Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
14 maja 2016, 09:57 [cytuj]
Aż przypomniały mi się stare czasy i te nazwiska typu Nelsen (swoją drogą do dzis nie wiem jak to możliwe ze grał u nas), Louis Saha, czy Naughton... Paradoksalnie najlepsze okazują się być okienka transferowe, w których nikogo nie kupujemy i niech tak będzie i tym razem. Oczywiście drobne korekty są niezbędne i priorytetem powinien być tutaj defensywny pomocnik np. Witsel) i napastnik. Tutaj postawilbym na kogoś ogranego z ligi angielskiej i z tych nazwisk najbardziej trafia do mnie Mane. Spoko opcja byłby także Gomis i Pelle, tylko tu przeszkodę stanowi wiek, który nie idzie w parze z filozofią budowy młodego zespołu ;|
Aż przypomniały mi się stare czasy i te nazwiska typu Nelsen (swoją drogą do dzis nie wiem jak to możliwe ze grał u nas), Louis Saha, czy Naughton... Paradoksalnie najlepsze okazują się być okienka transferowe, w których nikogo nie kupujemy i niech tak będzie i tym razem. Oczywiście drobne korekty są niezbędne i priorytetem powinien być tutaj defensywny pomocnik np. Witsel) i napastnik. Tutaj postawilbym na kogoś ogranego z ligi angielskiej i z tych nazwisk najbardziej trafia do mnie Mane. Spoko opcja byłby także Gomis i Pelle, tylko tu przeszkodę stanowi wiek, który nie idzie w parze z filozofią budowy młodego zespołu ;|
14 maja 2016, 09:58 [cytuj]
I oczywiście Berahino kategorycznie odpada, nie wiem co w nim niesamowitego, dla mnie nie jest wart nawet połowy swojej ceny :bezradny:
I oczywiście Berahino kategorycznie odpada, nie wiem co w nim niesamowitego, dla mnie nie jest wart nawet połowy swojej ceny :bezradny:
14 maja 2016, 10:51 [cytuj]
Diego powiedział/a:
Aż przypomniały mi się stare czasy i te nazwiska typu Nelsen (swoją drogą do dzis nie wiem jak to możliwe ze grał u nas), Louis Saha, czy Naughton... Paradoksalnie najlepsze okazują się być okienka transferowe, w których nikogo nie kupujemy i niech tak będzie i tym razem. Oczywiście drobne korekty są niezbędne i priorytetem powinien być tutaj defensywny pomocnik np. Witsel) i napastnik. Tutaj postawilbym na kogoś ogranego z ligi angielskiej i z tych nazwisk najbardziej trafia do mnie Mane, choć to bardziej pomocnik, niż napastnik. Spoko opcja byłby także Gomis i Pelle, tylko tu przeszkodę stanowi wiek, który nie idzie w parze z filozofią budowy młodego zespołu ;|
[quote=Diego]Aż przypomniały mi się stare czasy i te nazwiska typu Nelsen (swoją drogą do dzis nie wiem jak to możliwe ze grał u nas), Louis Saha, czy Naughton... Paradoksalnie najlepsze okazują się być okienka transferowe, w których nikogo nie kupujemy i niech tak będzie i tym razem. Oczywiście drobne korekty są niezbędne i priorytetem powinien być tutaj defensywny pomocnik np. Witsel) i napastnik. Tutaj postawilbym na kogoś ogranego z ligi angielskiej i z tych nazwisk najbardziej trafia do mnie Mane, choć to bardziej pomocnik, niż napastnik. Spoko opcja byłby także Gomis i Pelle, tylko tu przeszkodę stanowi wiek, który nie idzie w parze z filozofią budowy młodego zespołu ;|[/quote]
14 maja 2016, 21:50 [cytuj]
Pozyskanie klasowego zmiennika dla Harry'ego Kane'a nie będzie łatwym zadaniem. Trzeba było powalczyć o Austina. Co prawda nie jest graczem najwyższej klasy, ale jako zmiennik dałby sobie radę.
Pozyskanie klasowego zmiennika dla Harry'ego Kane'a nie będzie łatwym zadaniem. Trzeba było powalczyć o Austina. Co prawda nie jest graczem najwyższej klasy, ale jako zmiennik dałby sobie radę
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
14 maja 2016, 22:42 [cytuj]
Przecież Austin jest w Southampton, na dodatek kontuzjowany. Po co nam on?
Przecież Austin jest w Southampton, na dodatek kontuzjowany. Po co nam on?
14 maja 2016, 22:58 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Przecież Austin jest w Southampton, na dodatek kontuzjowany. Po co nam on?


