Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  17  18  19  20  21    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
14 lipca 2016, 18:48 [cytuj]
Łączą nas z Pirlo. Problem w tym, że z walijskim Pirlo :boisie:
Łączą nas z Pirlo. Problem w tym, że z walijskim Pirlo :boisie:
15 lipca 2016, 06:50 [cytuj]
Na Euro grał całkiem całkiem. Moim zdaniem jak będzie tani, a to prawdopodobne, to niech sobie siedzi u nas na ławce ;) bo raczej nikogo ze składu nie wygryzie.
Na Euro grał całkiem całkiem. Moim zdaniem jak będzie tani, a to prawdopodobne, to niech sobie siedzi u nas na ławce ;) bo raczej nikogo ze składu nie wygryzie
15 lipca 2016, 11:04 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Łączą nas z Pirlo. Problem w tym, że z walijskim Pirlo :boisie:


Boże, chroń!
Boże, chroń!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
15 lipca 2016, 16:39 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Na Euro grał całkiem całkiem. Moim zdaniem jak będzie tani, a to prawdopodobne, to niech sobie siedzi u nas na ławce ;) bo raczej nikogo ze składu nie wygryzie


Kane na euro grał całkiem chujowo to może go sprzedajmy?
Kane na euro grał całkiem chujowo to może go sprzedajmy?
15 lipca 2016, 16:44 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Kane na euro grał całkiem chujowo to może go sprzedajmy?

Haha Walu, w punkt! :D
Haha Walu, w punkt! :D
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
15 lipca 2016, 22:02 [cytuj]
Jestem przeciwny, aby pozyskiwać zawodników, którzy zagrali dobrze, czy nawet bardzo dobrze na międzynarodowych turniejach.

Eduardo Vargas dwukrotnie zostawał królem strzelców Copa America i jakoś w piłce klubowej od wielu lat nie potrafi pokazać, że jest zawodnikiem najwyższych lotów.
Jestem przeciwny, aby pozyskiwać zawodników, którzy zagrali dobrze, czy nawet bardzo dobrze na międzynarodowych turniejach. Eduardo Vargas dwukrotnie zostawał królem strzelców Copa America i jakoś w piłce klubowej od wielu lat nie potrafi pokazać, że jest zawodnikiem najwyższych lotów
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
16 lipca 2016, 17:36 [cytuj]
Może to nie jest jakieś dobre źródło, ale z chęcią zobaczyłbym na White Harte Lane Georginio Wijnalduma, który jest wszechstronnym zawodnikiem.

11 bramek i 5 asyst w 38. spotkaniach Premier League to dobry rezultat. Tylko cena 25 milionów funtów (30 milionów euro).

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3690989/Georginio-Wijnaldum-tops-Tottenham-wish-list-Newcastle-hold-firm-25m-price.html
Może to nie jest jakieś dobre źródło, ale z chęcią zobaczyłbym na White Harte Lane Georginio Wijnalduma, który jest wszechstronnym zawodnikiem. 11 bramek i 5 asyst w 38. spotkaniach Premier League to dobry rezultat. Tylko cena 25 milionów funtów (30 milionów euro). http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3690989/Georginio-Wijnaldum-tops-Tottenham-wish-list-Newcastle-hold-firm-25m-price.html
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
17 lipca 2016, 12:26 [cytuj]
Tymczasem trzech piłkarzy łączonych w tym okienku z Tottenhamem znalazło nowych pracodawców: Vazquez (Sevilla - oficjalnie), Sanabria (Betis - oficjalnie) oraz Goetze (Borussia - jeszcze bez potwierdzenia, ale raczej pewne). Z tej trójki najbardziej żałuję Niemca, gdyż wciąż jest to młody, ale doświadczony gracz z wielkimi umiejętnościami i potencjałem (oraz głośnym nazwiskiem, co również nie jest bez znaczenia).

Wijnaldum jest również ciekawym graczem i fajnie gdyby zasilił szeregi Spurs, ale jednak wśród piłkarzy Newcastle wciąż chętniej zobaczyłbym w Tottenhamie Sissoko (abstrahując od tego, że grają na innych, chociaż zbliżonych, pozycjach).

Trafiłem gdzieś na pogłoski o zainteresowaniu Dahoud'em z B. Monchengladbach, ale pewnie należy je włożyć między bajki, bo niemiecki klub raczej nie sprzeda go w tym samym okienku co Xhaki. Poza tym to bardzo młody gracz i potrzebowałby regularnej gry, podczas gdy Tottenham ma dość mocno obsadzony środek pola - w takiej sytuacji wolałbym aby postawiono na Bentaleba.

