Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  14  15  16  17  18    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
7 lipca 2016, 17:56 [cytuj]
Panowie i może panie , co sądzicie , ściągniemy jakiegoś obrońce tego lata. Bo co z Fazio on jest czy go nie ma, poza tym Yedlin ma być wykupiony od nas przez Sunderland. chociaż mam nadzieje że to plotki mimo iż chłopak zupełnie sobie nie radzi na obronie..
Panowie i może panie , co sądzicie , ściągniemy jakiegoś obrońce tego lata. Bo co z Fazio on jest czy go nie ma, poza tym Yedlin ma być wykupiony od nas przez Sunderland. chociaż mam nadzieje że to plotki mimo iż chłopak zupełnie sobie nie radzi na obronie
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
8 lipca 2016, 11:25 [cytuj]
REAKING NEWS

Tottenham are close to agreeing a fee with AZ Alkmaar to sign Vincent Janssen, Sky sources understand.

The 22-year-old striker is expected to train on his own at Alkmaar's training base on Friday morning as the club's finalise negotiations.

There has since been a stalemate over the transfer fee, with Alkmaar rejecting an offer close to £15m last week. But sources understand both clubs are now confident the deal will go ahead

Jak Sky Sources potwierdzają to chyba jest nasz :) byłoby dobrze, przepracowal by u nas większość okresu przygotowawczego
REAKING NEWS Tottenham are close to agreeing a fee with AZ Alkmaar to sign Vincent Janssen, Sky sources understand. The 22-year-old striker is expected to train on his own at Alkmaar's training base on Friday morning as the club's finalise negotiations. There has since been a stalemate over the transfer fee, with Alkmaar rejecting an offer close to £15m last week. But sources understand both clubs are now confident the deal will go ahead Jak Sky Sources potwierdzają to chyba jest nasz :) byłoby dobrze, przepracowal by u nas większość okresu przygotowawczego
8 lipca 2016, 14:04 [cytuj]
Janssen dzis przechodzi testy , a w poniedzialek ma byc oficjalna informacja. bardzo mi sie podobaja nasze dwa transfery :muza:
przydaloby sie jeszcze sprowadzic srodkowego obronce i może skrzydłowgo, chciaz wierze w to ze Son i Clinton po spokojnym przepracowaniu okresu przygotowawczego w koncu odpala .
COYS!
Janssen dzis przechodzi testy , a w poniedzialek ma byc oficjalna informacja. bardzo mi sie podobaja nasze dwa transfery :muza: przydaloby sie jeszcze sprowadzic srodkowego obronce i może skrzydłowgo, chciaz wierze w to ze Son i Clinton po spokojnym przepracowaniu okresu przygotowawczego w koncu odpala . COYS!
8 lipca 2016, 14:12 [cytuj]
LLoris
Walker, Toby , Jan, Rose
Dier, Dembele
Lamela, Alli, Eriksen
Kane

Vorm
Trippier, ???, Wimmer, Davis
Wanyama, Mason/ Bentaleb/ Carroll
Son, Chadli, Clinton
Janssen

zle to nie wyglada :brawo:
LLoris Walker, Toby , Jan, Rose Dier, Dembele Lamela, Alli, Eriksen Kane Vorm Trippier, ???, Wimmer, Davis Wanyama, Mason/ Bentaleb/ Carroll Son, Chadli, Clinton Janssen zle to nie wyglada :brawo:
8 lipca 2016, 16:30 [cytuj]
Dla mnie mason bentaleb caroll chadlii out i potrzeba jednego śp, jednego śp ofensywnego, skrzydło i ŚO po jednym.
Dla mnie mason bentaleb caroll chadlii out i potrzeba jednego śp, jednego śp ofensywnego, skrzydło i ŚO po jednym
8 lipca 2016, 21:00 [cytuj]
Ja z mila checia widzialbym u siebie graziano pelle. Ostatni rok kontraktu = bedzie tani, a jako zmiennik bardzo dobra opcja
Ja z mila checia widzialbym u siebie graziano pelle. Ostatni rok kontraktu = bedzie tani, a jako zmiennik bardzo dobra opcja
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
8 lipca 2016, 23:17 [cytuj]
Vincent Janssen to niby gwiazda jednego sezonu w Eredivisie
Sezon 2015/16 - 49. meczów, 32 bramki i 7 asyst.
Drugoligowe Almere:
Sezon 2014/15 - 38. meczów, 22 bramki i 9 asyst.
Sezon 2013/14 - 38. meczów, 11 bramek i 3 asysty.

