Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Transferowe lato 2016
24 maja 2016, 18:47 [cytuj]
Przyznam szczerze, że Liverpool ładnie zbroi się przed rozpoczęciem przyszłego sezonu.

Pozyskali na zasadzie wolnego kontraktu Joela Matipa z Schalke 04 Gelsenkirchen.

Ponadto za 4,7 miliona funtów kupili Lorisa Kariusa, który był najlepszym bramkarzem Bundesligi w minionym sezonie.

Czekam na ruchy Tottenhamu :)
Przyznam szczerze, że Liverpool ładnie zbroi się przed rozpoczęciem przyszłego sezonu. Pozyskali na zasadzie wolnego kontraktu Joela Matipa z Schalke 04 Gelsenkirchen. Ponadto za 4,7 miliona funtów kupili Lorisa Kariusa, który był najlepszym bramkarzem Bundesligi w minionym sezonie. Czekam na ruchy Tottenhamu :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
25 maja 2016, 16:36 [cytuj]
Granit Xhaka w Arsenalu Londyn za 45 milionów euro.

Mają rozmach...
Granit Xhaka w Arsenalu Londyn za 45 milionów euro. Mają rozmach
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
25 maja 2016, 17:36 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Granit Xhaka w Arsenalu Londyn za 45 milionów euro.

Mają rozmach


Ja bym to nazwał rozrzutnością a nie rozmachem. My za ułamek tej kwoty mamy Alliego i Diera którzy gorszymi piłkarzami nie są :)

Ogólnie podoba mi się jak kombinujemy ze sprowadzaniem młodych. Nawet jak transfer nie wypali to wtapiamy 5 mln funtów zamiast 45 mln. Nie mówię, że każdy transfer ma być robiony po kosztach, ale ogólnie nasza polityka transferowa od przyjścia Poch'a mi się podoba (choć mam pewne zastrzeżenia ja na przykłąd przegranie całego sezonu bez zmiennika dla Kane)
Ja bym to nazwał rozrzutnością a nie rozmachem. My za ułamek tej kwoty mamy Alliego i Diera którzy gorszymi piłkarzami nie są :) Ogólnie podoba mi się jak kombinujemy ze sprowadzaniem młodych. Nawet jak transfer nie wypali to wtapiamy 5 mln funtów zamiast 45 mln. Nie mówię, że każdy transfer ma być robiony po kosztach, ale ogólnie nasza polityka transferowa od przyjścia Poch'a mi się podoba (choć mam pewne zastrzeżenia ja na przykłąd przegranie całego sezonu bez zmiennika dla Kane)
25 maja 2016, 19:07 [cytuj]
Zwał jak zwał, ale nie zmienia to faktu, że pieniędzy na wzmocnienia już nie żałują. Wenger zdał sobie sprawę, że chyba już najwyższy czas, aby zaszaleć w letnim okienku transferowym.

Mi się też podoba nasza polityka transferowa, bo można sporo zyskać, ale chciałbym zauważyć, że Liverpool i Arsenal już teraz zbroją się przed rozpoczęciem przyszłego sezonu.

Mam nadzieję, że również my ogłosimy 2-3 transfery przed 1 lipca.
Zwał jak zwał, ale nie zmienia to faktu, że pieniędzy na wzmocnienia już nie żałują. Wenger zdał sobie sprawę, że chyba już najwyższy czas, aby zaszaleć w letnim okienku transferowym. Mi się też podoba nasza polityka transferowa, bo można sporo zyskać, ale chciałbym zauważyć, że Liverpool i Arsenal już teraz zbroją się przed rozpoczęciem przyszłego sezonu. Mam nadzieję, że również my ogłosimy 2-3 transfery przed 1 lipca
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
25 maja 2016, 21:21 [cytuj]
Kataloński dziennik Mundo Deportivo informuje o zainteresowaniu Sandro Ramirezem ze strony Tottenhamu Hotspur.

20-latek mógłby trafić na White Hart Lane na zasadzie wolnego kontraktu.

Młody Hiszpan znajduje się również na liście życzeń Evertonu, Crystal Palace oraz Swansea City.

