Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  27  28  29  30  31  
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
1 września 2016, 16:57 [cytuj]
Co do takich cen to niestety, ale trzeba przyzwyczaić się:bezradny:

a co do okienka mam mieszane uczucia, bo ostatecznie wymieniliśmy zawodników na lepszych, ale to wydaje się nadal za mało jak na tyle meczy do rozegrania. Do tego nie do końca rozumiem wypożyczenie tego bramkarza
Co do takich cen to niestety, ale trzeba przyzwyczaić się:bezradny: a co do okienka mam mieszane uczucia, bo ostatecznie wymieniliśmy zawodników na lepszych, ale to wydaje się nadal za mało jak na tyle meczy do rozegrania. Do tego nie do końca rozumiem wypożyczenie tego bramkarza
1 września 2016, 18:50 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Co do takich cen to niestety, ale trzeba przyzwyczaić się:bezradny:

a co do okienka mam mieszane uczucia, bo ostatecznie wymieniliśmy zawodników na lepszych, ale to wydaje się nadal za mało jak na tyle meczy do rozegrania. Do tego nie do końca rozumiem wypożyczenie tego bramkarza


Wszystko prawda, ale kilka spraw trzeba położyć na szali i wyjdzie co ważniejsze.

Mówisz - tyle meczy:
Powinniśmy się skupić na BPL i UCL, a resztę dać grać Winksom, ONomahom i reszcie rezerw. Nie ma sensu walczyć pierwszym garniakiem(całym) na 5 frontach, bo nas fizyka zajebie. To piłkarze, a nie roboty. Nie dadzą z siebie maxa przez cały sezon na 5 frontach.
Wszystko prawda, ale kilka spraw trzeba położyć na szali i wyjdzie co ważniejsze. Mówisz - tyle meczy: Powinniśmy się skupić na BPL i UCL, a resztę dać grać Winksom, ONomahom i reszcie rezerw. Nie ma sensu walczyć pierwszym garniakiem(całym) na 5 frontach, bo nas fizyka zajebie. To piłkarze, a nie roboty. Nie dadzą z siebie maxa przez cały sezon na 5 frontach
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 września 2016, 20:08 [cytuj]
Podobno te 5 rat po 6 mln jakie mamy zapłacić za Sissoko płacimy jedną co sezon, jednak jeżeli zdecydujemy się sprzedać Francuza wcześniej, przestajemy opłacać Newcastle reszte sumy.
Nie wiem czy to prawda bo info z facebooka (zresztą brzmi zbyt pięknie), ale jeśli tak to Levy ogromny szacunek :brawo:
Podobno te 5 rat po 6 mln jakie mamy zapłacić za Sissoko płacimy jedną co sezon, jednak jeżeli zdecydujemy się sprzedać Francuza wcześniej, przestajemy opłacać Newcastle reszte sumy. Nie wiem czy to prawda bo info z facebooka (zresztą brzmi zbyt pięknie), ale jeśli tak to Levy ogromny szacunek :brawo:
1 września 2016, 21:14 [cytuj]
Nie wierzę. Moglibyśmy w takim razie go odsprzedać byle komu i zaraz odkupić nie płacąc kolejnych rat a naszemu kontrachentowi odpalając jakąś sumkę w zamian za pomoc.
Nie wierzę. Moglibyśmy w takim razie go odsprzedać byle komu i zaraz odkupić nie płacąc kolejnych rat a naszemu kontrachentowi odpalając jakąś sumkę w zamian za pomoc
1 września 2016, 21:38 [cytuj]
Niestety racja zbyt szybko się podpalilem ta informacja, wygląda na to ze 30 mln i
Niestety racja zbyt szybko się podpalilem ta informacja, wygląda na to ze 30 mln i
1 września 2016, 21:41 [cytuj]
Testaviron powiedział/a:
Niestety racja zbyt szybko się podpalilem ta informacja, wygląda na to ze 30 mln i