Dane z transfermarkt.pl

Przypominam, że chłopak w czerwcu skończył dopiero 22 lata.

IMHO, to klasowego zawodnika potrzebujemy na pozycję skrzydłowego.

Spójrzmy prawdzie w oczy, na której pozycji moglibyśmy pozyskać podobnej klasy, albo lepszego zawodnika, od tych których mamy obecnie i o jakiej klasie mówimy.

To są oczywiście tylko przykłady

Hugo Lloris -> Manuel Neuer (45 milionów euro)
Kyle Walker -> Serge Aurier (15 milionów euro)
Toby Alderweireld -> Skhodran Mustafi (20 milionów euro)
Jan Vertonghen -> Aymeric Laporte (25 milionów euro)
Danny Rose -> Ricardo Rodriguez (25 milionów euro)
Eric Dier -> Radja Nainggolan (30 milionów euro)
Moussa Dembele -> Axel Witsel (23 miliony euro)
Eric Lamela -> Andriy Yarmolenko (22 miliony euro)
Christian Eriksen -> Koke (60 milionów euro)
Dele Alli -> Dimitri Payet (23 miliony euro)
Harry Kane -> Karim Benzema (60 milionów euro)

To są wyceny z transfermarkt, a wszyscy raczej się zgodzimy, że większość z nich jest wyceniana przez swoje kluby na większe kwoty.
Vincent Janssen to niby gwiazda jednego sezonu w Eredivisie Sezon 2015/16 - 49. meczów, 32 bramki i 7 asyst. Drugoligowe Almere: Sezon 2014/15 - 38. meczów, 22 bramki i 9 asyst. Sezon 2013/14 - 38. meczów, 11 bramek i 3 asysty. Dane z transfermarkt.pl Przypominam, że chłopak w czerwcu skończył dopiero 22 lata. IMHO, to klasowego zawodnika potrzebujemy na pozycję skrzydłowego. Spójrzmy prawdzie w oczy, na której pozycji moglibyśmy pozyskać podobnej klasy, albo lepszego zawodnika, od tych których mamy obecnie i o jakiej klasie mówimy. To są oczywiście tylko przykłady Hugo Lloris -> Manuel Neuer (45 milionów euro) Kyle Walker -> Serge Aurier (15 milionów euro) Toby Alderweireld -> Skhodran Mustafi (20 milionów euro) Jan Vertonghen -> Aymeric Laporte (25 milionów euro) Danny Rose -> Ricardo Rodriguez (25 milionów euro) Eric Dier -> Radja Nainggolan (30 milionów euro) Moussa Dembele -> Axel Witsel (23 miliony euro) Eric Lamela -> Andriy Yarmolenko (22 miliony euro) Christian Eriksen -> Koke (60 milionów euro) Dele Alli -> Dimitri Payet (23 miliony euro) Harry Kane -> Karim Benzema (60 milionów euro) To są wyceny z transfermarkt, a wszyscy raczej się zgodzimy, że większość z nich jest wyceniana przez swoje kluby na większe kwoty
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
8 lipca 2016, 23:45 [cytuj]
Adriano powiedział/a:
Ale on grał w 2 lidze Holenderskiej w słabym Almere. Ostatni sezon e Eredivisie.
Jakis tam dryg do strzelania bramek ma, ale jest to zawodnik który nie ma doświadczenia, nigdy nie grał na wyzokim poziomie z klasowymi rywalami.. mało mamy młodych grajków?


