Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
11 maja 2016, 23:54 [cytuj]
Panie/Panowie

Koniec sezonu zbliża się nieubłaganie i to już jest ten czas, kiedy nie brakuje plotek transferowych. Co więcej, Bayern Monachium dokonał już teraz dwóch poważnych zakupów.

Mamy świadomość, że będziemy występować w Lidze Mistrzów, ale po tak świetnym sezonie, pewnie większość z nas oczekuje, że będziemy również walczyć o mistrzostwo Anglii.

Oczywiście wiąże się to z wzmocnieniem kadry podczas letniego okienka transferowego, które zbliża się wielkimi krokami.

Na początek chciałbym przedstawić listę zawodników, którzy już latem będą do pozyskania za darmo.

http://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege

Widzicie tutaj jakieś ciekawe nazwisko, które mogłoby realnie wzmocnić nasz zespół?

Czy chcielibyście, aby jacyś konkretni zawodnicy trafili na White Hart Lane?

Wrzucajcie tutaj wszystkie informacje związane z polityką transferową Kogutów na letnie okienko transferowe :D
Panie/Panowie Koniec sezonu zbliża się nieubłaganie i to już jest ten czas, kiedy nie brakuje plotek transferowych. Co więcej, Bayern Monachium dokonał już teraz dwóch poważnych zakupów. Mamy świadomość, że będziemy występować w Lidze Mistrzów, ale po tak świetnym sezonie, pewnie większość z nas oczekuje, że będziemy również walczyć o mistrzostwo Anglii. Oczywiście wiąże się to z wzmocnieniem kadry podczas letniego okienka transferowego, które zbliża się wielkimi krokami. Na początek chciałbym przedstawić listę zawodników, którzy już latem będą do pozyskania za darmo. http://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege Widzicie tutaj jakieś ciekawe nazwisko, które mogłoby realnie wzmocnić nasz zespół? Czy chcielibyście, aby jacyś konkretni zawodnicy trafili na White Hart Lane? Wrzucajcie tutaj wszystkie informacje związane z polityką transferową Kogutów na letnie okienko transferowe :D
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
12 maja 2016, 00:17 [cytuj]
może powrót Toma Huddlestone'a za free? hahaha :rotfl: swoją drogą niezłą jedenastkę można by stworzyć z tej listy zawodników.
moim zdaniem defensywa nie wymaga wzmocnien, mamy trzech stoperów, dodatkowo przysłość klubu Cameron Carter Vickers :cwaniak: to wystarczy by grac na kilku frontach, boki obrony wiadomo, sa w porzadku.
zakladajac ze latem nikt ze skladu nie odejdzie widzialbym przede wszystkim nowego defensywnego pomocnika ( Wanyama? Kouyate? ), tu od razu nachodzi pytanie czy Mason i Carroll to zawodnicy, ktorzy są na tyle perpektywiczni by dac im jeszcze czas... ja nadal wierze w Bentaleba, ten sezon własciwie stracony, fatalny początek na Old Trafford, potem liczne kontuzje. widac w nim naprawde ogromny potencjal i mam nadzieje ze wroci do dyspozycji z poprzedniego sezonu.
dodatkowo dobry skrzydlowy i zmiennik dla Harry'ego .
raczej nie spodziewalbym sie wielu transferow tego lata.:tak:
może powrót Toma Huddlestone'a za free? hahaha :rotfl: swoją drogą niezłą jedenastkę można by stworzyć z tej listy zawodników. moim zdaniem defensywa nie wymaga wzmocnien, mamy trzech stoperów, dodatkowo przysłość klubu Cameron Carter Vickers :cwaniak: to wystarczy by grac na kilku frontach, boki obrony wiadomo, sa w porzadku. zakladajac ze latem nikt ze skladu nie odejdzie widzialbym przede wszystkim nowego defensywnego pomocnika ( Wanyama? Kouyate? ), tu od razu nachodzi pytanie czy Mason i Carroll to zawodnicy, ktorzy są na tyle perpektywiczni by dac im jeszcze czas... ja nadal wierze w Bentaleba, ten sezon własciwie stracony, fatalny początek na Old Trafford, potem liczne kontuzje. widac w nim naprawde ogromny potencjal i mam nadzieje ze wroci do dyspozycji z poprzedniego sezonu. dodatkowo dobry skrzydlowy i zmiennik dla Harry'ego . raczej nie spodziewalbym sie wielu transferow tego lata.:tak:
12 maja 2016, 01:44 [cytuj]
Przyznam szczerze, że osobiście uważam, iż do klubu powinien trafić jeszcze jeden środkowy obrońca. Toby Alderweireld, Jan Vertonghen oraz Kevin Wimmer to za mało na Ligę Mistrzów, Premier League, Puchar Anglii oraz Puchar Ligi.

