Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  12  13  14  15  16    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
23 czerwca 2016, 17:18 [cytuj]
panowie co z tym Wanyama? mial przechodzic testy , ale nie bylo zadnego oficjalnego potwierdzenia chyba .
panowie co z tym Wanyama? mial przechodzic testy , ale nie bylo zadnego oficjalnego potwierdzenia chyba
23 czerwca 2016, 21:09 [cytuj]
Może Mourinho go znowu porwał do siebie na testy :P
Może Mourinho go znowu porwał do siebie na testy :P
23 czerwca 2016, 21:19 [cytuj]
Chłopaki, właśnie na fb wyskoczyła mi taka wiadomość :).
Teraz tylko czekać, aż wrzucą to na oficjalkę ;).

https://www.facebook.com/COYSNews/?fref=nf
Chłopaki, właśnie na fb wyskoczyła mi taka wiadomość :). Teraz tylko czekać, aż wrzucą to na oficjalkę ;). https://www.facebook.com/COYSNews/?fref=nf
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
23 czerwca 2016, 21:47 [cytuj]
Świetny transfer, teraz tylko czekamy na Janssena i można spokojnie zaczynać nowy sezon.
Świetny transfer, teraz tylko czekamy na Janssena i można spokojnie zaczynać nowy sezon
24 czerwca 2016, 11:35 [cytuj]
gld1337 powiedział/a:
Świetny transfer, teraz tylko czekamy na Janssena i można spokojnie zaczynać nowy sezon


Ty tak na serio ? Po 2 transferach możemy zacząć gre na 4 frontach ? Gdzie najtrudniejszy kalendarz w lidzę pokrywa się z fazą grupową ligi mistrzów. Kim będziemy w tej lidzę grali ?
Ty tak na serio ? Po 2 transferach możemy zacząć gre na 4 frontach ? Gdzie najtrudniejszy kalendarz w lidzę pokrywa się z fazą grupową ligi mistrzów. Kim będziemy w tej lidzę grali ?
24 czerwca 2016, 15:57 [cytuj]
Patrząc na staty Diera bardzo możliwe, że Poch będzie go jeszcze dalej do środka przesuwał. W reprze wyrósł na najlepszego piłkarza Euro a ilość celnych podań zarówno długich jak i krótkich do przodu w pełni predysponuje go do bycia drugim Modricem.
Tak więc Wanayama i Dembele to trochę mało. O tyle co mamy boki jako Full Back zabezpieczone to bardzo by przydał się jeszcze jeden stoper, DM, napastnik i lewy skrzydłowy pamiętając, że mamu Clintona o którym tak naprawdę nic nie wiemy.
Patrząc na staty Diera bardzo możliwe, że Poch będzie go jeszcze dalej do środka przesuwał. W reprze wyrósł na najlepszego piłkarza Euro a ilość celnych podań zarówno długich jak i krótkich do przodu w pełni predysponuje go do bycia drugim Modricem. Tak więc Wanayama i Dembele to trochę mało. O tyle co mamy boki jako Full Back zabezpieczone to bardzo by przydał się jeszcze jeden stoper, DM, napastnik i lewy skrzydłowy pamiętając, że mamu Clintona o którym tak naprawdę nic nie wiemy
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
25 czerwca 2016, 17:00 [cytuj]
mefisto52 powiedział/a:
Ty tak na serio ? Po 2 transferach możemy zacząć gre na 4 frontach ? Gdzie najtrudniejszy kalendarz w lidzę pokrywa się z fazą grupową ligi mistrzów. Kim będziemy w tej lidzę grali ?


A myślisz, że wydamy tyle kasy, żeby wzmocnić się na grę na tylu frontach? Przecież to musiało by pójść min. 30 mln na to.
A myślisz, że wydamy tyle kasy, żeby wzmocnić się na grę na tylu frontach? Przecież to musiało by pójść min. 30 mln na to
25 czerwca 2016, 21:12 [cytuj]
Dier drugim Modriciem ... Przecież to zupełnie inna charakterystyka i pozycja.


