Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  16  17  18  19  20    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
10 lipca 2016, 20:03 [cytuj]
@vebq
myśle ze BVB po tym jak prawie zbankrutowała to nie bedzie z transferami na minus przez jeszcze długi czas :P
@vebq myśle ze BVB po tym jak prawie zbankrutowała to nie bedzie z transferami na minus przez jeszcze długi czas :P
10 lipca 2016, 20:26 [cytuj]
Tutaj nie ma co Borussii porównywać bo w Bundeslidze oni są drugą siłą na 4 miejsca dające awans i oni mają zdecydowanie większe szanse na bycie tam regularnie niż Tottenham w swojej lidze. A jak mają większe szanse to i zawodnicy chętnie ich wybierają. I o ile słuchy mnie nie myliły to jakieś ekstra ubezpieczenie mieli finansowe na wypadek takiego sezonu jak poprzedni gdzie ledwo zakwalifikowali się do Ligi Europy. A Tottenham nie jest nawet w pierwszej czwórce wymieniany do top 4 tylko 5 lub nawet 6 z kolei wymieniany nawet za Liverpoolem. I tak w większości sezonów ostatnio się dzieje. Przy takiej konkurencji sam bym się cykał cokolwiek inwestować bo to nie daje gwarancji być przed Chelsea, Man City, Man Utd, Arsenalem które mają znacznie większe możliwości niż nasze. A jedna dwie takie nieudane inwestycje to potem dwa razy tyle podnoszenia się z kolan. Nie tylko scoutami kluby wbijają do czołówki. Swoje też trzeba wydać. W Tottenhamie się to zmienia powoli bo mamy efekty takie jak Dier czy Alli. Ale nie zawsze jest gwarancja znalezienia co okno transferowe takiego talentu z małym nakładem pieniężnym. Żeby to wszystko było takie piękne to nie byłoby najbogatszych klubów tylko ci którzy mają najlepszych skautów z najlepszą skutecznością i kluby wielkości Leicester nie byłby wybrykiem a zasiadłby w czołówce na stałe. A teraz trudno mi w to uwierzyć. Levy swoje za stadion zarobi. Umowy sponsorskie na kilkadziesiąt mln funtów. Umowa z NFL jest jeszcze. Prawie dwa razy większe przychody z biletów niż dotychczas zdobywanych z WHL. Dla mnie możesz się nie zgadzać, ale ja już kilka lat to obserwuję i widzę że to się nie zmienia. Kiedyś jak przygodę z Tottenhamem zaczynałem to też byłem napaleniec na LM. Ale takim sposobem jak BVB w tej lidze trudno na dłuższą metę. Nawet przy tym że chcemy zatrzymywać najlepszych zawodników i trzon zespołu. A trzon zespołu utrzymać to trzeba bulić za tygodniówki. A tygodniówki mamy niższe niż może pół ligi. Z jednej strony to imponuje być w tym miejsu przy takich tygodniówkach, ale żeby iść wyżej trzeba wydawać więcej nawet w tym aspekcie. A dajmy na to 2 lata mamy z top 4 i przy płacach takich jak teraz i przychodzi sezon bez LM to zacznie się płacz i transfer requesty. I trzeba będzie szukać nowy trzon. Levy też będzie miał opory z tygodniówkami. W tej lidze tylko inwestycje takie jak City są w stanie nawiązać na dłuższą metę rywalizację o 4. Nie ma co się oszukiwać. Były gorzkie zawody na początku z Tottenhamem, ale pewne rzeczy rozumie się z czasem. Czas pokaże o czym teraz mówimy. Trzymaj się :lezkawoku:
Tutaj nie ma co Borussii porównywać bo w Bundeslidze oni są drugą siłą na 4 miejsca dające awans i oni mają zdecydowanie większe szanse na bycie tam regularnie niż Tottenham w swojej lidze. A jak mają większe szanse to i zawodnicy chętnie ich wybierają. I o ile słuchy mnie nie myliły to jakieś ekstra ubezpieczenie mieli finansowe na wypadek takiego sezonu jak poprzedni gdzie ledwo zakwalifikowali się do Ligi Europy. A Tottenham nie jest nawet w pierwszej czwórce wymieniany do top 4 tylko 5 lub nawet 6 z kolei wymieniany nawet za Liverpoolem. I tak w większości sezonów ostatnio się dzieje. Przy takiej konkurencji sam bym się cykał cokolwiek inwestować bo to nie daje gwarancji być przed Chelsea, Man City, Man Utd, Arsenalem które mają znacznie większe możliwości niż nasze. A jedna dwie takie nieudane inwestycje to potem dwa razy tyle podnoszenia się z kolan. Nie tylko scoutami kluby wbijają do czołówki. Swoje też trzeba wydać. W Tottenhamie się to zmienia powoli bo mamy efekty takie jak Dier czy Alli. Ale nie zawsze jest gwarancja znalezienia co okno transferowe takiego talentu z małym nakładem pieniężnym. Żeby to wszystko było takie piękne to nie byłoby najbogatszych klubów tylko ci którzy mają najlepszych skautów z najlepszą skutecznością i kluby wielkości Leicester nie byłby wybrykiem a zasiadłby w czołówce na stałe. A teraz trudno mi w to uwierzyć. Levy swoje za stadion zarobi. Umowy sponsorskie na kilkadziesiąt mln funtów. Umowa z NFL jest jeszcze. Prawie dwa razy większe przychody z biletów niż dotychczas zdobywanych z WHL. Dla mnie możesz się nie zgadzać, ale ja już kilka lat to obserwuję i widzę że to się nie zmienia. Kiedyś jak przygodę z Tottenhamem zaczynałem to też byłem napaleniec na LM. Ale takim sposobem jak BVB w tej lidze trudno na dłuższą metę. Nawet przy tym że chcemy zatrzymywać najlepszych zawodników i trzon zespołu. A trzon zespołu utrzymać to trzeba bulić za tygodniówki. A tygodniówki mamy niższe niż może pół ligi. Z jednej strony to imponuje być w tym miejsu przy takich tygodniówkach, ale żeby iść wyżej trzeba wydawać więcej nawet w tym aspekcie. A dajmy na to 2 lata mamy z top 4 i przy płacach takich jak teraz i przychodzi sezon bez LM to zacznie się płacz i transfer requesty. I trzeba będzie szukać nowy trzon. Levy też będzie miał opory z tygodniówkami. W tej lidze tylko inwestycje takie jak City są w stanie nawiązać na dłuższą metę rywalizację o 4. Nie ma co się oszukiwać. Były gorzkie zawody na początku z Tottenhamem, ale pewne rzeczy rozumie się z czasem. Czas pokaże o czym teraz mówimy. Trzymaj się :lezkawoku:
11 lipca 2016, 00:08 [cytuj]
Bierzmy tego Sissoko zanim zrobi to ktoś inny!!!
Bierzmy tego Sissoko zanim zrobi to ktoś inny!!!
11 lipca 2016, 00:20 [cytuj]
Sissoko, gotze i mamy ofensywę załatwiona ;-)
Sissoko, gotze i mamy ofensywę załatwiona ;-)
11 lipca 2016, 07:18 [cytuj]
Robert powiedział/a:
@vebq
myśle ze BVB po tym jak prawie zbankrutowała to nie bedzie z transferami na minus przez jeszcze długi czas :P


