Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  11  12  13  14  15    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
15 czerwca 2016, 09:34 [cytuj]
Mam nadzieje, ze plotki o Vazquezie sa prawdziwe, bo nie ma lepszego podajacego w Serie A.

Szkoda, ze Feghouli nie trafil do Spurs. West Ham wzial kolejnego, po Payecie, swietnego zawodnika za grosze.
Mam nadzieje, ze plotki o Vazquezie sa prawdziwe, bo nie ma lepszego podajacego w Serie A. Szkoda, ze Feghouli nie trafil do Spurs. West Ham wzial kolejnego, po Payecie, swietnego zawodnika za grosze
15 czerwca 2016, 23:13 [cytuj]
Walu powiedział/a:
No na bank kupimy pięciu gości po ~20mln każdy i nikogo nie sprzedamy. Od wczoraj kibicujecie Spurs? :wysmiewacz:


Równie dobrze możemy nie kupić i znowu po jednym dobrym sezonie czekać kilka lat na Ligę Mistrzów.

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów" - Albert Einstein.
Równie dobrze możemy nie kupić i znowu po jednym dobrym sezonie czekać kilka lat na Ligę Mistrzów. "Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów" - Albert Einstein
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
16 czerwca 2016, 10:25 [cytuj]
Przy kadencji Pochettino Levy sporo zrozumiał. Min. w sprawie transferów przekazując trenerowi decydujący głos, ale w to że wyda kilkadziesiąt mln ponad to co sprzeda to w to nigdy nie uwierzę.

Największa bajeczka w którą tu uwierzyłem na tym forum to przy sprzedaży Bale. Gdy klub zaczął robić dużo tych transferów zanim jeszcze Bale odszedł. Wszystko wskazywało na to że wydajemy kasę za Bale. I ktoś wypalił z jakąś popierdoloną teorią w którą uwierzyłem, że Lewis wydaje kasę żeby budować team wokół Bale. Może to nawet ty byłeś. Ale ja byłem naiwny że w to uwierzyłem. Przestań karmić ludzi jakimiś bajkami.
Walu powiedział/a:
No na bank kupimy pięciu gości po ~20mln każdy i nikogo nie sprzedamy. Od wczoraj kibicujecie Spurs? :wysmiewacz:
:brawo:
:brawo:
16 czerwca 2016, 14:58 [cytuj]
Słuchajcie, możemy przespać okienko transferowe, nie kupić nikogo klasowego, a potem znowu płakać, że po jednym sezonie czekamy kilka lat na powrót do Ligi Mistrzów.

Przed klubem pojawia się ogromna szansa i jeśli jej nie wykorzystamy, to znowu będzie lament.

Ja tam płakał nie będę, bo jestem przyzwyczajony, że ze sportowego punktu widzenia mamy nierozsądny zarząd, ale mam nadzieję, że w końcu zaczną myśleć logicznie.

Pozyskanie zmiennika dla Kane'a, klasowego skrzydłowego, klasowego zmiennika do środka pola, czy czwartego środkowego obrońcy do wzmocnienia, których potrzebujemy, aby grać solidnie na kilku frontach.
Słuchajcie, możemy przespać okienko transferowe, nie kupić nikogo klasowego, a potem znowu płakać, że po jednym sezonie czekamy kilka lat na powrót do Ligi Mistrzów. Przed klubem pojawia się ogromna szansa i jeśli jej nie wykorzystamy, to znowu będzie lament. Ja tam płakał nie będę, bo jestem przyzwyczajony, że ze sportowego punktu widzenia mamy nierozsądny zarząd, ale mam nadzieję, że w końcu zaczną myśleć logicznie. Pozyskanie zmiennika dla Kane'a, klasowego skrzydłowego, klasowego zmiennika do środka pola, czy czwartego środkowego obrońcy do wzmocnienia, których potrzebujemy, aby grać solidnie na kilku frontach
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
16 czerwca 2016, 18:28 [cytuj]
Walu powiedział/a:
No na bank kupimy pięciu gości po ~20mln każdy i nikogo nie sprzedamy. Od wczoraj kibicujecie Spurs? :wysmiewacz:


