Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
17 maja 2016, 10:13 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Jego klauzula odejścia wynosi 60 milionów euro. Ponadto jest podstawowym zawodnikiem Atletico Madryt, które w ciągu trzech lat po raz drugi awansowało do finału Ligi Mistrzów.

Z całym szacunkiem, ale na dzień dzisiejszy ten transfer jest niemożliwy do realizacji. Bardziej skupiłbym się na Axelu Wistelu. Granit Xhaka to również realistyczne rozwiązanie


Nie wiedziałem o takiej klauzuli. Jeśli takową faktycznie ma to oczywiście transfer staje się nierealny.
Nie wiedziałem o takiej klauzuli. Jeśli takową faktycznie ma to oczywiście transfer staje się nierealny
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
18 maja 2016, 17:06 [cytuj]
Jeteśmy łączeni z Schurrle, co myślicie? Ja osobiście bym się ucieszył
Jeteśmy łączeni z Schurrle, co myślicie? Ja osobiście bym się ucieszył
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
18 maja 2016, 18:32 [cytuj]
Bardzo dobry piłkarz, ale gdzie Pochettino by go w składzie upchnął?
Bardzo dobry piłkarz, ale gdzie Pochettino by go w składzie upchnął?
18 maja 2016, 19:04 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Bardzo dobry piłkarz, ale gdzie Pochettino by go w składzie upchnął?


Liga, LM, Puchar, Puchar Ligi - myślę, że Poch dałby radę.
Liga, LM, Puchar, Puchar Ligi - myślę, że Poch dałby radę
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
18 maja 2016, 20:45 [cytuj]
vebq powiedział/a:
Jeteśmy łączeni z Schurrle, co myślicie? Ja osobiście bym się ucieszył


Przyznam szczerze, że ja również, bo to zawodnik, który potrafi występować na obu skrzydłach, jako cofnięty napastnik, czy stricte jako napastnik.
Przyznam szczerze, że ja również, bo to zawodnik, który potrafi występować na obu skrzydłach, jako cofnięty napastnik, czy stricte jako napastnik
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
18 maja 2016, 20:48 [cytuj]
Brytyjski dziennik "Daily Mail" poinformował, że Tottenham Hotspur jest zainteresowany pozyskaniem Calluma Wilsona.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3595590/Spurs-consider-Bournemouth-s-20million-Wilson.html

Przyznam szczerze, że na dzień dzisiejszy to dla mnie kot w worku. Koleś był kontuzjowany przez większość sezonu, a po powrocie na boisko rozegrał sześć spotkań, ale ani razu nie wpisał się na listę strzelców.
Brytyjski dziennik "Daily Mail" poinformował, że Tottenham Hotspur jest zainteresowany pozyskaniem Calluma Wilsona. http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3595590/Spurs-consider-Bournemouth-s-20million-Wilson.html Przyznam szczerze, że na dzień dzisiejszy to dla mnie kot w worku. Koleś był kontuzjowany przez większość sezonu, a po powrocie na boisko rozegrał sześć spotkań, ale ani razu nie wpisał się na listę strzelców
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
20 maja 2016, 17:04 [cytuj]
Podobno dotykamy transfer Islama Slimaniego. Informacje podało portugalskie O Jogo. Ktoś go kojarzy z czegoś więcej niż występów na MŚ w 2014?
Podobno dotykamy transfer Islama Slimaniego. Informacje podało portugalskie O Jogo. Ktoś go kojarzy z czegoś więcej niż występów na MŚ w 2014?
20 maja 2016, 19:52 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Podobno dotykamy transfer Islama Slimaniego. Informacje podało portugalskie O Jogo. Ktoś go kojarzy z czegoś więcej niż występów na MŚ w 2014?


Słabo. Z islamistów mieliśmy tylko Bentaleba, oby kolonia ciapatych się nie powiększała. Zasadniczo Koguty były wolne od ofensywnego stylu dżihadySStów. Taki to nie zje w ramadan, nie popije, a punkty same się nie zrobią.
Słabo. Z islamistów mieliśmy tylko Bentaleba, oby kolonia ciapatych się nie powiększała. Zasadniczo Koguty były wolne od ofensywnego stylu dżihadySStów. Taki to nie zje w ramadan, nie popije, a punkty same się nie zrobią
20 maja 2016, 21:24 [cytuj]
Przecież Chadli też jest ciapaty. Nie wiem jak tam reszta Belgów. Z tym że Chadli ma dodatkowo korzenie Marokańskie, to akurat nie dziwi.
Przecież Chadli też jest ciapaty. Nie wiem jak tam reszta Belgów. Z tym że Chadli ma dodatkowo korzenie Marokańskie, to akurat nie dziwi
21 maja 2016, 06:30 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Podobno dotykamy transfer Islama Slimaniego. Informacje podało portugalskie O Jogo. Ktoś go kojarzy z czegoś więcej niż występów na MŚ w 2014?


