Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe okienko 2017
28 grudnia 2016, 15:29 [cytuj]
Zbliża się zimowe okienko, więc pomyślałem, ze pora otworzyć wątek na jego temat.

http://www.skysports.com/football/news/11096/10688065/who-could-you-buy-on-the-cheap-expiring-contracts-including-thiago-silva-arjen-robben-and-santi-cazorla

Widzielibyście kogoś u nas?

Temat Berahino na 100% wróci w styczniu i nie zdziwię się jak go w styczniu pozyskamy za czapkę gruszek, a oprócz tego nikt inny do nas nie przyjdzie, a sprzedamy Carrolla. I w sumie takie okienko bym ocenił bardzo pozytywnie bo szybkiego, ruchliwego napastnika w drużynie nam brakuje chyba najbardziej, oprócz ego Berahino zna ligę, w młodzieżowej reprezentacji tworzył bardzo zgrany duet z Kane'm, a ryzyko takiego transferu byłoby w zasadzie zerowe bo za zawodnika, któremu za pół roku wygasa kontrakt zapłacilibyśmy pewnie na tyle niską cenę, że nawet jak będzie zawodził, to będziemy go w stanie sprzedać do jakiegoś średniaka i jeszcze na tym zarobić.

Z ciekawych zawodników jest jeszcze Snodgrass, Yaya Toure, Witsel, Thiago Silva, czy Torres - ale z tej grupy chyba tylko kupno Witsela ma jakiś sens, ale i tak niewielki bo dodatkowy pomocnik sprawiłby, ze Winks otrzymywałby mniej szans na grę, a wydaje się, że drzemie w nim duży potencjał (chociaż bardzo go nie lubię za to co zrobił Wasylowi). Dla Snodgrassa chyba jednak za wysokie progi, a reszta pewnie chciałaby zarabiać krocie, wątpię też, czy byliby w stanie spełnić wysokie wymagania Poch'a dotyczące wydolności - chociażby ze względu na ich wiek (32-33 lata).

Plotki łączą nas też z Barkleyem (wymiana za Sissoko) - jestem na nie. Francuz własnie zaczyna notować dobre występy, a Barkley od początku sezonu bez formy - i Zahą - nie sądze, żeby Allardyce puścił jednego z lepszych zawodnikó Crystal Palace - zwłaszcza, że ich sytuacja w tabeli nie jest kolorowa. A nawet jeśli to trzeba by było mocno przepłacić.

Sam Poch mówi, ze wiele się w zimie nie wydarzy, a ewentualne transfery będziemy dopinać pod koniec okienka, może nawet ostatniego dnia.

Jakie są Wasze oczekiwania dot. zimowego okienka?
Zbliża się zimowe okienko, więc pomyślałem, ze pora otworzyć wątek na jego temat. http://www.skysports.com/football/news/11096/10688065/who-could-you-buy-on-the-cheap-expiring-contracts-including-thiago-silva-arjen-robben-and-santi-cazorla Widzielibyście kogoś u nas? Temat Berahino na 100% wróci w styczniu i nie zdziwię się jak go w styczniu pozyskamy za czapkę gruszek, a oprócz tego nikt inny do nas nie przyjdzie, a sprzedamy Carrolla. I w sumie takie okienko bym ocenił bardzo pozytywnie bo szybkiego, ruchliwego napastnika w drużynie nam brakuje chyba najbardziej, oprócz ego Berahino zna ligę, w młodzieżowej reprezentacji tworzył bardzo zgrany duet z Kane'm, a ryzyko takiego transferu byłoby w zasadzie zerowe bo za zawodnika, któremu za pół roku wygasa kontrakt zapłacilibyśmy pewnie na tyle niską cenę, że nawet jak będzie zawodził, to będziemy go w stanie sprzedać do jakiegoś średniaka i jeszcze na tym zarobić. Z ciekawych zawodników jest jeszcze Snodgrass, Yaya Toure, Witsel, Thiago Silva, czy Torres - ale z tej grupy chyba tylko kupno Witsela ma jakiś sens, ale i tak niewielki bo dodatkowy pomocnik sprawiłby, ze Winks otrzymywałby mniej szans na grę, a wydaje się, że drzemie w nim duży potencjał (chociaż bardzo go nie lubię za to co zrobił Wasylowi). Dla Snodgrassa chyba jednak za wysokie progi, a reszta pewnie chciałaby zarabiać krocie, wątpię też, czy byliby w stanie spełnić wysokie wymagania Poch'a dotyczące wydolności - chociażby ze względu na ich wiek (32-33 lata). Plotki łączą nas też z Barkleyem (wymiana za Sissoko) - jestem na nie. Francuz własnie zaczyna notować dobre występy, a Barkley od początku sezonu bez formy - i Zahą - nie sądze, żeby Allardyce puścił jednego z lepszych zawodnikó Crystal Palace - zwłaszcza, że ich sytuacja w tabeli nie jest kolorowa. A nawet jeśli to trzeba by było mocno przepłacić. Sam Poch mówi, ze wiele się w zimie nie wydarzy, a ewentualne transfery będziemy dopinać pod koniec okienka, może nawet ostatniego dnia. Jakie są Wasze oczekiwania dot. zimowego okienka?
28 grudnia 2016, 19:46 [cytuj]
Nikt Janssena nie sprzeda ani w zimie, ani w lecie. Jedyny opcja to jak się z Pochem mocno skłóci, a o to chyba nie trzeba się martwić.

