Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  18  19  20  21  22    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
19 lipca 2016, 12:28 [cytuj]
Podobno popołudniu ma mieć testy medyczne i podpisać kontrakt. Po za tym negocjujemy z Marsylia transfer Njie w odwrotnym kierunku (nie wypożyczenie), ale to jest traktowane jako osobny biznes z tego co wyczytałem. Przynajmniej tak donosi Sky Sports. Moim zdaniem byłby sens go sprzedać tylko za cenę zbliżona do tej jaka zapłaciliśmy a takiej Marsylia nie zapłaci. Tak na prawdę prawie nic nie pogral przez kontuzję, ale jak dostawał szansę to był na prawdę dobry. Asysta przeciwko City to był majstersztyk.

Zresztą to.jest gość który oferuje coś innego niż Lamela, Eriksen, Czy Alli. Może nie jest jakiś turbo kreatywny ale szybkość i drybling to jego główne walory których z kolei brakuje wymienionej trójce. Dzięki niemu (i N'Koudou) Poch będzie miał dodatkowe opcje w ofensywie i większą możliwość rotowania składem.
Podobno popołudniu ma mieć testy medyczne i podpisać kontrakt. Po za tym negocjujemy z Marsylia transfer Njie w odwrotnym kierunku (nie wypożyczenie), ale to jest traktowane jako osobny biznes z tego co wyczytałem. Przynajmniej tak donosi Sky Sports. Moim zdaniem byłby sens go sprzedać tylko za cenę zbliżona do tej jaka zapłaciliśmy a takiej Marsylia nie zapłaci. Tak na prawdę prawie nic nie pogral przez kontuzję, ale jak dostawał szansę to był na prawdę dobry. Asysta przeciwko City to był majstersztyk. Zresztą to.jest gość który oferuje coś innego niż Lamela, Eriksen, Czy Alli. Może nie jest jakiś turbo kreatywny ale szybkość i drybling to jego główne walory których z kolei brakuje wymienionej trójce. Dzięki niemu (i N'Koudou) Poch będzie miał dodatkowe opcje w ofensywie i większą możliwość rotowania składem
19 lipca 2016, 12:38 [cytuj]
Media donoszą, że Wijnaldum jest coraz bliżej przenosin do Liverpoolu. Z jednej strony, to dobry i dość uniwersalny zawodnik (sam chętnie bym go widział w Tottenhamie), ale z drugiej ciężko zrozumieć politykę transferową The Reds - akurat ofensywa, a szczególnie pomoc jest u nich dobrze obsadzona - na pozycjach, na których może grać Holender mają przecież niezłą pakę: Coutinho, Firmino, Sane, Lallana, w ostateczności Milner i Henderson. A tymczasem brakuje im DMa i zmienników dla bocznych obrońców (a w przypadku Moreno nie tyle zmiennika co następcy). Jako, że drużynę należy budować "od tyłu" wygląda na to, że póki co Klopp stawia "kolosa na glinianych nogach" :) No cóż, niech się fani Liverpoolu martwią :)

