Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  15  16  17  18  19    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
9 lipca 2016, 14:05 [cytuj]
Sprowadzenie Goetze za mniej niż 2/3 ceny Benteke to byłby kolejny majstersztyk :) Poch mógłby jakoś sensownie porotować mając 3 miejsca do obstawienia i do dyspozycji Goetze, Eriksena, Lemelę, Alliego i Sona (nie wspominając o Chadlim, czy Onomah)

Co raz bardziej podoba mi się to z jakimi zawodnikami jesteśmy łączeni.
Sprowadzenie Goetze za mniej niż 2/3 ceny Benteke to byłby kolejny majstersztyk :) Poch mógłby jakoś sensownie porotować mając 3 miejsca do obstawienia i do dyspozycji Goetze, Eriksena, Lemelę, Alliego i Sona (nie wspominając o Chadlim, czy Onomah) Co raz bardziej podoba mi się to z jakimi zawodnikami jesteśmy łączeni
9 lipca 2016, 15:55 [cytuj]
Goetze - jestem za. Nie żebym był jakimś jego wielkim fanem, raczej dość często mnie irytuje, ale jeśli chcemy utrzymać miejsce w LM, to po prostu musimy kupować piłkarzy tego pokroju. Nie ma wyjścia.
Goetze - jestem za. Nie żebym był jakimś jego wielkim fanem, raczej dość często mnie irytuje, ale jeśli chcemy utrzymać miejsce w LM, to po prostu musimy kupować piłkarzy tego pokroju. Nie ma wyjścia
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
9 lipca 2016, 16:06 [cytuj]
Levy nie chce tam bywać. Starczy mu nabijanie sakiewki ze sprzedaży. Kupić taniej, drożej sprzedać. Oto jego system pracy. Jak będzie chciał bywać w LM to trzeba będzie wykładać kasę dodatkowo. A zanim się to zrobi opłacalne to lata miną.
Levy nie chce tam bywać. Starczy mu nabijanie sakiewki ze sprzedaży. Kupić taniej, drożej sprzedać. Oto jego system pracy. Jak będzie chciał bywać w LM to trzeba będzie wykładać kasę dodatkowo. A zanim się to zrobi opłacalne to lata miną
9 lipca 2016, 16:06 [cytuj]
Adriano powiedział/a:
Janssen rozegral jeden sezon w 1 lidze holenderskiej i tyle. Wcześniej 2 sezony w 2 lidze. Takich transferów to ja bym oczekiwał, jakbym kibicował Bournemouth


Jak oczekujesz transferów za 30-40 milionów funtów, to proponuję Manchester City, Manchester United, czy może PSG :)
Jak oczekujesz transferów za 30-40 milionów funtów, to proponuję Manchester City, Manchester United, czy może PSG :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
9 lipca 2016, 16:11 [cytuj]
Panowie,
Wyobraźcie sobie tylko taki scenariusz:
Victor Wanyama - 11 milionów funtów (zrobione)
Vincent Janssen - 17 milionów funtów (w oczekiwaniu)
Mario Goetze - 20 milionów funtów (w oczekiwaniu).

Trzech bardzo dobrych graczy za 48 (edit) milionów funtów, czyli prawie tyle ile United wydało tylko na Henricha Mchitarjana :)
Panowie, Wyobraźcie sobie tylko taki scenariusz: Victor Wanyama - 11 milionów funtów (zrobione) Vincent Janssen - 17 milionów funtów (w oczekiwaniu) Mario Goetze - 20 milionów funtów (w oczekiwaniu). Trzech bardzo dobrych graczy za 48 (edit) milionów funtów, czyli prawie tyle ile United wydało tylko na Henricha Mchitarjana :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
9 lipca 2016, 16:19 [cytuj]
@Sawik
11+17+20=48 a nie 38:P