Zapewne nikogo nie kupimy w tym okienku, ale jak idziemy z życzeniami, to chciałbym dobrego, kreatywnego środkowego pomocnika i kogoś szybkiego do ataku(napastnik/skrzydło). Musieliby to być piłkarze, którzy od razu wskakują do pierwszej 18tki i grają swoje minuty.

Podejrzewam też, że ktoś odejdzie. Z kandydatów to chyba Carroll, Trippier i Davies. No i może jakieś wypożyczenia.
Nikt Janssena nie sprzeda ani w zimie, ani w lecie. Jedyny opcja to jak się z Pochem mocno skłóci, a o to chyba nie trzeba się martwić. Zapewne nikogo nie kupimy w tym okienku, ale jak idziemy z życzeniami, to chciałbym dobrego, kreatywnego środkowego pomocnika i kogoś szybkiego do ataku(napastnik/skrzydło). Musieliby to być piłkarze, którzy od razu wskakują do pierwszej 18tki i grają swoje minuty. Podejrzewam też, że ktoś odejdzie. Z kandydatów to chyba Carroll, Trippier i Davies. No i może jakieś wypożyczenia
LMAO
28 grudnia 2016, 20:04 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Jakie są Wasze oczekiwania dot. zimowego okienka?

Niewielkie, by nie powiedzieć żadne.

Od zimy 2008/2009, kiedy walczyliśmy o utrzymanie, byliśmy po zmianie trenera i ogólnie zakupy były absolutnie konieczne, przez tyle styczniowych okienek sprowadziliśmy dwóch (!) w miarę sensownych grajków (Kaboul i Holtby).

Dlatego ja na nic wielkiego się nie nastawiam. A w zasadzie zupełnie na nic się nie nastawiam.
Niewielkie, by nie powiedzieć żadne. Od zimy 2008/2009, kiedy walczyliśmy o utrzymanie, byliśmy po zmianie trenera i ogólnie zakupy były absolutnie konieczne, przez tyle styczniowych okienek sprowadziliśmy dwóch (!) w miarę sensownych grajków (Kaboul i Holtby). Dlatego ja na nic wielkiego się nie nastawiam. A w zasadzie zupełnie na nic się nie nastawiam
COYS!
29 grudnia 2016, 11:55 [cytuj]
Wy naprawdę myślicie, że jest szansa na Berahino? Nikt o zdrowych zmysłach nie kupi tak problematycznego grajka.
Wy naprawdę myślicie, że jest szansa na Berahino? Nikt o zdrowych zmysłach nie kupi tak problematycznego grajka
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
29 grudnia 2016, 12:26 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Wy naprawdę myślicie, że jest szansa na Berahino? Nikt o zdrowych zmysłach nie kupi tak problematycznego grajka


Mourinho, aaa zapomniałem, że on nie ma zdrowych zmysłów
Mourinho, aaa zapomniałem, że on nie ma zdrowych zmysłów
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
29 grudnia 2016, 13:01 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Wy naprawdę myślicie, że jest szansa na Berahino? Nikt o zdrowych zmysłach nie kupi tak problematycznego grajka