Potrzebujemy ludzi, zeby grac w LM. Wanyama ma rok na kontrakcie, Janssen jest z Holandii. Batshuayi i Vazquez beda drodzy, ale trzeba wydac pieniadze, zeby cos zrobic. Nie dostaniesz dobrych zawodnikow bez inwestycji. Poza tym ktos na pewno odejdzie.
Potrzebujemy ludzi, zeby grac w LM. Wanyama ma rok na kontrakcie, Janssen jest z Holandii. Batshuayi i Vazquez beda drodzy, ale trzeba wydac pieniadze, zeby cos zrobic. Nie dostaniesz dobrych zawodnikow bez inwestycji. Poza tym ktos na pewno odejdzie
LMAO
17 czerwca 2016, 00:36 [cytuj]
Przypominam, że klubem nadal rządzi niejaki "kutwa" DANIEL LEVY. Nie wydamy więcej niż zarobimy tak było, jest i będzie po wsze czasy.

Wrzucam naszego łysola w drogę z dwoma wyjściami. Po lewo wyjście na mistrzostwo kraju, po prawo "w chu* zysku" Levy zawsze wybierze zysk. Zresztą na którymś angielskim forum była dyskusja, że Levy bardziej nad wynik sportowy przekłada wynik finansowy(co swoją drogą jest dobre, bo nie mamy sytuacji finansowej 90% klubów na świecie)
Przypominam, że klubem nadal rządzi niejaki "kutwa" DANIEL LEVY. Nie wydamy więcej niż zarobimy tak było, jest i będzie po wsze czasy. Wrzucam naszego łysola w drogę z dwoma wyjściami. Po lewo wyjście na mistrzostwo kraju, po prawo "w chu* zysku" Levy zawsze wybierze zysk. Zresztą na którymś angielskim forum była dyskusja, że Levy bardziej nad wynik sportowy przekłada wynik finansowy(co swoją drogą jest dobre, bo nie mamy sytuacji finansowej 90% klubów na świecie)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
17 czerwca 2016, 00:59 [cytuj]
Oczywiste jest to, że wynik finansowy musi być na odpowiednim poziomie, ale nie zapominajmy, że będą większe pieniądze, ze względu na miejsce, które zajęliśmy w Premier League (prawa transmisyjne) oraz z występów w Lidze Mistrzów.

Nie oszukujmy się, że na dzień dzisiejszy potrzebujemy pięciu zawodników (środkowy obrońca, defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik, skrzydłowy, napastnik).

Jak dla mnie optymalne byłoby to jakby do klubu trafiło 2-3 utalentowanych graczy (Wanyama, Jannsen oraz Berardi) i dwóch bardziej doświadczonych, ale z możliwością (jeśli nie wypalą) sprzedaży ich w przyszłości za rozsądne pieniądze (Vazquez, N'Koulou).

IMO z klubem latem mogą się pożegnać Ryan Mason, Thomas Caroll oraz Nacer Chadli. Potencjalnie Clnton N'Jie oraz Nabil Bentaleb, ale jeśli Algierczyk odejdzie, to będziemy potrzebowali jeszcze jednego gracza do środka pola.
Oczywiste jest to, że wynik finansowy musi być na odpowiednim poziomie, ale nie zapominajmy, że będą większe pieniądze, ze względu na miejsce, które zajęliśmy w Premier League (prawa transmisyjne) oraz z występów w Lidze Mistrzów. Nie oszukujmy się, że na dzień dzisiejszy potrzebujemy pięciu zawodników (środkowy obrońca, defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik, skrzydłowy, napastnik). Jak dla mnie optymalne byłoby to jakby do klubu trafiło 2-3 utalentowanych graczy (Wanyama, Jannsen oraz Berardi) i dwóch bardziej doświadczonych, ale z możliwością (jeśli nie wypalą) sprzedaży ich w przyszłości za rozsądne pieniądze (Vazquez, N'Koulou). IMO z klubem latem mogą się pożegnać Ryan Mason, Thomas Caroll oraz Nacer Chadli. Potencjalnie Clnton N'Jie oraz Nabil Bentaleb, ale jeśli Algierczyk odejdzie, to będziemy potrzebowali jeszcze jednego gracza do środka pola
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
17 czerwca 2016, 14:29 [cytuj]
Oczywiście że wydając więcej na piłkarzy lepszych może skoczyć poziom zespołu i zwiększą się potencjalne cele na sezon typu puchar Premier League i przyjdą większe umowy sponsorskie, kasa z telewizji i chuj wie z czego jeszcze. Ale może i nie skoczyć poziom. Mam wrażenie że Levy ufa tylko swoim umiejętnościom biznesowym a nie 11 która biega po boisku, że kupi piłkarzy za to co zarobimy a jak będą jakieś wtopy to i tak sprzeda za zajebistą cenę (to robi bardzo dobrze). Lata kibicuję temu klubowi, lata też zajęło mi przekonanie się że to nie jest klub nastawiony na sukces sportowy. To nasza, czyli kibiców fanaberia z byciem w top 4, byciem nad arsenalem itd. O mistrzostwie nawet nie śmiem śnić bo realia takie są. Levyego nie obchodzi przecież to. Tak jak przerobili napis ze stadionu, na "The game is about profit". Taka jest prawda o Levym. To 3 miejsce w tym sezonie to wypadek przy pracy. Takim klubem jest Tottenham, zagra raz na 6 lat w LM i dalej będzie oglądał plecy arsenalu. Przykre, ale tak jest. I to się prędko nie zmieni. Nawet LM tego nie zmieni. Zarobimy jakieś 40 mln ze sprzedaży szrotu i może wyjdzie jakieś max 10 ponad to. Nie więcej. Jeszcze dorzuć transfer Townsenda.