Ciekaw jestem jak ewentualny transfer Wijnalduma wpłynąłby na możliwość zakupu Moussy Sissoko - Newcastle zapewne nie chciałoby pozbyć się obydwu tych zawodników w jednym oknie, jednak z tego co donoszą media Francuzowi zależy na grze w Premier League - mam wrażenie, że koniec końców zmieni on pracodawcę przed startem nowego sezonu. Analizując dotychczasowe doniesienia mediów: Liverpool kupując Wijnalduma, niejako automatycznie wypada z gry o zakup Sissoko, chęć gry w PL zmniejsza szanse Borussi (która również walczy o jego podpis)... z drużyn które chcą zakontraktować Francuza w grze pozostają Arsenal i Spurs. Sissoko to wciąż mój faworyt do wzmocnienia Tottenhamu i bardzo bym żałował gdyby zasilił lokalnego rywala.
Media donoszą, że Wijnaldum jest coraz bliżej przenosin do Liverpoolu. Z jednej strony, to dobry i dość uniwersalny zawodnik (sam chętnie bym go widział w Tottenhamie), ale z drugiej ciężko zrozumieć politykę transferową The Reds - akurat ofensywa, a szczególnie pomoc jest u nich dobrze obsadzona - na pozycjach, na których może grać Holender mają przecież niezłą pakę: Coutinho, Firmino, Sane, Lallana, w ostateczności Milner i Henderson. A tymczasem brakuje im DMa i zmienników dla bocznych obrońców (a w przypadku Moreno nie tyle zmiennika co następcy). Jako, że drużynę należy budować "od tyłu" wygląda na to, że póki co Klopp stawia "kolosa na glinianych nogach" :) No cóż, niech się fani Liverpoolu martwią :) Ciekaw jestem jak ewentualny transfer Wijnalduma wpłynąłby na możliwość zakupu Moussy Sissoko - Newcastle zapewne nie chciałoby pozbyć się obydwu tych zawodników w jednym oknie, jednak z tego co donoszą media Francuzowi zależy na grze w Premier League - mam wrażenie, że koniec końców zmieni on pracodawcę przed startem nowego sezonu. Analizując dotychczasowe doniesienia mediów: Liverpool kupując Wijnalduma, niejako automatycznie wypada z gry o zakup Sissoko, chęć gry w PL zmniejsza szanse Borussi (która również walczy o jego podpis)... z drużyn które chcą zakontraktować Francuza w grze pozostają Arsenal i Spurs. Sissoko to wciąż mój faworyt do wzmocnienia Tottenhamu i bardzo bym żałował gdyby zasilił lokalnego rywala
20 lipca 2016, 16:30 [cytuj]
Sky sports podaje, że Nkoudou przeszedł pomyślnie testy medyczne. Dziś mamy go potwierdzić :ok:
Sky sports podaje, że Nkoudou przeszedł pomyślnie testy medyczne. Dziś mamy go potwierdzić :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 lipca 2016, 18:51 [cytuj]
Źródło może nie wybitne, ale według Daily Mail Swansea City jest zainteresowane pozyskaniem Nacera Chadliego.

W grę wchodzi 15 milionów funtów (18 milionów euro).

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3701274/Swansea-line-bid-Nacer-Chadli-Tottenham-willing-let-Belgian-leave-White-Hart-Lane-15million.html#ixzz4F2ifD66u
Źródło może nie wybitne, ale według Daily Mail Swansea City jest zainteresowane pozyskaniem Nacera Chadliego. W grę wchodzi 15 milionów funtów (18 milionów euro). http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3701274/Swansea-line-bid-Nacer-Chadli-Tottenham-willing-let-Belgian-leave-White-Hart-Lane-15million.html#ixzz4F2ifD66u
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
23 lipca 2016, 10:38 [cytuj]
https://www.thesun.co.uk/sport/football/1489148/tottenham-boss-mauricio-pochettino-wields-axe-with-nabil-bentaleb-clinton-njie-federico-fazio-and-alex-pritchard-chopped/

"England striker Harry Kane and the other Tottenham international stars whose countries went beyond the group stage at Euro 2016 were also told to stay home by boss Mauricio Pochettino, to get extra rest.
[...]
But Bentaleb, Njie, Fazio and Pritchard were left out so they can find other clubs."

Bentaleba szkoda puszczać, chyba, że wypożyczenie.
Njie też raczej nie odejdzie - już prędzej Chadli, chociaż to Yiddo.
https://www.thesun.co.uk/sport/football/1489148/tottenham-boss-mauricio-pochettino-wields-axe-with-nabil-bentaleb-clinton-njie-federico-fazio-and-alex-pritchard-chopped/ "England striker Harry Kane and the other Tottenham international stars whose countries went beyond the group stage at Euro 2016 were also told to stay home by boss Mauricio Pochettino, to get extra rest. [...] But Bentaleb, Njie, Fazio and Pritchard were left out so they can find other clubs." Bentaleba szkoda puszczać, chyba, że wypożyczenie. Njie też raczej nie odejdzie - już prędzej Chadli, chociaż to Yiddo
23 lipca 2016, 14:15 [cytuj]
W przypadku Nabila Bentaleba również mam nadzieję, że zostanie tylko wypożyczony, bo jednak chłopak ma potencjał, co udowodnił w sezonie 2014/2015.