Poch go chce od dawna. My, kibice możemy mieć swoje zdanie na jego temat, ale faktem jest, ze już od kilku okienek jesteśmy z nim regularnie łączeni i składaliśmy już za niego oferty. Nie zdziwię się jak do nas dołączy w zimie albo po sezonie.
Poch go chce od dawna. My, kibice możemy mieć swoje zdanie na jego temat, ale faktem jest, ze już od kilku okienek jesteśmy z nim regularnie łączeni i składaliśmy już za niego oferty. Nie zdziwię się jak do nas dołączy w zimie albo po sezonie
29 grudnia 2016, 20:19 [cytuj]
Janssen pewnie nie odejdzie. Wypożyczenie raczej odpada, wątpię żeby Holendrowi paliło się do gry w klubach z drugiej połowy tabeli mając w perspektywie jeszcze wiele okazji do gry u nas(LE, puchary i wejścia z ławki). Sam skłaniałbym się do takiego rozwiązania, ale wydaje mi się mało realne. A sprzedaż tak młodego zawodnika byłaby kompletną głupotą. Sensownym rozwiązaniem wydawałoby się kupno Berahino i pozostawienie go w WBA do końca sezonu na wypożyczeniu.
Janssen pewnie nie odejdzie. Wypożyczenie raczej odpada, wątpię żeby Holendrowi paliło się do gry w klubach z drugiej połowy tabeli mając w perspektywie jeszcze wiele okazji do gry u nas(LE, puchary i wejścia z ławki). Sam skłaniałbym się do takiego rozwiązania, ale wydaje mi się mało realne. A sprzedaż tak młodego zawodnika byłaby kompletną głupotą. Sensownym rozwiązaniem wydawałoby się kupno Berahino i pozostawienie go w WBA do końca sezonu na wypożyczeniu
30 grudnia 2016, 12:55 [cytuj]
Janssen na pewno nie odejdzie a z berahino byliśmy faktycznie łączeni ale to było rok temu i dwa lata temu. Nie wiecie, że koleś w tym sezonie zagrał 245 w Premier League i 180 minut w Premier League 2. Koleś ma problemy emocjonalne i nie daje sobie rady w WBA.
Janssen na pewno nie odejdzie a z berahino byliśmy faktycznie łączeni ale to było rok temu i dwa lata temu. Nie wiecie, że koleś w tym sezonie zagrał 245 w Premier League i 180 minut w Premier League 2. Koleś ma problemy emocjonalne i nie daje sobie rady w WBA
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 grudnia 2016, 13:28 [cytuj]
a co sądzicie o tych plotkach, że zaha ma przyjść do nas? dla mnie fatalny news, tym bardziej, że krzyczą 25milionów za niego
a co sądzicie o tych plotkach, że zaha ma przyjść do nas? dla mnie fatalny news, tym bardziej, że krzyczą 25milionów za niego
30 grudnia 2016, 13:49 [cytuj]
Zaha to dla mnie Andrju 1000 2.0 Jeździec bez głowy.
Zaha to dla mnie Andrju 1000 2.0 Jeździec bez głowy
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 grudnia 2016, 14:21 [cytuj]
Jak wróci Lamela, to Zaha i tak nie załapie się do wyjściowej jedenastki, zwłaszcza teraz, kiedy Sissoko zaczyna aklimatyzować się z drużyną i z meczu na mecz prezentuje coraz lepszą formę. Jedyne co bym chciał w tym okienku to napastnik. Oczywiście o ile Wimmer zostanie, bo dużo plotek o jego wypożyczeniu. Wtedy będziemy potrzebować jeszcze środkowego obrońcę.
Jak wróci Lamela, to Zaha i tak nie załapie się do wyjściowej jedenastki, zwłaszcza teraz, kiedy Sissoko zaczyna aklimatyzować się z drużyną i z meczu na mecz prezentuje coraz lepszą formę. Jedyne co bym chciał w tym okienku to napastnik. Oczywiście o ile Wimmer zostanie, bo dużo plotek o jego wypożyczeniu. Wtedy będziemy potrzebować jeszcze środkowego obrońcę
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 grudnia 2016, 14:38 [cytuj]
varba powiedział/a:
Jak wróci Lamela, to Zaha i tak nie załapie się do wyjściowej jedenastki, zwłaszcza teraz, kiedy Sissoko zaczyna aklimatyzować się z drużyną i z meczu na mecz prezentuje coraz lepszą formę. Jedyne co bym chciał w tym okienku to napastnik. Oczywiście o ile Wimmer zostanie, bo dużo plotek o jego wypożyczeniu. Wtedy będziemy potrzebować jeszcze środkowego obrońcę


Mamy szybkiego CCV ;-)
Mamy szybkiego CCV ;-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 grudnia 2016, 15:10 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Janssen na pewno nie odejdzie a z berahino byliśmy faktycznie łączeni ale to było rok temu i dwa lata temu. Nie wiecie, że koleś w tym sezonie zagrał 245 w Premier League i 180 minut w Premier League 2. Koleś ma problemy emocjonalne i nie daje sobie rady w WBA


Źle się zrozumieliśmy. Ja nie mówię, że bym go jakoś bardzo chciał, tylko, że takie wzmocnienie jest moim zdaniem bajbardziej możliwe. Niezadowolony z obecnego klubu, młody zawodnik który ma pół rooku do końca kontraktu. Transferu jeszcze bardziej w stylu Levy'ego nie jestem sobie w stanie wyobrazić ;)

