Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  26  27  28  29  30    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
31 sierpnia 2016, 20:09 [cytuj]
dla mnie caroll jest dużo lepszy, co nie zmienia faktu, że marna to pociecha :bezradny:
dla mnie caroll jest dużo lepszy, co nie zmienia faktu, że marna to pociecha :bezradny:
31 sierpnia 2016, 20:13 [cytuj]
smackey powiedział/a:
dla mnie caroll jest dużo lepszy, co nie zmienia faktu, że marna to pociecha :bezradny:


z jakiegoś powodu Mason ma jedank rozegrane w tottenhamie 3000 minut w lidze w porównaniu do 500 minut w lidze Carolla ;P
z jakiegoś powodu Mason ma jedank rozegrane w tottenhamie 3000 minut w lidze w porównaniu do 500 minut w lidze Carolla ;P
31 sierpnia 2016, 20:16 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Caroll jest dużo słabszy od Masona

Sawik zapomniałeś o jeszcze jednym skrzydłowym


Tyle jest potrzebnych tych wzmocnień, że człowiek może zapomnieć :)
Tyle jest potrzebnych tych wzmocnień, że człowiek może zapomnieć :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
31 sierpnia 2016, 20:17 [cytuj]
Robert powiedział/a:
z jakiegoś powodu Mason ma jedank rozegrane w tottenhamie 3000 minut w lidze w porównaniu do 500 minut w lidze Carolla ;P


Co to ma za znaczenie - ani Mason, ani Caroll to nie są piłkarze na LM i walkę o TOP4.
Co to ma za znaczenie - ani Mason, ani Caroll to nie są piłkarze na LM i walkę o TOP4
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 20:19 [cytuj]
Czekam tylko jak 3-4 zawodników podstawowego składu dostanie kontuzje i będziemy oglądać takich Carollów, Winksów czy Onomachów w pierwszym składzie :kotek:
Czekam tylko jak 3-4 zawodników podstawowego składu dostanie kontuzje i będziemy oglądać takich Carollów, Winksów czy Onomachów w pierwszym składzie :kotek:
31 sierpnia 2016, 20:21 [cytuj]
Nie oszukujmy się, ale obecne okienko transferowe, to jest po prostu jakiś żart i w dodatku mało śmieszny.

Pozyskujemy trzech zawodników, a odchodzi siedmiu, w obliczy występów w Lidze Mistrzów, gdzie raczej nie będziemy wychodzić składem Vorm - Trippier, Carter-Vickers, Wimmer, Davies - Wanyama, Winks - N'Koudou, Onomah, Son - Janssen.

Mam dziwne wrażenie, że Daniel Levy widząc co robi konkurencja wyszedł z założenia, że TOP4 nie będzie, to nie ma sensu inwestować.
Nie oszukujmy się, ale obecne okienko transferowe, to jest po prostu jakiś żart i w dodatku mało śmieszny. Pozyskujemy trzech zawodników, a odchodzi siedmiu, w obliczy występów w Lidze Mistrzów, gdzie raczej nie będziemy wychodzić składem Vorm - Trippier, Carter-Vickers, Wimmer, Davies - Wanyama, Winks - N'Koudou, Onomah, Son - Janssen. Mam dziwne wrażenie, że Daniel Levy widząc co robi konkurencja wyszedł z założenia, że TOP4 nie będzie, to nie ma sensu inwestować
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
31 sierpnia 2016, 20:31 [cytuj]
No to wypożyczyliśmy rezerwowego bramkarza ;) WOW!
No to wypożyczyliśmy rezerwowego bramkarza ;) WOW!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 20:37 [cytuj]
Ten transfer polepszył naszą sytuację parokrotnie.
Ten transfer polepszył naszą sytuację parokrotnie
31 sierpnia 2016, 20:38 [cytuj]
Ja ci mówiłem Sawik że tak będzie. A ty i reszta na mnie naskoczyliście że jest LM to będą grube zakupy. Mówiłem ci ja, i jin tae że najpierw zarobek, potem kupno. To kto miał rację? Nic więcej nie będę pisał bo by tu wiązanka poszła nt. okienka. Myślałem że będzie słabo, ale nie że aż taki dramat.
Ja ci mówiłem Sawik że tak będzie. A ty i reszta na mnie naskoczyliście że jest LM to będą grube zakupy. Mówiłem ci ja, i jin tae że najpierw zarobek, potem kupno. To kto miał rację? Nic więcej nie będę pisał bo by tu wiązanka poszła nt. okienka. Myślałem że będzie słabo, ale nie że aż taki dramat
31 sierpnia 2016, 20:42 [cytuj]
Tottenham have confirmed the signing of Pau Lopez.
Tottenham have confirmed the signing of Pau Lopez
31 sierpnia 2016, 20:43 [cytuj]
Ciiii... mamy jeszcze trzy godziny :luzik:
Ciiii... mamy jeszcze trzy godziny :luzik:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 20:53 [cytuj]
a ja czuję, że szykuje się bomba jakiej nikt się z nas nie spodziewa :)
zaufajcie Danielowi, na pewno obiecał MP ściągnięcie kogoś klasowego.
a ja czuję, że szykuje się bomba jakiej nikt się z nas nie spodziewa :) zaufajcie Danielowi, na pewno obiecał MP ściągnięcie kogoś klasowego
www.facebook.com/OgienOdSkaja
31 sierpnia 2016, 21:02 [cytuj]
no tak, a redknappowi obiecał teveza a ściągnął saha'e
no tak, a redknappowi obiecał teveza a ściągnął saha'e
31 sierpnia 2016, 21:03 [cytuj]
myślę, że nie wyszliśmy na tym jakoś rażąco gorzej :D
myślę, że nie wyszliśmy na tym jakoś rażąco gorzej :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
31 sierpnia 2016, 21:05 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
a ja czuję, że szykuje się bomba jakiej nikt się z nas nie spodziewa :)
zaufajcie Danielowi, na pewno obiecał MP ściągnięcie kogoś klasowego