Nawet gdyby mieli na niego kasę pytanie czy będzie chciał do Dortmundu wracać bo prócz działaczy chyba nikt na niego tam z otwartymi ramionami nie czeka
Nawet gdyby mieli na niego kasę pytanie czy będzie chciał do Dortmundu wracać bo prócz działaczy chyba nikt na niego tam z otwartymi ramionami nie czeka
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
11 lipca 2016, 10:09 [cytuj]
Vebq oby twoje przewidywania się spełniły. Naprawdę cieszyłbym się. Niestety kibicując tyle lat temu klubowi jestem podobnie "zgorzkniały" jak niektórzy i w wielkie zmiany na tą chwilę nie wierzę. Mamy młody perspektywiczny skład tylko boję się, że dla Daniela to nie wiele znaczy. Przyjdzie kupiec z odpowiednią kasą i trzeba będzie łatać dziurę od nowa tyle, że znów młodym perspektywicznym zawodnikiem, który wypali lub nie. Mauricio idealnie pasuje Levemu bo wynajduje tanio perełki przy solidnym miejscu w tabeli. Ale na dłuższą metę tak się nie da stale walczyć o top 4. Dlatego przydarza się nam to raz na jakiś czas gdy jest osłabienie ligi. Czy stadion to zmieni? Myślę, że raczej nie, prędzej zmiana właściciela na bardziej wymagającego wyniku sportowego coś by zmieniła. Owszem może być tak jak piszesz ale ja ostrożnie do tego podchodzę, zresztą to okienko myślę pokaże nam nasze aspiracje. Na razie dokonaliśmy jednego fajnego transferu ale chyba raczej jest to wzmocnienie ławki, co będzie dalej zobaczymy.
Vebq oby twoje przewidywania się spełniły. Naprawdę cieszyłbym się. Niestety kibicując tyle lat temu klubowi jestem podobnie "zgorzkniały" jak niektórzy i w wielkie zmiany na tą chwilę nie wierzę. Mamy młody perspektywiczny skład tylko boję się, że dla Daniela to nie wiele znaczy. Przyjdzie kupiec z odpowiednią kasą i trzeba będzie łatać dziurę od nowa tyle, że znów młodym perspektywicznym zawodnikiem, który wypali lub nie. Mauricio idealnie pasuje Levemu bo wynajduje tanio perełki przy solidnym miejscu w tabeli. Ale na dłuższą metę tak się nie da stale walczyć o top 4. Dlatego przydarza się nam to raz na jakiś czas gdy jest osłabienie ligi. Czy stadion to zmieni? Myślę, że raczej nie, prędzej zmiana właściciela na bardziej wymagającego wyniku sportowego coś by zmieniła. Owszem może być tak jak piszesz ale ja ostrożnie do tego podchodzę, zresztą to okienko myślę pokaże nam nasze aspiracje. Na razie dokonaliśmy jednego fajnego transferu ale chyba raczej jest to wzmocnienie ławki, co będzie dalej zobaczymy
11 lipca 2016, 10:59 [cytuj]
a ja Wam mowie , ze Janssen bedzie swietnym wzmocnieniem . moze liga holenderska to nie ten poziom co kilka sezonow wstecz , ale przypadkowo nie strzela sie 27 bramek . to ze jest mlody i zagral tylko jeden sezon na najwyzszym poziomie moze oznaczac tylko jedno , ze tak jak Dier , Alli czy Kane przy pracy Pochettino wejdzie jeszcze na wyzszy poziom . :muza:
a ja Wam mowie , ze Janssen bedzie swietnym wzmocnieniem . moze liga holenderska to nie ten poziom co kilka sezonow wstecz , ale przypadkowo nie strzela sie 27 bramek . to ze jest mlody i zagral tylko jeden sezon na najwyzszym poziomie moze oznaczac tylko jedno , ze tak jak Dier , Alli czy Kane przy pracy Pochettino wejdzie jeszcze na wyzszy poziom . :muza:
11 lipca 2016, 20:52 [cytuj]
On ma być tylko rezerwowym. Strzeli jakieś 12 goli to będzie zajebisty wynik.
On ma być tylko rezerwowym. Strzeli jakieś 12 goli to będzie zajebisty wynik
12 lipca 2016, 08:54 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
On ma być tylko rezerwowym. Strzeli jakieś 12 goli to będzie zajebisty wynik
nie no co Ty , myslalem ze dostanie "10" po Harrym i zesle go do rezerw... :F
nie no co Ty , myslalem ze dostanie "10" po Harrym i zesle go do rezerw... :F
12 lipca 2016, 12:27 [cytuj]
Już oficjalnie. W końcu mamy drugiego napastnika. Brawo :brawo:
Już oficjalnie. W końcu mamy drugiego napastnika. Brawo :brawo:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
12 lipca 2016, 13:02 [cytuj]
Pierwsza okazja żeby zobaczyć go, Wanyame i ewentualne kolejne wzmocnienia w akcji już za 2 tygodnie
Pierwsza okazja żeby zobaczyć go, Wanyame i ewentualne kolejne wzmocnienia w akcji już za 2 tygodnie
12 lipca 2016, 13:12 [cytuj]
Jestem pozytywnie nastawiony co do Janssena . Uważam że spokojnie da radę i udźwignie rolę kluczowego zmiennika dla Kane'a .Przydałby się jeszcze stoper , bo nie jest u nas ich póki co za dużo .
Jestem pozytywnie nastawiony co do Janssena . Uważam że spokojnie da radę i udźwignie rolę kluczowego zmiennika dla Kane'a .Przydałby się jeszcze stoper , bo nie jest u nas ich póki co za dużo
12 lipca 2016, 13:48 [cytuj]
md18 powiedział/a:
Taaaa Batshuayi też już prawie pozował w koszulce z Kogutem na piersi tak bardzo kochał Północny Londyn itd a jak się skończyło wiadomo.
Dopóki najemnik i jego klub nie złożą podpisów można takie dyrdymały o chęci zmiany barw wkładać na półkę obok "Dzieci z Bullerbyn


