Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
22 maja 2016, 13:47 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Żeby Arkadiusz Milik się rozwijał to potrzebuje regularnych występów, a u nas pewne miejsce ma Harry Kane.

Tak więc nie jestem zwolennikiem transferu Polaka na White Hart Lane
:brawo::brawo:
:brawo::brawo:
22 maja 2016, 19:41 [cytuj]
ja bym nie przesadzał z brakiem gry dublera Kane'a. Jest BPL, LM i puchary krajowe, do tego mistrzostwa europy, więc zawodnicy będą podmęczeni. Zagra spokojnie te 20 meczy w sezonie plus ogony jako zmiennik, a to mu wystarczy do rozwoju. A my potrzebujemy nie tylko solidnego zastępcy w razie kontuzji, ale i napadziorów harujących w każdym meczu. Następny sezon będzie dużo trudniejszy niż miniony.
ja bym nie przesadzał z brakiem gry dublera Kane'a. Jest BPL, LM i puchary krajowe, do tego mistrzostwa europy, więc zawodnicy będą podmęczeni. Zagra spokojnie te 20 meczy w sezonie plus ogony jako zmiennik, a to mu wystarczy do rozwoju. A my potrzebujemy nie tylko solidnego zastępcy w razie kontuzji, ale i napadziorów harujących w każdym meczu. Następny sezon będzie dużo trudniejszy niż miniony
22 maja 2016, 23:05 [cytuj]
Czetnik powiedział/a:
ja bym nie przesadzał z brakiem gry dublera Kane'a. Jest BPL, LM i puchary krajowe, do tego mistrzostwa europy, więc zawodnicy będą podmęczeni. Zagra spokojnie te 20 meczy w sezonie plus ogony jako zmiennik, a to mu wystarczy do rozwoju. A my potrzebujemy nie tylko solidnego zastępcy w razie kontuzji, ale i napadziorów harujących w każdym meczu. Następny sezon będzie dużo trudniejszy niż miniony


No chyba sobie żartujesz. Napastnik w jego wieku powinien rozgrywać 30-40 spotkań w sezonie i to co najmniej po 75 minut w każdym meczu.

Jeżeli mamy szukać jakiegoś napastnika, który wniesie jakość do drużyny i nie będzie narzekał na brak występów, bo mógłby to być snajper koło 30-tki.
No chyba sobie żartujesz. Napastnik w jego wieku powinien rozgrywać 30-40 spotkań w sezonie i to co najmniej po 75 minut w każdym meczu. Jeżeli mamy szukać jakiegoś napastnika, który wniesie jakość do drużyny i nie będzie narzekał na brak występów, bo mógłby to być snajper koło 30-tki
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
23 maja 2016, 00:02 [cytuj]
Sorry, Sawik, ale Milik to nie jest Ibrahimovic, żeby narzekać na brak gry w pierwszym składzie. Nie sądzę, żeby jakoś bardzo kręcił nosem, grając w jednym z najlepszych klubów angielskich, uczestniku Ligi Mistrzów. Tottenham, moim zdaniem, jest obecnie lepszym klubem, niż Ajax, więc dla Milika byłby to krok naprzód. A natężenie meczów będzie takie, że swoje Milik na pewno ewentualnie by zagrał.

Ale o czym my w ogóle rozmawiamy - tematu Milika w kontekście gry w Tottenhamie nie ma, więc szkoda czasu :) Coś tam za to czytałem, że mistrzowie Anglii go chcą :)
Sorry, Sawik, ale Milik to nie jest Ibrahimovic, żeby narzekać na brak gry w pierwszym składzie. Nie sądzę, żeby jakoś bardzo kręcił nosem, grając w jednym z najlepszych klubów angielskich, uczestniku Ligi Mistrzów. Tottenham, moim zdaniem, jest obecnie lepszym klubem, niż Ajax, więc dla Milika byłby to krok naprzód. A natężenie meczów będzie takie, że swoje Milik na pewno ewentualnie by zagrał. Ale o czym my w ogóle rozmawiamy - tematu Milika w kontekście gry w Tottenhamie nie ma, więc szkoda czasu :) Coś tam za to czytałem, że mistrzowie Anglii go chcą :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
23 maja 2016, 08:34 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Sorry, Sawik, ale Milik to nie jest Ibrahimovic, żeby narzekać na brak gry w pierwszym składzie. Nie sądzę, żeby jakoś bardzo kręcił nosem, grając w jednym z najlepszych klubów angielskich, uczestniku Ligi Mistrzów. Tottenham, moim zdaniem, jest obecnie lepszym klubem, niż Ajax, więc dla Milika byłby to krok naprzód. A natężenie meczów będzie takie, że swoje Milik na pewno ewentualnie by zagrał.