Kurde ucielo posta, ale te 30 mln i tak trzeba będzie opłacić nawet jeśli zagra u nas 2 sezony za 6 każdy, a sprzedamy go za 20 to, z tych 20 do nas trafia 2 reszta Newcastle
Kurde ucielo posta, ale te 30 mln i tak trzeba będzie opłacić nawet jeśli zagra u nas 2 sezony za 6 każdy, a sprzedamy go za 20 to, z tych 20 do nas trafia 2 reszta Newcastle
1 września 2016, 22:46 [cytuj]
Ja natomiast trafiłem gdzieś na naszym forum na informację, że podobno ten transfer wcale nas nie kosztował 30 mln, ponieważ Sroki winne były nam jeszcze kasę za Townsenda oraz Yedlina.

Tak czy siak, trzeba się już przyzwyczajać do tak zawyżonych transferów :/.
Ja natomiast trafiłem gdzieś na naszym forum na informację, że podobno ten transfer wcale nas nie kosztował 30 mln, ponieważ Sroki winne były nam jeszcze kasę za Townsenda oraz Yedlina. Tak czy siak, trzeba się już przyzwyczajać do tak zawyżonych transferów :/
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
2 września 2016, 00:41 [cytuj]
Moim zdaniem to było nasze najlepsze okienko od bardzo dawna. Rozwiązaliśmy w zasadzie wszystkie problemy jakie mieliśmy po poprzednim sezonie i teraz nasz zespół wydaje się kompletny.

Co do bramki to myślę, że nie ma sensu się rozpisywać. Mamy dwóch bardzo dobrych bramkarzy, a Vorm ostatnio udowodnił, że jest gotowy godnie zastąpić Llorisa. Pau Lopez sądzę, że w tym sezonie będzie się przyzwyczajał do życia w Anglii i ogrywał w rezerwach a jak już go klepniemy to za rok pójdzie na wypożyczenie. Z tego co w internetach wyczytałem to jeden z bardziej utalentowanych bramkarzy młodego pokolenia na świecie i myślę, że Poch widzi w nim następcę Llorisa za kilka lat.

Boki obrony chyba każdy zgodzi się, że nie wymagały żadnych korekt.

Na środku mamy sprawdzoną trójkę Toby, Jan, Kevin i czwartego CCV. Trochę newralgiczna pozycja, ale skoro nasz sztab szkoleniowy widzi w Carter-Vickersie potencjał to czemu miałby nie pograć w jakiś pucharach od czasu do czasu? Nasi najbardziej utalentowani zawodnicy nie mogą być zbyt daleko pierwszego zespołu bo wtedy będą chcieli odejść albo ich to zdemotywuje. Na występy w lidze pewnie dla niego jest jeszcze za wcześnie ale w razie potrzeby Alderweirelda może na środku obrony zastąpić Dier.

Środek pomocy to była nasza najbardziej newralgiczna pozycja. W poprzednim sezonie w razie kontuzji wskakiwali tam Mason, czy Carroll a teraz nic takiego na szczęście nie będzie miało miejsca. Mamy czterech bardzo dobrych ŚP na 2 miejsca do obsadzenia, a z tak mocnymi, walecznymi piłkarzami w środku pola nikt nie będzie na na mecz z nami wychodził pewny swego. Sissoko co prawda miał w Newcastle problemy z ustabilizowaniem formy, ale końcówka poprzedniego sezonu i Euro były w jego wykonaniu wyśmienite. Ten zawodnik przykuł moją uwagę już w sezonie 14/15, później na jakiś czas straciłem go z pola widzenia ale w ostatnich miesiącach znów wystrzelił. Sądzę, że w razie potrzeby godnie zastąpi Dembele, a że Belg bywa kontuzjowany niestety dość często, to drugi wyśmienity box-to-box był koniecznością. o Wanyamie się nie rozpisuję, Poch zna go przecież od podszewki. W odwodzie zostaje jeszcze Winks który nieźle pokazał się w pre-sezonie.