Przypominam, że u nas Harry Kane rozkwitł dopiero w sezonie 2014/2015. Z kolei Dele Alli to wciąż tylko gwiazda jednego sezonu. A przecież rok temu przychodził do nas z trzeciej ligi.
Przypominam, że u nas Harry Kane rozkwitł dopiero w sezonie 2014/2015. Z kolei Dele Alli to wciąż tylko gwiazda jednego sezonu. A przecież rok temu przychodził do nas z trzeciej ligi
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
9 lipca 2016, 00:48 [cytuj]
http://www.bild.de/sport/fussball/em-2016/goetze-bayern-adieu-tottenham-statt-bvb-46715094.bild.html
http://www.bild.de/sport/fussball/em-2016/goetze-bayern-adieu-tottenham-statt-bvb-46715094.bild.html
9 lipca 2016, 01:24 [cytuj]
Adriano powiedział/a:
Ale to są zawodnicy którzy wychowywali się w Anglii. Od podstaw się uczyli angielskiego stylu gry. Mi głównie chodzi o to, że potrzebujemy zawodników z doświadczeniem, ogranych już a nie zawodników który mają dopiero rozbłysnąć. Ja szczerze wolę jeden transfer za 35-40mln niż 5 transferów po 8 mln.
Nasi rywale z Anglii wydają duże sumy, wzmaciają się, tylko My jak zawsze szukamy promocji i poszerzamy ławkę. Ehh


Jak widzę, że na zawodników pokroju Benteke wydaje się po ponad 30 mln funtów, Leicester płaci kwotę podobną do tej za Jansenna za napastnika który w 30 meczach w lidze rosyjskiej strzelił 13 bramek, a Bournemouth oferuje 15 mln funtów za Jordana Ibe'a, który w 42 meczach w Premier League strzelił jedną (!) bramkę (przykłady można mnożyć, zwłaszcza w tym okienku, te które podałęm to tak tylko z ostatniego dnia czy dwóch) to się cieszę, że nie wydajemy 40 mln na jednego zawodnika, bo wcale nie jest to gwarancją sprowadzenia piłkarza który zrobi jakąkolwiek różnicę. Jestem przekonany, że przynajmniej połowa zawodników za których angielskie zespoły tego lata zapłacą ponad 30 mln euro okaże się transferowymi niewypałami na miarę Soldado.

Moim zdaniem okienko jak do tej pory jest bardzo przemyślane w naszym wykonaniu. Przede wszystkim nie dajemy się zwariować i nie płacimy fortuny za byle kogo (tak jak większość klubów z BPL która pierwszy raz w historii ma tak pokaźne budżety transferowe) - raczej przeprowadzamy transfery po okazyjnych cenach sprowadzając wyróżniających się piłkarzy za kwoty rzędu max kilkunastu milionów funtów - dokładnie tak jak rok temu sprowadziliśmy Alliego, czy Toby'ego, a dwa lata temu Dier'a. Gdzie byśmy teraz byli bez tych transferów - sam sobie odpowiedz :)

Po za tym końcówka sezonu pokazała, że w naszym przypadku jeden duży transfer nie byłby dobrym rozwiązaniem bo mamy zbyt wąską kadrę. Wystarczyło, ze wylecieli Dembele i Alli i gra się posypała. Chcąc walczyć w LM szeroka kadra jest nam tym bardziej niezbędna.
Jak widzę, że na zawodników pokroju Benteke wydaje się po ponad 30 mln funtów, Leicester płaci kwotę podobną do tej za Jansenna za napastnika który w 30 meczach w lidze rosyjskiej strzelił 13 bramek, a Bournemouth oferuje 15 mln funtów za Jordana Ibe'a, który w 42 meczach w Premier League strzelił jedną (!) bramkę (przykłady można mnożyć, zwłaszcza w tym okienku, te które podałęm to tak tylko z ostatniego dnia czy dwóch) to się cieszę, że nie wydajemy 40 mln na jednego zawodnika, bo wcale nie jest to gwarancją sprowadzenia piłkarza który zrobi jakąkolwiek różnicę. Jestem przekonany, że przynajmniej połowa zawodników za których angielskie zespoły tego lata zapłacą ponad 30 mln euro okaże się transferowymi niewypałami na miarę Soldado. Moim zdaniem okienko jak do tej pory jest bardzo przemyślane w naszym wykonaniu. Przede wszystkim nie dajemy się zwariować i nie płacimy fortuny za byle kogo (tak jak większość klubów z BPL która pierwszy raz w historii ma tak pokaźne budżety transferowe) - raczej przeprowadzamy transfery po okazyjnych cenach sprowadzając wyróżniających się piłkarzy za kwoty rzędu max kilkunastu milionów funtów - dokładnie tak jak rok temu sprowadziliśmy Alliego, czy Toby'ego, a dwa lata temu Dier'a. Gdzie byśmy teraz byli bez tych transferów - sam sobie odpowiedz :) Po za tym końcówka sezonu pokazała, że w naszym przypadku jeden duży transfer nie byłby dobrym rozwiązaniem bo mamy zbyt wąską kadrę. Wystarczyło, ze wylecieli Dembele i Alli i gra się posypała. Chcąc walczyć w LM szeroka kadra jest nam tym bardziej niezbędna
9 lipca 2016, 01:57 [cytuj]
Adriano powiedział/a:
Ale to są zawodnicy którzy wychowywali się w Anglii. Od podstaw się uczyli angielskiego stylu gry. Mi głównie chodzi o to, że potrzebujemy zawodników z doświadczeniem, ogranych już a nie zawodników który mają dopiero rozbłysnąć. Ja szczerze wolę jeden transfer za 35-40mln niż 5 transferów po 8 mln.
Nasi rywale z Anglii wydają duże sumy, wzmaciają się, tylko My jak zawsze szukamy promocji i poszerzamy ławkę. Ehh