Ale o czym my w ogóle rozmawiamy - tematu Milika w kontekście gry w Tottenhamie nie ma, więc szkoda czasu :) Coś tam za to czytałem, że mistrzowie Anglii go chcą :)


Myślę, że sam Arkadiusz Milik nie będzie chciał przejść do klubu, w którym gra najlepszy strzelec w Premier League. Arek nie jest głupi i będzie szukał klubu, w którym będzie mógł realnie powalczyć o miejsce w pierwszej jedenastce.

Co do Leicester City, to ma tam realne miejsce, aby grać w pierwszej jedenastce, bo Lisy preferują styl gry 4-4-2. Sporo też mówi się o Romie, z którą ma się pożegnać Edin Dżeko.
Myślę, że sam Arkadiusz Milik nie będzie chciał przejść do klubu, w którym gra najlepszy strzelec w Premier League. Arek nie jest głupi i będzie szukał klubu, w którym będzie mógł realnie powalczyć o miejsce w pierwszej jedenastce. Co do Leicester City, to ma tam realne miejsce, aby grać w pierwszej jedenastce, bo Lisy preferują styl gry 4-4-2. Sporo też mówi się o Romie, z którą ma się pożegnać Edin Dżeko
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
23 maja 2016, 18:23 [cytuj]
Ten transfer wydaję się być realny: http://cartilagefreecaptain.sbnation.com/2016/5/23/11744772/tottenham-hotspur-transfer-news-rumors-jonathan-calleri-sao-paolo
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
23 maja 2016, 18:38 [cytuj]
Nie mam nic przeciwko. 8 bramek w 10. spotkaniach Copa Libertadores to bardzo dobry wynik. Nominalnie występuje na pozycji środkowego napastnika, ale może jako cofnięty napastnik oraz skrzydłowy.

Ciekawi mnie tylko ile będzie kosztował, bo do Maldonado z Boca Juniors trafił w styczniu za 11 milionów euro, a do końca czerwca jest wypożyczony do Sao Paulo.
Nie mam nic przeciwko. 8 bramek w 10. spotkaniach Copa Libertadores to bardzo dobry wynik. Nominalnie występuje na pozycji środkowego napastnika, ale może jako cofnięty napastnik oraz skrzydłowy. Ciekawi mnie tylko ile będzie kosztował, bo do Maldonado z Boca Juniors trafił w styczniu za 11 milionów euro, a do końca czerwca jest wypożyczony do Sao Paulo
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
23 maja 2016, 18:56 [cytuj]
https://twitter.com/RadioBrazylia/status/734778371985551360

Czyli Calleri przyjdzie juz prawie na pewno.

Mam nadzieję, że jakiś klasowy skrzydłowy jest w planach zarządu.
https://twitter.com/RadioBrazylia/status/734778371985551360 Czyli Calleri przyjdzie juz prawie na pewno. Mam nadzieję, że jakiś klasowy skrzydłowy jest w planach zarządu
23 maja 2016, 19:29 [cytuj]
Jonathan Calleri to 22-letni zawodnik, który potrafi nominalnie jest wysuniętym napastnikiem, ale może grać zarówno za napastnikiem, jak i na skrzydle.

Tak więc zmiennika, czy zawodnika, który będzie walczył o miejsce w składzie z Harrym Kanem już mamy.