IMO to nie ma kompletnie sensu. Sandro to zawodnik, który potrzebuje regularnych występów, a na takie nie będzie mógł liczyć w Tottenhamie.
Kataloński dziennik Mundo Deportivo informuje o zainteresowaniu Sandro Ramirezem ze strony Tottenhamu Hotspur. 20-latek mógłby trafić na White Hart Lane na zasadzie wolnego kontraktu. Młody Hiszpan znajduje się również na liście życzeń Evertonu, Crystal Palace oraz Swansea City. IMO to nie ma kompletnie sensu. Sandro to zawodnik, który potrzebuje regularnych występów, a na takie nie będzie mógł liczyć w Tottenhamie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
26 maja 2016, 12:56 [cytuj]
Wenger dużo wydaje już od kilku okienek, a efekty gorsze niż kiedyś.
Wenger dużo wydaje już od kilku okienek, a efekty gorsze niż kiedyś
26 maja 2016, 13:20 [cytuj]
PieS powiedział/a:
Wenger dużo wydaje już od kilku okienek, a efekty gorsze niż kiedyś


Proszę Ciebie, nie baw się w populistę.

Z Arsenalem Londyn od dobrych kilku lat kojarzyła się/kojarzy się magiczna liczba "4". W sezonie 2014/2015 zajęli trzecie miejsce w lidze i na dodatek zdobyli Puchar Anglii.

Z kolei w ubiegłym sezonie wyprzedzili nas w ostatniej kolejce i zostali wicemistrzami Anglii, co po raz ostatni udało im się w sezonie 2004/2005.

Tak więc czy się komuś podoba, czy nie, to mowa o progresie.
Proszę Ciebie, nie baw się w populistę. Z Arsenalem Londyn od dobrych kilku lat kojarzyła się/kojarzy się magiczna liczba "4". W sezonie 2014/2015 zajęli trzecie miejsce w lidze i na dodatek zdobyli Puchar Anglii. Z kolei w ubiegłym sezonie wyprzedzili nas w ostatniej kolejce i zostali wicemistrzami Anglii, co po raz ostatni udało im się w sezonie 2004/2005. Tak więc czy się komuś podoba, czy nie, to mowa o progresie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
26 maja 2016, 18:20 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Proszę Ciebie, nie baw się w populistę.

Z kolei w ubiegłym sezonie wyprzedzili nas w ostatniej kolejce i zostali wicemistrzami Anglii, co po raz ostatni udało im się w sezonie 2004/2005.

Tak więc czy się komuś podoba, czy nie, to mowa o progresie


Progres? Przecież to tylko i wyłącznie nasza wina, że zostali vice. To my daliśmy im to vice, a kolega u góry ma racje. Dziady co roku walczą o mistrza, a rok w rok udaje im się tylko i aż top 4. Mają(niestety) coraz to lepszą kadrę i bogu dziękować, że zarządza nimi dziadzio mróz a nie jakiś mądry zdolny trener(jak Mauricio chociażby)
Progres? Przecież to tylko i wyłącznie nasza wina, że zostali vice. To my daliśmy im to vice, a kolega u góry ma racje. Dziady co roku walczą o mistrza, a rok w rok udaje im się tylko i aż top 4. Mają(niestety) coraz to lepszą kadrę i bogu dziękować, że zarządza nimi dziadzio mróz a nie jakiś mądry zdolny trener(jak Mauricio chociażby)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
26 maja 2016, 19:13 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Progres? Przecież to tylko i wyłącznie nasza wina, że zostali vice. To my daliśmy im to vice, a kolega u góry ma racje. Dziady co roku walczą o mistrza, a rok w rok udaje im się tylko i aż top 4. Mają(niestety) coraz to lepszą kadrę i bogu dziękować, że zarządza nimi dziadzio mróz a nie jakiś mądry zdolny trener(jak Mauricio chociażby)


Przecież futbol to jest gra błędów i wygrywa, czy wyżej znajduje się zawsze ten, który popełni ich mniej.

Równie dobrze mogliśmy nie wygrać czterech z rzędu spotkań w styczniu/lutym, potem wygrać ostatnie sześć meczów w sezonie i mielibyśmy tyle samo punktów i najprawdopodobniej trzecie miejsce.

To, że odpuściliśmy końcówkę, to nasza wina, ale to nie zmienia faktu, że oni to wykorzystali.
Przecież futbol to jest gra błędów i wygrywa, czy wyżej znajduje się zawsze ten, który popełni ich mniej. Równie dobrze mogliśmy nie wygrać czterech z rzędu spotkań w styczniu/lutym, potem wygrać ostatnie sześć meczów w sezonie i mielibyśmy tyle samo punktów i najprawdopodobniej trzecie miejsce. To, że odpuściliśmy końcówkę, to nasza wina, ale to nie zmienia faktu, że oni to wykorzystali
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
26 maja 2016, 19:15 [cytuj]
Przyszły sezon zapowiada się niezwykle ekscytująco, biorąc pod uwagę nazwiska trenerów w Premier League:

Tottenham Hotspur - Mauricio Pochettino
Manchester City - Pep Guardiola
Manchester United - Jose Mourinho
Liverpoool FC - Jurgen Klopp
Chelsea Londyn - Antonio Conte
Arsenal Londyn - Arsene Wenger
Leciester City - Claudio Ranieri
West Ham United - Slaven Bilić
Southampton FC - Ronald Koeman
Przyszły sezon zapowiada się niezwykle ekscytująco, biorąc pod uwagę nazwiska trenerów w Premier League: Tottenham Hotspur - Mauricio Pochettino Manchester City - Pep Guardiola Manchester United - Jose Mourinho Liverpoool FC - Jurgen Klopp Chelsea Londyn - Antonio Conte Arsenal Londyn - Arsene Wenger Leciester City - Claudio Ranieri West Ham United - Slaven Bilić Southampton FC - Ronald Koeman
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
26 maja 2016, 19:38 [cytuj]
Jaki progres Arsenalu ? Obecnie są dużo gorszym zespołem niż gdy grali młodzieżą. Weź pod uwagę, że liga była kiedyś nieporównywalnie mocniejsza, a drużyna taka jak Tottenham 15/16 nie miałaby żadnych szans na zajęcie miejsca w TOP4.
Jaki progres Arsenalu ? Obecnie są dużo gorszym zespołem niż gdy grali młodzieżą. Weź pod uwagę, że liga była kiedyś nieporównywalnie mocniejsza, a drużyna taka jak Tottenham 15/16 nie miałaby żadnych szans na zajęcie miejsca w TOP4
26 maja 2016, 19:47 [cytuj]
PieS powiedział/a:
Jaki progres Arsenalu ? Obecnie są dużo gorszym zespołem niż gdy grali młodzieżą. Weź pod uwagę, że liga była kiedyś nieporównywalnie mocniejsza, a drużyna taka jak Tottenham 15/16 nie miałaby żadnych szans na zajęcie miejsca w TOP4


To nie liga była silniejsza. To my po prostu byliśmy słabsi :)
To nie liga była silniejsza. To my po prostu byliśmy słabsi :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
26 maja 2016, 21:35 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
To nie liga była silniejsza. To my po prostu byliśmy słabsi :)


Nie zgodzę się, wtedy można było śmiało typować, że ktoś z 3 Chelsea, City, United będzie msitrzem, a teraz żadna z tych drużyn na poważnie nie liczyłą się w walce o mistrzostwo. To chyba jednak jest różnica, tak samo jak to, że mistrzostwo zawsze zdobywała drużyna, która miała plus minus 85 pkt. W tym sezonie wystarczyło 80, tak samo jak liczba 70 pkt dawała 4 miejsce, a w tym sezonie 71 dało 2 miejsce. To chyba jest znaczące, że w tym sezonie wiele mocnych ekip traciło bardzo dużo punktów.
Nie zgodzę się, wtedy można było śmiało typować, że ktoś z 3 Chelsea, City, United będzie msitrzem, a teraz żadna z tych drużyn na poważnie nie liczyłą się w walce o mistrzostwo. To chyba jednak jest różnica, tak samo jak to, że mistrzostwo zawsze zdobywała drużyna, która miała plus minus 85 pkt. W tym sezonie wystarczyło 80, tak samo jak liczba 70 pkt dawała 4 miejsce, a w tym sezonie 71 dało 2 miejsce. To chyba jest znaczące, że w tym sezonie wiele mocnych ekip traciło bardzo dużo punktów
26 maja 2016, 23:17 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Przyszły sezon zapowiada się niezwykle ekscytująco, biorąc pod uwagę nazwiska trenerów w Premier League:

Tottenham Hotspur - Mauricio Pochettino
Manchester City - Pep Guardiola
Manchester United - Jose Mourinho
Liverpoool FC - Jurgen Klopp
Chelsea Londyn - Antonio Conte
Arsenal Londyn - Arsene Wenger
Leciester City - Claudio Ranieri
West Ham United - Slaven Bilić
Southampton FC - Ronald Koeman