No i jak tam? Vincent Janssen nie zrobił z gęby dupy i jak twierdził, że chce przejść tylko do Tottenhamu, tak przeszedł.

Nie mierz wszystkich jedną miarą :)
No i jak tam? Vincent Janssen nie zrobił z gęby dupy i jak twierdził, że chce przejść tylko do Tottenhamu, tak przeszedł. Nie mierz wszystkich jedną miarą :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
12 lipca 2016, 14:00 [cytuj]
Jeszcze czwarty środkowy obrońca, ktoś z trójki Goetze/Sissoko/Vazquez i mamy kompletną kadrę na przyszły sezon :D
Jeszcze czwarty środkowy obrońca, ktoś z trójki Goetze/Sissoko/Vazquez i mamy kompletną kadrę na przyszły sezon :D
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
12 lipca 2016, 15:01 [cytuj]
Ciekawe co z Chadlim, Carollem i Masonem :mysli: Janssen bardzo ciekawy transfer, młody i fizycznie bardzo zbliżony do Kane'a. Emanuje pewnością siebie co dobrze wróży a byle kto nie strzeliłby 27 bramek "w słabej:wysmiewacz:" Eredivisie. Sawik, o Sissoko to raczej możemy pomarzyć po tym co pokazał w finale EURO. Bardziej nastawiałbym się na Wijnalduma, jeżeli chodzi o kogoś z Newcastle. Z wyżej wymienionej trójki imo Goetze byłby świetną opcją, Eriksen czułby w końcu czułby czyjś oddech na plecach. Z resztą tak same Kane'owi dobrze to zrobi. Goetze mimo młodego wieku jest bardzo doświadczonym piłkarzem z wyrobionym nazwiskiem i marką a taki grajek bardzo by się nam przydał. Narazie to tylko spekulacje co nie zmienia faktu że jest do wyjęcia, lecz nie wiadomo jak on sam zapatruje się na grę w Anglii :mysli:
Ciekawe co z Chadlim, Carollem i Masonem :mysli: Janssen bardzo ciekawy transfer, młody i fizycznie bardzo zbliżony do Kane'a. Emanuje pewnością siebie co dobrze wróży a byle kto nie strzeliłby 27 bramek "w słabej:wysmiewacz:" Eredivisie. Sawik, o Sissoko to raczej możemy pomarzyć po tym co pokazał w finale EURO. Bardziej nastawiałbym się na Wijnalduma, jeżeli chodzi o kogoś z Newcastle. Z wyżej wymienionej trójki imo Goetze byłby świetną opcją, Eriksen czułby w końcu czułby czyjś oddech na plecach. Z resztą tak same Kane'owi dobrze to zrobi. Goetze mimo młodego wieku jest bardzo doświadczonym piłkarzem z wyrobionym nazwiskiem i marką a taki grajek bardzo by się nam przydał. Narazie to tylko spekulacje co nie zmienia faktu że jest do wyjęcia, lecz nie wiadomo jak on sam zapatruje się na grę w Anglii :mysli:
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
12 lipca 2016, 15:05 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Jeszcze czwarty środkowy obrońca, ktoś z trójki Goetze/Sissoko/Vazquez i mamy kompletną kadrę na przyszły sezon :D
Sawik powiedział/a:
Jeszcze czwarty środkowy obrońca, ktoś z trójki Goetze/Sissoko/Vazquez i mamy kompletną kadrę na przyszły sezon :D


