Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  21  22  23  24  25    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
24 sierpnia 2016, 17:48 [cytuj]
Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial

We've reached agreement with Newcastle for the transfer of DeAndre Yedlin. We wish him all the best for the future.

Tottenham Hotspur ‏@SpursOfficial We've reached agreement with Newcastle for the transfer of DeAndre Yedlin. We wish him all the best for the future.
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2016, 20:41 [cytuj]
"21-letni Bentaleb jest reprezentantem Algierii i wychowankiem Tottenhamu, dla którego dotąd rozegrał 66 spotkań. W Schalke będzie występował na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu za około 20 mln euro."

jeśli to prawda to myśle ze najrozsądniejsza opcja :)
"21-letni Bentaleb jest reprezentantem Algierii i wychowankiem Tottenhamu, dla którego dotąd rozegrał 66 spotkań. W Schalke będzie występował na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu za około 20 mln euro." jeśli to prawda to myśle ze najrozsądniejsza opcja :)
24 sierpnia 2016, 23:32 [cytuj]
Mam nadzieję, że sprowadzimy kogoś do środka pola przed końcem okienka ._.
20 mln w sumie całkiem nieźle Levy wynegocjował. Chociaż pewnie za rok będziemy narzekać, że szkoda, że nie 30+ :D
Mam nadzieję, że sprowadzimy kogoś do środka pola przed końcem okienka ._. 20 mln w sumie całkiem nieźle Levy wynegocjował. Chociaż pewnie za rok będziemy narzekać, że szkoda, że nie 30+ :D
24 sierpnia 2016, 23:34 [cytuj]
O, nie ma opcji EDIT :<

no to EDIT:
Skoro Yedlin do Newcastle, to może w drugą stronę poleci Sissoko? :D plotki o tym, że rozmowy trwają już są
O, nie ma opcji EDIT :< no to EDIT: Skoro Yedlin do Newcastle, to może w drugą stronę poleci Sissoko? :D plotki o tym, że rozmowy trwają już są
25 sierpnia 2016, 12:35 [cytuj]
Schalke tworzy środek pomocy Bentaleb - Stambouli
Schalke tworzy środek pomocy Bentaleb - Stambouli
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
25 sierpnia 2016, 16:56 [cytuj]
To już ten moment okienka transferowego w którym jesteśmy łączeni ze wszystkimi :P

Z ostatnich doniesień na które natrafiłem w internetach Yarmolenko, Parisic, Munir, Calhanoglu, N'Koudou, Pau Lopez, Sissoko, Zaha... :rotfl:
To już ten moment okienka transferowego w którym jesteśmy łączeni ze wszystkimi :P Z ostatnich doniesień na które natrafiłem w internetach Yarmolenko, Parisic, Munir, Calhanoglu, N'Koudou, Pau Lopez, Sissoko, Zaha... :rotfl:
25 sierpnia 2016, 17:56 [cytuj]
Walu powiedział/a:
To już ten moment okienka transferowego w którym jesteśmy łączeni ze wszystkimi :P

Z ostatnich doniesień na które natrafiłem w internetach Yarmolenko, Parisic, Munir, Calhanoglu, N'Koudou, Pau Lopez, Sissoko, Zaha... :rotfl:


Dobrze, że wielu z nas nie jest łączonych z innymi klubami
Dobrze, że wielu z nas nie jest łączonych z innymi klubami
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
26 sierpnia 2016, 12:22 [cytuj]
Z tego co słyszałem to Poch na konferencji zapytany o Zahę, potwierdził, że szuka kogoś takiego jak on. Szkoda, bo jak szukał szybkiego dryblera to chyba lepszym wyborem jest, a może raczej był Bolasie, o którym marzyłem kilka ostatnich okienek.
Z tego co słyszałem to Poch na konferencji zapytany o Zahę, potwierdził, że szuka kogoś takiego jak on. Szkoda, bo jak szukał szybkiego dryblera to chyba lepszym wyborem jest, a może raczej był Bolasie, o którym marzyłem kilka ostatnich okienek
26 sierpnia 2016, 13:02 [cytuj]
Drakiur powiedział/a:
Z tego co słyszałem to Poch na konferencji zapytany o Zahę, potwierdził, że szuka kogoś takiego jak on. Szkoda, bo jak szukał szybkiego dryblera to chyba lepszym wyborem jest, a może raczej był Bolasie, o którym marzyłem kilka ostatnich okienek


