Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  25  26  27  28  29    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
31 sierpnia 2016, 18:09 [cytuj]
Traore w brough.. 11 transfer boro... u nas wanyama za wszystkich
Traore w brough.. 11 transfer boro... u nas wanyama za wszystkich
31 sierpnia 2016, 18:34 [cytuj]
Nije podobno wypożyczenie z pierwokupem

fajna grupa w LM, a tu coś takiego, z biednej ławki robi się coraz bardziej żałosna w porównaniu do innych klubów

Dobrze jest mieć tak bogatego właściciela jak Joe Lewis, tylko szkoda ze nie widać kasy od niego:wnerw:
Nije podobno wypożyczenie z pierwokupem fajna grupa w LM, a tu coś takiego, z biednej ławki robi się coraz bardziej żałosna w porównaniu do innych klubów Dobrze jest mieć tak bogatego właściciela jak Joe Lewis, tylko szkoda ze nie widać kasy od niego:wnerw:
31 sierpnia 2016, 18:43 [cytuj]
8 minut temu 
Didier Deschamps potwierdził, że Moussa Sissoko jest w Londynie, czyli rzeczywiście opuścił zgrupowanie kadry. Pytanie brzmi: Chelsea czy Tottenham?
8 minut temu  Didier Deschamps potwierdził, że Moussa Sissoko jest w Londynie, czyli rzeczywiście opuścił zgrupowanie kadry. Pytanie brzmi: Chelsea czy Tottenham?
31 sierpnia 2016, 18:49 [cytuj]
Alista powiedział/a:
8 minut temu 
Didier Deschamps potwierdził, że Moussa Sissoko jest w Londynie, czyli rzeczywiście opuścił zgrupowanie kadry. Pytanie brzmi: Chelsea czy Tottenham?


Ja tam czytam, że bierze go Everton - zapłacą 30 baniek w 5 ratach. Nas pono nie stać. Żenada.
Ja tam czytam, że bierze go Everton - zapłacą 30 baniek w 5 ratach. Nas pono nie stać. Żenada
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 19:08 [cytuj]
Ale dno z tymi transferami, Chadli i Mason mogli już zostać.
Ale dno z tymi transferami, Chadli i Mason mogli już zostać
31 sierpnia 2016, 19:11 [cytuj]
Drakiur powiedział/a:
O tak, jeśli ten transfer by się udał, byłbym zachwycony. Mam nadzieję że Levy nie pożydzi tych 5 mln o które podobno jest spór

Pięć mln to przy Levym bardzo dużo. Wystarczy prześledzić jego negocjacje i zgadzam się z Sawikiem Daniel jest przede wszystkim znakomitym biznesmenem. On się zawsze targuje o "każdego" funta dlatego tak dobrze sprzedaje zawodników. Niestety czasem brakuje mu tego przepłacenia za ważnego dla nas zawodnika i często zakupy już nie koniecznie wychodzą. Pamiętacie negocjacje o Mouthinio (choć tam jeszcze były problemy z własnością piłkarza przez dwa kluby),a trafił Dempsey czy Damiao?
Dodatkowo jak zawsze stawiamy się pod ścianą pod koniec każdego okienka bo nie domykamy składu, a szukamy wzmocnień mając dziury w kadrze co przekłada się na ceny za zawodników.
Pięć mln to przy Levym bardzo dużo. Wystarczy prześledzić jego negocjacje i zgadzam się z Sawikiem Daniel jest przede wszystkim znakomitym biznesmenem. On się zawsze targuje o "każdego" funta dlatego tak dobrze sprzedaje zawodników. Niestety czasem brakuje mu tego przepłacenia za ważnego dla nas zawodnika i często zakupy już nie koniecznie wychodzą. Pamiętacie negocjacje o Mouthinio (choć tam jeszcze były problemy z własnością piłkarza przez dwa kluby),a trafił Dempsey czy Damiao? Dodatkowo jak zawsze stawiamy się pod ścianą pod koniec każdego okienka bo nie domykamy składu, a szukamy wzmocnień mając dziury w kadrze co przekłada się na ceny za zawodników
31 sierpnia 2016, 19:16 [cytuj]
N'Koudou zatwierdzony. Ale mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec...
N'Koudou zatwierdzony. Ale mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 19:18 [cytuj]
https://twitter.com/SpursOfficial/status/771033068937351169

Prawdopodobnie jedno z lepszych ogłoszeń transferu w historii ;p
https://twitter.com/SpursOfficial/status/771033068937351169 Prawdopodobnie jedno z lepszych ogłoszeń transferu w historii ;p
31 sierpnia 2016, 19:18 [cytuj]
Na oficjalnym profilu Spursów na FB został opublikowany o zakontraktowaniu Nkuodu :).