Potrzebny ktoś jeszcze za Dembele, ktoś kto operuje w strefie trzeciej środkowej z podaniami do przodu.
Poza tym pamiętajcie, że mamy tak naprawdę jeszcze Carta-Vickersa, Onomaha i Clintona.
[quote=Sawik]Jeszcze czwarty środkowy obrońca, ktoś z trójki Goetze/Sissoko/Vazquez i mamy kompletną kadrę na przyszły sezon :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
12 lipca 2016, 15:14 [cytuj]
Dawno nie byłem tak podekscytowany okienkiem transferowym :D z takimi wzmocnieniami aż ciężko doczekać się rozpoczęcia sezonu
Wygląda na to, że albo zamierzamy więcej kasy wydać (bo nowe umowy), albo pozbyć się paru zawodników. Kolejny sezon może być ciekawy.
Dawno nie byłem tak podekscytowany okienkiem transferowym :D z takimi wzmocnieniami aż ciężko doczekać się rozpoczęcia sezonu Wygląda na to, że albo zamierzamy więcej kasy wydać (bo nowe umowy), albo pozbyć się paru zawodników. Kolejny sezon może być ciekawy
12 lipca 2016, 15:58 [cytuj]
Zaryzykowalbym stwierdzenie, ze w przypadku zakupu jeszcze jednego zawodnika do srodka pola, zakontraktowanie kolejnego srodkowego obroncy nie byloby wcale konieczne, gdyz w takim ukladzie role "czwartego" stopera moglby smialo odgrywac Eric Dier. Wiadomo, ze sprawdza sie on znakomicie w roli defensywnego pomocnika, jednak nie mowie tu o przenoszeniu go z powrotem na obrone - bylaby to tylko opcja awaryjna. Ciezko na rynku znalezc solidnego gracza, ktory bez problemow pogodzilby sie z rola czwartego srodkowego obroncy, tymczasem majac odpowiednich graczy do rotowania w srodku pola, "awaryjnym" stoperem moglby byc wlasnie Dier.

Faktycznie ciekawa opcja do pomocy bylby Sissoko - jest na tyle uniwersalny, ze znacznie powiekszylby pole manewru Pochettino przy ustalaniu skladu. Jego najwieksza wada jest nieregularnosc, ale bedac w formie jest naprawde topowym graczem. Co prawda latwiej byloby go wyciagnac przed Euro, kiedy to pojawialy sie informacje o mozliwosci sprowadzenia go za ok 10 mln. funtow, podczas gdy teraz w swiat poszlo info o tym, ze Newcastle zyczy sobie 35 mln. (co zapewne jest nierealne - NU albo chce zatrzymac Sissoko u siebie albo liczy na desperacki ruch jakiegos zespolu chetnie przeplacajacego). Tak czy inaczej mam nadzieje, ze zarzad i Pochettino wezma pod uwage tego gracza podczas planowania kolejnych wzmocnien.

Wracajac do poczatkowego watku, wyobrazmy sobie taka sytuacje, ze z jakiegos powodu obydwaj nasi belgijscy stoperzy nie moga grac. W takim przypadku w miejsce jednego wskakuje bardzo solidny Wimmer, natomiast drugiego zastepuje Dier, a Poch wciaz w srodku pola moze wystawic mocny duet majac do dyspozycji trojke Dembele/Wanyama/Sissoko (niezaleznie od przyszlosci Masona, Carrolla, Bentaleba oraz nie zapominajac o tym ze Delle Alli rowniez dobrze sie spisuje w srodku). Swoja droga wystawienie razem trojki Dembele-Wanyama-Sissoko zapewniloby pelna fizyczna dominacje srodka pola przeciwko kazdemu przeciwnikowi.

A jezeli chodzi o obsade srodka obrony to, o ile sie nie myle, Wanyama rowniez w ostatecznosci moze grac na stoperze, nie zapominajmy tez o mlodym Carterze-Vickersie, ktory rowniez pozostaje w odwodzie.

