Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe okienko 2017
6 stycznia 2017, 20:38 [cytuj]
"Anglia to specyficzny kraj, gdzie większość klubów nie zatrudnia osób odpowiedzialnych za transfery, powierzając te obowiązki menadżerowi. Do grona wyjątków lada moment mogą dołączyć "Koguty".

"Sky Sport Italia" podaje, że wspomniany 61-latek negocjuje z londyńczykami. Włoch niedawno zrezygnował z pracy w Romie, ale jak sam przyznał: czuje syndrom braku piłki nożnej w swym życiu.

Sabatini uchodzi za "transferowego guru" i uważany jest za jednego z największych specjalistów w swym fachu. Do swoich niewątpliwych sukcesów może zaliczyć sprowadzenie Javiera Pastore do Palermo, którego potem z ogromnym zyskiem sprzedano do Paris Saint-Germain. On poznał się także na talencie Radji Nainggolana czy Marquinhosa."
"Anglia to specyficzny kraj, gdzie większość klubów nie zatrudnia osób odpowiedzialnych za transfery, powierzając te obowiązki menadżerowi. Do grona wyjątków lada moment mogą dołączyć "Koguty". "Sky Sport Italia" podaje, że wspomniany 61-latek negocjuje z londyńczykami. Włoch niedawno zrezygnował z pracy w Romie, ale jak sam przyznał: czuje syndrom braku piłki nożnej w swym życiu. Sabatini uchodzi za "transferowego guru" i uważany jest za jednego z największych specjalistów w swym fachu. Do swoich niewątpliwych sukcesów może zaliczyć sprowadzenie Javiera Pastore do Palermo, którego potem z ogromnym zyskiem sprzedano do Paris Saint-Germain. On poznał się także na talencie Radji Nainggolana czy Marquinhosa."
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
7 stycznia 2017, 10:23 [cytuj]
Dla mnie oczywistym jest że nikt nie przyjdzie nowy do nas z zawodników. Zresztą Pochettino nawet sam o tym mówił.

A z tymi typkami którzy babrają się w transferach to nie jestem pewny, choć nie jesteśmy mistrzami transferów. Taki Bambini więcej zaszkodził jak pomógł. Latem Monchi ponoć na wylocie.

A tymi Chinami i Allim to się nawet nie ma co przejmować. Gość jest młody więc będzie chciał coś osiągnąć, więc będzie grał w europie. Tottenham za jakiś czas stanie się dla niego za mały i będzie chciał walczyć regularnie o trofea i je zdobywać, a nie o nich marzyć. Co prawda w europie 800 k na tydzień nie zarobi, ale spokojnie dojdzie do takiego poziomu żeby połowę tego zarabiać grając w prestiżowych rozgrywkach w europie.
Edytowano dnia: 7 stycznia 2017, 10:24
Dla mnie oczywistym jest że nikt nie przyjdzie nowy do nas z zawodników. Zresztą Pochettino nawet sam o tym mówił. A z tymi typkami którzy babrają się w transferach to nie jestem pewny, choć nie jesteśmy mistrzami transferów. Taki Bambini więcej zaszkodził jak pomógł. Latem Monchi ponoć na wylocie. A tymi Chinami i Allim to się nawet nie ma co przejmować. Gość jest młody więc będzie chciał coś osiągnąć, więc będzie grał w europie. Tottenham za jakiś czas stanie się dla niego za mały i będzie chciał walczyć regularnie o trofea i je zdobywać, a nie o nich marzyć. Co prawda w europie 800 k na tydzień nie zarobi, ale spokojnie dojdzie do takiego poziomu żeby połowę tego zarabiać grając w prestiżowych rozgrywkach w europie
7 stycznia 2017, 11:59 [cytuj]
w europie to jeszcze chyba nikt nie zarabia w granicach 400 tysiecy

Wszystko zależy od podejścia jakie będzie miał, jak dobrze widze to taki Witsel juz w wieku 24 lat poszedł zarabiać do zeinita, zamiast iść do mocnej ligi
w europie to jeszcze chyba nikt nie zarabia w granicach 400 tysiecy Wszystko zależy od podejścia jakie będzie miał, jak dobrze widze to taki Witsel juz w wieku 24 lat poszedł zarabiać do zeinita, zamiast iść do mocnej ligi
7 stycznia 2017, 12:08 [cytuj]
Robert powiedział/a:
w europie to jeszcze chyba nikt nie zarabia w granicach 400 tysiecy

Wszystko zależy od podejścia jakie będzie miał, jak dobrze widze to taki Witsel juz w wieku 24 lat poszedł zarabiać do zeinita, zamiast iść do mocnej ligi


A teraz poszedł do Chin żeby "zapewnić godne życie swojej rodzinie" pomimo oferty z Juventusu :rotfl::rotfl::rotfl:

Całe szczęście, ze się Chińczycy zgłosili bo teraz on i jego rodzina mogą godnie żyć - nie to co wcześniej - przymieranie głodem ;)
A teraz poszedł do Chin żeby "zapewnić godne życie swojej rodzinie" pomimo oferty z Juventusu :rotfl::rotfl::rotfl: Całe szczęście, ze się Chińczycy zgłosili bo teraz on i jego rodzina mogą godnie żyć - nie to co wcześniej - przymieranie głodem ;)
7 stycznia 2017, 12:37 [cytuj]
Robert powiedział/a:
w europie to jeszcze chyba nikt nie zarabia w granicach 400 tysiecy