Wracają też plotki o zainteresowaniu Cristianem Tello - i mam nadzieję, że na plotkach się skończy, gdyż nigdy mnie ten zawodnik nie przekonywał. Skrzydła mamy stosunkowo nieźle obsadzone i tylko sprowadzenie naprawdę topowego gracza na tę pozycję byłoby jakkolwiek uzasadnione - Tello takim zawodnikiem nie jest, a kolejny gracz na ławkę nie jest potrzebny.
Tymczasem trzech piłkarzy łączonych w tym okienku z Tottenhamem znalazło nowych pracodawców: Vazquez (Sevilla - oficjalnie), Sanabria (Betis - oficjalnie) oraz Goetze (Borussia - jeszcze bez potwierdzenia, ale raczej pewne). Z tej trójki najbardziej żałuję Niemca, gdyż wciąż jest to młody, ale doświadczony gracz z wielkimi umiejętnościami i potencjałem (oraz głośnym nazwiskiem, co również nie jest bez znaczenia). Wijnaldum jest również ciekawym graczem i fajnie gdyby zasilił szeregi Spurs, ale jednak wśród piłkarzy Newcastle wciąż chętniej zobaczyłbym w Tottenhamie Sissoko (abstrahując od tego, że grają na innych, chociaż zbliżonych, pozycjach). Trafiłem gdzieś na pogłoski o zainteresowaniu Dahoud'em z B. Monchengladbach, ale pewnie należy je włożyć między bajki, bo niemiecki klub raczej nie sprzeda go w tym samym okienku co Xhaki. Poza tym to bardzo młody gracz i potrzebowałby regularnej gry, podczas gdy Tottenham ma dość mocno obsadzony środek pola - w takiej sytuacji wolałbym aby postawiono na Bentaleba. Wracają też plotki o zainteresowaniu Cristianem Tello - i mam nadzieję, że na plotkach się skończy, gdyż nigdy mnie ten zawodnik nie przekonywał. Skrzydła mamy stosunkowo nieźle obsadzone i tylko sprowadzenie naprawdę topowego gracza na tę pozycję byłoby jakkolwiek uzasadnione - Tello takim zawodnikiem nie jest, a kolejny gracz na ławkę nie jest potrzebny
17 lipca 2016, 14:17 [cytuj]
SPURS AGREE FEE?

Reports from France today say that Tottenham have agreed a £10.9m fee with Marseille for winger Georges-Kevin N'Koudou.

L'Equipe have said that the 21-year-old will travel to London next week to complete the deal and become Spurs' third signing of the summer.

Ktoś kojarzy?

EDIT:

O kurde ale wariat!

https://www.youtube.com/watch?v=HW3S0Xuun5w
SPURS AGREE FEE? Reports from France today say that Tottenham have agreed a £10.9m fee with Marseille for winger Georges-Kevin N'Koudou. L'Equipe have said that the 21-year-old will travel to London next week to complete the deal and become Spurs' third signing of the summer. Ktoś kojarzy? EDIT: O kurde ale wariat! https://www.youtube.com/watch?v=HW3S0Xuun5w
17 lipca 2016, 14:30 [cytuj]
Szkoda Franco Vazqueza, biorąc pod uwagę, że Sevilla zapłaciła za niego zaledwie 15 milionów euro. W dzisiejszych czasach, to nie są ogromne pieniądze. Co do Mario Goetze, to pewnie więcej niż 20 milionów funtów Borussia Dortmund za niego nie zapłaci. Również szkoda... :(
Szkoda Franco Vazqueza, biorąc pod uwagę, że Sevilla zapłaciła za niego zaledwie 15 milionów euro. W dzisiejszych czasach, to nie są ogromne pieniądze. Co do Mario Goetze, to pewnie więcej niż 20 milionów funtów Borussia Dortmund za niego nie zapłaci. Również szkoda... :(
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
17 lipca 2016, 14:36 [cytuj]
Francuz swoim stylem gry przypomina Neymara :)

10 bramek 5 asyst w 41. spotkaniach to całkiem dobry wynik.

10,9 miliona funtów (13 milionów euro) za 21-letniego zawodnika z czołowej ligi europejskiej to w dzisiejszych czasach norma.
Francuz swoim stylem gry przypomina Neymara :) 10 bramek 5 asyst w 41. spotkaniach to całkiem dobry wynik. 10,9 miliona funtów (13 milionów euro) za 21-letniego zawodnika z czołowej ligi europejskiej to w dzisiejszych czasach norma
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
17 lipca 2016, 17:45 [cytuj]
SPURS INTERESTED IN N’KOUDOU

Tottenham are interested in Marseille winger Georges-Kevin N'Koudou, according to Sky sources.