Bolasie jest spoko ale nie za 25 mln funtów.
Bolasie jest spoko ale nie za 25 mln funtów
26 sierpnia 2016, 14:08 [cytuj]
Dodatkowo Zaha to Anglik.
Dodatkowo Zaha to Anglik
26 sierpnia 2016, 14:46 [cytuj]
http://www.skysports.com/football/news/11714/10552283/hull-agree-fee-for-tottenham-midfielder-ryan-mason-sky-sources

Kolejny zawodnik zapewne odejdzie. Niedługo ławki nie będziemy mieli.
http://www.skysports.com/football/news/11714/10552283/hull-agree-fee-for-tottenham-midfielder-ryan-mason-sky-sources Kolejny zawodnik zapewne odejdzie. Niedługo ławki nie będziemy mieli
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 sierpnia 2016, 14:48 [cytuj]
Nie da się edytować postów?
Nie da się edytować postów?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 sierpnia 2016, 15:54 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Bolasie jest spoko ale nie za 25 mln funtów


Zgadzam się, ale wątpię że Pardew pozwoli sprzedać Zahę za 10-12 tym bardziej,.że - co podkreślił PieS - jest Anglikiem
Zgadzam się, ale wątpię że Pardew pozwoli sprzedać Zahę za 10-12 tym bardziej,.że - co podkreślił PieS - jest Anglikiem
26 sierpnia 2016, 16:29 [cytuj]
Bolasie już jest w Evertonie za te około 25 mln funtow :P
Bolasie już jest w Evertonie za te około 25 mln funtow :P
26 sierpnia 2016, 19:28 [cytuj]
Zaha to kolejny Adros 1000 jak już ktoś to wczesniej dobrze napisał ! nie warto! :bezradny:
Zaha to kolejny Adros 1000 jak już ktoś to wczesniej dobrze napisał ! nie warto! :bezradny:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
27 sierpnia 2016, 10:56 [cytuj]
Tylko co z naszą ławką rezerwowych? Kim my mamy zamiar postraszyć? Bo chyba na jakieś znaczące wzmocnienia nie ma już co liczyć...
Tylko co z naszą ławką rezerwowych? Kim my mamy zamiar postraszyć? Bo chyba na jakieś znaczące wzmocnienia nie ma już co liczyć
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 sierpnia 2016, 11:48 [cytuj]
Podobno Georges-Kevin N'Koudou juz z nami trenuje od czwartku.

http://www.skysports.com/football/news/11675/10552536/georges-kevin-nkoudou-training-with-tottenham-ahead-of-move-from-marseille
Podobno Georges-Kevin N'Koudou juz z nami trenuje od czwartku. http://www.skysports.com/football/news/11675/10552536/georges-kevin-nkoudou-training-with-tottenham-ahead-of-move-from-marseille
28 sierpnia 2016, 13:32 [cytuj]
Podobno walczymy o Isco, ponoć wypożyczenie na rok z opcją wykupu.
Podobno walczymy o Isco, ponoć wypożyczenie na rok z opcją wykupu
28 sierpnia 2016, 20:17 [cytuj]
BREAKING NEWS

West Brom agree club-record fee with Tottenham for winger Nacer Chadli, according to Sky sources.

Mamy 4 dni na ściągnięcie 2-3 zawodników, bo jakoś czarno widzę ten sezon :|
BREAKING NEWS West Brom agree club-record fee with Tottenham for winger Nacer Chadli, according to Sky sources. Mamy 4 dni na ściągnięcie 2-3 zawodników, bo jakoś czarno widzę ten sezon :|
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 sierpnia 2016, 20:27 [cytuj]
no to już wiadomo dlaczego nie grał

tera to tych 2-3 powinno być juz prawie że dogadanych ;P
no to już wiadomo dlaczego nie grał tera to tych 2-3 powinno być juz prawie że dogadanych ;P
|<  <<  <  21  22  23  24  25    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 70 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się