Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  27  28  29  30  31    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
31 sierpnia 2016, 21:44 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Carroll tylko brzmi i wygląda na 15 lat, on ma juz 24 lata



:zalamka: myślałem, że z 21 :x oszukali mnie
:zalamka: myślałem, że z 21 :x oszukali mnie
31 sierpnia 2016, 21:46 [cytuj]
Jeśli dobrze zrozumiałem, jest możliwość przedłużenia okienka o godzinę - trzeba jedynie wypełnić jakieś papiery.
Jeśli dobrze zrozumiałem, jest możliwość przedłużenia okienka o godzinę - trzeba jedynie wypełnić jakieś papiery
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 21:49 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Jeśli dobrze zrozumiałem, jest możliwość przedłużenia okienka o godzinę - trzeba jedynie wypełnić jakieś papiery
a po co? sprzedajemy kogoś jeszcze? :ok:
a po co? sprzedajemy kogoś jeszcze? :ok:
31 sierpnia 2016, 21:52 [cytuj]
A ja jakoś dziwnie bez emocji podchodziłem do tego okienka. Może dlatego, że przyzwyczaiłem się, że Levy prawie zawsze podchodzi minimalistycznie do każdego okienka i wierzy, że każdy sukces da się powtórzyć tym co jest? W każdym razie potwierdza się po raz kolejny, że nie ważne jak duży osiągamy sukces, zawsze nie wykorzystujemy potencjału związanego z możliwością ściągnięcia dobrych piłkarzy. Finanse przede wszystkim.
A ja jakoś dziwnie bez emocji podchodziłem do tego okienka. Może dlatego, że przyzwyczaiłem się, że Levy prawie zawsze podchodzi minimalistycznie do każdego okienka i wierzy, że każdy sukces da się powtórzyć tym co jest? W każdym razie potwierdza się po raz kolejny, że nie ważne jak duży osiągamy sukces, zawsze nie wykorzystujemy potencjału związanego z możliwością ściągnięcia dobrych piłkarzy. Finanse przede wszystkim
31 sierpnia 2016, 21:52 [cytuj]
Hearing now Sissoko preferred Spurs move, but Newcastle & agent were getting frustrated with Levy constantly stalling.

No tak.
Hearing now Sissoko preferred Spurs move, but Newcastle & agent were getting frustrated with Levy constantly stalling. No tak
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 sierpnia 2016, 22:30 [cytuj]
odpuscic takiego zawodnika jak Sissoko , masakra ;(
odpuscic takiego zawodnika jak Sissoko , masakra ;(
31 sierpnia 2016, 22:34 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
odpuscic takiego zawodnika jak Sissoko , masakra ;(


Nie płacz - lepiej te miliony zostawić w kasie klubu. Najważniejsze finanse, finanse i jeszcze raz finanse.
Nie płacz - lepiej te miliony zostawić w kasie klubu. Najważniejsze finanse, finanse i jeszcze raz finanse
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
31 sierpnia 2016, 22:43 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Nie płacz - lepiej te miliony zostawić w kasie klubu. Najważniejsze finanse, finanse i jeszcze raz finanse
no ok, tylko trochę deficyt się zrobił w drugiej linii... :blee:
no ok, tylko trochę deficyt się zrobił w drugiej linii... :blee:
31 sierpnia 2016, 22:45 [cytuj]
Axel Witsel nie trafi do Juventusu, tak to wygląda! Turyn działa szybko i już szuka nowego kandydata!


no to brać !!
Axel Witsel nie trafi do Juventusu, tak to wygląda! Turyn działa szybko i już szuka nowego kandydata! no to brać !!
31 sierpnia 2016, 22:54 [cytuj]
K**** isc spac, czy nie? :bezradny:
K**** isc spac, czy nie? :bezradny:
31 sierpnia 2016, 22:58 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
K**** isc spac, czy nie? :bezradny:

raczej za dużo Cie nie ominie :P
raczej za dużo Cie nie ominie :P
31 sierpnia 2016, 23:02 [cytuj]
Pewnie nic się nie wydarzy, ale cały czas mam nadzieję, że jakimś cudem uda nam się Isco wypożyczyć :stres:
Pewnie nic się nie wydarzy, ale cały czas mam nadzieję, że jakimś cudem uda nam się Isco wypożyczyć :stres:
31 sierpnia 2016, 23:10 [cytuj]
BREAKING NEWS

Tottenham have matched Everton's offer of £30m for Moussa Sissoko, according Sky sources.

Eeee???
BREAKING NEWS Tottenham have matched Everton's offer of £30m for Moussa Sissoko, according Sky sources. Eeee???
31 sierpnia 2016, 23:10 [cytuj]
Regarding Moussa Sissoko, Tottenham have now matched Everton's bid. An official bid for of £30m has been submitted and the player will now decide between Everton and Tottenham - and it is the player's preference to go to London.
Regarding Moussa Sissoko, Tottenham have now matched Everton's bid. An official bid for of £30m has been submitted and the player will now decide between Everton and Tottenham - and it is the player's preference to go to London
31 sierpnia 2016, 23:10 [cytuj]
Czyli jest szansa na niego.
Czyli jest szansa na niego.
31 sierpnia 2016, 23:14 [cytuj]
Widziałbym Sissoko u nas, ale nie za takie pieniądze. Levy żałował kasy na Wijnaldum, a teraz niby wypieprzy taką kasę na Sissoko, trudno mi w to uwierzyć
Widziałbym Sissoko u nas, ale nie za takie pieniądze. Levy żałował kasy na Wijnaldum, a teraz niby wypieprzy taką kasę na Sissoko, trudno mi w to uwierzyć
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 sierpnia 2016, 23:33 [cytuj]
Duzo pisza ze Sissoko juz jest klepniety.
Duzo pisza ze Sissoko juz jest klepniety
31 sierpnia 2016, 23:56 [cytuj]
teraz piszą, że w przeciągu kilku / kilkunastu minut pojawi się potwierdzenie transferu Sissoko ...

30 baniek to dość dużo, ale na tym szalonym rynku, gdzie za Marcosa Alonso płaci się 23 miliony ... jeśli rzeczywiście Pochettino go chciał i poprosił konkretnie o niego to cóż mam więcej mówić, good luck ;>
teraz piszą, że w przeciągu kilku / kilkunastu minut pojawi się potwierdzenie transferu Sissoko ... 30 baniek to dość dużo, ale na tym szalonym rynku, gdzie za Marcosa Alonso płaci się 23 miliony ... jeśli rzeczywiście Pochettino go chciał i poprosił konkretnie o niego to cóż mam więcej mówić, good luck ;>
1 września 2016, 00:00 [cytuj]
https://pbs.twimg.com/media/CrOD2KyWEAA0g-_.jpg:large
https://pbs.twimg.com/media/CrOD2KyWEAA0g-_.jpg:large
1 września 2016, 00:02 [cytuj]
@ mosaj; oby tak było... ale już byłem świadkiem różnych zawirowań w czasie transferów więc dopóki oficjalki nie zobaczę to nie wierzę xD.
@ mosaj; oby tak było... ale już byłem świadkiem różnych zawirowań w czasie transferów więc dopóki oficjalki nie zobaczę to nie wierzę xD
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
|<  <<  <  27  28  29  30  31    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Kamilos Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się