Algierczyk ma za sobą świetny sezon w Portugalii, gdzie w 33. meczach zdobył 27 bramek, ale w kontekście jego transferu przewija się kwota rzędu 30 milionów euro, co moim zdaniem jest kwotą wysoką jak za 28-letniego zawodnika.

Chociaż może się okazać, że również w Premier League strzelałby jak na zawołanie.
Algierczyk ma za sobą świetny sezon w Portugalii, gdzie w 33. meczach zdobył 27 bramek, ale w kontekście jego transferu przewija się kwota rzędu 30 milionów euro, co moim zdaniem jest kwotą wysoką jak za 28-letniego zawodnika. Chociaż może się okazać, że również w Premier League strzelałby jak na zawołanie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
21 maja 2016, 08:00 [cytuj]
Arsenal daje za Xhakę takie pieniądze, że to również przestaje być realistyczne rozwiązanie :)
Arsenal daje za Xhakę takie pieniądze, że to również przestaje być realistyczne rozwiązanie :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
21 maja 2016, 08:48 [cytuj]
Czetnik powiedział/a:
Słabo. Z islamistów mieliśmy tylko Bentaleba, oby kolonia ciapatych się nie powiększała. Zasadniczo Koguty były wolne od ofensywnego stylu dżihadySStów. Taki to nie zje w ramadan, nie popije, a punkty same się nie zrobią


Dembele jest muslimem a nikt go w żadnym meczu nie przepchnie...

Generalnie w każdej dziedzinie życia jestem uprzedzony do ludzi tej religii, ale akurat w piłce nie mam z tym problemu - o ile piłkarz nie nosi dzihadżistycznej brody ;p
Dembele jest muslimem a nikt go w żadnym meczu nie przepchnie... Generalnie w każdej dziedzinie życia jestem uprzedzony do ludzi tej religii, ale akurat w piłce nie mam z tym problemu - o ile piłkarz nie nosi dzihadżistycznej brody ;p
21 maja 2016, 10:57 [cytuj]
Malothein powiedział/a:
Dembele jest muslimem a nikt go w żadnym meczu nie przepchnie...

Generalnie w każdej dziedzinie życia jestem uprzedzony do ludzi tej religii, ale akurat w piłce nie mam z tym problemu - o ile piłkarz nie nosi dzihadżistycznej brody ;p

czyli Bentaleba nie lubisz:rotfl:
czyli Bentaleba nie lubisz:rotfl:
21 maja 2016, 10:58 [cytuj]
Ej, ja noszę bardzo podobną brodę :(

A muslimem nie jestem...
Ej, ja noszę bardzo podobną brodę :( A muslimem nie jestem
COYS!
21 maja 2016, 15:21 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Ej, ja noszę bardzo podobną brodę :(

A muslimem nie jestem


Ty masz brodę? :D
Ty masz brodę? :D
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
21 maja 2016, 18:32 [cytuj]
Akurat wtedy nie miałem, ale na ogół mam ;) Standardowo noszę mniej więcej taką jak na zdjęciu na fb z okazji obrony magisterki.
Akurat wtedy nie miałem, ale na ogół mam ;) Standardowo noszę mniej więcej taką jak na zdjęciu na fb z okazji obrony magisterki
COYS!
22 maja 2016, 11:21 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Ej, ja noszę bardzo podobną brodę :(

A muslimem nie jestem


No właśnie, muslimem nie jesteś :D Więc się nie łapiesz w kryteria mimo brody :)

No za Bentalebem średnio przepadam :)
No właśnie, muslimem nie jesteś :D Więc się nie łapiesz w kryteria mimo brody :) No za Bentalebem średnio przepadam :)
22 maja 2016, 11:27 [cytuj]
Adriano powiedział/a:
Szkoda, że nie interesujemy się Milikiem, bo chciałbym zobaczyć Polaka w tych barwach. 22 lata, będzie się rozwijał


Żeby Arkadiusz Milik się rozwijał to potrzebuje regularnych występów, a u nas pewne miejsce ma Harry Kane.

Tak więc nie jestem zwolennikiem transferu Polaka na White Hart Lane, bo życzę mu jak najlepiej. A na pewno to nie jest odpowiedni moment, aby został Kogutem.
Żeby Arkadiusz Milik się rozwijał to potrzebuje regularnych występów, a u nas pewne miejsce ma Harry Kane. Tak więc nie jestem zwolennikiem transferu Polaka na White Hart Lane, bo życzę mu jak najlepiej. A na pewno to nie jest odpowiedni moment, aby został Kogutem
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
22 maja 2016, 13:12 [cytuj]
Adriano powiedział/a:
Szkoda, że nie interesujemy się Milikiem, bo chciałbym zobaczyć Polaka w tych barwach. 22 lata, będzie się rozwijał


:brawo:
:brawo:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 168 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się