Jeszcze tylko dodam na koniec
Sawik powiedział/a:
Nie oszukujmy się, że na dzień dzisiejszy potrzebujemy
słuszne słowa. Tak jak przed sezonem nie oszukiwaliśmy się że potrzebowaliśmy napastnika. Zimą tak samo było. Zmieniło się coś? Nie daje ci to nic do myślenia?
słuszne słowa. Tak jak przed sezonem nie oszukiwaliśmy się że potrzebowaliśmy napastnika. Zimą tak samo było. Zmieniło się coś? Nie daje ci to nic do myślenia?
17 czerwca 2016, 18:56 [cytuj]
Tottenham Hotspur are on the verge of signing Southampton midfielder Victor Wanyama, according to the Mirror.

A fee, believed to be around £11m, has been agreed between the clubs and the Kenyan international is expected to have a medical in the coming days.

Southampton had offered the player a new contract but after he snubbed the deal the south-coast club opted to cash in.

Oby to była prawda. To byłoby tanie, dobre, sprawdzone w Anglii wzmocnienie na pozycji która tego potrzebuje
Tottenham Hotspur are on the verge of signing Southampton midfielder Victor Wanyama, according to the Mirror. A fee, believed to be around £11m, has been agreed between the clubs and the Kenyan international is expected to have a medical in the coming days. Southampton had offered the player a new contract but after he snubbed the deal the south-coast club opted to cash in. Oby to była prawda. To byłoby tanie, dobre, sprawdzone w Anglii wzmocnienie na pozycji która tego potrzebuje
17 czerwca 2016, 19:28 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Oby to była prawda. To byłoby tanie, dobre, sprawdzone w Anglii wzmocnienie na pozycji która tego potrzebuje

Dokladnie.


Z innej beczki, to zdjecie chyba potwierdza nasze domowe koszulki na nastepny sezon.

http://pbs.twimg.com/media/ClA8B9MWYAA6Aei.jpg
Dokladnie. Z innej beczki, to zdjecie chyba potwierdza nasze domowe koszulki na nastepny sezon. http://pbs.twimg.com/media/ClA8B9MWYAA6Aei.jpg
LMAO
18 czerwca 2016, 09:20 [cytuj]
http://www.skysports.com/football/news/11675/10317527/tottenham-edging-closer-to-deal-for-victor-wanyama-say-sky-sources

Sky sources potwierdzają. Jest dobrze :)
http://www.skysports.com/football/news/11675/10317527/tottenham-edging-closer-to-deal-for-victor-wanyama-say-sky-sources Sky sources potwierdzają. Jest dobrze :)
18 czerwca 2016, 17:21 [cytuj]
Victor Wanyama pożegnał się już z kibicami Southampton. Transfer powinien zostać dopięty nawet w ciągu najbliższych 48 godzin :D

