Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  23  24  25  26  27    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
30 sierpnia 2016, 20:10 [cytuj]
A tak serio, to liczę po cichu na tego Isco.. (nie można edytować komentarzy?)
A tak serio, to liczę po cichu na tego Isco.. (nie można edytować komentarzy?)
30 sierpnia 2016, 20:34 [cytuj]
a w tak zwanym między czasie Lukas Perez w Arsenalu
a w tak zwanym między czasie Lukas Perez w Arsenalu
30 sierpnia 2016, 21:15 [cytuj]
Oby były dopięte transfery in, bo póki co nasza ławka jest słabiutka, nikogo czymś takim nie postraszymy... Wierzę, że Poch wie co robi.
Oby były dopięte transfery in, bo póki co nasza ławka jest słabiutka, nikogo czymś takim nie postraszymy... Wierzę, że Poch wie co robi
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
30 sierpnia 2016, 21:17 [cytuj]
Nasza ławka wyglądała dość słabo przed sprzedaniem Masona i Chadliego, teraz to bym to określił jako dramat:wnerw:
Nasza ławka wyglądała dość słabo przed sprzedaniem Masona i Chadliego, teraz to bym to określił jako dramat:wnerw:
30 sierpnia 2016, 22:26 [cytuj]
http://transfery.info/92765,oficjalnie-mustafi-w-arsenalu

po drugiej stronie druga oficjalka dzisiaj ...
http://transfery.info/92765,oficjalnie-mustafi-w-arsenalu po drugiej stronie druga oficjalka dzisiaj
30 sierpnia 2016, 22:46 [cytuj]
http://transfery.info/92769,isco-jesli-odejde-to-tylko-tam
http://transfery.info/92769,isco-jesli-odejde-to-tylko-tam
30 sierpnia 2016, 23:58 [cytuj]
o co tu K**** chodzi z tymi transferami ??? :lezkawoku:
o co tu K**** chodzi z tymi transferami ??? :lezkawoku:
31 sierpnia 2016, 09:57 [cytuj]
Będziemy dziś walczyć o Sissoko, ale rozbieżność cen jest na tyle duża, że średnio to widzę.
Do tego wymiana N'Jie za Nkoudou, czego też nie rozumiem, bo to zawodnicy o podobnej charakterystyce, a pozbywamy się Clintona, który dostał ogromną liczbę 180-ciu minut na pokazanie się w PL.
Nie spodziewam się niczego więcej, ale mam nadzieję, że czymś nas zaskoczą.
Będziemy dziś walczyć o Sissoko, ale rozbieżność cen jest na tyle duża, że średnio to widzę. Do tego wymiana N'Jie za Nkoudou, czego też nie rozumiem, bo to zawodnicy o podobnej charakterystyce, a pozbywamy się Clintona, który dostał ogromną liczbę 180-ciu minut na pokazanie się w PL. Nie spodziewam się niczego więcej, ale mam nadzieję, że czymś nas zaskoczą
31 sierpnia 2016, 10:07 [cytuj]
Coś czytałem, że chcemy ściągnąć Maxa Meyera z Schalke za 45ml ojro.
Coś czytałem, że chcemy ściągnąć Maxa Meyera z Schalke za 45ml ojro
31 sierpnia 2016, 10:16 [cytuj]
Jednak ruszyło, info ze Sky: "It's starting to bubble up nicely! The France national team have tweeted that Moussa Sissoko has been allowed to leave their camp to complete a transfer."
Jednak ruszyło, info ze Sky: "It's starting to bubble up nicely! The France national team have tweeted that Moussa Sissoko has been allowed to leave their camp to complete a transfer."
31 sierpnia 2016, 10:23 [cytuj]
Isco - chce odejśc tylko do Malagi
Sissoko - opuścił zgrupowanie kadry, żeby podpisać kontrakt z nowy pracodawcą.
Isco - chce odejśc tylko do Malagi Sissoko - opuścił zgrupowanie kadry, żeby podpisać kontrakt z nowy pracodawcą
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
31 sierpnia 2016, 10:25 [cytuj]
Mamy jeszcze Winksa na ławce, co nie zmienia faktu, że nasza ławka zaczęła wyglądać gorzej niż źle. Wydaje mi się, że jakieś transfery muszą być uzgodnione już, inaczej nie puścilibyśmy Chadliego


ciekawostka: jak na razie mamy dodatni bilans transferowy.
W tym czasie:
Arsenal -107mln funtów
Man City -193 mln funtów
Man Utd -179 mln funtów
WHU -50mln funtów.
Nawet Stoke i Watford wydało więcej od nas.
Wiem, że stadion i tak dalej, ale nie ma co walczyć o top4 i LM z kadrą młodzików ._.
Ale przynajmniej będziemy mieli okazję pooglądać Winksa. :D
I może w panice na koniec okienka będzie trzeba kupić Lassa Bangoure :D
Mamy jeszcze Winksa na ławce, co nie zmienia faktu, że nasza ławka zaczęła wyglądać gorzej niż źle. Wydaje mi się, że jakieś transfery muszą być uzgodnione już, inaczej nie puścilibyśmy Chadliego ciekawostka: jak na razie mamy dodatni bilans transferowy. W tym czasie: Arsenal -107mln funtów Man City -193 mln funtów Man Utd -179 mln funtów WHU -50mln funtów. Nawet Stoke i Watford wydało więcej od nas. Wiem, że stadion i tak dalej, ale nie ma co walczyć o top4 i LM z kadrą młodzików ._. Ale przynajmniej będziemy mieli okazję pooglądać Winksa. :D I może w panice na koniec okienka będzie trzeba kupić Lassa Bangoure :D
31 sierpnia 2016, 10:30 [cytuj]
Nasza polityka i tok rozumowania jest taki że o 23 ogłosimy transfer Defoe
Nasza polityka i tok rozumowania jest taki że o 23 ogłosimy transfer Defoe
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
31 sierpnia 2016, 11:12 [cytuj]
Adriano powiedział/a:

Ten Sissoko to defensywny pomocnik? Bo tak mi się kojarzy ale nie jestem pewny. :)


Sissoko jest środkowym pomocnikiem :).
Pewnie będzie rywalem Dembele o wyjściową 11.
Sissoko jest środkowym pomocnikiem :). Pewnie będzie rywalem Dembele o wyjściową 11
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
31 sierpnia 2016, 11:22 [cytuj]
Lotar powiedział/a:
Sissoko jest środkowym pomocnikiem :).
Pewnie będzie rywalem Dembele o wyjściową 11


Pewnie nie, bo ostatnie info jest takie, że Newcastle chce jednak zdecydowanie za dużo.
Pewnie nie, bo ostatnie info jest takie, że Newcastle chce jednak zdecydowanie za dużo
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 11:25 [cytuj]
A Isco już poza zasięgiem.

A Isco już poza zasięgiem.
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 11:26 [cytuj]
O tak, jeśli ten transfer by się udał, byłbym zachwycony. Mam nadzieję że Levy nie pożydzi tych 5 mln o które podobno jest spór.
O tak, jeśli ten transfer by się udał, byłbym zachwycony. Mam nadzieję że Levy nie pożydzi tych 5 mln o które podobno jest spór
|<  <<  <  23  24  25  26  27    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 106 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się