Napisałem, że trzeba było powalczyć, a nie, że trzeba powalczyć :)
Napisałem, że trzeba było powalczyć, a nie, że trzeba powalczyć :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
15 maja 2016, 10:59 [cytuj]
A to przepraszam. Źle przeczytałem. :luzik:
A to przepraszam. Źle przeczytałem. :luzik:
15 maja 2016, 11:01 [cytuj]
Z tej listy warto przyjrzeć się Andrija Zivkovicowi . Młody perspektywiczny zawodnik .
Z tej listy warto przyjrzeć się Andrija Zivkovicowi . Młody perspektywiczny zawodnik
15 maja 2016, 12:57 [cytuj]
Milika w żadnym wypadku nie, bo co?
Milika w żadnym wypadku nie, bo co?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
15 maja 2016, 15:09 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Milika w żadnym wypadku nie, bo co?


Imo Milik sam w sobie dałby radę ale na Spursmanii byśmy mieli wysyp sezonowców
Imo Milik sam w sobie dałby radę ale na Spursmanii byśmy mieli wysyp sezonowców
15 maja 2016, 15:22 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Imo Milik sam w sobie dałby radę ale na Spursmanii byśmy mieli wysyp sezonowców


Łoo matko, i co z tego? :)
Łoo matko, i co z tego? :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
15 maja 2016, 17:28 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Imo Milik sam w sobie dałby radę ale na Spursmanii byśmy mieli wysyp sezonowców


Jak dałby rade, to niech przychodzi. Ja niestety w to wątpię.
Jak dałby rade, to niech przychodzi. Ja niestety w to wątpię
LMAO
15 maja 2016, 18:17 [cytuj]
Silny, niezły technicznie, dobrze gra głową, lewa nóżka pracuje, w dodatku niedrogi... Czemu nie?
Silny, niezły technicznie, dobrze gra głową, lewa nóżka pracuje, w dodatku niedrogi... Czemu nie?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
15 maja 2016, 18:30 [cytuj]
Panowie,
Czwarte z rzędu spotkanie, w którym nie wygrywamy to nie jest już przypadek. Brakuje Delle Alliego, remisujemy. Brakuje jeszcze Moussy Dembele, to przegrywamy.

Niestety nasza ławka rezerwowych wygląda dosyć blado, a w przyszłym sezonie nie dość, że czeka nas Liga Mistrzów, to nasi rywale nie zamierzają się opieprzać i chcą solidnie wzmocnić kadrę, więc musimy zrobić to samo.

IMO 3-4 klasowych zawodników musi trafić na White Hart Lane.

Wzmocnienie takich pozycji jak defensywna pomoc, skrzydła i atak to jest nasz obowiązek. W dodatku można pozyskać perspektywistycznych graczy na takie pozycje jak środek obrony oraz rozgrywający.
Panowie, Czwarte z rzędu spotkanie, w którym nie wygrywamy to nie jest już przypadek. Brakuje Delle Alliego, remisujemy. Brakuje jeszcze Moussy Dembele, to przegrywamy. Niestety nasza ławka rezerwowych wygląda dosyć blado, a w przyszłym sezonie nie dość, że czeka nas Liga Mistrzów, to nasi rywale nie zamierzają się opieprzać i chcą solidnie wzmocnić kadrę, więc musimy zrobić to samo. IMO 3-4 klasowych zawodników musi trafić na White Hart Lane. Wzmocnienie takich pozycji jak defensywna pomoc, skrzydła i atak to jest nasz obowiązek. W dodatku można pozyskać perspektywistycznych graczy na takie pozycje jak środek obrony oraz rozgrywający
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
15 maja 2016, 19:46 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
(...)IMO 3-4 klasowych zawodników musi trafić na White Hart Lane.(...)

