Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  13  14  15  16  17    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
28 czerwca 2016, 00:26 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Mówiłeś też że kupimy 5 zawodników do pierwszego zespołu w tym okienku. Może z tego Cie rozliczymy we wrześniu? :)


Nie mówiłem, że do klubu trafi 5 zawodników. Mówiłem, że uważam, iż do klubu powinno trafić tylu graczy (środkowy obrońca, defensywny pomocnik (jest Wanyama), skrzydłowy, ofensywny pomocnik, napastnik).

Opcjonalnie wspominałem na początku o bramkarzu zamiast ofensywnego pomocnika, ale raczej nie będzie potrzebny.

Chciałeś błysnąć, ale nie wyszło :)
Nie mówiłem, że do klubu trafi 5 zawodników. Mówiłem, że uważam, iż do klubu powinno trafić tylu graczy (środkowy obrońca, defensywny pomocnik (jest Wanyama), skrzydłowy, ofensywny pomocnik, napastnik). Opcjonalnie wspominałem na początku o bramkarzu zamiast ofensywnego pomocnika, ale raczej nie będzie potrzebny. Chciałeś błysnąć, ale nie wyszło :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
28 czerwca 2016, 14:41 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Z tego co pamiętam, to komuś tutaj pisałem, że taki gracz jak on będzie kosztował coś pomiędzy 30-40 milionów euro i się chyba nie pomyliłem :)


jednak pomyliłeś się 34 mln funtów to prawie 41 mln euro :rotfl:
jednak pomyliłeś się 34 mln funtów to prawie 41 mln euro :rotfl:
28 czerwca 2016, 18:05 [cytuj]
Robert powiedział/a:
jednak pomyliłeś się 34 mln funtów to prawie 41 mln euro :rotfl:


Faktycznie, trochę przepłacili.

No ale były sugestie, że Southampon weźmie za niego 40 milionów funtów, co w tamtym czasie dawałoby kwotę prawie 50 milionów euro :)
Faktycznie, trochę przepłacili. No ale były sugestie, że Southampon weźmie za niego 40 milionów funtów, co w tamtym czasie dawałoby kwotę prawie 50 milionów euro :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
28 czerwca 2016, 18:23 [cytuj]
http://www.skysports.com/football/news/11706/10327157/michy-batshuayi-subject-of-163315m-bid-from-crystal-palace

Sam zawodnik może nie kwapić się na przenosiny do Crystal Palace, ale jeśli Mauricio będzie chciał go pozyskać, to Daniel Levy będzie musiał sięgnąć do kieszeni.

Chyba jednak trzeba będzie skupić się na Vinencie Janssenie.
http://www.skysports.com/football/news/11706/10327157/michy-batshuayi-subject-of-163315m-bid-from-crystal-palace Sam zawodnik może nie kwapić się na przenosiny do Crystal Palace, ale jeśli Mauricio będzie chciał go pozyskać, to Daniel Levy będzie musiał sięgnąć do kieszeni. Chyba jednak trzeba będzie skupić się na Vinencie Janssenie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
29 czerwca 2016, 15:18 [cytuj]
http://www.90min.com/posts/3392984-tottenham-and-leicester-sound-out-iceland-defender-ragnar-sigurdsson?a_aid=35322
http://www.90min.com/posts/3392984-tottenham-and-leicester-sound-out-iceland-defender-ragnar-sigurdsson?a_aid=35322
29 czerwca 2016, 16:29 [cytuj]
Jako 4 obrońca za taką kwotę czemu nie. Podobno już odrzucił oferty Schalke i Wolfsburga, bo chcę grać w Premier League. A pewnie w Spurs rozwinalby się jeszcze bardziej.
Jako 4 obrońca za taką kwotę czemu nie. Podobno już odrzucił oferty Schalke i Wolfsburga, bo chcę grać w Premier League. A pewnie w Spurs rozwinalby się jeszcze bardziej
29 czerwca 2016, 16:58 [cytuj]
mefisto52 powiedział/a:
A pewnie w Spurs rozwinalby się jeszcze bardziej


Przypuszczenie wzięte z kosmosu. Po pierwsze czemu Tottenham jest lepszym miejscem do rozwoju? Po drugie on już się nie będzie rozwijał, ma 30lat.