Za napastnikiem mamy trójkę Lamela, Alli, Eriksen i o 3 opcje więcej niż w poprzednim sezonie. Oprócz Sona i Onomaha mogą tam zagrać Kane jeśli Janssen będzie akurat na boisku, Sissoko (jeśli będzie grał Dembele) no i N'Koudou który jest największą niewiadomą spośród naszych nabytków. Mam przeczucie, że tak jak rok temu w swoim drugim (pełnym, bez długiej kontuzji) sezonie odpalił Lamela, tak tym razem po średnim pierwszym sezonie Son da nam o wiele więcej powodów do radości. Symptomy poprawy było widać już w końcówce poprzedniej kampanii. Większość zespołu zawodziła, ale Koreańczyk z Chelsea czy Świętymi grał swoje póki co najlepsze mecze w naszych barwach. W zasadzie jedyna rzecz do której mógłbym się przyczepić odnośnie tego okienka to brak rywala dla Eriksena. Myślę, że przydał by mu się ktoś kto miałby na niego wpływ taki jak miał Davies na Rose'a, czy Trippier na Walkera. Duńczyk niestety rozwija się wolniej niż byśmy sobie życzyli a poważny rywal w walce o miejsce w wyjściowej jedenastce mógłby go zmotywować do wzmożonych wysiłków. Takim piłkarzem nie jest ani Janssen, ani Sissoko, ani N'Koudou - tak mi się przynajmniej wydaje. Trochę też mi szkoda, ze odszedł Clinton który grał bardzo fajnie przed kontuzją, ale obiektywnie trzeba przyznać, że bardzo ciężko byłoby mu się przebić choćby na ławkę rezerwowych. Ciekawe czy za rok do nas wróci walczyć o miejsce w naszym zespole.

W napadzie mamy wreszcie dwóch dobrych piłkarzy. Vicent już w pierwszych meczach pokazał, że jego zadziorny styl gry jest stworzony pod ligę angielską i taktykę jaką wpaja nam Poch opartą na wysokim pressingu zakładanym już od napastnika. Jestem przekonany, ze gole też są tylko kwestią czasu.

Po zakończonym okienku przy całej kadrze zdrowej nasza ławka rezerwowych prezentuje się znakomicie: Vorm, Davies, Wimmer, Sissoko, Wanyama, Son, Janssen. Tak mocnej ławki sobie nie przypominam.