Teraz czekam na klasowego skrzydłowego, świetnego defensywnego pomocnika oraz niezłego środkowego obrońcę.
Jonathan Calleri to 22-letni zawodnik, który potrafi nominalnie jest wysuniętym napastnikiem, ale może grać zarówno za napastnikiem, jak i na skrzydle. Tak więc zmiennika, czy zawodnika, który będzie walczył o miejsce w składzie z Harrym Kanem już mamy. Teraz czekam na klasowego skrzydłowego, świetnego defensywnego pomocnika oraz niezłego środkowego obrońcę
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
23 maja 2016, 22:21 [cytuj]
Ja tam się nie ekscytuje specjalnie. Póki co to ktoś donosi że jego ojciec powiedział o USTNEJ umowie z Tottenhamem POD WARUNKIEM, że nie awansują do Klubowych Mistrzostw Świata.

Miliony takich plotek co okienko się pojawiają a prawdziwy okazuje się być mały ich odsetek. Nie mówię, że do nas nie dołączy, ale pisanie, zę mamy klepniętego napastnika to lekka przeginka IMO. Zwłaszcza, że w artykule jest wspomniane coś wspomniane o jakiejś skomplikowanej strukturze właścicelskiej karty tego zawodnika (za bardzo się nie wczytywałem, więc nie przytoczę szczegółów), a takie sprawy zawsze mocno komplikują przeprowadzanie transferów.

Z innej beczki:
skoro LVG zwolniony z United, to pewnie Mourinho go zastąpi, a wtedy całkiem możliwe, ze Mata (którego kiedyś Mourinho już się pozbył z Chelsea) na wylocie. Ja bym się bardzo ucieszył z jego przyjścia, sam zawodnik też myślę że byłby zainteresowany przejściem do nas bo gramy w LM i mamy obiecującą drużynę. Problemem mogłoby być to, ze United moze go nie puścić do rywala z tej samej ligi. Myślicie, ze jest szansa że u nas zagra?
Ja tam się nie ekscytuje specjalnie. Póki co to ktoś donosi że jego ojciec powiedział o USTNEJ umowie z Tottenhamem POD WARUNKIEM, że nie awansują do Klubowych Mistrzostw Świata. Miliony takich plotek co okienko się pojawiają a prawdziwy okazuje się być mały ich odsetek. Nie mówię, że do nas nie dołączy, ale pisanie, zę mamy klepniętego napastnika to lekka przeginka IMO. Zwłaszcza, że w artykule jest wspomniane coś wspomniane o jakiejś skomplikowanej strukturze właścicelskiej karty tego zawodnika (za bardzo się nie wczytywałem, więc nie przytoczę szczegółów), a takie sprawy zawsze mocno komplikują przeprowadzanie transferów. Z innej beczki: skoro LVG zwolniony z United, to pewnie Mourinho go zastąpi, a wtedy całkiem możliwe, ze Mata (którego kiedyś Mourinho już się pozbył z Chelsea) na wylocie. Ja bym się bardzo ucieszył z jego przyjścia, sam zawodnik też myślę że byłby zainteresowany przejściem do nas bo gramy w LM i mamy obiecującą drużynę. Problemem mogłoby być to, ze United moze go nie puścić do rywala z tej samej ligi. Myślicie, ze jest szansa że u nas zagra?
23 maja 2016, 22:23 [cytuj]
Właśnie ta jego, dosyć skomplikowana, sytuacja z kartą doprowadziła do tego, że nie gra teraz w Interze.
Właśnie ta jego, dosyć skomplikowana, sytuacja z kartą doprowadziła do tego, że nie gra teraz w Interze
23 maja 2016, 23:29 [cytuj]
Calleri jest nasz tylko według ojca i jego agenta :P Od dłuższego czasu są plotki, ale może akurat się uda.
Jak na razie interesuje się nim także Porto
http://www.goal.com/fr/news/28/main/2016/05/21/23794822/-?
Wydaje mi się, że Spurs jest bardziej atrakcyjną opcją, ale w Porto może mieć łatwiej dostać się do podstawowej 11
Rodzina jak na razie twierdzi, że dogadani są z Tottenhamem, zostają dwie sprawy - wspomnianej karty i pozwolenia na pracę, które ponoć może być problematyczne.