Jedyny powód dla którego wybralby nas zamiast niemcow to to,że on chce grać w anglii (powiedział o tym w jednym z wywiadów )
Przypuszczenie wzięte z kosmosu. Po pierwsze czemu Tottenham jest lepszym miejscem do rozwoju? Po drugie on już się nie będzie rozwijał, ma 30lat. Jedyny powód dla którego wybralby nas zamiast niemcow to to,że on chce grać w anglii (powiedział o tym w jednym z wywiadów )
30 czerwca 2016, 00:12 [cytuj]
Batschuayi przeszedł testy medyczne w Chelsea. Trochę mi szkoda ze nie trafi do nas, ma warunki na bycie drugim Drogbą - silny, szybki, dobrze zbudowany. Przeciwko takim napastnikom gra się najciężej. Inna sprawa, ze kosztuje krocie i żeby go kupić musielibyśmy pobic swój rekord transferowy.

Jak nie Michy, to trzymam kciuki za Janssena.

Swoją drogą, trochę się dziwię, że nie powalczyliśmy o Matta Ritchiego, który pewnie jutro trafi do Newcastle. Za 12 mln funtów można było mieć zdecydowanie najlepszego zawodnika Bournemouth w poprzednim sezonie, który w razie potrzeby mógłby zastąpić dowolnego z trójki Alli, Eriksen, Lamela, jest kreatywny, waleczny i bardzo wybiegany (w poprzednim sezonie tylko piłkarze Bournemouth przebiegli więcej niż Spurs a Ritchie często miał przebiegnięty największy dystans spośród wszystkich zawodników na boisku), a takich zawodników lubi Poch. W poprzednim sezonie miał 4 bramki i 6 asyst w 37 meczach, ale kto widział Bournemouth częściej niż w meczach przeciwko Spurs ten wie, że jego wkład w grę Bournemouth był nie do przecenienia.
Batschuayi przeszedł testy medyczne w Chelsea. Trochę mi szkoda ze nie trafi do nas, ma warunki na bycie drugim Drogbą - silny, szybki, dobrze zbudowany. Przeciwko takim napastnikom gra się najciężej. Inna sprawa, ze kosztuje krocie i żeby go kupić musielibyśmy pobic swój rekord transferowy. Jak nie Michy, to trzymam kciuki za Janssena. Swoją drogą, trochę się dziwię, że nie powalczyliśmy o Matta Ritchiego, który pewnie jutro trafi do Newcastle. Za 12 mln funtów można było mieć zdecydowanie najlepszego zawodnika Bournemouth w poprzednim sezonie, który w razie potrzeby mógłby zastąpić dowolnego z trójki Alli, Eriksen, Lamela, jest kreatywny, waleczny i bardzo wybiegany (w poprzednim sezonie tylko piłkarze Bournemouth przebiegli więcej niż Spurs a Ritchie często miał przebiegnięty największy dystans spośród wszystkich zawodników na boisku), a takich zawodników lubi Poch. W poprzednim sezonie miał 4 bramki i 6 asyst w 37 meczach, ale kto widział Bournemouth częściej niż w meczach przeciwko Spurs ten wie, że jego wkład w grę Bournemouth był nie do przecenienia
30 czerwca 2016, 18:15 [cytuj]
Vincent Janssen wyjawił, że chce zostać zawodnikiem Tottenhamu Hotspu. Myślę, że jego transfer to tylko kwestia czasu :)
http://sportwitness.co.uk/janssen-says-tottenham-offered-enough-now-wants-move-completed/?
Vincent Janssen wyjawił, że chce zostać zawodnikiem Tottenhamu Hotspu. Myślę, że jego transfer to tylko kwestia czasu :) http://sportwitness.co.uk/janssen-says-tottenham-offered-enough-now-wants-move-completed/?
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
1 lipca 2016, 13:15 [cytuj]
Ciekawe ile by kosztował Moussa Sissoko z Newcastle. Bo taki piłkarz raczej w Championship nie zostanie a może grać w zasadzie na każdej pozycji w pomocy. I jest na tyle dobry że wcale bym się nie zdziwił jakby sobie wywalczył miejsce w wyjściowej jedenastce u nas
Ciekawe ile by kosztował Moussa Sissoko z Newcastle. Bo taki piłkarz raczej w Championship nie zostanie a może grać w zasadzie na każdej pozycji w pomocy. I jest na tyle dobry że wcale bym się nie zdziwił jakby sobie wywalczył miejsce w wyjściowej jedenastce u nas
1 lipca 2016, 14:18 [cytuj]
Ja z kolei ciekaw jestem Adama Armstronga z Newcastle. Niesamowite statystyki na wypożyczeniu w Coventry i w młodzieżowych reprezentacjach, a gość ma dopiero 19 lat. Widziałem go parę razy w akcji, niesamowity talent.
Ja z kolei ciekaw jestem Adama Armstronga z Newcastle. Niesamowite statystyki na wypożyczeniu w Coventry i w młodzieżowych reprezentacjach, a gość ma dopiero 19 lat. Widziałem go parę razy w akcji, niesamowity talent
3 lipca 2016, 11:51 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Ciekawe ile by kosztował Moussa Sissoko z Newcastle. Bo taki piłkarz raczej w Championship nie zostanie a może grać w zasadzie na każdej pozycji w pomocy. I jest na tyle dobry że wcale bym się nie zdziwił jakby sobie wywalczył miejsce w wyjściowej jedenastce u nas