Nie wiem ile będzie kosztował, ale podobno Southampton chce odzyskać 12 milionów funtów, które zapłacili Celtikowi Glasgow w 2013 roku.

http://www.hitc.com/en-gb/2016/06/18/victor-wanyama-appears-to-confirm-spurs-move-thinks-fans-will-un/
Victor Wanyama pożegnał się już z kibicami Southampton. Transfer powinien zostać dopięty nawet w ciągu najbliższych 48 godzin :D Nie wiem ile będzie kosztował, ale podobno Southampton chce odzyskać 12 milionów funtów, które zapłacili Celtikowi Glasgow w 2013 roku. http://www.hitc.com/en-gb/2016/06/18/victor-wanyama-appears-to-confirm-spurs-move-thinks-fans-will-un/
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
20 czerwca 2016, 14:48 [cytuj]
Jesli sie uda pozyskac Wanyame za 11 mln, to brawa dla zarzadu :brawo:
Jesli sie uda pozyskac Wanyame za 11 mln, to brawa dla zarzadu :brawo:
20 czerwca 2016, 14:52 [cytuj]
Tottenham Hotspur have agreed a fee of £11m
BBC
http://www.bbc.co.uk/sport/football/36575117
Tottenham Hotspur have agreed a fee of £11m BBC http://www.bbc.co.uk/sport/football/36575117
20 czerwca 2016, 15:07 [cytuj]
http://transferowo.com/a/854-newcastle-wycenilo-wijnalduma-znamy-cene

Znalazłem taką informację w sieci. Śmiechem na sali jest to, że zawodnik zespołu, który spadł z Premier Leeague miałby kosztować tyle, ile kosztował Miralem Pjanić.

Miał dobry sezon, ale 35 "baniek" to zbyt wysoka kwota.
http://transferowo.com/a/854-newcastle-wycenilo-wijnalduma-znamy-cene Znalazłem taką informację w sieci. Śmiechem na sali jest to, że zawodnik zespołu, który spadł z Premier Leeague miałby kosztować tyle, ile kosztował Miralem Pjanić. Miał dobry sezon, ale 35 "baniek" to zbyt wysoka kwota
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
22 czerwca 2016, 13:25 [cytuj]
Łączą nas za 11,5T Euro:

http://www.transfermarkt.pl/antonio-sanabria/profil/spieler/234523
Łączą nas za 11,5T Euro: http://www.transfermarkt.pl/antonio-sanabria/profil/spieler/234523
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
22 czerwca 2016, 18:48 [cytuj]
SPURS CLOSE IN ON SANABRIA

Tottenham are closing in on a deal for Roma forward Antonio Sanabria, according to reports in Italy.

Gazzetta World write that a fee has been agreed for the Paraguayan 20-year-old, with Spurs forking out around 15 million euros (£11.5m).

Sanabria was on loan at Sporting Gijon last season, scoring 11 La Liga goals in total.

https://www.youtube.com/watch?v=9FF5OTHjbPU
SPURS CLOSE IN ON SANABRIA Tottenham are closing in on a deal for Roma forward Antonio Sanabria, according to reports in Italy. Gazzetta World write that a fee has been agreed for the Paraguayan 20-year-old, with Spurs forking out around 15 million euros (£11.5m). Sanabria was on loan at Sporting Gijon last season, scoring 11 La Liga goals in total. https://www.youtube.com/watch?v=9FF5OTHjbPU
22 czerwca 2016, 20:38 [cytuj]
Czy ktoś kto śledzi Serie A lub Premier Division może coś o nim powiedzieć?
Dla mnie jest anonimem... :/
Czy ktoś kto śledzi Serie A lub Premier Division może coś o nim powiedzieć? Dla mnie jest anonimem... :/
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
23 czerwca 2016, 11:37 [cytuj]
Najlepszy strzelec Sportingu Gijon. 29 spotkań 11 goli w tym 2 hattricki.
Najlepszy strzelec Sportingu Gijon. 29 spotkań 11 goli w tym 2 hattricki
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
23 czerwca 2016, 13:54 [cytuj]
Paragwajcy zuch chłopaki! Brać!
Paragwajcy zuch chłopaki! Brać!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
|<  <<  <  11  12  13  14  15    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 141 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się