It is understood the 21-year-old caught the eye of Spurs scouts while they were looking at former Marseille striker Michy Batshuayi, who joined Chelsea last month.

Reports in France claim a deal of £10.8m has been agreed between the clubs and he will soon fly to London for a medical.

Spurs have refused to comment on these reports when contacted by Sky Sports News HQ.

Coraz bardziej prawdopodobny robi się ten transfer. Fajnie że nie zwlekamy że wzmocnieniami, tego mi brakowało często w poprzednich okienkach
SPURS INTERESTED IN N’KOUDOU Tottenham are interested in Marseille winger Georges-Kevin N'Koudou, according to Sky sources. It is understood the 21-year-old caught the eye of Spurs scouts while they were looking at former Marseille striker Michy Batshuayi, who joined Chelsea last month. Reports in France claim a deal of £10.8m has been agreed between the clubs and he will soon fly to London for a medical. Spurs have refused to comment on these reports when contacted by Sky Sports News HQ. Coraz bardziej prawdopodobny robi się ten transfer. Fajnie że nie zwlekamy że wzmocnieniami, tego mi brakowało często w poprzednich okienkach
18 lipca 2016, 00:00 [cytuj]
przecież to jedyny piłkarz, który nie ma nawet fajnej kompilacji na yt. nie wiem po co on nam skoro widać, że to drugi (pewnie gorszy) njie
przecież to jedyny piłkarz, który nie ma nawet fajnej kompilacji na yt. nie wiem po co on nam skoro widać, że to drugi (pewnie gorszy) njie
18 lipca 2016, 00:12 [cytuj]
smackey powiedział/a:
przecież to jedyny piłkarz, który nie ma nawet fajnej kompilacji na yt. nie wiem po co on nam skoro widać, że to drugi (pewnie gorszy) njie


Też wolałbym Vazqueza, Goetze, Mane, czy tego typu zawodników, ale raczej bym się tego nie spodziewał. No cóż, szkoda...
Też wolałbym Vazqueza, Goetze, Mane, czy tego typu zawodników, ale raczej bym się tego nie spodziewał. No cóż, szkoda
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
18 lipca 2016, 00:30 [cytuj]
Ja również mam mieszane uczucia - o samym zawodniku ciężko mi coś więcej powiedzieć, gdyż nie oglądam Ligue 1 - jedyne co wiem to to, że jest młody i uchodzi za spory talent (niezłe statystyki + pogłoski o zainteresowaniu innych klubów). Z drugiej strony przeglądając komentarze dotyczące tego transferu zauważyłem, że sporo osób deklarujących większą wiedzę nt. ligi francuskiej i samego OM raczej go krytykowało niż chwaliło.

No cóż - transfer jeszcze nie jest potwierdzony (chociaż dosyć poważne źródła o nim wspominają), więc wciąż jest szansa, że to tylko pogłoski (już wielu zawodników było zdaniem mediów "o krok" od przejścia do Tottenhamu, nawet w tym okienku). Jeżeli jednak transfer zostanie sfinalizowany to nie pozostanie nic innego jak zaufać decyzji zarządu i trenera oraz życzyć nowemu nabytkowi sukcesów - kto wie, może faktycznie rozwinie się w klasowego gracza.