Co do N'Jie, Fazio, Pritcharda, czy nawet Chadliego, to w mojej ocenie pożegnają się z klubem, chyba, że Mauricio ma wobec nich jakieś plany :)
W przypadku Nabila Bentaleba również mam nadzieję, że zostanie tylko wypożyczony, bo jednak chłopak ma potencjał, co udowodnił w sezonie 2014/2015. Co do N'Jie, Fazio, Pritcharda, czy nawet Chadliego, to w mojej ocenie pożegnają się z klubem, chyba, że Mauricio ma wobec nich jakieś plany :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
25 lipca 2016, 13:10 [cytuj]
Benfica chce wypożyczyć Bentaleba, podobno. ( http://www.footballfancast.com/premier-league/tottenham/spurs-eyeing-deal-with-euro-champs-19-cap-midfielder-up-for-grabs ) Swans chce Pritcharda ( http://www.footballfancast.com/premier-league/swansea-city/swansea-eyeing-up-move-for-8m-spurs-outcast ) W sumie, dwa rozsądne transfery, jeśli dojdą do skutku
25 lipca 2016, 13:23 [cytuj]
IMO puszczanie Bentaleba to będzie błąd chyba że jeszcze ktoś przyjdzie na środek w co mocno wątpię. Zostaniemy z czwórka śp plus Winks i Carroll którzy są za słabi. Tak na prawdę wystarczy jedna czy dwie kontuzje i będziemy w dupie tak jak pod koniec poprzedniego sezonu jeśli chodzi o obsadę środka...

Z innej beczki, Sky Sports donosi, że Gomis dołączy do Marsylii na roczne wypożyczenie. Może to oznaczać że my ogłosiły oficjalnie N'Koudou? Chociaż to raczej wygląda jak zastępstwo za Batshuayi
IMO puszczanie Bentaleba to będzie błąd chyba że jeszcze ktoś przyjdzie na środek w co mocno wątpię. Zostaniemy z czwórka śp plus Winks i Carroll którzy są za słabi. Tak na prawdę wystarczy jedna czy dwie kontuzje i będziemy w dupie tak jak pod koniec poprzedniego sezonu jeśli chodzi o obsadę środka... Z innej beczki, Sky Sports donosi, że Gomis dołączy do Marsylii na roczne wypożyczenie. Może to oznaczać że my ogłosiły oficjalnie N'Koudou? Chociaż to raczej wygląda jak zastępstwo za Batshuayi
25 lipca 2016, 13:55 [cytuj]
"Zastępstwem" N'Koudou w Marsylii będzie najprawdopodobniej wypożyczony N'Jie...
"Zastępstwem" N'Koudou w Marsylii będzie najprawdopodobniej wypożyczony N'Jie
25 lipca 2016, 14:26 [cytuj]
Speaking at a press conference in Australia, Pochettino said: "Njie is injured - he is in London and not available to come. The situation of the other three players is very clear. They are not in my plans."

Pozostaje wierzyć słowom trenera. Mam nadzieję, że nie pozbędziemy się N'Jie, bo od zakontraktowania Mitchella nasze transfery są bardzo przemyślane, trafione i z myślą o przyszłości i za taki też miałem transfer Kameruńczyka. Martwi za to, że wydaje się być szklany.
Speaking at a press conference in Australia, Pochettino said: "Njie is injured - he is in London and not available to come. The situation of the other three players is very clear. They are not in my plans." Pozostaje wierzyć słowom trenera. Mam nadzieję, że nie pozbędziemy się N'Jie, bo od zakontraktowania Mitchella nasze transfery są bardzo przemyślane, trafione i z myślą o przyszłości i za taki też miałem transfer Kameruńczyka. Martwi za to, że wydaje się być szklany
25 lipca 2016, 14:36 [cytuj]
Bentaleb prawdopodobnie mentalnie nie pasuje Pochowi. Czytałem gdzieś na forum CARTILAGE FREE CAPTAIN, że ma za gorącą głowę i trudny do ustawienia taktycznie ponieważ nie za bardzo chce współpracować w tej kwestii. Wybór trenera i trzeba mu ufać a takich talentów było setki.
Bentaleb prawdopodobnie mentalnie nie pasuje Pochowi. Czytałem gdzieś na forum CARTILAGE FREE CAPTAIN, że ma za gorącą głowę i trudny do ustawienia taktycznie ponieważ nie za bardzo chce współpracować w tej kwestii. Wybór trenera i trzeba mu ufać a takich talentów było setki
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
28 lipca 2016, 14:21 [cytuj]
http://www.sportsmole.co.uk/football/spurs/transfer-talk/news/pochettino-im-not-in-market-for-centre-back_277643.html