Podziwiam optymizm :D
Podziwiam optymizm :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
31 sierpnia 2016, 21:07 [cytuj]
Moussa Sissoko en route to Everton to undergo a medical ahead of a proposed club-record £30m move from Newcastle, Sky sources understand.

To można iść spać.
Moussa Sissoko en route to Everton to undergo a medical ahead of a proposed club-record £30m move from Newcastle, Sky sources understand. To można iść spać
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 21:20 [cytuj]
to samo chciałem napisać .

Nie mamy żadnego szybkiego sprawdzonego na skrzydle a w przeciagu paru sezonów pozbyliśmy się 3 szybkich, licząc jeszcze yedlina któremu nei dali pograć to 4 petardy po bokach spalone wiec pasuje grać pozycyjnym atakiem a do tego trzeba mądrej doświadczonej pomocy ... to mamy co mamy
to samo chciałem napisać . Nie mamy żadnego szybkiego sprawdzonego na skrzydle a w przeciagu paru sezonów pozbyliśmy się 3 szybkich, licząc jeszcze yedlina któremu nei dali pograć to 4 petardy po bokach spalone wiec pasuje grać pozycyjnym atakiem a do tego trzeba mądrej doświadczonej pomocy ... to mamy co mamy
31 sierpnia 2016, 21:35 [cytuj]
Nie jest źle. Rezerwowy skrzydłowy jest.
Bramkarzy komplet
Obrońców - komplet
Verts, Toby, Wimmer, Carter-Vickers - w towarzyskich, oprócz 30 minut i poprzednim sezonie wyglądali dobrze. W razie czego Dier i Wanyama może grać.
Boczni obrońcy - mniej więcej komplet
Danny Rose, Ben Davies, Kyle Walker, Kieran Trippier - Trippier i Davies głównie na puchary raczej. W razie czego Verts, Toby i Dier mogą grać na skrzydłach
środek pomocy - raczej słabo
Wanyama, Dier, Dembele - ew. może też Alli, szkoda tego Sissoko, potrzebny jest bardzo mocno, ale w środku może też grać (chyba) Eriksen, do tego młodzi obiecujący: Winks i Carroll (choć akurat w tego ostatniego nie wierzę)
ofensywni pomocnicy - jest dobrze
Lamela, Eriksen, Alli, Son, Nkoudou i Onomah
Napastnicy to wiadomo :D


Okienko nie było takie złe, pozbyliśmy się tych, którzy grali bardzo źle, miejsce zrobione dla młodych i dobrze.
Cieszę się, że w kolejne roztropne okienko, szkoda tylko Sissoko i Isco.
Nie jest źle. Rezerwowy skrzydłowy jest. Bramkarzy komplet Obrońców - komplet Verts, Toby, Wimmer, Carter-Vickers - w towarzyskich, oprócz 30 minut i poprzednim sezonie wyglądali dobrze. W razie czego Dier i Wanyama może grać. Boczni obrońcy - mniej więcej komplet Danny Rose, Ben Davies, Kyle Walker, Kieran Trippier - Trippier i Davies głównie na puchary raczej. W razie czego Verts, Toby i Dier mogą grać na skrzydłach środek pomocy - raczej słabo Wanyama, Dier, Dembele - ew. może też Alli, szkoda tego Sissoko, potrzebny jest bardzo mocno, ale w środku może też grać (chyba) Eriksen, do tego młodzi obiecujący: Winks i Carroll (choć akurat w tego ostatniego nie wierzę) ofensywni pomocnicy - jest dobrze Lamela, Eriksen, Alli, Son, Nkoudou i Onomah Napastnicy to wiadomo :D Okienko nie było takie złe, pozbyliśmy się tych, którzy grali bardzo źle, miejsce zrobione dla młodych i dobrze. Cieszę się, że w kolejne roztropne okienko, szkoda tylko Sissoko i Isco
31 sierpnia 2016, 21:39 [cytuj]
Everton chce dać 30 mln, to ten Levy chyba faktycznie chciał dać za niego te niecałe 16:brawo:
Everton chce dać 30 mln, to ten Levy chyba faktycznie chciał dać za niego te niecałe 16:brawo:
31 sierpnia 2016, 21:41 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
do tego młodzi obiecujący: Winks i Carroll (choć akurat w tego ostatniego nie wierzę)


Carroll tylko brzmi i wygląda na 15 lat, on ma juz 24 lata
Carroll tylko brzmi i wygląda na 15 lat, on ma juz 24 lata
|<  <<  <  26  27  28  29  30    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 91 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się