Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  24  25  26  27  28    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
31 sierpnia 2016, 11:33 [cytuj]
@ MatMar; właśnie czytałem na SkySports...
Jakaś masakra z tym Levym, nic się nie uczy na swoich błędach.
Rozumiem, że trzeba być twardym negocjatorem, w świecie zmanierowanym przez agentów piłkarskich ale w tym roku gramy w LM!
@ MatMar; właśnie czytałem na SkySports... Jakaś masakra z tym Levym, nic się nie uczy na swoich błędach. Rozumiem, że trzeba być twardym negocjatorem, w świecie zmanierowanym przez agentów piłkarskich ale w tym roku gramy w LM!
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
31 sierpnia 2016, 11:51 [cytuj]
Adriano powiedział/a:
Skąd wiesz? Walczyć o Niego, dać mu solidną pensję. Zawodnik z najwyższej półki, z wyższej moim zdaniem niż Eriksen


Powiedział w wywiadzie że jak ma iść, to tylko do Malagi.

W ogóle o czym Wy myślicie z tym Isco. Jak się sprawdzi to za rok wróci do Realu. A jak się nie sprawdzi to i tak lipa. I znowu trzeba będzie szukać. Sissoko to opcja na lata. Levy, proszę nie zjeb tego.
Powiedział w wywiadzie że jak ma iść, to tylko do Malagi. W ogóle o czym Wy myślicie z tym Isco. Jak się sprawdzi to za rok wróci do Realu. A jak się nie sprawdzi to i tak lipa. I znowu trzeba będzie szukać. Sissoko to opcja na lata. Levy, proszę nie zjeb tego
31 sierpnia 2016, 11:51 [cytuj]
Adriano powiedział/a:
Skąd wiesz? Walczyć o Niego, dać mu solidną pensję. Zawodnik z najwyższej półki, z wyższej moim zdaniem niż Eriksen


Kilka źródeł o tym informowało, przed chwilą nawet na Sky Sports o tym pisali. Nie ma już tematu Isco w kontekście gry w Spurs.
Kilka źródeł o tym informowało, przed chwilą nawet na Sky Sports o tym pisali. Nie ma już tematu Isco w kontekście gry w Spurs
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 12:01 [cytuj]
Na razie wygląda mi na to, że pozyskamy może tego N'Koudou, czyli kota w worku, i tyle. Obym się mylił.
Na razie wygląda mi na to, że pozyskamy może tego N'Koudou, czyli kota w worku, i tyle. Obym się mylił
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 12:12 [cytuj]
Przyjdzie jeszcze Pau Lopez z Espanyolu :D

Ucieszyłem się jak zobaczyłem, że walczymy o Sissoko, a potem przeczytałem, że jak Levy usłyszał, że chcą 30 mln to zainteresowanie spadło. Czarno to widzę :|
Przyjdzie jeszcze Pau Lopez z Espanyolu :D Ucieszyłem się jak zobaczyłem, że walczymy o Sissoko, a potem przeczytałem, że jak Levy usłyszał, że chcą 30 mln to zainteresowanie spadło. Czarno to widzę :|
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
31 sierpnia 2016, 12:54 [cytuj]
16 minut temu
Także Morgan Schneiderlin łączony jest z Tottenhamem. Zanosi się na więcej niż jedno wzmocnienie "Kogutów".

Transfery.info
16 minut temu Także Morgan Schneiderlin łączony jest z Tottenhamem. Zanosi się na więcej niż jedno wzmocnienie "Kogutów". Transfery.info
31 sierpnia 2016, 13:02 [cytuj]
Hart w Torino :D
Hart w Torino :D
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 14:15 [cytuj]
http://www.sportsmole.co.uk/football/man-utd/transfer-talk/news/schneiderlins-agent-rubbishes-spurs-link_280288.html