Mecenas powiedział/a:
Levy nie chce tam bywać. Starczy mu nabijanie sakiewki ze sprzedaży. Kupić taniej, drożej sprzedać. Oto jego system pracy. Jak będzie chciał bywać w LM to trzeba będzie wykładać kasę dodatkowo. A zanim się to zrobi opłacalne to lata miną


co jak co ale mamy bogatego właściciela, tylko coś średnio chce dokładać do tego ten nasz Joe Lewis;P
co jak co ale mamy bogatego właściciela, tylko coś średnio chce dokładać do tego ten nasz Joe Lewis;P
9 lipca 2016, 16:21 [cytuj]
Robert powiedział/a:
@Sawik
11+17+20=48 a nie 38:P


Sorry, jeszcze po piątku dobrze nie patrzę na oczy :)

Co nie zmienia faktu, że za takie pieniądze wchodzi w grę trzech dobrych graczy.

Ponad 56 milionów euro, to wciąż mniej niż kwota, którą rok temu Manchester City zapłacił za Raheema Sterlinga :D
Sorry, jeszcze po piątku dobrze nie patrzę na oczy :) Co nie zmienia faktu, że za takie pieniądze wchodzi w grę trzech dobrych graczy. Ponad 56 milionów euro, to wciąż mniej niż kwota, którą rok temu Manchester City zapłacił za Raheema Sterlinga :D
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
9 lipca 2016, 16:46 [cytuj]
Tak jak wcześniej mówiłem Januszu Traczu, starczy mi bajeczek sprzed lat o kupowaniu Paulinho, Eriksena i całej reszty jako budowanie zespołu wokół Bale.
Tak jak wcześniej mówiłem Januszu Traczu, starczy mi bajeczek sprzed lat o kupowaniu Paulinho, Eriksena i całej reszty jako budowanie zespołu wokół Bale
9 lipca 2016, 19:49 [cytuj]
http://m.calciomercato.com/en/news/tello-s-agent-flies-to-london-to-begin-transfer-talks-with-totte-809639
http://m.calciomercato.com/en/news/tello-s-agent-flies-to-london-to-begin-transfer-talks-with-totte-809639
9 lipca 2016, 19:58 [cytuj]
KonradM powiedział/a:
http://m.calciomercato.com/en/news/tello-s-agent-flies-to-london-to-begin-transfer-talks-with-totte-809639


po co nam Tello jak mamy w odwodzie Clintona i Chadliego? nie wydaje mi się, żeby był znacznie lepszy od nich
po co nam Tello jak mamy w odwodzie Clintona i Chadliego? nie wydaje mi się, żeby był znacznie lepszy od nich
9 lipca 2016, 21:01 [cytuj]
Ja myślę że chadlii odejdzie w tym oknie ;)
Ja myślę że chadlii odejdzie w tym oknie ;)
10 lipca 2016, 00:57 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Goetze - jestem za. Nie żebym był jakimś jego wielkim fanem, raczej dość często mnie irytuje, ale jeśli chcemy utrzymać miejsce w LM, to po prostu musimy kupować piłkarzy tego pokroju. Nie ma wyjścia


Levy nic nie musi. Poch został zatrudniony, bo z piłkarzami "nie światowej klasy" potrafi ugrać wiele i wypromować ich na $$$. Levy myśli pieniędzmi. Każdy zawodnik to pieniądz i nie ma u nas zawodnika nie do sprzedania. Odpowiednia kwota = odejście Hugo, Diera czy Kane. Levy ma gdzieś LM, bo bardziej opłacalne jest kupowanie tanio a sprzedawanie drogo. Mauricio zrobił coś, czego się Levy nie spodziewał i teraz łysy ma trudny orzech do zgryzienia - kontynuujemy model "okazja" i narażamy się kibicom, czy model "świetny zawodnik za dużą kasę". Śmiem twierdzić, ze Wanyama został kupiony, bo był do wyrwania za grosze i bez większego targowania.