Podsumowujac - zamiast poszukiwac czwartego srodkowego obroncy, moim zdaniem Tottenham powinien sie skupic na sprowadzeniu jeszcze jednego srodkowego pomocnika - moim faworytem jest Sissoko.
Zaryzykowalbym stwierdzenie, ze w przypadku zakupu jeszcze jednego zawodnika do srodka pola, zakontraktowanie kolejnego srodkowego obroncy nie byloby wcale konieczne, gdyz w takim ukladzie role "czwartego" stopera moglby smialo odgrywac Eric Dier. Wiadomo, ze sprawdza sie on znakomicie w roli defensywnego pomocnika, jednak nie mowie tu o przenoszeniu go z powrotem na obrone - bylaby to tylko opcja awaryjna. Ciezko na rynku znalezc solidnego gracza, ktory bez problemow pogodzilby sie z rola czwartego srodkowego obroncy, tymczasem majac odpowiednich graczy do rotowania w srodku pola, "awaryjnym" stoperem moglby byc wlasnie Dier. Faktycznie ciekawa opcja do pomocy bylby Sissoko - jest na tyle uniwersalny, ze znacznie powiekszylby pole manewru Pochettino przy ustalaniu skladu. Jego najwieksza wada jest nieregularnosc, ale bedac w formie jest naprawde topowym graczem. Co prawda latwiej byloby go wyciagnac przed Euro, kiedy to pojawialy sie informacje o mozliwosci sprowadzenia go za ok 10 mln. funtow, podczas gdy teraz w swiat poszlo info o tym, ze Newcastle zyczy sobie 35 mln. (co zapewne jest nierealne - NU albo chce zatrzymac Sissoko u siebie albo liczy na desperacki ruch jakiegos zespolu chetnie przeplacajacego). Tak czy inaczej mam nadzieje, ze zarzad i Pochettino wezma pod uwage tego gracza podczas planowania kolejnych wzmocnien. Wracajac do poczatkowego watku, wyobrazmy sobie taka sytuacje, ze z jakiegos powodu obydwaj nasi belgijscy stoperzy nie moga grac. W takim przypadku w miejsce jednego wskakuje bardzo solidny Wimmer, natomiast drugiego zastepuje Dier, a Poch wciaz w srodku pola moze wystawic mocny duet majac do dyspozycji trojke Dembele/Wanyama/Sissoko (niezaleznie od przyszlosci Masona, Carrolla, Bentaleba oraz nie zapominajac o tym ze Delle Alli rowniez dobrze sie spisuje w srodku). Swoja droga wystawienie razem trojki Dembele-Wanyama-Sissoko zapewniloby pelna fizyczna dominacje srodka pola przeciwko kazdemu przeciwnikowi. A jezeli chodzi o obsade srodka obrony to, o ile sie nie myle, Wanyama rowniez w ostatecznosci moze grac na stoperze, nie zapominajmy tez o mlodym Carterze-Vickersie, ktory rowniez pozostaje w odwodzie. Podsumowujac - zamiast poszukiwac czwartego srodkowego obroncy, moim zdaniem Tottenham powinien sie skupic na sprowadzeniu jeszcze jednego srodkowego pomocnika - moim faworytem jest Sissoko
12 lipca 2016, 15:59 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Potrzebny ktoś jeszcze za Dembele, ktoś kto operuje w strefie trzeciej środkowej z podaniami do przodu.
Poza tym pamiętajcie, że mamy tak naprawdę jeszcze Carta-Vickersa, Onomaha i Clintona


Osobiście liczę bardzo na Nabila Bentaleba. Chłopak miał problemy z kontuzjami i może w końcu wypalić. Jak dla mnie ma świetne atrybuty, aby pełnić funkcję takiego cofniętego rozgrywającego.

Moim zdaniem Cart-Vickers oraz Onomah powinni trafić na wypożyczenie do Championship, gdzie mieliby szansę na regularne występy. Szkoda, żeby zagrali tylko kilka spotkań w sezonie i to Pucharze Anglii, bądź Pucharze Ligi.

Co do Clintona N'Jie, to myślę, że będzie pełnił funkcję rezerwowego. Ponadto dobrze sprawdza się w grze na dwóch napastników :)
Osobiście liczę bardzo na Nabila Bentaleba. Chłopak miał problemy z kontuzjami i może w końcu wypalić. Jak dla mnie ma świetne atrybuty, aby pełnić funkcję takiego cofniętego rozgrywającego. Moim zdaniem Cart-Vickers oraz Onomah powinni trafić na wypożyczenie do Championship, gdzie mieliby szansę na regularne występy. Szkoda, żeby zagrali tylko kilka spotkań w sezonie i to Pucharze Anglii, bądź Pucharze Ligi. Co do Clintona N'Jie, to myślę, że będzie pełnił funkcję rezerwowego. Ponadto dobrze sprawdza się w grze na dwóch napastników :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
12 lipca 2016, 16:40 [cytuj]
Agent sissoko wypowiadał się że Newcastle obiecalo przed zeszłym sezonem, że jak zostanie to za rok zaakceptuja ofertę między 17-25 mln funtów.
Agent sissoko wypowiadał się że Newcastle obiecalo przed zeszłym sezonem, że jak zostanie to za rok zaakceptuja ofertę między 17-25 mln funtów
|<  <<  <  16  17  18  19  20    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 100 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się