Cameron Carter Vickers ma zaledwie 18 lat, więc moim zdaniem powinien zostać wypożyczony do jakiegoś klubu z niższej ligi, gdzie mógłby się ogrywać i nabierać doświadczenia.

Do pozyskania za darmo będzie Nicolas N'Koulou, więc klub może poważnie zastanowić się nad tym zawodnikiem. Może Samuel Umtiti z Olympique Lyon, który jest bardzo perspektywistycznym graczem i nie powinien kosztować kokosów.

Poza tym uważam, że na White Hart Lane powinien trafić zawodnicy na następujące pozycje: defensywny pomocnik, skrzydłowy oraz napastnik. Opcjonalnie można zastanowić się nad trzecim bramkarzem.

Moje typy to Axel Witsel z Zenitu Sankt Petersburg, Sofiane Feghouli z Valencii oraz Michy Batshuayi z Olympique Marsylia.

Osobiście również bardzo liczę na Nabila Bentaleba, bo chłopak ma ogromny potencjał, ale na dzień dzisiejszy potrzebujemy gracza, który będzie konkurował o pierwszą jedenastkę z Moussą Dembele oraz Erikiem Dierem. Warto też zwrócić uwagę, że Belga zabraknie na początku sezonu.
Przyznam szczerze, że osobiście uważam, iż do klubu powinien trafić jeszcze jeden środkowy obrońca. Toby Alderweireld, Jan Vertonghen oraz Kevin Wimmer to za mało na Ligę Mistrzów, Premier League, Puchar Anglii oraz Puchar Ligi. Cameron Carter Vickers ma zaledwie 18 lat, więc moim zdaniem powinien zostać wypożyczony do jakiegoś klubu z niższej ligi, gdzie mógłby się ogrywać i nabierać doświadczenia. Do pozyskania za darmo będzie Nicolas N'Koulou, więc klub może poważnie zastanowić się nad tym zawodnikiem. Może Samuel Umtiti z Olympique Lyon, który jest bardzo perspektywistycznym graczem i nie powinien kosztować kokosów. Poza tym uważam, że na White Hart Lane powinien trafić zawodnicy na następujące pozycje: defensywny pomocnik, skrzydłowy oraz napastnik. Opcjonalnie można zastanowić się nad trzecim bramkarzem. Moje typy to Axel Witsel z Zenitu Sankt Petersburg, Sofiane Feghouli z Valencii oraz Michy Batshuayi z Olympique Marsylia. Osobiście również bardzo liczę na Nabila Bentaleba, bo chłopak ma ogromny potencjał, ale na dzień dzisiejszy potrzebujemy gracza, który będzie konkurował o pierwszą jedenastkę z Moussą Dembele oraz Erikiem Dierem. Warto też zwrócić uwagę, że Belga zabraknie na początku sezonu
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
12 maja 2016, 02:48 [cytuj]
@sportowiec07
Carroll jest na tej liście co kończą się im kontrakty
@sportowiec07 Carroll jest na tej liście co kończą się im kontrakty
12 maja 2016, 10:56 [cytuj]
Przez cały sezon nie rozumiałem i nie rozumiem czemu tak perspektywiczny zawodnik jak Bentaleb nie został wypożyczony do innego klubu PL. Na ławce zmarnował cały sezon, a przez kontuzje grał słaby Mason i Carroll który jest kompletnym nieporozumieniem.