Co do Maty - nie, nie, proszę, nie! Wierzę, że to wyczerpuje temat. :P

Mielibyśmy głębszy skład i zmiennika dla Eriksena, super. Ale tygodniówka mogłaby być zbyt bolesna. Poza tym, po co nam taka gwiazdka, której nie chcą ani w chelsea, ani w reprezentacji? :P Jeśli zgodziłby się na rolę gościa, który gra w pucharach i ogonach, tygodniówkę poniżej 90tys/week i transfer w rozsądnych cenach, to byłby dobry ruch. Jeśli nie, to nie byłby dobry ruch :D

EDIT. Mason przyciąga zainteresowanie ze strony Bournemouth. Woohoo.
Calleri jest nasz tylko według ojca i jego agenta :P Od dłuższego czasu są plotki, ale może akurat się uda. Jak na razie interesuje się nim także Porto http://www.goal.com/fr/news/28/main/2016/05/21/23794822/-? Wydaje mi się, że Spurs jest bardziej atrakcyjną opcją, ale w Porto może mieć łatwiej dostać się do podstawowej 11 Rodzina jak na razie twierdzi, że dogadani są z Tottenhamem, zostają dwie sprawy - wspomnianej karty i pozwolenia na pracę, które ponoć może być problematyczne. Co do Maty - nie, nie, proszę, nie! Wierzę, że to wyczerpuje temat. :P Mielibyśmy głębszy skład i zmiennika dla Eriksena, super. Ale tygodniówka mogłaby być zbyt bolesna. Poza tym, po co nam taka gwiazdka, której nie chcą ani w chelsea, ani w reprezentacji? :P Jeśli zgodziłby się na rolę gościa, który gra w pucharach i ogonach, tygodniówkę poniżej 90tys/week i transfer w rozsądnych cenach, to byłby dobry ruch. Jeśli nie, to nie byłby dobry ruch :D EDIT. Mason przyciąga zainteresowanie ze strony Bournemouth. Woohoo
24 maja 2016, 09:09 [cytuj]
Jeśli nie Jonathan Calleri, którego chciałby mieć w swoim zespole Mauricio Pochettino, to na White Hart Lane przyjdzie inny napastnik, który będzie stanowił alternatywę dla Harry'ego Kane'a.

Co do Juana Maty, to zarabia 150 tysięcy funtów tygodniowo i nie spodziewałbym się, aby zdecydował się obniżyć swoje wymagania finansowe. Jeżeli Hiszpan zdecyduje się gdzieś odejść, to przypuszczam, że opuści Wyspy Brytyjskie.

Ryan Mason przyciąga zainteresowanie? Jeżeli wpłynie ciekawa oferta, to IMO nie ma co się nawet zastanawiać.
Jeśli nie Jonathan Calleri, którego chciałby mieć w swoim zespole Mauricio Pochettino, to na White Hart Lane przyjdzie inny napastnik, który będzie stanowił alternatywę dla Harry'ego Kane'a. Co do Juana Maty, to zarabia 150 tysięcy funtów tygodniowo i nie spodziewałbym się, aby zdecydował się obniżyć swoje wymagania finansowe. Jeżeli Hiszpan zdecyduje się gdzieś odejść, to przypuszczam, że opuści Wyspy Brytyjskie. Ryan Mason przyciąga zainteresowanie? Jeżeli wpłynie ciekawa oferta, to IMO nie ma co się nawet zastanawiać
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
24 maja 2016, 09:58 [cytuj]
Podobno 4 mln funtów chcą wyłożyć za Ryana
http://www.hitc.com/en-gb/2016/05/24/report-bournemouth-lining-up-4m-bid-for-tottenhams-ryan-mason/?
jeśli o mnie chodzi, to każdy pieniądz za niego będzie dobry. :D

http://www.teamtalk.com/news/palermo-tell-spurs-to-pay-23m-for-last-no-10-in-italy-vazquez?