Newcastle United - Rafa Benitez... oh, wait :D
Newcastle United - Rafa Benitez... oh, wait :D
27 maja 2016, 08:30 [cytuj]
Di Marzio - czyli gość, który generalnie wie, co w trawie piszczy - pisze, że Tottenham podjął jakieś tam próby zakontraktowania... Ibrahimovicia. Dziwne.
Di Marzio - czyli gość, który generalnie wie, co w trawie piszczy - pisze, że Tottenham podjął jakieś tam próby zakontraktowania... Ibrahimovicia. Dziwne
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
27 maja 2016, 10:33 [cytuj]
gld1337 powiedział/a:
Nie zgodzę się, wtedy można było śmiało typować, że ktoś z 3 Chelsea, City, United będzie msitrzem, a teraz żadna z tych drużyn na poważnie nie liczyłą się w walce o mistrzostwo. To chyba jednak jest różnica, tak samo jak to, że mistrzostwo zawsze zdobywała drużyna, która miała plus minus 85 pkt. W tym sezonie wystarczyło 80, tak samo jak liczba 70 pkt dawała 4 miejsce, a w tym sezonie 71 dało 2 miejsce. To chyba jest znaczące, że w tym sezonie wiele mocnych ekip traciło bardzo dużo punktów


Wydaje mi się, że o tym, że liga się rozwija świadczy najdobitniej to, że liczba punktów się zmniejszyła, które są potrzebne do zdobycia mistrzostwa. Jest więcej drużyn, z którymi można stracić punkty. Tak naprawdę każdy zespół może pokonać każdy inny zespół.
Ponadto nie ma co się oszukiwać, że nawet nasz zespół jest obecnie silniejszy niż kilka lat temu.
Wydaje mi się, że o tym, że liga się rozwija świadczy najdobitniej to, że liczba punktów się zmniejszyła, które są potrzebne do zdobycia mistrzostwa. Jest więcej drużyn, z którymi można stracić punkty. Tak naprawdę każdy zespół może pokonać każdy inny zespół. Ponadto nie ma co się oszukiwać, że nawet nasz zespół jest obecnie silniejszy niż kilka lat temu
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
27 maja 2016, 10:35 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Di Marzio - czyli gość, który generalnie wie, co w trawie piszczy - pisze, że Tottenham podjął jakieś tam próby zakontraktowania... Ibrahimovicia. Dziwne


Koleś ma informacje znacznie szybciej od innych źródeł, ale pozyskanie Ibrahimovicia wydaje się praktycznie niemożliwe.

W naszym klubie nie ma zawodnika, którego tygodniówka przekraczałaby 100 tysięcy funtów tygodniowo, a Szwedowi trzeba byłoby zaproponować co najmniej dwa razy tyle.
Koleś ma informacje znacznie szybciej od innych źródeł, ale pozyskanie Ibrahimovicia wydaje się praktycznie niemożliwe. W naszym klubie nie ma zawodnika, którego tygodniówka przekraczałaby 100 tysięcy funtów tygodniowo, a Szwedowi trzeba byłoby zaproponować co najmniej dwa razy tyle
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
27 maja 2016, 10:40 [cytuj]
Podobno jesteśmy zainteresowani pozyskaniem 19-letniego napastnika, Breela Embolo, który jest wyceniany przez transfermarkt na 20 milionów euro.

Podobno zaproponowaliśmy za niego 22 miliony funtów.

http://www.mercato365.com/tottenham-embolo-se-rapproche-2515383.html
Podobno jesteśmy zainteresowani pozyskaniem 19-letniego napastnika, Breela Embolo, który jest wyceniany przez transfermarkt na 20 milionów euro. Podobno zaproponowaliśmy za niego 22 miliony funtów. http://www.mercato365.com/tottenham-embolo-se-rapproche-2515383.html
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
28 maja 2016, 11:10 [cytuj]
http://www.telegraph.co.uk/football/2016/05/27/republic-of-ireland-1-holland-1-tottenham-manager-mauricio-poche/?

Ohoho :D Shane Long zostanie Kogutem? :D Czy może towarzyskie spotkanie?
http://www.telegraph.co.uk/football/2016/05/27/republic-of-ireland-1-holland-1-tottenham-manager-mauricio-poche/? Ohoho :D Shane Long zostanie Kogutem? :D Czy może towarzyskie spotkanie?
28 maja 2016, 12:59 [cytuj]
iZgon powiedział/a:


Przyznam szczerze, że jeśli transfer zostanie zamknięty w kwocie kilkunastu milionów funtów, to moim zdaniem to będzie dobre posuniecie. Wszechstronny zawodnik, który ma doświadczenie w Premier League ;)
Przyznam szczerze, że jeśli transfer zostanie zamknięty w kwocie kilkunastu milionów funtów, to moim zdaniem to będzie dobre posuniecie. Wszechstronny zawodnik, który ma doświadczenie w Premier League ;)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 112 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się