Przecież Eriksen jak przychodził do nas też nie był zawodnikiem, który miał od razu z miejsca robić różnicę. Był talentem, dajmy temu Janssenowi się wykazać.
Przecież Eriksen jak przychodził do nas też nie był zawodnikiem, który miał od razu z miejsca robić różnicę. Był talentem, dajmy temu Janssenowi się wykazać
9 lipca 2016, 10:50 [cytuj]
Podobno jesteśmy faworytem w walce o pozyskanie Mario Götze.
Podobno jesteśmy faworytem w walce o pozyskanie Mario Götze
9 lipca 2016, 11:44 [cytuj]
Podał to Bild, a to nie byle brukowiec.
Podał to Bild, a to nie byle brukowiec
9 lipca 2016, 12:25 [cytuj]
Ciekawe tylko ile miałby kosztować Mario Gotze?

Reprezentant Niemiec ma 24 lata i może grać jako ofensywny pomocnik, jak i również na skrzydłach. Byłby to ciekawy transfery, gdyby Bayern sprzedałby go nam za jakieś niezbyt wielkie pieniądze :)

Ponadto myślę, że przede wszystkim wkomponowałby się w styl preferowany przez Mauricio Pochettino.
Ciekawe tylko ile miałby kosztować Mario Gotze? Reprezentant Niemiec ma 24 lata i może grać jako ofensywny pomocnik, jak i również na skrzydłach. Byłby to ciekawy transfery, gdyby Bayern sprzedałby go nam za jakieś niezbyt wielkie pieniądze :) Ponadto myślę, że przede wszystkim wkomponowałby się w styl preferowany przez Mauricio Pochettino
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
9 lipca 2016, 12:34 [cytuj]
Ponoć koło 20 mln funtów miałby kosztować, za rok kończy mu się kontrakt i żadna ze stron nie jest zainteresowana przedłużeniem ;) teraz po Janseenie powinien to być nasz priorytet i trzeba szybko zaklepane póki Chelsea,Arsenal czy Atletico po niego się nie zgłosiły jeszcze.
Ponoć koło 20 mln funtów miałby kosztować, za rok kończy mu się kontrakt i żadna ze stron nie jest zainteresowana przedłużeniem ;) teraz po Janseenie powinien to być nasz priorytet i trzeba szybko zaklepane póki Chelsea,Arsenal czy Atletico po niego się nie zgłosiły jeszcze
9 lipca 2016, 12:37 [cytuj]
Co do Janssena to jestem pozytywnie nastawiony, bo akurat u nas holendrzy się sprawdzają a kto wie może drugi huntelar albo van nisterloy z niego wyrośnie ;) holenderski napastnicy zazwyczaj się sprawdzali na wyspach;)
Co do Janssena to jestem pozytywnie nastawiony, bo akurat u nas holendrzy się sprawdzają a kto wie może drugi huntelar albo van nisterloy z niego wyrośnie ;) holenderski napastnicy zazwyczaj się sprawdzali na wyspach;)
9 lipca 2016, 14:02 [cytuj]
Goetze? :O to by było coś!
Goetze? :O to by było coś!
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
|<  <<  <  14  15  16  17  18    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się