Interesujemy się podobno także tym panem, ale gość raczej zostanie we Włoszech z tego, co mówi.
Podobno 4 mln funtów chcą wyłożyć za Ryana http://www.hitc.com/en-gb/2016/05/24/report-bournemouth-lining-up-4m-bid-for-tottenhams-ryan-mason/? jeśli o mnie chodzi, to każdy pieniądz za niego będzie dobry. :D http://www.teamtalk.com/news/palermo-tell-spurs-to-pay-23m-for-last-no-10-in-italy-vazquez? Interesujemy się podobno także tym panem, ale gość raczej zostanie we Włoszech z tego, co mówi
24 maja 2016, 12:30 [cytuj]
Transfermarkt wycenia Ryana Masona na 7,5 miliona euro, czyli przy obecnym kursie walutowym daje to kwotę 5,76 miliona funtów :)

Tak więc moim zdaniem jeśli wpłynie oferta na poziomie co najmniej 6 milionów funtów, to można zaczynać negocjacje. Jakby udało się wyciągnąć 8 milionów funtów, to osobiście byłbym zadowolony.

Co do Franco Vazqueza, to jeżeli ma kosztować 30 milionów euro, to oważnie zastanowiłbym się, czy ten transfer ma rację bytu. Statystyki ma niezłe, w ubiegłym sezonie grał również bardzo dobrze, jest wszechstronnym zawodnikiem. 27 lat, to tak naprawdę najlepszy wiek dla piłkarza.

Jakby udałoby się go wyciągnąć za 20-25 milionów euro, to uznałbym, że jest to bardzo dobre wzmocnienie :)
Transfermarkt wycenia Ryana Masona na 7,5 miliona euro, czyli przy obecnym kursie walutowym daje to kwotę 5,76 miliona funtów :) Tak więc moim zdaniem jeśli wpłynie oferta na poziomie co najmniej 6 milionów funtów, to można zaczynać negocjacje. Jakby udało się wyciągnąć 8 milionów funtów, to osobiście byłbym zadowolony. Co do Franco Vazqueza, to jeżeli ma kosztować 30 milionów euro, to oważnie zastanowiłbym się, czy ten transfer ma rację bytu. Statystyki ma niezłe, w ubiegłym sezonie grał również bardzo dobrze, jest wszechstronnym zawodnikiem. 27 lat, to tak naprawdę najlepszy wiek dla piłkarza. Jakby udałoby się go wyciągnąć za 20-25 milionów euro, to uznałbym, że jest to bardzo dobre wzmocnienie :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
24 maja 2016, 12:34 [cytuj]
Hiszpański dziennik SPORT poinformował, że Olympique Lyon wycenił Samuela Umtitiego na 20 milionów euro.

Jakby udało się zbić kilka milionów euro, to byłby to świetny transfer.

Przypominam, że w chwili obecnej mamy do dyspozycji trzech środkowych obrońców: Alderweireld, Vertonghen oraz Wimmer.
Hiszpański dziennik SPORT poinformował, że Olympique Lyon wycenił Samuela Umtitiego na 20 milionów euro. Jakby udało się zbić kilka milionów euro, to byłby to świetny transfer. Przypominam, że w chwili obecnej mamy do dyspozycji trzech środkowych obrońców: Alderweireld, Vertonghen oraz Wimmer
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
24 maja 2016, 14:02 [cytuj]
Hiszpański Fichajes informuje o zainteresowaniu 28-letnim Marlosem, który występuje w Szachtarze Donieck.

Kwota transferu miałaby wynieść 19 milionów funtów.

Osobiście jestem na nie. Jeśli ktoś z ligi ukraińskiej miałby trafić na White Hart Lane, to preferowałbym Andriya Yarmolenkę, który jest młodszy, ma lepsze warunki fizyczne, jak i oczywiście statystyki. Ponadto przypuszczam, że kosztowałby podobne pieniądze.
Hiszpański Fichajes informuje o zainteresowaniu 28-letnim Marlosem, który występuje w Szachtarze Donieck. Kwota transferu miałaby wynieść 19 milionów funtów. Osobiście jestem na nie. Jeśli ktoś z ligi ukraińskiej miałby trafić na White Hart Lane, to preferowałbym Andriya Yarmolenkę, który jest młodszy, ma lepsze warunki fizyczne, jak i oczywiście statystyki. Ponadto przypuszczam, że kosztowałby podobne pieniądze
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
24 maja 2016, 15:48 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Hiszpański dziennik SPORT poinformował, że Olympique Lyon wycenił Samuela Umtitiego na 20 milionów euro.