Co do zakupów - konieczne jest wzmocnienie środka pomocy jakimś defensywnym pomocnikiem który zmieniałby któregoś z dwójki Dembele-Dier i zastąpił tego pierwszego w pierwszych 4 meczach kolejnego sezonu. Dobry byłby Wanyama, chociaż czy taki piłkarz przeszedłby do nas, gdy Dier i Dembele mają tak mocną pozycję w zespole? Druga sprawa to atak i tu mogłoby w grę wchodzić nawet dwóch piłkarzy, bo meczów jest cała masa a sam Kane wszystkiego nie zagra, a dodatkowo latem będzie przecież grał na Euro. Ciekaw jestem za jaką kwotę byłby do wyciągnięcia Rondon. Zobaczymy jak to ogarnie Pochettino. W sumie kolejny stoper na ławkę też by się przydał.
Przez cały sezon nie rozumiałem i nie rozumiem czemu tak perspektywiczny zawodnik jak Bentaleb nie został wypożyczony do innego klubu PL. Na ławce zmarnował cały sezon, a przez kontuzje grał słaby Mason i Carroll który jest kompletnym nieporozumieniem. Co do zakupów - konieczne jest wzmocnienie środka pomocy jakimś defensywnym pomocnikiem który zmieniałby któregoś z dwójki Dembele-Dier i zastąpił tego pierwszego w pierwszych 4 meczach kolejnego sezonu. Dobry byłby Wanyama, chociaż czy taki piłkarz przeszedłby do nas, gdy Dier i Dembele mają tak mocną pozycję w zespole? Druga sprawa to atak i tu mogłoby w grę wchodzić nawet dwóch piłkarzy, bo meczów jest cała masa a sam Kane wszystkiego nie zagra, a dodatkowo latem będzie przecież grał na Euro. Ciekaw jestem za jaką kwotę byłby do wyciągnięcia Rondon. Zobaczymy jak to ogarnie Pochettino. W sumie kolejny stoper na ławkę też by się przydał
12 maja 2016, 11:02 [cytuj]
Robert powiedział/a:
@sportowiec07
Carroll jest na tej liście co kończą się im kontrakty


Jestem na telefonie i nie chce mięsie sprawdzać ale jestem prawie pewny ze Carroll ma.jeszcze rok.

Zgadzam się co.do tego że potrzebujemy wzmocnień na środku obrony, środku pomocy (może nawet dwie osoby bo w tym momencie jesteśmy tak na prawdę z Dembele i Dierem, a w obwodzie zostają Mason i Bentaleb. Carrolla nie traktuje poważnie - za wysokie progi. Uważam że przynajmniej jeden ze zamienników powinien prezentować poziom wyższy od Mason'a i Bentaleba).

Napastnik tonoczywista oczywistość.

Co do skrzydłowego, uważam że jesteśmy wystarczająco uzbrojeni. Eriksen, Lamela, Son (w ostatnich meczach jeden z lepszych w zespole, chyba się w końcu rozkręca), Njie który na pewno dostanie szansę, Onomah z tego co widziałem też grywał raczej po lewej stronie a nie w środku.

Zaznacze jeszcze ze to takie moje pobożne życzenia a sądzę że zakupy będą mniejsze. Cały czas spłacamy stadion więc nie ma hajsu na szaleństwa.

Najważniejsze imo żeby to utrzymanie kluczowych zawodników o co w tym roku jestem dość spokojny.

No i liczę na sprowadzenie jakiejś perełki z niższych lig i wprowadzenie w przyszłym sezonie do.pierwszego zespołu znów jakiegoś 1 czy 2 zawodników z akademii.

Liczę też na to że przynajmniej część nowych wzmocnień będzie z doświadczeniem w Anglii (marzy mięsie Henderson na przykład, ale to się nie wydarzy, chociaż taki Bony już jest realna i chyba niezła opcja)
Jestem na telefonie i nie chce mięsie sprawdzać ale jestem prawie pewny ze Carroll ma.jeszcze rok. Zgadzam się co.do tego że potrzebujemy wzmocnień na środku obrony, środku pomocy (może nawet dwie osoby bo w tym momencie jesteśmy tak na prawdę z Dembele i Dierem, a w obwodzie zostają Mason i Bentaleb. Carrolla nie traktuje poważnie - za wysokie progi. Uważam że przynajmniej jeden ze zamienników powinien prezentować poziom wyższy od Mason'a i Bentaleba). Napastnik tonoczywista oczywistość. Co do skrzydłowego, uważam że jesteśmy wystarczająco uzbrojeni. Eriksen, Lamela, Son (w ostatnich meczach jeden z lepszych w zespole, chyba się w końcu rozkręca), Njie który na pewno dostanie szansę, Onomah z tego co widziałem też grywał raczej po lewej stronie a nie w środku. Zaznacze jeszcze ze to takie moje pobożne życzenia a sądzę że zakupy będą mniejsze. Cały czas spłacamy stadion więc nie ma hajsu na szaleństwa. Najważniejsze imo żeby to utrzymanie kluczowych zawodników o co w tym roku jestem dość spokojny. No i liczę na sprowadzenie jakiejś perełki z niższych lig i wprowadzenie w przyszłym sezonie do.pierwszego zespołu znów jakiegoś 1 czy 2 zawodników z akademii. Liczę też na to że przynajmniej część nowych wzmocnień będzie z doświadczeniem w Anglii (marzy mięsie Henderson na przykład, ale to się nie wydarzy, chociaż taki Bony już jest realna i chyba niezła opcja)
12 maja 2016, 13:22 [cytuj]
Pierwszy transfer Tottenhamu:

Mauricio has signed a contract extension committing his future to the Club as Manager until 2021.

https://twitter.com/SpursOfficial/status/730717834825846785

:brawo:
Pierwszy transfer Tottenhamu: Mauricio has signed a contract extension committing his future to the Club as Manager until 2021. https://twitter.com/SpursOfficial/status/730717834825846785 :brawo:
12 maja 2016, 14:28 [cytuj]
Bentaleb grał piach na początku sezonu a potem miał dwie kontuzje (cały czas jest kontuzjowany).
Ja osobiście uważam, że potrzebujemy zdecydowanie dobrego DM bo Mason nie pociągnie ani BPL a tym bardziej UCL a Carroll jest zbyt delikatny. Jeśli dokupimy dobrego DM-a to nie ma potrzeby kupować CD bo na tej pozycji zawsze może Dier zagrać.
Chadli nie spełnił nadzieji w nim pokrywanych i dla mnie 1/10 meczów dobrych to jest zdecydowanie za mało. Konkluzja-sprzedaż i poszukanie zdecydowanie szybszego skrzydłowego z dobrym podaniem do środka.Na drugiej flance mamy Clintona(prawie jak nowy zawodnik)
Uważam, że Eriksenowi również przydałby się zmiennik bo Ali to nie ta sama pozycja.
Boki obrony mamy załatwione.
Pomoc Kane-wi jest chyba poza dyskusją.

Mamy jeszcze Alexa Pricharda, który też przez kontuzję zmarnował sezon, Yedlina i kilku młowych w akademi.

Suma sumarum na przyszły sezon musimy mieć dwie równorzędne ekipy oraz priorytet rozgrywek w postaci BPL i UCL.
Bentaleb grał piach na początku sezonu a potem miał dwie kontuzje (cały czas jest kontuzjowany). Ja osobiście uważam, że potrzebujemy zdecydowanie dobrego DM bo Mason nie pociągnie ani BPL a tym bardziej UCL a Carroll jest zbyt delikatny. Jeśli dokupimy dobrego DM-a to nie ma potrzeby kupować CD bo na tej pozycji zawsze może Dier zagrać. Chadli nie spełnił nadzieji w nim pokrywanych i dla mnie 1/10 meczów dobrych to jest zdecydowanie za mało. Konkluzja-sprzedaż i poszukanie zdecydowanie szybszego skrzydłowego z dobrym podaniem do środka.Na drugiej flance mamy Clintona(prawie jak nowy zawodnik) Uważam, że Eriksenowi również przydałby się zmiennik bo Ali to nie ta sama pozycja. Boki obrony mamy załatwione. Pomoc Kane-wi jest chyba poza dyskusją. Mamy jeszcze Alexa Pricharda, który też przez kontuzję zmarnował sezon, Yedlina i kilku młowych w akademi. Suma sumarum na przyszły sezon musimy mieć dwie równorzędne ekipy oraz priorytet rozgrywek w postaci BPL i UCL
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
12 maja 2016, 15:40 [cytuj]
Co powiecie na taką kadrę w przyszłym sezonie? :)

Lloris/Vorm/3 bramkarz(macie jakiś typ?)
Walker/Trippier-Alderweireld/N'Koulou-Vertonghen/Wimmer-Rose/Davies
Dier/Bentaleb-Dembele/Witsel/Mason
Lamela/Feghouli-Eriksen/Ziyech-Alli/Son
Kane/Batshuayi/N'Jie