Nie rozumiem też tej wczorajszej paniki kibiców zarówno an spursmanii jak i na fanpagach fanowskich i zagranicznych forach. Ok, przed transfere Sissoko nie mieliśmy naturalnego zastępstwa za kontuzjogennego Dembele, ale wciąć mieliśmy bardzo silną jeenastkę rezerwowych, a w razie potrzeby w środku mógł zagrać Alli. Wszyscy narzekali też że puściliśmy Bentaleba, Masona i Chadliego, ale dwóch z nich w zasadzie nie grało w poprzednim sezonie, a Mason zwyczajnie był za słaby więc te transfery nas nie osłabiły. Moim zdaniem nawet bez wczorajszych transferów byliśmy mocniejsi niż przed okienkiem transferowym, a cała ta panika jest spowodowana tym, że inne zespoły wydają hajs jak szalone. My takich gwałtownych wydatków nie potrzebowaliśmy więc jestem zadowolony że nie daliśmy się wciągnąć w to szaleństwo wydawania hajsu bez opamiętania.
Moim zdaniem to było nasze najlepsze okienko od bardzo dawna. Rozwiązaliśmy w zasadzie wszystkie problemy jakie mieliśmy po poprzednim sezonie i teraz nasz zespół wydaje się kompletny. Co do bramki to myślę, że nie ma sensu się rozpisywać. Mamy dwóch bardzo dobrych bramkarzy, a Vorm ostatnio udowodnił, że jest gotowy godnie zastąpić Llorisa. Pau Lopez sądzę, że w tym sezonie będzie się przyzwyczajał do życia w Anglii i ogrywał w rezerwach a jak już go klepniemy to za rok pójdzie na wypożyczenie. Z tego co w internetach wyczytałem to jeden z bardziej utalentowanych bramkarzy młodego pokolenia na świecie i myślę, że Poch widzi w nim następcę Llorisa za kilka lat. Boki obrony chyba każdy zgodzi się, że nie wymagały żadnych korekt. Na środku mamy sprawdzoną trójkę Toby, Jan, Kevin i czwartego CCV. Trochę newralgiczna pozycja, ale skoro nasz sztab szkoleniowy widzi w Carter-Vickersie potencjał to czemu miałby nie pograć w jakiś pucharach od czasu do czasu? Nasi najbardziej utalentowani zawodnicy nie mogą być zbyt daleko pierwszego zespołu bo wtedy będą chcieli odejść albo ich to zdemotywuje. Na występy w lidze pewnie dla niego jest jeszcze za wcześnie ale w razie potrzeby Alderweirelda może na środku obrony zastąpić Dier. Środek pomocy to była nasza najbardziej newralgiczna pozycja. W poprzednim sezonie w razie kontuzji wskakiwali tam Mason, czy Carroll a teraz nic takiego na szczęście nie będzie miało miejsca. Mamy czterech bardzo dobrych ŚP na 2 miejsca do obsadzenia, a z tak mocnymi, walecznymi piłkarzami w środku pola nikt nie będzie na na mecz z nami wychodził pewny swego. Sissoko co prawda miał w Newcastle problemy z ustabilizowaniem formy, ale końcówka poprzedniego sezonu i Euro były w jego wykonaniu wyśmienite. Ten zawodnik przykuł moją uwagę już w sezonie 14/15, później na jakiś czas straciłem go z pola widzenia ale w ostatnich miesiącach znów wystrzelił. Sądzę, że w razie potrzeby godnie zastąpi Dembele, a że Belg bywa kontuzjowany niestety dość często, to drugi wyśmienity box-to-box był koniecznością. o Wanyamie się nie rozpisuję, Poch zna go przecież od podszewki. W odwodzie zostaje jeszcze Winks który nieźle pokazał się w pre-sezonie. Za napastnikiem mamy trójkę Lamela, Alli, Eriksen i o 3 opcje więcej niż w poprzednim sezonie. Oprócz Sona i Onomaha mogą tam zagrać Kane jeśli Janssen będzie akurat na boisku, Sissoko (jeśli będzie grał Dembele) no i N'Koudou który jest największą niewiadomą spośród naszych nabytków. Mam przeczucie, że tak jak rok temu w swoim drugim (pełnym, bez długiej kontuzji) sezonie odpalił Lamela, tak tym razem po średnim pierwszym sezonie Son da nam o wiele więcej powodów do radości. Symptomy poprawy było widać już w końcówce poprzedniej kampanii. Większość zespołu zawodziła, ale Koreańczyk z Chelsea czy Świętymi grał swoje póki co najlepsze mecze w naszych barwach. W zasadzie jedyna rzecz do której mógłbym się przyczepić odnośnie tego okienka to brak rywala dla Eriksena. Myślę, że przydał by mu się ktoś kto miałby na niego wpływ taki jak miał Davies na Rose'a, czy Trippier na Walkera. Duńczyk niestety rozwija się wolniej niż byśmy sobie życzyli a poważny rywal w walce o miejsce w wyjściowej jedenastce mógłby go zmotywować do wzmożonych wysiłków. Takim piłkarzem nie jest ani Janssen, ani Sissoko, ani N'Koudou - tak mi się przynajmniej wydaje. Trochę też mi szkoda, ze odszedł Clinton który grał bardzo fajnie przed kontuzją, ale obiektywnie trzeba przyznać, że bardzo ciężko byłoby mu się przebić choćby na ławkę rezerwowych. Ciekawe czy za rok do nas wróci walczyć o miejsce w naszym zespole. W napadzie mamy wreszcie dwóch dobrych piłkarzy. Vicent już w pierwszych meczach pokazał, że jego zadziorny styl gry jest stworzony pod ligę angielską i taktykę jaką wpaja nam Poch opartą na wysokim pressingu zakładanym już od napastnika. Jestem przekonany, ze gole też są tylko kwestią czasu. Po zakończonym okienku przy całej kadrze zdrowej nasza ławka rezerwowych prezentuje się znakomicie: Vorm, Davies, Wimmer, Sissoko, Wanyama, Son, Janssen. Tak mocnej ławki sobie nie przypominam. Nie rozumiem też tej wczorajszej paniki kibiców zarówno an spursmanii jak i na fanpagach fanowskich i zagranicznych forach. Ok, przed transfere Sissoko nie mieliśmy naturalnego zastępstwa za kontuzjogennego Dembele, ale wciąć mieliśmy bardzo silną jeenastkę rezerwowych, a w razie potrzeby w środku mógł zagrać Alli. Wszyscy narzekali też że puściliśmy Bentaleba, Masona i Chadliego, ale dwóch z nich w zasadzie nie grało w poprzednim sezonie, a Mason zwyczajnie był za słaby więc te transfery nas nie osłabiły. Moim zdaniem nawet bez wczorajszych transferów byliśmy mocniejsi niż przed okienkiem transferowym, a cała ta panika jest spowodowana tym, że inne zespoły wydają hajs jak szalone. My takich gwałtownych wydatków nie potrzebowaliśmy więc jestem zadowolony że nie daliśmy się wciągnąć w to szaleństwo wydawania hajsu bez opamiętania
2 września 2016, 01:10 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Moim zdaniem to było nasze najlepsze okienko od bardzo dawna. Rozwiązaliśmy w zasadzie wszystkie problemy jakie mieliśmy po poprzednim sezonie i teraz nasz zespół wydaje się kompletny.