Oby to nie był nasz ostatni transfer na dziś...
Na oficjalnym profilu Spursów na FB został opublikowany o zakontraktowaniu Nkuodu :). Oby to nie był nasz ostatni transfer na dziś
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
31 sierpnia 2016, 19:22 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
Pamiętam . Ale Kane czy taki Onomah i czy jeszcze Winks nie wspominając to jeden na 100 jak nie na 1000 . Prawda jest taka że Onomah jest uważany za przyszły świetny talent, z Bentalebem też tak było , a najprawdopodobniej zostanie w Niemczech na stałe. Winks to dla mnie będzie drugi Livermore i trzeba będzie szukać po szkółce, jakiegoś nowego talentu bo (morze) wypali


acz oczy krwawią od tej interpunkcji i 'morze'



ja osobiście nie jestem W OGÓLE przekonany do tego nkoudu, nie wydaję mi się by w ogóle miał poziom chadliego chociażby
acz oczy krwawią od tej interpunkcji i 'morze' ja osobiście nie jestem W OGÓLE przekonany do tego nkoudu, nie wydaję mi się by w ogóle miał poziom chadliego chociażby
31 sierpnia 2016, 19:25 [cytuj]
zamiast poświęcić czas na transfery to chyba czas poświęcali na zrobienie tej prezentacji ;p
zamiast poświęcić czas na transfery to chyba czas poświęcali na zrobienie tej prezentacji ;p
31 sierpnia 2016, 19:25 [cytuj]
Mało tego Clinton wypożyczony do Marseille...
Teraz brakuje nam zastępcy na prawo skrzydło i środkowego pomocnika...
Mało tego Clinton wypożyczony do Marseille... Teraz brakuje nam zastępcy na prawo skrzydło i środkowego pomocnika
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
31 sierpnia 2016, 19:28 [cytuj]
Jeszcze kilka dni temu napisałbym, że ten N'Koudou ani trochę mnie nie przekonuje, ale dziś trzeba się cieszyć i z N'Koudou...
Jeszcze kilka dni temu napisałbym, że ten N'Koudou ani trochę mnie nie przekonuje, ale dziś trzeba się cieszyć i z N'Koudou
COYS!
31 sierpnia 2016, 19:35 [cytuj]
co z tym Sissoko Panowie? :bezradny:
co z tym Sissoko Panowie? :bezradny:
31 sierpnia 2016, 19:35 [cytuj]
Podobno nie było kolejnej oferty za Sissoko. A to chyba jedyny piłkarz, który może jeszcze do nas w tym okienku dołączyć.
Podobno nie było kolejnej oferty za Sissoko. A to chyba jedyny piłkarz, który może jeszcze do nas w tym okienku dołączyć
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 19:44 [cytuj]
To letnie okienko transferowe w naszym wykonaniu nie byłoby dramatem, gdyby nie fakt, że nasi rywale - Manchester City, Manchester United, Chelsea Londyn, Arsenal Londyn, Leicester City, West Ham United, czy Everton FC solidnie się wzmocnili.

Czuję się rozczarowany, biorąc pod uwagę, że taki Witsel za zaledwie 18 milionów euro trafi do Juventusu, a Konoplanka został wypożyczony do Schalke 04 Gelsenkirchen z obowiązkowym wykupem po sezonie za 16 milionów euro.