A moja opinia na temat ewentualnego pozyskania Berahino jest taka, ze ma on bez wątpienia talent, a transfer do ans może mu dac pozytywnego kopa. Jestem za i mimo, ze fajerwerkow nie oczekuje, to uważam, ze kosztowałby tak niewiele, że musiałby sobie połamać obie nogi i obie ręce żebyśmy nie byli w stanie na nim zarobić w razie gdyby u nas się nie sprawdził. Jakieś Stoke i inne Crystal Palace z pocałowaniem ręki go odkupią za 15mln+ a my za niego zapłącimy niewięcej niż 10 bo za pół roku byłby za darmo do wyjęcia.
Źle się zrozumieliśmy. Ja nie mówię, że bym go jakoś bardzo chciał, tylko, że takie wzmocnienie jest moim zdaniem bajbardziej możliwe. Niezadowolony z obecnego klubu, młody zawodnik który ma pół rooku do końca kontraktu. Transferu jeszcze bardziej w stylu Levy'ego nie jestem sobie w stanie wyobrazić ;) A moja opinia na temat ewentualnego pozyskania Berahino jest taka, ze ma on bez wątpienia talent, a transfer do ans może mu dac pozytywnego kopa. Jestem za i mimo, ze fajerwerkow nie oczekuje, to uważam, ze kosztowałby tak niewiele, że musiałby sobie połamać obie nogi i obie ręce żebyśmy nie byli w stanie na nim zarobić w razie gdyby u nas się nie sprawdził. Jakieś Stoke i inne Crystal Palace z pocałowaniem ręki go odkupią za 15mln+ a my za niego zapłącimy niewięcej niż 10 bo za pół roku byłby za darmo do wyjęcia
31 grudnia 2016, 13:25 [cytuj]
Nie znacie się, będzie tak:

"I think we'll sign Walcott and a grizzly bear and then lock them both in the dressing room and see what happens."
Nie znacie się, będzie tak: "I think we'll sign Walcott and a grizzly bear and then lock them both in the dressing room and see what happens."
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 grudnia 2016, 13:28 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Sensownym rozwiązaniem wydawałoby się kupno Berahino i pozostawienie go w WBA do końca sezonu na wypożyczeniu

To już lepiej podpisać z nim umowe i tyle, nie trzeba płacić, przecież mu zostało pół roku kontraktu

a Zaha niech siedzi sobie w małym klubie, w MU nie pograł
To już lepiej podpisać z nim umowe i tyle, nie trzeba płacić, przecież mu zostało pół roku kontraktu a Zaha niech siedzi sobie w małym klubie, w MU nie pograł
31 grudnia 2016, 13:31 [cytuj]
a Witsel już słyszałem ze ślini się na oferte z chin, także jak poszedł do zenita, to pójdzie dalej na wschód za kasa ;)
a Witsel już słyszałem ze ślini się na oferte z chin, także jak poszedł do zenita, to pójdzie dalej na wschód za kasa ;)
31 grudnia 2016, 17:38 [cytuj]
Robert powiedział/a:
To już lepiej podpisać z nim umowe i tyle, nie trzeba płacić, przecież mu zostało pół roku kontraktu

a Zaha niech siedzi sobie w małym klubie, w MU nie pograł


Racja, gapa ze mnie :) W każdym razie to jedyna sensowna moim zdaniem opcja związana z tym zawodnikiem.

Osobiście jednak jestem na nie, gość ma niepoukładane w głowie a w tym sezonie bardzo mało gra. No i warto zauważyć, że "staraliśmy" się o niego gdy naszym jedynym nominalnym napastnikiem był Harry. Teraz mamy jeszcze Janssena, więc tym bardziej wątpliwy jest transfer kolejnego młodego utalentowanego snajpera który będzie marnował swój potencjał na ławce.

Tak przy okazji: wesołego nowego roku wszystkim Spursmaniakom :muza:
Racja, gapa ze mnie :) W każdym razie to jedyna sensowna moim zdaniem opcja związana z tym zawodnikiem. Osobiście jednak jestem na nie, gość ma niepoukładane w głowie a w tym sezonie bardzo mało gra. No i warto zauważyć, że "staraliśmy" się o niego gdy naszym jedynym nominalnym napastnikiem był Harry. Teraz mamy jeszcze Janssena, więc tym bardziej wątpliwy jest transfer kolejnego młodego utalentowanego snajpera który będzie marnował swój potencjał na ławce. Tak przy okazji: wesołego nowego roku wszystkim Spursmaniakom :muza:
6 stycznia 2017, 20:36 [cytuj]
ESPN podało, że kilka chińskich klubów jest w stanie zaproponować Allemu ponad 800 tysięcy funtów tygodniówki.....Dobrze, że chińskie ministerstwo sportu chce wprowadzić limity dla tych oszołomów..

No i Chicharito na wylocie z Leverkusen....
ESPN podało, że kilka chińskich klubów jest w stanie zaproponować Allemu ponad 800 tysięcy funtów tygodniówki.....Dobrze, że chińskie ministerstwo sportu chce wprowadzić limity dla tych oszołomów.. No i Chicharito na wylocie z Leverkusen
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 140 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się