Co do bramki to myślę, że nie ma sensu się rozpisywać. Mamy dwóch bardzo dobrych bramkarzy, a Vorm ostatnio udowodnił, że jest gotowy godnie zastąpić Llorisa. Pau Lopez sądzę, że w tym sezonie będzie się przyzwyczajał do życia w Anglii i ogrywał w rezerwach a jak już go klepniemy to za rok pójdzie na wypożyczenie. Z tego co w internetach wyczytałem to jeden z bardziej utalentowanych bramkarzy młodego pokolenia na świecie i myślę, że Poch widzi w nim następcę Llorisa za kilka lat.

Boki obrony chyba każdy zgodzi się, że nie wymagały żadnych korekt.

Na środku mamy sprawdzoną trójkę Toby, Jan, Kevin i czwartego CCV. Trochę newralgiczna pozycja, ale skoro nasz sztab szkoleniowy widzi w Carter-Vickersie potencjał to czemu miałby nie pograć w jakiś pucharach od czasu do czasu? Nasi najbardziej utalentowani zawodnicy nie mogą być zbyt daleko pierwszego zespołu bo wtedy będą chcieli odejść albo ich to zdemotywuje. Na występy w lidze pewnie dla niego jest jeszcze za wcześnie ale w razie potrzeby Alderweirelda może na środku obrony zastąpić Dier.

