Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  27  28  29  30  31    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
1 września 2016, 00:03 [cytuj]
Sissoko jest nasz
Sissoko jest nasz
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 września 2016, 00:03 [cytuj]
BreakingDONE DEAL

Sissoko joins Spurs
BreakingDONE DEAL Sissoko joins Spurs
1 września 2016, 00:04 [cytuj]
Mamy to! Daniel jak chcesz to potrafisz! :kwiatek:
Mamy to! Daniel jak chcesz to potrafisz! :kwiatek:
1 września 2016, 00:04 [cytuj]
http://transfery.info/92960,oficjalnie-rekordowy-transfer-sissoko
http://transfery.info/92960,oficjalnie-rekordowy-transfer-sissoko
1 września 2016, 00:06 [cytuj]
Daniel jak Ty mię w tym momencie zaimponowałeś!!
Daniel jak Ty mię w tym momencie zaimponowałeś!!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 września 2016, 00:07 [cytuj]
Alista powiedział/a:

http://transfery.info/92960,oficjalnie-rekordowy-transfer-sissoko


to według tego Everton został dymnięty bo nie miał kiedy przebić naszej oferty:D
to według tego Everton został dymnięty bo nie miał kiedy przebić naszej oferty:D
1 września 2016, 00:11 [cytuj]
no i forum zjebało się jak za starych czasów, tylko szkoda ze nie moge edytować:P
no i forum zjebało się jak za starych czasów, tylko szkoda ze nie moge edytować:P
1 września 2016, 00:20 [cytuj]
Jeżeli prawdą jest transfer Sissoko, to kamień z serca, ufff :)
Jeżeli prawdą jest transfer Sissoko, to kamień z serca, ufff :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
1 września 2016, 00:22 [cytuj]
NUFC są nam podobno krewni 17 baniek za 1000 i Yedlina, więc w ostatecznym rozrachunku Sissoko będzie nas kosztował 13 mln :)
NUFC są nam podobno krewni 17 baniek za 1000 i Yedlina, więc w ostatecznym rozrachunku Sissoko będzie nas kosztował 13 mln :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 września 2016, 00:25 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
NUFC są nam podobno krewni 17 baniek za 1000 i Yedlina, więc w ostatecznym rozrachunku Sissoko będzie nas kosztował 13 mln :)


Masz jakieś źródło? Chciałbym się po prostu zapoznać.
Masz jakieś źródło? Chciałbym się po prostu zapoznać
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
1 września 2016, 00:26 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Masz jakieś źródło? Chciałbym się po prostu zapoznać


Nie mam źródła, wyczytałem na Twitterze. Ale ma to ręce i nogi, dlatego wrzuciłem.
Nie mam źródła, wyczytałem na Twitterze. Ale ma to ręce i nogi, dlatego wrzuciłem
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 września 2016, 00:31 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Nie mam źródła, wyczytałem na Twitterze. Ale ma to ręce i nogi, dlatego wrzuciłem


Zgadzam się z tym, że ma to ręce i nogi. Nic tylko się cieszyć :)
Zgadzam się z tym, że ma to ręce i nogi. Nic tylko się cieszyć :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
1 września 2016, 00:44 [cytuj]
I jest oficjalka! :D

https://twitter.com/spursofficial
I jest oficjalka! :D https://twitter.com/spursofficial
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
1 września 2016, 01:22 [cytuj]
Chyba najlepsze okienko transferowe od kiedy pamiętam :D
Gdzieś w głębi duszy tliło się "a może Sissoko tylko motywuje Levyego i ten w końcu wyłoży hajs", ale wydawało mi się, że zbyt dobrze znam politykę transferową :D Dobrze, że już po wszystkim i okienko się udało.
Chyba najlepsze okienko transferowe od kiedy pamiętam :D Gdzieś w głębi duszy tliło się "a może Sissoko tylko motywuje Levyego i ten w końcu wyłoży hajs", ale wydawało mi się, że zbyt dobrze znam politykę transferową :D Dobrze, że już po wszystkim i okienko się udało
1 września 2016, 08:28 [cytuj]
Sissoko za Masona, Wanyama za Bentaleba, Janssen za Chadliego, Nkoudou za Njie.