Wyglada na to ze Schneiderlin nigdzie sie nie rusza
http://www.sportsmole.co.uk/football/man-utd/transfer-talk/news/schneiderlins-agent-rubbishes-spurs-link_280288.html Wyglada na to ze Schneiderlin nigdzie sie nie rusza
31 sierpnia 2016, 14:22 [cytuj]
Cisza. Nawet o N'Koudou ani słowa. Czyżby jedynym transferem miałby być rezerwowy bramkarz? :kotek:
Cisza. Nawet o N'Koudou ani słowa. Czyżby jedynym transferem miałby być rezerwowy bramkarz? :kotek:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 14:28 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Cisza. Nawet o N'Koudou ani słowa. Czyżby jedynym transferem miałby być rezerwowy bramkarz? :kotek:


O rezerwowym bramkarzu przeciez tez ani slowa :rotfl:
O rezerwowym bramkarzu przeciez tez ani slowa :rotfl:
31 sierpnia 2016, 14:51 [cytuj]
Plotek od zaje... za przeproszeniem , a prawda taka że nic oficjalnego nie ma! :bezradny: , Zastanawiam się nad tym czy Pochettino myśli że. Tak jak sprowadził Alliego w zeszłym sezonie za 5mil to i teraz taki Winks czy Onomah odpali ? może właśnie on liczy że będzie wielkim trenerem bo odkryje koleiny niespodziewany talent sezonu ?? . Ale to tylko spekulacje. BALE to raczej z nich nie będzie . O Kane nie wspominając. :milczek:
Plotek od zaje... za przeproszeniem , a prawda taka że nic oficjalnego nie ma! :bezradny: , Zastanawiam się nad tym czy Pochettino myśli że. Tak jak sprowadził Alliego w zeszłym sezonie za 5mil to i teraz taki Winks czy Onomah odpali ? może właśnie on liczy że będzie wielkim trenerem bo odkryje koleiny niespodziewany talent sezonu ?? . Ale to tylko spekulacje. BALE to raczej z nich nie będzie . O Kane nie wspominając. :milczek:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
31 sierpnia 2016, 15:02 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Plotek od zaje... za przeproszeniem , a prawda taka że nic oficjalnego nie ma! :bezradny: , Zastanawiam się nad tym czy Pochettino myśli że. Tak jak sprowadził Alliego w zeszłym sezonie za 5mil to i teraz taki Winks czy Onomah odpali ? może właśnie on liczy że będzie wielkim trenerem bo odkryje koleiny niespodziewany talent sezonu ?? . Ale to tylko spekulacje. BALE to raczej z nich nie będzie . O Kane nie wspominając. :milczek:


A Ty już nie pamiętasz, co pisano o Kane'ie, również tutaj, jak zaczynał pojawiać się na boisku w naszych barwach? Były raczej kpiny, nikt się wtedy nie spodziewał, że będzie z niego gracz takiego formatu.
A Ty już nie pamiętasz, co pisano o Kane'ie, również tutaj, jak zaczynał pojawiać się na boisku w naszych barwach? Były raczej kpiny, nikt się wtedy nie spodziewał, że będzie z niego gracz takiego formatu
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 15:03 [cytuj]
Co nie oznacza bynajmniej, żebym uważał, że z Winksem i Onomah na ławce zrobimy furorę. Bo raczej nie zrobimy, dlatego mam jednak nadzieję na jakieś transfery.
Co nie oznacza bynajmniej, żebym uważał, że z Winksem i Onomah na ławce zrobimy furorę. Bo raczej nie zrobimy, dlatego mam jednak nadzieję na jakieś transfery
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 15:08 [cytuj]
Tylko, że nie przypominam sobie zeby Kane był popychadłem i nie walczył, w porównaniu do tego co ostatnio pokazał Onomah
Tylko, że nie przypominam sobie zeby Kane był popychadłem i nie walczył, w porównaniu do tego co ostatnio pokazał Onomah
31 sierpnia 2016, 15:10 [cytuj]
Obecna sytuacja wygląda komicznie, biorąc pod uwagę, że Daniel Levy jest znakomitym biznesmenem.