Środek pomocy to była nasza najbardziej newralgiczna pozycja. W poprzednim sezonie w razie kontuzji wskakiwali tam Mason, czy Carroll a teraz nic takiego na szczęście nie będzie miało miejsca. Mamy czterech bardzo dobrych ŚP na 2 miejsca do obsadzenia, a z tak mocnymi, walecznymi piłkarzami w środku pola nikt nie będzie na na mecz z nami wychodził pewny swego. Sissoko co prawda miał w Newcastle problemy z ustabilizowaniem formy, ale końcówka poprzedniego sezonu i Euro były w jego wykonaniu wyśmienite. Ten zawodnik przykuł moją uwagę już w sezonie 14/15, później na jakiś czas straciłem go z pola widzenia ale w ostatnich miesiącach znów wystrzelił. Sądzę, że w razie potrzeby godnie zastąpi Dembele, a że Belg bywa kontuzjowany niestety dość często, to drugi wyśmienity box-to-box był koniecznością. o Wanyamie się nie rozpisuję, Poch zna go przecież od podszewki. W odwodzie zostaje jeszcze Winks który nieźle pokazał się w pre-sezonie.

Za napastnikiem mamy trójkę Lamela, Alli, Eriksen i o 3 opcje więcej niż w poprzednim sezonie. Oprócz Sona i Onomaha mogą tam zagrać Kane jeśli Janssen będzie akurat na boisku, Sissoko (jeśli będzie grał Dembele) no i N'Koudou który jest największą niewiadomą spośród naszych nabytków. Mam przeczucie, że tak jak rok temu w swoim drugim (pełnym, bez długiej kontuzji) sezonie odpalił Lamela, tak tym razem po średnim pierwszym sezonie Son da nam o wiele więcej powodów do radości. Symptomy poprawy było widać już w końcówce poprzedniej kampanii. Większość zespołu zawodziła, ale Koreańczyk z Chelsea czy Świętymi grał swoje póki co najlepsze mecze w naszych barwach. W zasadzie jedyna rzecz do której mógłbym się przyczepić odnośnie tego okienka to brak rywala dla Eriksena. Myślę, że przydał by mu się ktoś kto miałby na niego wpływ taki jak miał Davies na Rose'a, czy Trippier na Walkera. Duńczyk niestety rozwija się wolniej niż byśmy sobie życzyli a poważny rywal w walce o miejsce w wyjściowej jedenastce mógłby go zmotywować do wzmożonych wysiłków. Takim piłkarzem nie jest ani Janssen, ani Sissoko, ani N'Koudou - tak mi się przynajmniej wydaje. Trochę też mi szkoda, ze odszedł Clinton który grał bardzo fajnie przed kontuzją, ale obiektywnie trzeba przyznać, że bardzo ciężko byłoby mu się przebić choćby na ławkę rezerwowych. Ciekawe czy za rok do nas wróci walczyć o miejsce w naszym zespole.

W napadzie mamy wreszcie dwóch dobrych piłkarzy. Vicent już w pierwszych meczach pokazał, że jego zadziorny styl gry jest stworzony pod ligę angielską i taktykę jaką wpaja nam Poch opartą na wysokim pressingu zakładanym już od napastnika. Jestem przekonany, ze gole też są tylko kwestią czasu.

Po zakończonym okienku przy całej kadrze zdrowej nasza ławka rezerwowych prezentuje się znakomicie: Vorm, Davies, Wimmer, Sissoko, Wanyama, Son, Janssen. Tak mocnej ławki sobie nie przypominam.

Nie rozumiem też tej wczorajszej paniki kibiców zarówno an spursmanii jak i na fanpagach fanowskich i zagranicznych forach. Ok, przed transfere Sissoko nie mieliśmy naturalnego zastępstwa za kontuzjogennego Dembele, ale wciąć mieliśmy bardzo silną jeenastkę rezerwowych, a w razie potrzeby w środku mógł zagrać Alli. Wszyscy narzekali też że puściliśmy Bentaleba, Masona i Chadliego, ale dwóch z nich w zasadzie nie grało w poprzednim sezonie, a Mason zwyczajnie był za słaby więc te transfery nas nie osłabiły. Moim zdaniem nawet bez wczorajszych transferów byliśmy mocniejsi niż przed okienkiem transferowym, a cała ta panika jest spowodowana tym, że inne zespoły wydają hajs jak szalone. My takich gwałtownych wydatków nie potrzebowaliśmy więc jestem zadowolony że nie daliśmy się wciągnąć w to szaleństwo wydawania hajsu bez opamiętania