Jakby udało się zbić kilka milionów euro, to byłby to świetny transfer.

Przypominam, że w chwili obecnej mamy do dyspozycji trzech środkowych obrońców: Alderweireld, Vertonghen oraz Wimmer


Przypominam, że Dier też jest nominalnym CB i często nim właśnie jest kiedy boczni stają się skrzydłowymi i przechodzimy na 3-5-1-1
Przypominam, że Dier też jest nominalnym CB i często nim właśnie jest kiedy boczni stają się skrzydłowymi i przechodzimy na 3-5-1-1
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
24 maja 2016, 16:43 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Przypominam, że Dier też jest nominalnym CB i często nim właśnie jest kiedy boczni stają się skrzydłowymi i przechodzimy na 3-5-1-1


Niby tak ale w środku pomocy też nam daleko do kłopotów bogactwa więc zakładanie że Dier zagra na ŚO w razie potrzeby skończy się tak jak się dla nas skończył miniony sezon
Niby tak ale w środku pomocy też nam daleko do kłopotów bogactwa więc zakładanie że Dier zagra na ŚO w razie potrzeby skończy się tak jak się dla nas skończył miniony sezon
24 maja 2016, 16:56 [cytuj]
Słuchajcie Panowie, moim zdaniem jeśli mamy grać w Premier League, Lidze Mistrzów, Pucharze Anglii oraz Pucharze Ligi, to potrzebujemy mieć w składzie dwóch zawodników na każdą pozycję.

Dlatego moim osobistym zdaniem potrzebujemy zarówno czwartego środkowego obrońcy, jak i klasowego defensywnego pomocnika, bo mamy zaledwie Moussę Dembele oraz Erica Diera. W obwodzie jest utalentowany Nabil Bentaleb, który w minionym sezonie więcej czasu spędzał w gabinetach lekarzy niż na boisku.

Przy okazji przypominam, że Moussy zabraknie w pierwszych czterech meczach sezonu.

Oczywiście logicznym jest to, że potrzebny jest zmiennik dla Kane'a oraz klasowy skrzydłowy. Można także rozważyć pozyskanie rozgrywającego.

PS. Nie zapominajmy, że konkurencja zamierza też się wzmocnić. Kluby z Manchesteru na transfery przeznaczą pewnie po 200 milionów funtów. Chelsea Londyn też nie zamierza oszczędzać. Liverpool również sypnie groszem. Arsenal już na transfer Xhaki przeznaczył ponad 30 milionów funtów. A jest także Leicester City, czy West Ham United, które zamierzają wzmocnić kadrę.
Słuchajcie Panowie, moim zdaniem jeśli mamy grać w Premier League, Lidze Mistrzów, Pucharze Anglii oraz Pucharze Ligi, to potrzebujemy mieć w składzie dwóch zawodników na każdą pozycję. Dlatego moim osobistym zdaniem potrzebujemy zarówno czwartego środkowego obrońcy, jak i klasowego defensywnego pomocnika, bo mamy zaledwie Moussę Dembele oraz Erica Diera. W obwodzie jest utalentowany Nabil Bentaleb, który w minionym sezonie więcej czasu spędzał w gabinetach lekarzy niż na boisku. Przy okazji przypominam, że Moussy zabraknie w pierwszych czterech meczach sezonu. Oczywiście logicznym jest to, że potrzebny jest zmiennik dla Kane'a oraz klasowy skrzydłowy. Można także rozważyć pozyskanie rozgrywającego. PS. Nie zapominajmy, że konkurencja zamierza też się wzmocnić. Kluby z Manchesteru na transfery przeznaczą pewnie po 200 milionów funtów. Chelsea Londyn też nie zamierza oszczędzać. Liverpool również sypnie groszem. Arsenal już na transfer Xhaki przeznaczył ponad 30 milionów funtów. A jest także Leicester City, czy West Ham United, które zamierzają wzmocnić kadrę
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 51 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się