Oczywiście to tylko teoretyzowanie, ale będzie można pozyskać N'Koulou oraz Feghouliego na zasadzie wolnego kontraktu.
Co powiecie na taką kadrę w przyszłym sezonie? :) Lloris/Vorm/3 bramkarz(macie jakiś typ?) Walker/Trippier-Alderweireld/N'Koulou-Vertonghen/Wimmer-Rose/Davies Dier/Bentaleb-Dembele/Witsel/Mason Lamela/Feghouli-Eriksen/Ziyech-Alli/Son Kane/Batshuayi/N'Jie Oczywiście to tylko teoretyzowanie, ale będzie można pozyskać N'Koulou oraz Feghouliego na zasadzie wolnego kontraktu
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
12 maja 2016, 16:34 [cytuj]
Borussia Dortmund dokonała bardzo ciekawego wzmocnienia. Na Signal Iduna Park trafi Ousmane Dembele, który za trzy dni skończy zaledwie 19 lat. Kwota transferu nie została ujawniona.

O jego podpis walczyły najlepsze kluby w Europie.

Ponadto Roberto Martinez pożegnał się z posadą trenera Evertonu.
Borussia Dortmund dokonała bardzo ciekawego wzmocnienia. Na Signal Iduna Park trafi Ousmane Dembele, który za trzy dni skończy zaledwie 19 lat. Kwota transferu nie została ujawniona. O jego podpis walczyły najlepsze kluby w Europie. Ponadto Roberto Martinez pożegnał się z posadą trenera Evertonu
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
12 maja 2016, 19:24 [cytuj]
Odejście Martineza to chyba żadne zaskoczenie.
Sawik powiedział/a:

Lloris/Vorm/3 bramkarz(macie jakiś typ?)
Walker/Trippier-Alderweireld/N'Koulou-Vertonghen/Wimmer-Rose/Davies
Dier/Bentaleb-Dembele/Witsel/Mason
Lamela/Feghouli-Eriksen/Ziyech-Alli/Son
Kane/Batshuayi/N'Jie

3 bramkarz może być choćby i McGee :D

Witsel, Feghouli raczej małe szanse.
Liczę, że skauci Pocha znajdą perełki w niższych ligach jak i za granicą.
Tak samo jak dwa lata temu i w zeszłym sezonie powiem to samo - pozbyć się drewna (no dobra, Carroll i Mason może nie są fatalni, ale trochę za niskie progi) albo trzymać ich tylko do meczów w FA Cup itp. a reszty składu za bardzo nie zmieniać.
Jeden napastnik, dwóch pomocników i może ewentualnie jakiś środkowy obrońca.
No i jak co roku - Lass Bangoura na White Hart Lane :D
3 bramkarz może być choćby i McGee :D Witsel, Feghouli raczej małe szanse. Liczę, że skauci Pocha znajdą perełki w niższych ligach jak i za granicą. Tak samo jak dwa lata temu i w zeszłym sezonie powiem to samo - pozbyć się drewna (no dobra, Carroll i Mason może nie są fatalni, ale trochę za niskie progi) albo trzymać ich tylko do meczów w FA Cup itp. a reszty składu za bardzo nie zmieniać. Jeden napastnik, dwóch pomocników i może ewentualnie jakiś środkowy obrońca. No i jak co roku - Lass Bangoura na White Hart Lane :D
12 maja 2016, 20:10 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
3 bramkarz może być choćby i McGee :D

Witsel, Feghouli raczej małe szanse.
Liczę, że skauci Pocha znajdą perełki w niższych ligach jak i za granicą.
Tak samo jak dwa lata temu i w zeszłym sezonie powiem to samo - pozbyć się drewna (no dobra, Carroll i Mason może nie są fatalni, ale trochę za niskie progi) albo trzymać ich tylko do meczów w FA Cup itp. a reszty składu za bardzo nie zmieniać.
Jeden napastnik, dwóch pomocników i może ewentualnie jakiś środkowy obrońca.
No i jak co roku - Lass Bangoura na White Hart Lane :D


Co do Axela Witsela, to podobno jest zdecydowany na odejście z Zenitu i na przenosiny do silniejszej ligi. Najprawdopodobniej zdobędziemy wicemistrzostwo, gramy w Lidze Mistrzów, więc szanse są. Pytanie tylko ile za niego krzykną :)
Jeśli chodzi o Feghouliego, to jego kontrakt wygasa, a my jesteśmy łączeni z tym zawodnikiem. Z wielką chęcią zobaczyłbym go z Kogutem na piersi.