Sam nie wiem co i tym myśleć. Może faktycznie nie ma sensu kupować kolejnych ŚO mając w składzie Dieta i Wanyame. Z jednej strony ewentualny nowy obrońca rzadko kiedy by sie pojawiał na boisku, ale z drugiej jestem w stanie sobie wyobrazić sytuację kiedy 2-3 kontuzje sprawiają że nie mamy kim grać w środku obrony i pomocy
http://www.sportsmole.co.uk/football/spurs/transfer-talk/news/pochettino-im-not-in-market-for-centre-back_277643.html Sam nie wiem co i tym myśleć. Może faktycznie nie ma sensu kupować kolejnych ŚO mając w składzie Dieta i Wanyame. Z jednej strony ewentualny nowy obrońca rzadko kiedy by sie pojawiał na boisku, ale z drugiej jestem w stanie sobie wyobrazić sytuację kiedy 2-3 kontuzje sprawiają że nie mamy kim grać w środku obrony i pomocy
28 lipca 2016, 15:14 [cytuj]
Wal powiedział/a:
http://www.sportsmole.co.uk/football/spurs/transfer-talk/news/pochettino-im-not-in-market-for-centre-back_277643.html

Sam nie wiem co i tym myśleć. Może faktycznie nie ma sensu kupować kolejnych ŚO mając w składzie Dieta i Wanyame. Z jednej strony ewentualny nowy obrońca rzadko kiedy by sie pojawiał na boisku, ale z drugiej jestem w stanie sobie wyobrazić sytuację kiedy 2-3 kontuzje sprawiają że nie mamy kim grać w środku obrony i pomocy


Już Capoue grał na ŚO i nie wyglądało to najlepiej :P
Chociaż Dier moze grać, ale wtedy dziura robi się w środku
Już Capoue grał na ŚO i nie wyglądało to najlepiej :P Chociaż Dier moze grać, ale wtedy dziura robi się w środku
28 lipca 2016, 15:19 [cytuj]
http://www.skysports.com/football/news/11675/10515205/tottenham-boss-mauricio-pochettino-expects-signings-in-the-coming-weeks

Skoro nasze okienko się nie kończy na N'koudou to może polujemy na jakiegoś ŚP. Wtedy miałoby to ręce i nogi :)
http://www.skysports.com/football/news/11675/10515205/tottenham-boss-mauricio-pochettino-expects-signings-in-the-coming-weeks Skoro nasze okienko się nie kończy na N'koudou to może polujemy na jakiegoś ŚP. Wtedy miałoby to ręce i nogi :)
1 sierpnia 2016, 10:40 [cytuj]
Spurs are poised to pounce for Leicester's Danny Drinkwater and could launch a bid of £20m for the midfielder. (The Sun)

Co myślicie?
Spurs are poised to pounce for Leicester's Danny Drinkwater and could launch a bid of £20m for the midfielder. (The Sun) Co myślicie?
1 sierpnia 2016, 15:10 [cytuj]
Biorąc pod uwagę, że Mauricio Pochettino nie jest zainteresowany pozyskaniem środkowego obrońcy, to moim zdaniem w takim wypadku pozyskanie środkowego pomocnika jest rozsądnym rozwiązaniem.

Jeśli dojdzie do kontuzji w środku obrony, to można tam przesunąć Erica Diera.