Jeżeli ktoś oczekuje zawodników światowej klasy(pokroju Griezmann'a, Payet'a etc to miłych snów(bo tylko w snach będzie mógł się cieszyć z zakupów najwyższej klasy)
Levy nic nie musi. Poch został zatrudniony, bo z piłkarzami "nie światowej klasy" potrafi ugrać wiele i wypromować ich na $$$. Levy myśli pieniędzmi. Każdy zawodnik to pieniądz i nie ma u nas zawodnika nie do sprzedania. Odpowiednia kwota = odejście Hugo, Diera czy Kane. Levy ma gdzieś LM, bo bardziej opłacalne jest kupowanie tanio a sprzedawanie drogo. Mauricio zrobił coś, czego się Levy nie spodziewał i teraz łysy ma trudny orzech do zgryzienia - kontynuujemy model "okazja" i narażamy się kibicom, czy model "świetny zawodnik za dużą kasę". Śmiem twierdzić, ze Wanyama został kupiony, bo był do wyrwania za grosze i bez większego targowania. Jeżeli ktoś oczekuje zawodników światowej klasy(pokroju Griezmann'a, Payet'a etc to miłych snów(bo tylko w snach będzie mógł się cieszyć z zakupów najwyższej klasy)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
10 lipca 2016, 01:10 [cytuj]
Według Sun United, żeby opłacić trasnfer Pogby muszą zrobić wyprzedaż - w tym Morgana Schneiderlin'a - ciekaw, czy udałoby się go wyrwać za 10-15 mln? :> Moim zdaniem jeśli sprzedamy Chadliego lub Masona - to świetny zawodnik, aby grać puchary i LM. Wystarczająco dobry na pierwszy skład nawet na BPL.
Według Sun United, żeby opłacić trasnfer Pogby muszą zrobić wyprzedaż - w tym Morgana Schneiderlin'a - ciekaw, czy udałoby się go wyrwać za 10-15 mln? :> Moim zdaniem jeśli sprzedamy Chadliego lub Masona - to świetny zawodnik, aby grać puchary i LM. Wystarczająco dobry na pierwszy skład nawet na BPL
10 lipca 2016, 10:33 [cytuj]
http://www.bild.de/sport/fussball/em-2016/goetzes-naechster-schuss-muss-sitzen-46724640.bild.html

Ponoć dwa spotkania z agentem gotze(jego ojcem) były na euro. Oby ten transfer wypalił, u nas by nie miał takiej presji i mógłby wrócić do formy z BVB
http://www.bild.de/sport/fussball/em-2016/goetzes-naechster-schuss-muss-sitzen-46724640.bild.html Ponoć dwa spotkania z agentem gotze(jego ojcem) były na euro. Oby ten transfer wypalił, u nas by nie miał takiej presji i mógłby wrócić do formy z BVB
10 lipca 2016, 15:58 [cytuj]
Ta, bo wy wszyscy wiecie, co siedzi w głowie Levy'ego :luzik:
Ta, bo wy wszyscy wiecie, co siedzi w głowie Levy'ego :luzik:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
10 lipca 2016, 17:26 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Levy nie chce tam bywać. Starczy mu nabijanie sakiewki ze sprzedaży. Kupić taniej, drożej sprzedać. Oto jego system pracy. Jak będzie chciał bywać w LM to trzeba będzie wykładać kasę dodatkowo. A zanim się to zrobi opłacalne to lata miną