Pod warunkiem, że nikt nie skusi grubszą kasą nikogo z podstawy obecnego składu.
Pod warunkiem, że nikt nie skusi grubszą kasą nikogo z podstawy obecnego składu
15 maja 2016, 19:54 [cytuj]
Już mamy odpowiedź czemu defensywa była taka szczelna. Wszystko w zarodku gasił Dembele. Dier/Dembele to jest idealna para. Mason nie nadaje się nawet na ławę. Saul Niguez którym się interesujemy byłby świetnym wzmocnieniem.
Już mamy odpowiedź czemu defensywa była taka szczelna. Wszystko w zarodku gasił Dembele. Dier/Dembele to jest idealna para. Mason nie nadaje się nawet na ławę. Saul Niguez którym się interesujemy byłby świetnym wzmocnieniem
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
15 maja 2016, 20:05 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Już mamy odpowiedź czemu defensywa była taka szczelna. Wszystko w zarodku gasił Dembele. Dier/Dembele to jest idealna para. Mason nie nadaje się nawet na ławę. Saul Niguez którym się interesujemy byłby świetnym wzmocnieniem


Mocno wątpię, żeby był do wyjęcia.
Mocno wątpię, żeby był do wyjęcia
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
15 maja 2016, 20:49 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Już mamy odpowiedź czemu defensywa była taka szczelna. Wszystko w zarodku gasił Dembele. Dier/Dembele to jest idealna para. Mason nie nadaje się nawet na ławę. Saul Niguez którym się interesujemy byłby świetnym wzmocnieniem


Na nasz kaliber to możemy powalczyć o takiego Xhake, który też stylem gry przypomina Diera, myślę, że są na podobnym poziomie, a jakiś super drogi nie powinien być.
Na nasz kaliber to możemy powalczyć o takiego Xhake, który też stylem gry przypomina Diera, myślę, że są na podobnym poziomie, a jakiś super drogi nie powinien być
15 maja 2016, 22:28 [cytuj]
and1 powiedział/a:
Pod warunkiem, że nikt nie skusi grubszą kasą nikogo z podstawy obecnego składu


To jest oczywista oczywistość :)
To jest oczywista oczywistość :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
15 maja 2016, 22:30 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Już mamy odpowiedź czemu defensywa była taka szczelna. Wszystko w zarodku gasił Dembele. Dier/Dembele to jest idealna para. Mason nie nadaje się nawet na ławę. Saul Niguez którym się interesujemy byłby świetnym wzmocnieniem


Jego klauzula odejścia wynosi 60 milionów euro. Ponadto jest podstawowym zawodnikiem Atletico Madryt, które w ciągu trzech lat po raz drugi awansowało do finału Ligi Mistrzów.

Z całym szacunkiem, ale na dzień dzisiejszy ten transfer jest niemożliwy do realizacji. Bardziej skupiłbym się na Axelu Wistelu. Granit Xhaka to również realistyczne rozwiązanie.
Jego klauzula odejścia wynosi 60 milionów euro. Ponadto jest podstawowym zawodnikiem Atletico Madryt, które w ciągu trzech lat po raz drugi awansowało do finału Ligi Mistrzów. Z całym szacunkiem, ale na dzień dzisiejszy ten transfer jest niemożliwy do realizacji. Bardziej skupiłbym się na Axelu Wistelu. Granit Xhaka to również realistyczne rozwiązanie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 175 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się