A mogliśmy mieć ciekawych graczy na White Hart Lane... Szkoda :glupek:
To letnie okienko transferowe w naszym wykonaniu nie byłoby dramatem, gdyby nie fakt, że nasi rywale - Manchester City, Manchester United, Chelsea Londyn, Arsenal Londyn, Leicester City, West Ham United, czy Everton FC solidnie się wzmocnili. Czuję się rozczarowany, biorąc pod uwagę, że taki Witsel za zaledwie 18 milionów euro trafi do Juventusu, a Konoplanka został wypożyczony do Schalke 04 Gelsenkirchen z obowiązkowym wykupem po sezonie za 16 milionów euro. A mogliśmy mieć ciekawych graczy na White Hart Lane... Szkoda :glupek:
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
31 sierpnia 2016, 19:52 [cytuj]
Nie no ja w to nie wierzę. Jak w poważnym klubie można wchodzić w sezon z JEDNYM box2box'em, bez alternatyw. I to zawodnikiem, który lubi przywalić dłuższą kontuzją. Na jaką cholerę oddawaliśmy Mason'a i Bentaleba nie mając nikogo w zamian? Łysy chyba myślał że Newcastle trochę spuści z ceny i na tym się przejechał. No nie wierzę, że to się dzieje. Jeśli do końca okna nie przyjdzie pomocnik, to ten sezon będzie tragedią.
Nie no ja w to nie wierzę. Jak w poważnym klubie można wchodzić w sezon z JEDNYM box2box'em, bez alternatyw. I to zawodnikiem, który lubi przywalić dłuższą kontuzją. Na jaką cholerę oddawaliśmy Mason'a i Bentaleba nie mając nikogo w zamian? Łysy chyba myślał że Newcastle trochę spuści z ceny i na tym się przejechał. No nie wierzę, że to się dzieje. Jeśli do końca okna nie przyjdzie pomocnik, to ten sezon będzie tragedią
31 sierpnia 2016, 19:57 [cytuj]
Bardzo, bardzo chciałbym usłyszeć, co na temat naszej obecnej kadry ma do powiedzenia Poch. Przecież wystarczy jedna, dwie kontuzje graczy z pierwszej jedenastki i jest dramat.
Bardzo, bardzo chciałbym usłyszeć, co na temat naszej obecnej kadry ma do powiedzenia Poch. Przecież wystarczy jedna, dwie kontuzje graczy z pierwszej jedenastki i jest dramat
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 19:59 [cytuj]
Gdybyśmy byli poważnym klubem, to najpierw pozyskalibyśmy wszystkich potrzebnych graczy, a potem sprzedali tych, których nie potrzebujemy :)

Rzeczywistość jest taka, że mamy dwóch bramkarzy, a przydałby się trzeci, np. Pau Lopez.

Rzeczywistość jest taka, że mamy trzech środkowych obrońców, a przydałby się czwarty, np. Mangala, który został już wypożyczony do Valencii.

Rzeczywistość jest taka, że mamy jednego box-to-boxa, a przydałby się drugi, np. Sissoko, czy Witsel.

Rzeczywistość jest taka, że mamy jednego rozgrywającego, a przydałby się drugi, np. Isco.

Rzeczywistość jest taka, że jesteśmy w dupie.

PS. Przypominam, że tacy zawodnicy jak Carter-Vickers, Winks, czy Onomah to melodia przyszłości. A Tom Caroll raczej nie jest lepszym graczem od Ryana Masona.
Gdybyśmy byli poważnym klubem, to najpierw pozyskalibyśmy wszystkich potrzebnych graczy, a potem sprzedali tych, których nie potrzebujemy :) Rzeczywistość jest taka, że mamy dwóch bramkarzy, a przydałby się trzeci, np. Pau Lopez. Rzeczywistość jest taka, że mamy trzech środkowych obrońców, a przydałby się czwarty, np. Mangala, który został już wypożyczony do Valencii. Rzeczywistość jest taka, że mamy jednego box-to-boxa, a przydałby się drugi, np. Sissoko, czy Witsel. Rzeczywistość jest taka, że mamy jednego rozgrywającego, a przydałby się drugi, np. Isco. Rzeczywistość jest taka, że jesteśmy w dupie. PS. Przypominam, że tacy zawodnicy jak Carter-Vickers, Winks, czy Onomah to melodia przyszłości. A Tom Caroll raczej nie jest lepszym graczem od Ryana Masona
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
31 sierpnia 2016, 20:03 [cytuj]
Caroll jest dużo słabszy od Masona

Sawik zapomniałeś o jeszcze jednym skrzydłowym
Caroll jest dużo słabszy od Masona Sawik zapomniałeś o jeszcze jednym skrzydłowym
|<  <<  <  25  26  27  28  29    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się