Tak, Levy ma gdzieś najbardziej dochodową i prestiżową rozgrywkę w Europie :wysmiewacz: On patrzy krótkofalowo i nie wie że LM może ściągnąć masę kibiców i pomoże zapełnić nowy stadion. Sona za 30baniek też nie ściągnął dla większych zysków z Korei. On jest głupim biznesmenem i możliwość zarobku widzi tylko na transferach. Otwórz głowę chłopie bo jak czytam Twoje posty to mnie krew zalewa.
Tak, Levy ma gdzieś najbardziej dochodową i prestiżową rozgrywkę w Europie :wysmiewacz: On patrzy krótkofalowo i nie wie że LM może ściągnąć masę kibiców i pomoże zapełnić nowy stadion. Sona za 30baniek też nie ściągnął dla większych zysków z Korei. On jest głupim biznesmenem i możliwość zarobku widzi tylko na transferach. Otwórz głowę chłopie bo jak czytam Twoje posty to mnie krew zalewa
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
10 lipca 2016, 18:08 [cytuj]
A mnie krew zalewa jak ktoś przekłamuje rzeczywistość. jin_tae wytłumaczył jak to wygląda. Już zaraz zaczniemy wydawać grube miliony ponad to co klub zarobi ze sprzedaży żeby być rok w rok w LM :rotfl:. Raz na 6 lat przez przypadek wejdzie i tyle. Nie próbuj mi wmówić że inaczej będzie. Bo Son to przyszedł ze sprzedaży szrotu i Levy nie będzie wydawał innej kasy żeby wasze zachcianki o LM spełnić. Ja już to zrozumiałem. Ale wejdzie tutaj takie panisko i twierdzi że jest inaczej mimo że przez lata jest tak jak ja mówię. Szacun

Żeby te twoje najbardziej dochodowe rozgrywki były stałym dochodem to trzeba w to inwestować. Albo liczyć że co sezon będziemy kupować po 3 Dierów albo Allich za 5 mln euro każdy. Przecież wiadomo że to ostatnie nie jest możliwe, więc trzeba inwestować. Levy inwestował? Ten klub nawet nie kupił zimą zmiennika dla Kane. Optymistycznie można było zakładać że Harremu nic się nie stanie, ale gdyby się stało to byłby klasyczny sezon Tottenhamu. Zresztą w pewnym sensie jest bo jak wytłumaczyć mecz z Newcastle, WBA czy Chelsea. Przecież Levyemu żaden grymas na twarzy się nie zrobi jak LM by nie było.

Etap naiwniactwa ja już przeszedłem na tym forum. Nieosiąganie top 4 mnie nie rusza. W tym sezonie się nabrałem, bo uwierzyłem w bycie nad dziadostwem. Ale zapomniałem na te kilka miesięcy że to Tottenham przecież. Ale po meczu z Newcastle niczego sobie nie dam wmówić. Choćby sam Levy do mnie przyjechał i powiedział że wydamy 200 mln na transfery.
A mnie krew zalewa jak ktoś przekłamuje rzeczywistość. jin_tae wytłumaczył jak to wygląda. Już zaraz zaczniemy wydawać grube miliony ponad to co klub zarobi ze sprzedaży żeby być rok w rok w LM :rotfl:. Raz na 6 lat przez przypadek wejdzie i tyle. Nie próbuj mi wmówić że inaczej będzie. Bo Son to przyszedł ze sprzedaży szrotu i Levy nie będzie wydawał innej kasy żeby wasze zachcianki o LM spełnić. Ja już to zrozumiałem. Ale wejdzie tutaj takie panisko i twierdzi że jest inaczej mimo że przez lata jest tak jak ja mówię. Szacun Żeby te twoje najbardziej dochodowe rozgrywki były stałym dochodem to trzeba w to inwestować. Albo liczyć że co sezon będziemy kupować po 3 Dierów albo Allich za 5 mln euro każdy. Przecież wiadomo że to ostatnie nie jest możliwe, więc trzeba inwestować. Levy inwestował? Ten klub nawet nie kupił zimą zmiennika dla Kane. Optymistycznie można było zakładać że Harremu nic się nie stanie, ale gdyby się stało to byłby klasyczny sezon Tottenhamu. Zresztą w pewnym sensie jest bo jak wytłumaczyć mecz z Newcastle, WBA czy Chelsea. Przecież Levyemu żaden grymas na twarzy się nie zrobi jak LM by nie było. Etap naiwniactwa ja już przeszedłem na tym forum. Nieosiąganie top 4 mnie nie rusza. W tym sezonie się nabrałem, bo uwierzyłem w bycie nad dziadostwem. Ale zapomniałem na te kilka miesięcy że to Tottenham przecież. Ale po meczu z Newcastle niczego sobie nie dam wmówić. Choćby sam Levy do mnie przyjechał i powiedział że wydamy 200 mln na transfery
10 lipca 2016, 18:41 [cytuj]
Widzę, że niektórzy zacni Spursmaniacy leżą pod materacem Levy'iego i są poduszką fotela prezesa. Po grzyba te plotki czytać jak tu wszystko jest faktem napisane :D
Widzę, że niektórzy zacni Spursmaniacy leżą pod materacem Levy'iego i są poduszką fotela prezesa. Po grzyba te plotki czytać jak tu wszystko jest faktem napisane :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
10 lipca 2016, 19:38 [cytuj]
@Mecenas