Skok jakościowy jest. Jestem zadowolony. Dodatkowo parę groszy za tych, którzy nie łapali się nawet do drugiego składu.
Sissoko za Masona, Wanyama za Bentaleba, Janssen za Chadliego, Nkoudou za Njie. Skok jakościowy jest. Jestem zadowolony. Dodatkowo parę groszy za tych, którzy nie łapali się nawet do drugiego składu
1 września 2016, 09:13 [cytuj]
A jednak. Levy wyciągnął coś z kapelusza. 30 baniek to troszkę dużo, ale cóż, taki jest dzisiejszy rynek. Sissoko bez wątpienia ma umięjetności. Oby Poch wydobył z niego co najlepsze :cwaniak:
A jednak. Levy wyciągnął coś z kapelusza. 30 baniek to troszkę dużo, ale cóż, taki jest dzisiejszy rynek. Sissoko bez wątpienia ma umięjetności. Oby Poch wydobył z niego co najlepsze :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 września 2016, 15:24 [cytuj]
Fahrenheit powiedział/a:
Sissoko za Masona, Wanyama za Bentaleba, Janssen za Chadliego, Nkoudou za Njie.

Skok jakościowy jest. Jestem zadowolony. Dodatkowo parę groszy za tych, którzy nie łapali się nawet do drugiego składu


Skok jakościowy z całą pewnością Sissoko za Masona i Wanyama za Bentaleba.
W przypadku Jansena to może się okazać że będzie dużo lepszy od Chadliego , ale może się okazać że nawet na poziom Belga w PL nie wskoczy . N'Koudou na chwile obecną dla mnie to co Njie , czyli niewiadoma .
Skok jakościowy z całą pewnością Sissoko za Masona i Wanyama za Bentaleba. W przypadku Jansena to może się okazać że będzie dużo lepszy od Chadliego , ale może się okazać że nawet na poziom Belga w PL nie wskoczy . N'Koudou na chwile obecną dla mnie to co Njie , czyli niewiadoma
1 września 2016, 16:17 [cytuj]
Widziałem Sissoko w barwach Newcastle wiele razy i szczerze mówiąc niczym szczególnym się nie wyróżniał...

Owszem ma chłop bardzo udane Euro za sobą, ale jedna dobra impreza nie oznacza, że on już na stałe wskoczył na wyższy poziom.

Nie skreślam go. Po prostu mam wątpliwości. A piłkarz za 35 mln euro nie powinien budzić wątpliwości. To jest zresztą wyrównany rekord transferowy klubu. Tak wiele 4 lata temu kosztował nas również Erik Lamela.
Widziałem Sissoko w barwach Newcastle wiele razy i szczerze mówiąc niczym szczególnym się nie wyróżniał... Owszem ma chłop bardzo udane Euro za sobą, ale jedna dobra impreza nie oznacza, że on już na stałe wskoczył na wyższy poziom. Nie skreślam go. Po prostu mam wątpliwości. A piłkarz za 35 mln euro nie powinien budzić wątpliwości. To jest zresztą wyrównany rekord transferowy klubu. Tak wiele 4 lata temu kosztował nas również Erik Lamela
1 września 2016, 16:24 [cytuj]
Zgadzam się z każdym słowem, rycerz17.
Zgadzam się z każdym słowem, rycerz17
COYS!
1 września 2016, 16:56 [cytuj]
Panowie no niestety taki jest rynek. Sissoko nam daje dużo opcji, może grać w środku, na skrzydle i na 10. Nie wiem w sumie kogo można byłoby wyciągnąć równie wartościowego i uniwersalnego za mniejsze pieniądze ostatniego dnia okienka. Nie ma co narzekać Levy i tak nam zrobił niezły prezent, bo kto 30 sierpnia przypuszczał że sprowadzimy jeszcze kogoś oprócz Nkoudou. Skok jakościowy jest napewno, Sissoko jest z pewnością dużo lepszym piłkarzem niż Mason a jak wiemy Pochettino potrafi wykrzesać z zawodników wiele potencjału więc ja jestem optymistą.
Panowie no niestety taki jest rynek. Sissoko nam daje dużo opcji, może grać w środku, na skrzydle i na 10. Nie wiem w sumie kogo można byłoby wyciągnąć równie wartościowego i uniwersalnego za mniejsze pieniądze ostatniego dnia okienka. Nie ma co narzekać Levy i tak nam zrobił niezły prezent, bo kto 30 sierpnia przypuszczał że sprowadzimy jeszcze kogoś oprócz Nkoudou. Skok jakościowy jest napewno, Sissoko jest z pewnością dużo lepszym piłkarzem niż Mason a jak wiemy Pochettino potrafi wykrzesać z zawodników wiele potencjału więc ja jestem optymistą
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
|<  <<  <  27  28  29  30  31    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się