Co do młodych perełek, to liczę na Nabila Bentaleba, że nie tylko wróci do formy z sezonu 2014/2015, a także wskoczy na wyższy poziom.

Można też poważnie zastanowić się nad Moussą Dembele z Fulham. 15 bramek i 6 asyst jak na 19-letniego zawodnika, to dobry wynik.
Co do Axela Witsela, to podobno jest zdecydowany na odejście z Zenitu i na przenosiny do silniejszej ligi. Najprawdopodobniej zdobędziemy wicemistrzostwo, gramy w Lidze Mistrzów, więc szanse są. Pytanie tylko ile za niego krzykną :) Jeśli chodzi o Feghouliego, to jego kontrakt wygasa, a my jesteśmy łączeni z tym zawodnikiem. Z wielką chęcią zobaczyłbym go z Kogutem na piersi. Co do młodych perełek, to liczę na Nabila Bentaleba, że nie tylko wróci do formy z sezonu 2014/2015, a także wskoczy na wyższy poziom. Można też poważnie zastanowić się nad Moussą Dembele z Fulham. 15 bramek i 6 asyst jak na 19-letniego zawodnika, to dobry wynik
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
12 maja 2016, 20:19 [cytuj]
Wiadomo, że największym problemem jest brak zmiennika dla Kane'a. To oczywista oczywistość i z tego co sam Maurycy mówił obserwujemy już od kilku miesięcy bardzo uważnie kilka nazwisk. Pamietam jak na jednej z konferencji dziennikarze dociskali go w kwesti Michy Batshuayi i Poch potwierdził, że interesujemy się nim. I dodał, że to jest tylko jedna z wielu opcji.

Drugie co rzuca się w oczy to środek pola i brak wartościowych zmienników dla Eriksena, Dembele i Diera.
Mason i Carroll generalnie mnie nie przekonują, a Bentaleb gdzieś zginął przez te wszystkie kontuzje. Jeśli chodzi o nazwiska to bardzo ciężko kogoś typować. Wiadomo, że w obliczu budowy nowego stadionu nie będziemy wydawać dziesiątek milionów na piłkarzy. Skauci na pewno mają już na oku kilka perełek do kupienia za 4-5 mln typu Dier czy Alli.

Obrona jest ok, ja bym tu za wiele nie kombinował.
Wiadomo, że największym problemem jest brak zmiennika dla Kane'a. To oczywista oczywistość i z tego co sam Maurycy mówił obserwujemy już od kilku miesięcy bardzo uważnie kilka nazwisk. Pamietam jak na jednej z konferencji dziennikarze dociskali go w kwesti Michy Batshuayi i Poch potwierdził, że interesujemy się nim. I dodał, że to jest tylko jedna z wielu opcji. Drugie co rzuca się w oczy to środek pola i brak wartościowych zmienników dla Eriksena, Dembele i Diera. Mason i Carroll generalnie mnie nie przekonują, a Bentaleb gdzieś zginął przez te wszystkie kontuzje. Jeśli chodzi o nazwiska to bardzo ciężko kogoś typować. Wiadomo, że w obliczu budowy nowego stadionu nie będziemy wydawać dziesiątek milionów na piłkarzy. Skauci na pewno mają już na oku kilka perełek do kupienia za 4-5 mln typu Dier czy Alli. Obrona jest ok, ja bym tu za wiele nie kombinował
12 maja 2016, 20:29 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Można też poważnie zastanowić się nad Moussą Dembele z Fulham. 15 bramek i 6 asyst jak na 19-letniego zawodnika, to dobry wynik


Młody Dembele był już przecież bardzo blisko przejścia do nas w styczniu, ale coś nie stykło. Może teraz uda nam się ten transfer dopiąć.
Młody Dembele był już przecież bardzo blisko przejścia do nas w styczniu, ale coś nie stykło. Może teraz uda nam się ten transfer dopiąć
12 maja 2016, 23:27 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Jestem na telefonie i nie chce mięsie sprawdzać ale jestem prawie pewny ze Carroll ma.jeszcze rok.

