) i grał słabo ale w końcówce sezonu gdy wskoczył za Alli'ego myślę że pokazał się z dobrej strony. Pamiętajmy że sporo czasu stracił przez kontuzje. Sądzę że w przyszłym sezonie gdzie będzie naprawdę dużo meczów ustabilizuje formę i będzie częściej Sonem z końcówki sezonu :p

Co do Krychowiaka to się zgadzam. Dlatego to raczej sfera marzeń :(
8 bramek, 4 asysty. Statystyki niezłe jak na pierwszy sezon i głównie to miałem na myśli. Wiem że w wielu meczach bardzo irytował (mnie też) i grał słabo ale w końcówce sezonu gdy wskoczył za Alli'ego myślę że pokazał się z dobrej strony. Pamiętajmy że sporo czasu stracił przez kontuzje. Sądzę że w przyszłym sezonie gdzie będzie naprawdę dużo meczów ustabilizuje formę i będzie częściej Sonem z końcówki sezonu :p Co do Krychowiaka to się zgadzam. Dlatego to raczej sfera marzeń :(
8 czerwca 2016, 17:48 [cytuj]
Jako zastępstwo Dembele marzy mi się Sissoko z Newcastle, ale podejrzewam, że konkurencja o niego może być spora. Janssen, Wanyama, Sissoko i w zasadzie możemy zamykać okienko. Ewentualnie jakiś młody Anglik na środek obrony, ale jest też CCV.
Jako zastępstwo Dembele marzy mi się Sissoko z Newcastle, ale podejrzewam, że konkurencja o niego może być spora. Janssen, Wanyama, Sissoko i w zasadzie możemy zamykać okienko. Ewentualnie jakiś młody Anglik na środek obrony, ale jest też CCV
|<  <<  <  9  10  11  12  13    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 147 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się