Pewnie pójdzie do jakiegoś klubu w ligue 1
Pewnie pójdzie do jakiegoś klubu w ligue 1
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
4 lipca 2016, 12:24 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Vincent Janssen wyjawił, że chce zostać zawodnikiem Tottenhamu Hotspu. Myślę, że jego transfer to tylko kwestia czasu :)
http://sportwitness.co.uk/janssen-says-tottenham-offered-enough-now-wants-move-completed/?


Taaaa Batshuayi też już prawie pozował w koszulce z Kogutem na piersi tak bardzo kochał Północny Londyn itd a jak się skończyło wiadomo.
Dopóki najemnik i jego klub nie złożą podpisów można takie dyrdymały o chęci zmiany barw wkładać na półkę obok "Dzieci z Bullerbyn
Taaaa Batshuayi też już prawie pozował w koszulce z Kogutem na piersi tak bardzo kochał Północny Londyn itd a jak się skończyło wiadomo. Dopóki najemnik i jego klub nie złożą podpisów można takie dyrdymały o chęci zmiany barw wkładać na półkę obok "Dzieci z Bullerbyn
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
4 lipca 2016, 17:55 [cytuj]
@md18

A znajdziesz mi jakąkolwiek wypowiedź Michy'ego Batshuayi'ego, w której stwierdził, że podobno tak bardzo kocha Północny Londyn?
@md18 A znajdziesz mi jakąkolwiek wypowiedź Michy'ego Batshuayi'ego, w której stwierdził, że podobno tak bardzo kocha Północny Londyn?
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
5 lipca 2016, 12:11 [cytuj]
wg. Daily Mail w tym tygodniu dopinamy transfer Janssena za 16mln :D

Także Kane ma podpisać nowy kontrakt

Tymczasem o nowym kontrakcie Llorisa ni widu ni słychu
wg. Daily Mail w tym tygodniu dopinamy transfer Janssena za 16mln :D Także Kane ma podpisać nowy kontrakt Tymczasem o nowym kontrakcie Llorisa ni widu ni słychu
5 lipca 2016, 16:49 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Tymczasem o nowym kontrakcie Llorisa ni widu ni słychu


No to brać Fabiana :)
No to brać Fabiana :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
6 lipca 2016, 17:23 [cytuj]
Real Madryt kusi Llorisa to i on się zastanawia czy może by nie skorzystać .;(
Real Madryt kusi Llorisa to i on się zastanawia czy może by nie skorzystać .;(
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
6 lipca 2016, 21:34 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Real Madryt kusi Llorisa to i on się zastanawia czy może by nie skorzystać .;(
Po pierwsze primo może się zastanawiać, ale nie on decyduje czy odejdzie, po drugie, dobrych bramkarzy jest dostatek wszędzie. Nie bój żaby!
Po pierwsze primo może się zastanawiać, ale nie on decyduje czy odejdzie, po drugie, dobrych bramkarzy jest dostatek wszędzie. Nie bój żaby!
7 lipca 2016, 02:06 [cytuj]
Czetnik powiedział/a:
Po pierwsze primo może się zastanawiać, ale nie on decyduje czy odejdzie, po drugie, dobrych bramkarzy jest dostatek wszędzie. Nie bój żaby!


Jest tyle tych dobrych bramkarzy, że równie dobrze możemy zostać z Vormem, bo takich jak Lloris to jest akurat niewiele
Jest tyle tych dobrych bramkarzy, że równie dobrze możemy zostać z Vormem, bo takich jak Lloris to jest akurat niewiele
7 lipca 2016, 17:49 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Jest tyle tych dobrych bramkarzy, że równie dobrze możemy zostać z Vormem, bo takich jak Lloris to jest akurat niewiele


:brawo::brawo:
:brawo::brawo:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
|<  <<  <  13  14  15  16  17    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 130 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się