Był na tamtej stronie, nie wiem jak to z nim jest;P


zmiany to bym robił kosmetyczne a nie wywalenie połowy pomocników i kupienie innych ;P

drugi napastnik
za Carrolla jakiegoś zawodnika do środka
wymienienie Chadliego na innego skrzydłowego

Może będzie nas stać na 3 takie wzmocnienia ;)

i pozbycie się w koncu Fazio, bo widze ze jest tylko wypożyczony
Był na tamtej stronie, nie wiem jak to z nim jest;P zmiany to bym robił kosmetyczne a nie wywalenie połowy pomocników i kupienie innych ;P drugi napastnik za Carrolla jakiegoś zawodnika do środka wymienienie Chadliego na innego skrzydłowego Może będzie nas stać na 3 takie wzmocnienia ;) i pozbycie się w koncu Fazio, bo widze ze jest tylko wypożyczony
13 maja 2016, 00:55 [cytuj]
Chciałbym Milika - jak zresztą w każdym z ostatnich okienek ;)
Chciałbym Milika - jak zresztą w każdym z ostatnich okienek ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
13 maja 2016, 15:33 [cytuj]
Quique Sanchez Flores został zwolniony z Watford. Moim zdaniem bardzo słaba decyzja.

Ostatnio dość sporo piszę się o tym że do Tottenhamu ma przejść Adam Lallana... co o tym myślicie?
Quique Sanchez Flores został zwolniony z Watford. Moim zdaniem bardzo słaba decyzja. Ostatnio dość sporo piszę się o tym że do Tottenhamu ma przejść Adam Lallana... co o tym myślicie?
13 maja 2016, 16:23 [cytuj]
Maxiu_Spurs powiedział/a:
Quique Sanchez Flores został zwolniony z Watford. Moim zdaniem bardzo słaba decyzja.

Ostatnio dość sporo piszę się o tym że do Tottenhamu ma przejść Adam Lallana... co o tym myślicie?


jak on w Liverpoolu nie jest 1 planową postacią, a co dopiero u nas? Będzie drogi, bo jest Anglikiem, nawet na ławkę go nie chce.
jak on w Liverpoolu nie jest 1 planową postacią, a co dopiero u nas? Będzie drogi, bo jest Anglikiem, nawet na ławkę go nie chce
13 maja 2016, 17:51 [cytuj]
Ciekawi mnie Historia Berahino było tyle o nim mówione a nagle ucichła sprawa związana z tym zawodnikiem. Tak samo jak Mussa Dembele z Fullem, może by któregoś z nich sprowadzić ? :cwaniak: przecież tak bardzo byliśmy nimi zainteresowani, a co do Berahino przecież teraz kończy mu8 się kontrakt bo wątpię żeby podpisał z WBA kontrakt na kolejne lata skoro tak bardzo chciał odejść. :luzik::luzik:
Ciekawi mnie Historia Berahino było tyle o nim mówione a nagle ucichła sprawa związana z tym zawodnikiem. Tak samo jak Mussa Dembele z Fullem, może by któregoś z nich sprowadzić ? :cwaniak: przecież tak bardzo byliśmy nimi zainteresowani, a co do Berahino przecież teraz kończy mu8 się kontrakt bo wątpię żeby podpisał z WBA kontrakt na kolejne lata skoro tak bardzo chciał odejść. :luzik::luzik:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
14 maja 2016, 09:46 [cytuj]
Milika w żadnym wypadku nie. Ten typek z Marsylii będzie grubo przepłacony. A temat Berahino powinien zostać definitywnie zamknięty. I tu nie myślę nawet o 2 spapranych karnych przeciwko Watford kiedy Gomes je obronił. Po prostu WBA szuka frajerów za ponad 30 mln. A na dzień dzisiejszy ja bym nie chciał żeby Tottenham płacił za niego tyle co w poprzednie lato proponował.
Milika w żadnym wypadku nie. Ten typek z Marsylii będzie grubo przepłacony. A temat Berahino powinien zostać definitywnie zamknięty. I tu nie myślę nawet o 2 spapranych karnych przeciwko Watford kiedy Gomes je obronił. Po prostu WBA szuka frajerów za ponad 30 mln. A na dzień dzisiejszy ja bym nie chciał żeby Tottenham płacił za niego tyle co w poprzednie lato proponował
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 97 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się