Czyli budowanie nowego stadionu większego od Emirates jest robione tylko i wyłącznie aby dalej okupywać miejsca 5-8 przez najbliższe 6 lat? Jeżeli uważasz że naszemu prezesowi zależy tylko na wyniku finansowym to ja się z Tobą nie zgodzę. Owszem, Levy przekłada wynik finansowy nad sportowy co nie oznacza że jedno z drugim nie może iść w parze. I nie uważam że wydawanie grubych milionów na transfery = sukces, ale klub cały czas idzie do przodu i się rozwija, można to stwierdzić przynajmniej po strukturach młodzieżowych. Z Twojego 'bełkotu' można wywnioskować że dla Levego to tylko biznes a nie projekt sportowy. Podejrzewam że Borussia ma też dodatni bilans transferowy na przestrzeni ostatnich 5 sezonów a mimo to jest szanowanym klubem w całej Europie i niedawno wrzucili 4 bramki Realowi i zagrali w finale LM a to wszystko dzięki strukturom scoutów a nie grubym milionom na transfery. A te panisko które tu tak weszło jest na tym forum od 2011 roku.

A co do braku zmiennika dla Kane'a - rynek w styczniu jest bardzo ograniczony bo mało klubów chce się pozbywać(w normalnej cenie) kluczowych zawodników. Chyba nie trudno na to wpaść i nie zdziwiłbym się jeżeli to Pochettino wraz z prezesem wspólnie podjęli takie ryzyko.
@Mecenas Czyli budowanie nowego stadionu większego od Emirates jest robione tylko i wyłącznie aby dalej okupywać miejsca 5-8 przez najbliższe 6 lat? Jeżeli uważasz że naszemu prezesowi zależy tylko na wyniku finansowym to ja się z Tobą nie zgodzę. Owszem, Levy przekłada wynik finansowy nad sportowy co nie oznacza że jedno z drugim nie może iść w parze. I nie uważam że wydawanie grubych milionów na transfery = sukces, ale klub cały czas idzie do przodu i się rozwija, można to stwierdzić przynajmniej po strukturach młodzieżowych. Z Twojego 'bełkotu' można wywnioskować że dla Levego to tylko biznes a nie projekt sportowy. Podejrzewam że Borussia ma też dodatni bilans transferowy na przestrzeni ostatnich 5 sezonów a mimo to jest szanowanym klubem w całej Europie i niedawno wrzucili 4 bramki Realowi i zagrali w finale LM a to wszystko dzięki strukturom scoutów a nie grubym milionom na transfery. A te panisko które tu tak weszło jest na tym forum od 2011 roku. A co do braku zmiennika dla Kane'a - rynek w styczniu jest bardzo ograniczony bo mało klubów chce się pozbywać(w normalnej cenie) kluczowych zawodników. Chyba nie trudno na to wpaść i nie zdziwiłbym się jeżeli to Pochettino wraz z prezesem wspólnie podjęli takie ryzyko
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
|<  <<  <  15  16  17  18  19    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 105 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się