Dlaczego tak uważam? Gramy w Lidze Mistrzów, mamy osłabioną kadrę, a tym samym inne drużyny będą rzucać nam wyższe ceny, bo chyba nikt nie zamierza się oszukiwać, że nasza sytuacja wygląda po prostu nieciekawie.
Obecna sytuacja wygląda komicznie, biorąc pod uwagę, że Daniel Levy jest znakomitym biznesmenem. Dlaczego tak uważam? Gramy w Lidze Mistrzów, mamy osłabioną kadrę, a tym samym inne drużyny będą rzucać nam wyższe ceny, bo chyba nikt nie zamierza się oszukiwać, że nasza sytuacja wygląda po prostu nieciekawie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
31 sierpnia 2016, 15:12 [cytuj]
Co sezon to nam sie Kane nie trafi sorry ale do szkółki Sportingu czy Ajaxu to nam troche brakuje , może nei w klasie ale poprostu nie ma miejsca na granie młodymi ...
Co sezon to nam sie Kane nie trafi sorry ale do szkółki Sportingu czy Ajaxu to nam troche brakuje , może nei w klasie ale poprostu nie ma miejsca na granie młodymi
31 sierpnia 2016, 16:26 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
A Ty już nie pamiętasz, co pisano o Kane'ie, również tutaj, jak zaczynał pojawiać się na boisku w naszych barwach? Były raczej kpiny, nikt się wtedy nie spodziewał, że będzie z niego gracz takiego formatu


Pamiętam . Ale Kane czy taki Onomah i czy jeszcze Winks nie wspominając to jeden na 100 jak nie na 1000 . Prawda jest taka że Onomah jest uważany za przyszły świetny talent, z Bentalebem też tak było , a najprawdopodobniej zostanie w Niemczech na stałe. Winks to dla mnie będzie drugi Livermore i trzeba będzie szukać po szkółce, jakiegoś nowego talentu bo (morze) wypali.
Pamiętam . Ale Kane czy taki Onomah i czy jeszcze Winks nie wspominając to jeden na 100 jak nie na 1000 . Prawda jest taka że Onomah jest uważany za przyszły świetny talent, z Bentalebem też tak było , a najprawdopodobniej zostanie w Niemczech na stałe. Winks to dla mnie będzie drugi Livermore i trzeba będzie szukać po szkółce, jakiegoś nowego talentu bo (morze) wypali
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
31 sierpnia 2016, 16:51 [cytuj]
Nie wierze że Winks który w lidze zagrał może 5 min w swojej karierze będzie trzymał poziom chociażby Masona, nawet nie wspominając o Dembele. Bardzo bym chciał żeby tak było ale nie mamy najmniejszych powodów aby tak sądzić. Inaczej facet już by grywał chociaż ogony jak Onomah. To właśnie w środku pola mamy największe dziury. Poch naprawdę musiał mieć tragiczną opinie o Bentalebie skoro zamiast niego ma grać Wink czy Carroll. Widziałem wszystkich w akcji i mimo błędów jakie Bentaleb popełniał w meczach pozostała dwójka nie była nawet w okolicach jego poziomu.
Nie wierze że Winks który w lidze zagrał może 5 min w swojej karierze będzie trzymał poziom chociażby Masona, nawet nie wspominając o Dembele. Bardzo bym chciał żeby tak było ale nie mamy najmniejszych powodów aby tak sądzić. Inaczej facet już by grywał chociaż ogony jak Onomah. To właśnie w środku pola mamy największe dziury. Poch naprawdę musiał mieć tragiczną opinie o Bentalebie skoro zamiast niego ma grać Wink czy Carroll. Widziałem wszystkich w akcji i mimo błędów jakie Bentaleb popełniał w meczach pozostała dwójka nie była nawet w okolicach jego poziomu
31 sierpnia 2016, 18:06 [cytuj]
O co tu chodzi? Stoke już trzeci transfer dziś, a my podobno sprzedaliśmy N'jie. Może przechodzimy do ligi piłki sześcioosobowej?
O co tu chodzi? Stoke już trzeci transfer dziś, a my podobno sprzedaliśmy N'jie. Może przechodzimy do ligi piłki sześcioosobowej?
|<  <<  <  24  25  26  27  28    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 164 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się