Przecież Spurs spokojnie wydadzą jeszcze kilkadziesiąt milionów, a ty tu piszesz jakby 30 było jakąś dużą kwotą.
Dier drugim Modriciem ... Przecież to zupełnie inna charakterystyka i pozycja. Przecież Spurs spokojnie wydadzą jeszcze kilkadziesiąt milionów, a ty tu piszesz jakby 30 było jakąś dużą kwotą
26 czerwca 2016, 10:21 [cytuj]
PieS powiedział/a:
Dier drugim Modriciem ... Przecież to zupełnie inna charakterystyka i pozycja.


Przecież Spurs spokojnie wydadzą jeszcze kilkadziesiąt milionów, a ty tu piszesz jakby 30 było jakąś dużą kwotą


Ale pieniądze na to będą ze sprzedaży, chodziło mi o to, że Levy nie da pieniędzy na transfery z własnej kieszeni.
Ale pieniądze na to będą ze sprzedaży, chodziło mi o to, że Levy nie da pieniędzy na transfery z własnej kieszeni
26 czerwca 2016, 11:35 [cytuj]
Myślę, że Eric Dier wciąż będzie występował na pozycji defensywnego pomocnika, a po kilku latach zapewne wróci na środek obrony, ale to moja sugestia.

Co gorsza jego pozyskaniem jest zainteresowany Bayern Monachium, ale Daniel Levy zaproponuje im taką kwotę, że Bawarczycy szybko zrezygnują :)

Nie wyobrażam sobie, aby Anglik latem odszedł z klubu. Myślę, że on sam nie bardzo będzie się kwapił, aby zmienić barwy, biorąc pod uwagę, że gramy w Lidze Mistrzów.
Myślę, że Eric Dier wciąż będzie występował na pozycji defensywnego pomocnika, a po kilku latach zapewne wróci na środek obrony, ale to moja sugestia. Co gorsza jego pozyskaniem jest zainteresowany Bayern Monachium, ale Daniel Levy zaproponuje im taką kwotę, że Bawarczycy szybko zrezygnują :) Nie wyobrażam sobie, aby Anglik latem odszedł z klubu. Myślę, że on sam nie bardzo będzie się kwapił, aby zmienić barwy, biorąc pod uwagę, że gramy w Lidze Mistrzów
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
26 czerwca 2016, 11:40 [cytuj]
gld1337 powiedział/a:
Ale pieniądze na to będą ze sprzedaży, chodziło mi o to, że Levy nie da pieniędzy na transfery z własnej kieszeni


Myślę, że zarówno Daniel Levy, jak i Loe Lewis zarobili pieniądze na Brexicie, więc kasa na transfery powinna się znaleźć.
Myślę, że zarówno Daniel Levy, jak i Loe Lewis zarobili pieniądze na Brexicie, więc kasa na transfery powinna się znaleźć
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
26 czerwca 2016, 11:51 [cytuj]
PieS powiedział/a:


Przecież Spurs spokojnie wydadzą jeszcze kilkadziesiąt milionów, a ty tu piszesz jakby 30 było jakąś dużą kwotą


Pan się urodził wczoraj?
Pan się urodził wczoraj?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
26 czerwca 2016, 13:42 [cytuj]
[quote=PieS]Dier drugim Modriciem ... Przecież to zupełnie inna charakterystyka i pozycja.


Co Ty gadasz? Modric właśnie gra na "6" w RM.
[quote=PieS]Dier drugim Modriciem ... Przecież to zupełnie inna charakterystyka i pozycja. Co Ty gadasz? Modric właśnie gra na "6" w RM
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
26 czerwca 2016, 18:17 [cytuj]
Eric Dier is the subject of interest from Bayern Munich, according to the Sunday People.

The Tottenham and England midfielder has developed into a key figure for both club and country in the holding midfield role.

Bayern are on the hunt for a replacement for Xabi Alonso and could make a big money play for the 22-year-old.
Eric Dier is the subject of interest from Bayern Munich, according to the Sunday People. The Tottenham and England midfielder has developed into a key figure for both club and country in the holding midfield role. Bayern are on the hunt for a replacement for Xabi Alonso and could make a big money play for the 22-year-old
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
27 czerwca 2016, 00:33 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Eric Dier is the subject of interest from Bayern Munich, according to the Sunday People.