Czy akurat Danny Drinkwater będzie dobrym nabytkiem? Ma dobry sezon za sobą, ale wolałbym kogoś młodszego. Chociaż jeśli Mauricio go widzi w zespole, to może warto, aby trafił na White Hart Lane.
Biorąc pod uwagę, że Mauricio Pochettino nie jest zainteresowany pozyskaniem środkowego obrońcy, to moim zdaniem w takim wypadku pozyskanie środkowego pomocnika jest rozsądnym rozwiązaniem. Jeśli dojdzie do kontuzji w środku obrony, to można tam przesunąć Erica Diera. Czy akurat Danny Drinkwater będzie dobrym nabytkiem? Ma dobry sezon za sobą, ale wolałbym kogoś młodszego. Chociaż jeśli Mauricio go widzi w zespole, to może warto, aby trafił na White Hart Lane
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
1 sierpnia 2016, 16:25 [cytuj]
http://www.football365.com/news/ipswich-sign-spurs-winger-not-lamela-obviously

Grant Ward do Ipswich na stałe.

Co do Drinkwatera do nas - pomysł w sumie niezły. Solidny grajek, a solidny pomocnik się przyda. Cena jednak trochę wygórowana.

Chociaż, biorąc pod uwagę ceny w tym okienku...

edit.
http://www.squawka.com/news/clinton-njie-set-to-join-marseille-on-loan-from-tottenham-within-days-report/737549
Squawka twierdzi, że N'jie już na wylocie, a N'koudou nadal blisko.

edit2.
http://readwestham.com/2016/07/30/jonathan-calleri-rejects-barcelona-west-ham/

Pamiętacie Calleriego? :D Zobaczymy, czy sprawdzi się w angielskiej piłce
http://www.football365.com/news/ipswich-sign-spurs-winger-not-lamela-obviously Grant Ward do Ipswich na stałe. Co do Drinkwatera do nas - pomysł w sumie niezły. Solidny grajek, a solidny pomocnik się przyda. Cena jednak trochę wygórowana. Chociaż, biorąc pod uwagę ceny w tym okienku... edit. http://www.squawka.com/news/clinton-njie-set-to-join-marseille-on-loan-from-tottenham-within-days-report/737549 Squawka twierdzi, że N'jie już na wylocie, a N'koudou nadal blisko. edit2. http://readwestham.com/2016/07/30/jonathan-calleri-rejects-barcelona-west-ham/ Pamiętacie Calleriego? :D Zobaczymy, czy sprawdzi się w angielskiej piłce
2 sierpnia 2016, 12:44 [cytuj]
Wg SkySports Fazio blisko Romy (wypożyczenie z opcją transferu za 3,5 mln funtów) a Pritchard blisko Brighton (transfer definitywny)
Wg SkySports Fazio blisko Romy (wypożyczenie z opcją transferu za 3,5 mln funtów) a Pritchard blisko Brighton (transfer definitywny)
2 sierpnia 2016, 15:59 [cytuj]
Bario Malotelli ma szukać nowego klubu. Na razie nikt go nie chce.

A ja chętnie bym go zobaczył, o ile koszotwałby do 4 mln funtów [a i Raiola mógłby nie negocjować zbyt ciężko warunków kontraktu, bo przecież ma teraz na głowie transfer Pogby, poza tym, gdzieś musi go upchnąć] i zgodził się na rolę zastępcy Kane'a do gry w pucharach i ew. ogonów.

Ale w filozofię Pocha się nie wpisze :D wątpię, czy w czyjąkolwiek filozofię może się wpasować :D

Zaraz chyba znajdę się w ogniu krytyki. :P
Bario Malotelli ma szukać nowego klubu. Na razie nikt go nie chce. A ja chętnie bym go zobaczył, o ile koszotwałby do 4 mln funtów [a i Raiola mógłby nie negocjować zbyt ciężko warunków kontraktu, bo przecież ma teraz na głowie transfer Pogby, poza tym, gdzieś musi go upchnąć] i zgodził się na rolę zastępcy Kane'a do gry w pucharach i ew. ogonów. Ale w filozofię Pocha się nie wpisze :D wątpię, czy w czyjąkolwiek filozofię może się wpasować :D Zaraz chyba znajdę się w ogniu krytyki. :P
2 sierpnia 2016, 18:10 [cytuj]
Ty to chyba zapomniałeś że do klubu dołączył Janssen nie?
Ty to chyba zapomniałeś że do klubu dołączył Janssen nie?
|<  <<  <  18  19  20  21  22    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 71 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się