Tak czy inaczej mam nadzieję, że ten transfer jest raczej z kategorii pogłębiania składu i inwestowania w młode talenty, i że czekają nas jeszcze jakieś poważniejsze wzmocnienia podczas tego okna transferowego.
Ja również mam mieszane uczucia - o samym zawodniku ciężko mi coś więcej powiedzieć, gdyż nie oglądam Ligue 1 - jedyne co wiem to to, że jest młody i uchodzi za spory talent (niezłe statystyki + pogłoski o zainteresowaniu innych klubów). Z drugiej strony przeglądając komentarze dotyczące tego transferu zauważyłem, że sporo osób deklarujących większą wiedzę nt. ligi francuskiej i samego OM raczej go krytykowało niż chwaliło. No cóż - transfer jeszcze nie jest potwierdzony (chociaż dosyć poważne źródła o nim wspominają), więc wciąż jest szansa, że to tylko pogłoski (już wielu zawodników było zdaniem mediów "o krok" od przejścia do Tottenhamu, nawet w tym okienku). Jeżeli jednak transfer zostanie sfinalizowany to nie pozostanie nic innego jak zaufać decyzji zarządu i trenera oraz życzyć nowemu nabytkowi sukcesów - kto wie, może faktycznie rozwinie się w klasowego gracza. Tak czy inaczej mam nadzieję, że ten transfer jest raczej z kategorii pogłębiania składu i inwestowania w młode talenty, i że czekają nas jeszcze jakieś poważniejsze wzmocnienia podczas tego okna transferowego
18 lipca 2016, 01:12 [cytuj]
Goetze faktycznie szkoda, ale z drugiej strony - jakoś nie wygląda mi na gościa, który z uśmiechem na ustach przyjąłby treningowe metody Pocha. Więc może i dobrze.
Goetze faktycznie szkoda, ale z drugiej strony - jakoś nie wygląda mi na gościa, który z uśmiechem na ustach przyjąłby treningowe metody Pocha. Więc może i dobrze
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
18 lipca 2016, 02:07 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Goetze faktycznie szkoda, ale z drugiej strony - jakoś nie wygląda mi na gościa, który z uśmiechem na ustach przyjąłby treningowe metody Pocha. Więc może i dobrze


U Kloppa grał najlepiej w swojej karierze a to w pewnym sensie podobne style gry. Chociaż faktycznie treningi w okresie przygotowawczym mógłby średnio znosić
U Kloppa grał najlepiej w swojej karierze a to w pewnym sensie podobne style gry. Chociaż faktycznie treningi w okresie przygotowawczym mógłby średnio znosić
18 lipca 2016, 09:35 [cytuj]
w goetze ja akurat średnio wierzyłem, transfer zupełnie nie w naszym stylu. jeżeli do nas przychodzą zawodnicy 'z nazwiskiem' to raczej już w zaawansowanym wieku, dla których nie ma
miejsc w tych top10 zespołów europeiskich typu vdv, adebayor czy soldado ( :/ ). zawodnicy typu hazard, goetze czy chociażby ozil wybierają kluby, dla których LM to nie wyjątek tylko reguła
w goetze ja akurat średnio wierzyłem, transfer zupełnie nie w naszym stylu. jeżeli do nas przychodzą zawodnicy 'z nazwiskiem' to raczej już w zaawansowanym wieku, dla których nie ma miejsc w tych top10 zespołów europeiskich typu vdv, adebayor czy soldado ( :/ ). zawodnicy typu hazard, goetze czy chociażby ozil wybierają kluby, dla których LM to nie wyjątek tylko reguła
18 lipca 2016, 13:37 [cytuj]
The Guardian donosi, że transfer N'Koudou jest coraz bliżej realizacji - co ciekawe to samo źródło wspomina, iż OM chciałoby wypożyczyć Clinton N'Jie. Sam nie wiem co o tym sądzić - wydaje mi się, że Clinton nie pokazał jeszcze pełni swych możliwości w Tottenhamie, ale tego typu "wymiana" na skrzydłowego Marsylii byłaby trochę bezsensowna - zarówno z ekonomicznego (kupno vs. wypożyczenie) jak i sportowego (aklimatyzacja, zgranie z zespołem, większa uniwersalność) punktu widzenia.
The Guardian donosi, że transfer N'Koudou jest coraz bliżej realizacji - co ciekawe to samo źródło wspomina, iż OM chciałoby wypożyczyć Clinton N'Jie. Sam nie wiem co o tym sądzić - wydaje mi się, że Clinton nie pokazał jeszcze pełni swych możliwości w Tottenhamie, ale tego typu "wymiana" na skrzydłowego Marsylii byłaby trochę bezsensowna - zarówno z ekonomicznego (kupno vs. wypożyczenie) jak i sportowego (aklimatyzacja, zgranie z zespołem, większa uniwersalność) punktu widzenia
19 lipca 2016, 10:35 [cytuj]
smackey powiedział/a:
przecież to jedyny piłkarz, który nie ma nawet fajnej kompilacji na yt. nie wiem po co on nam skoro widać, że to drugi (pewnie gorszy) njie


Dokładnie. A na naszej klasie ani jednej eurogąbki a FB samych lamusów w znajmych.
Nie brać, nie kupować odpad atomowy :rotfl:
Dokładnie. A na naszej klasie ani jednej eurogąbki a FB samych lamusów w znajmych. Nie brać, nie kupować odpad atomowy :rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
|<  <<  <  17  18  19  20  21    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 159 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się