The Tottenham and England midfielder has developed into a key figure for both club and country in the holding midfield role.

Bayern are on the hunt for a replacement for Xabi Alonso and could make a big money play for the 22-year-old


Tyle co za Bale + jeszcze kilka mln, żeby był rekord transferowy i mogą próbować
Tyle co za Bale + jeszcze kilka mln, żeby był rekord transferowy i mogą próbować
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
27 czerwca 2016, 17:00 [cytuj]
Modric nigdy nie gral w Realu na "6".


W tym sezonie Spurs beda wydawac, bo robi to każdy klub w Anglii (nowa umowa telewizyjna i nowi sponsorzy spowodowali duze nadwyzki w budzetach + jest LM). Chyba, że Levy zdecyduje się przeznaczyć pieniadze na finansowanie stadionu, co byloby bledem patrzac jakie transfery robi taki np. West Ham.
Modric nigdy nie gral w Realu na "6". W tym sezonie Spurs beda wydawac, bo robi to każdy klub w Anglii (nowa umowa telewizyjna i nowi sponsorzy spowodowali duze nadwyzki w budzetach + jest LM). Chyba, że Levy zdecyduje się przeznaczyć pieniadze na finansowanie stadionu, co byloby bledem patrzac jakie transfery robi taki np. West Ham
27 czerwca 2016, 18:01 [cytuj]
Gwiazdor Southampton FC, Sadio Mane znajduje się o krok od przenosin do Liverpoolu. Kwota transferu ma wynieść około 30 milionów funtów, co przy obecnym kursie walutowym daje kwotę opiewającą na 36 milionów euro.

Z tego co pamiętam, to komuś tutaj pisałem, że taki gracz jak on będzie kosztował coś pomiędzy 30-40 milionów euro i się chyba nie pomyliłem :)
Gwiazdor Southampton FC, Sadio Mane znajduje się o krok od przenosin do Liverpoolu. Kwota transferu ma wynieść około 30 milionów funtów, co przy obecnym kursie walutowym daje kwotę opiewającą na 36 milionów euro. Z tego co pamiętam, to komuś tutaj pisałem, że taki gracz jak on będzie kosztował coś pomiędzy 30-40 milionów euro i się chyba nie pomyliłem :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
27 czerwca 2016, 20:05 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Gwiazdor Southampton FC, Sadio Mane znajduje się o krok od przenosin do Liverpoolu. Kwota transferu ma wynieść około 30 milionów funtów, co przy obecnym kursie walutowym daje kwotę opiewającą na 36 milionów euro.

Z tego co pamiętam, to komuś tutaj pisałem, że taki gracz jak on będzie kosztował coś pomiędzy 30-40 milionów euro i się chyba nie pomyliłem :)


Wydaje mi się, że może im to wyjść jak reszta transferów z Southampton oprócz Clyne'a.
Wydaje mi się, że może im to wyjść jak reszta transferów z Southampton oprócz Clyne'a
27 czerwca 2016, 20:32 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Gwiazdor Southampton FC, Sadio Mane znajduje się o krok od przenosin do Liverpoolu. Kwota transferu ma wynieść około 30 milionów funtów, co przy obecnym kursie walutowym daje kwotę opiewającą na 36 milionów euro.

Z tego co pamiętam, to komuś tutaj pisałem, że taki gracz jak on będzie kosztował coś pomiędzy 30-40 milionów euro i się chyba nie pomyliłem :)


Mówiłeś też że kupimy 5 zawodników do pierwszego zespołu w tym okienku. Może z tego Cie rozliczymy we wrześniu? :)
Mówiłeś też że kupimy 5 zawodników do pierwszego zespołu w tym okienku. Może z tego Cie rozliczymy we wrześniu? :)
27 czerwca 2016, 23:35 [cytuj]
Crystal Palace chce wyłożyć 38M "jurków" za Michy Batshuayia :krzyk:
Crystal Palace chce wyłożyć 38M "jurków" za Michy Batshuayia :krzyk:
|<  <<  <  12  13  14  15  16    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 73 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się