Amen :brawo:
Amen :brawo:
2 września 2016, 03:36 [cytuj]
Tak prezentuje się nasza kadra na dzień dzisiejszy :)

Lloris/Vorm/Lopez
Walker/Trippier-Alderweireld/Carter-Vickers-Vertonghen/Wimmer-Rose/Davies
Dier/Wanyama-Dembele/Sissoko/Winks
Lamela/Son-Eriksen/Onomah-Alli/N'Koudou
Kane/Janssen

Muszę osobiście przyznać, że jestem zadowolony, chociaż byłbym szczęśliwy, gdyby udało nam się pozyskać zmiennika dla Eriksena, czy klasowego skrzydła.

Jeśli chodzi o nasze nabytki:
Pau Lopez - moim zdaniem melodia przyszłości. Z tego co słyszałem od fanatyków La Liga, to tak naprawdę spisywał się z dobrej strony.
Victor Wanyama - świetnie zna się z Mauricio Pochettino, do tego to bardzo dobry zawodnik, który może być tylko lepszy. Kawał chłopa, który nie boi się powalczyć o każdą piłkę.
Moussa Sissoko - moim zdaniem to może być zawodnik, który nawet przebije się do pierwszego składu. Ogromnym atutem jest to, że może występować jako box-to-box, "10", czy na prawym skrzydle.
Kevin N'Koudou - jak dla mnie ogromna nie wiadomo. Widziałem go tylko na YT, tak więc na bazie tych filmików mogę stwierdzić, że ma papiery, aby wpasować się w styl naszego trenera.
Vincent Janssen - już w pierwszych meczach pokazał, że odpowiada mu dynamika gry w Premier League. W przyszłości może zostać klasowym napastnikiem.

Jeżeli obejdzie się bez większych kontuzji w naszym zespole, to trzeba przyznać, że nasza kadra wygląda naprawdę ok.
Tak prezentuje się nasza kadra na dzień dzisiejszy :) Lloris/Vorm/Lopez Walker/Trippier-Alderweireld/Carter-Vickers-Vertonghen/Wimmer-Rose/Davies Dier/Wanyama-Dembele/Sissoko/Winks Lamela/Son-Eriksen/Onomah-Alli/N'Koudou Kane/Janssen Muszę osobiście przyznać, że jestem zadowolony, chociaż byłbym szczęśliwy, gdyby udało nam się pozyskać zmiennika dla Eriksena, czy klasowego skrzydła. Jeśli chodzi o nasze nabytki: Pau Lopez - moim zdaniem melodia przyszłości. Z tego co słyszałem od fanatyków La Liga, to tak naprawdę spisywał się z dobrej strony. Victor Wanyama - świetnie zna się z Mauricio Pochettino, do tego to bardzo dobry zawodnik, który może być tylko lepszy. Kawał chłopa, który nie boi się powalczyć o każdą piłkę. Moussa Sissoko - moim zdaniem to może być zawodnik, który nawet przebije się do pierwszego składu. Ogromnym atutem jest to, że może występować jako box-to-box, "10", czy na prawym skrzydle. Kevin N'Koudou - jak dla mnie ogromna nie wiadomo. Widziałem go tylko na YT, tak więc na bazie tych filmików mogę stwierdzić, że ma papiery, aby wpasować się w styl naszego trenera. Vincent Janssen - już w pierwszych meczach pokazał, że odpowiada mu dynamika gry w Premier League. W przyszłości może zostać klasowym napastnikiem. Jeżeli obejdzie się bez większych kontuzji w naszym zespole, to trzeba przyznać, że nasza kadra wygląda naprawdę ok
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
|<  <<  <  27  28  29  30  31  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 87 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się