Wszystko zależy od podejścia jakie będzie miał, jak dobrze widze to taki Witsel juz w wieku 24 lat poszedł zarabiać do zeinita, zamiast iść do mocnej ligi
Rooneyowi blisko chyba. Ponad 300 koło 400 ma.
Rooneyowi blisko chyba. Ponad 300 koło 400 ma
7 stycznia 2017, 17:03 [cytuj]
Robert powiedział/a:
w europie to jeszcze chyba nikt nie zarabia w granicach 400 tysiecy

Wszystko zależy od podejścia jakie będzie miał, jak dobrze widze to taki Witsel juz w wieku 24 lat poszedł zarabiać do zeinita, zamiast iść do mocnej ligi


Messi zarabia 500 tysięcy euro netto tygodniowo. Na podobne zarobki mogą liczyć Cristiano Ronaldo oraz Gareth Bale.
Messi zarabia 500 tysięcy euro netto tygodniowo. Na podobne zarobki mogą liczyć Cristiano Ronaldo oraz Gareth Bale
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
9 stycznia 2017, 12:34 [cytuj]
za Dele 50 mln, kiedy za jakiegoś typa Torino odrzuca 65 mln, to chyba tak jak wczoraj komentator eleven mówił, real jak chce startować to niech płaci jak za pogbe :D
za Dele 50 mln, kiedy za jakiegoś typa Torino odrzuca 65 mln, to chyba tak jak wczoraj komentator eleven mówił, real jak chce startować to niech płaci jak za pogbe :D
13 stycznia 2017, 23:15 [cytuj]
Hahaha Diego Costa :cwaniak:
https://www.youtube.com/watch?v=0sx32vCpo3M
Hahaha Diego Costa :cwaniak: https://www.youtube.com/watch?v=0sx32vCpo3M
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
14 stycznia 2017, 03:41 [cytuj]
Verba mnie to smuci, nie cieszmy sie ze nasi rywale sa oslabiani, to nie sukces ze oni sa slabsi , sukces i zadowolenie powinno nam sprawiac ze my jestesmy coraz silniejsi! jak tak dalej pojdzie Polska liga= Angielska liga
W tym sezonie wygramy lige a w nastepnym ligi nie bedzie , bedzie w Chinach!
Verba mnie to smuci, nie cieszmy sie ze nasi rywale sa oslabiani, to nie sukces ze oni sa slabsi , sukces i zadowolenie powinno nam sprawiac ze my jestesmy coraz silniejsi! jak tak dalej pojdzie Polska liga= Angielska liga W tym sezonie wygramy lige a w nastepnym ligi nie bedzie , bedzie w Chinach!
14 stycznia 2017, 08:12 [cytuj]
To dobrze, że nie odszedł latem do Atletico, tak jak zamierzał , bo byśmy nie grali już w tym sezonie. Po takiej przemowie, to dziwie się, że Tottenham nie wycofał się z rozgrywek Premier League jak Bale odszedł do Realu.

Dziwne że MLS nie oglądasz bo oni już mieli taki pomysł i nawet sprowadzili sobie najlepszego piłkarza, a ty nadal oglądasz Premier League. New York Cosmos słyszałeś o nich. Pele tam grał i wielu innych legandarnych piłkarzy.
Chińczycy mogą sobie kupować takich frajerów jak Costa, a wszyscy i tak będą mieli w dupie ich ligę. Świat zapomni o tym piłkarzu. Znów się upasie jak w poprzednim sezonie i tyle będzie z jego grania.
Żaden europejski kibic nigdy nie będzie się utożsamiał z Chińskim klubem.

A jak my jesteśmy słabsi i Chelsea wygra ligę, to jest sukces? Dysponujemy takim samym budżetem jak Chelsea, Arsenal, czy Manchestery? Jak United wypieprzył sto baniek na jednego piłkarza, to na pewno się wahał, nie róbmy tego bo to będzie niespawiedliwe względem tych biedniejszych klubów. A to porównanie do Ekstraklasy to szkoda komentować. Już widzę jak Guardiola i Conte podejmują prace w Legii i Lechu.
To dobrze, że nie odszedł latem do Atletico, tak jak zamierzał , bo byśmy nie grali już w tym sezonie. Po takiej przemowie, to dziwie się, że Tottenham nie wycofał się z rozgrywek Premier League jak Bale odszedł do Realu. Dziwne że MLS nie oglądasz bo oni już mieli taki pomysł i nawet sprowadzili sobie najlepszego piłkarza, a ty nadal oglądasz Premier League. New York Cosmos słyszałeś o nich. Pele tam grał i wielu innych legandarnych piłkarzy. Chińczycy mogą sobie kupować takich frajerów jak Costa, a wszyscy i tak będą mieli w dupie ich ligę. Świat zapomni o tym piłkarzu. Znów się upasie jak w poprzednim sezonie i tyle będzie z jego grania. Żaden europejski kibic nigdy nie będzie się utożsamiał z Chińskim klubem. A jak my jesteśmy słabsi i Chelsea wygra ligę, to jest sukces? Dysponujemy takim samym budżetem jak Chelsea, Arsenal, czy Manchestery? Jak United wypieprzył sto baniek na jednego piłkarza, to na pewno się wahał, nie róbmy tego bo to będzie niespawiedliwe względem tych biedniejszych klubów. A to porównanie do Ekstraklasy to szkoda komentować. Już widzę jak Guardiola i Conte podejmują prace w Legii i Lechu
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
14 stycznia 2017, 11:44 [cytuj]
Moze przesadzilem z tym porownaniem, normalnie to i ja bym sie cieszyl ale te Chiny mnie niepokoja.
Moze przesadzilem z tym porownaniem, normalnie to i ja bym sie cieszyl ale te Chiny mnie niepokoja
14 stycznia 2017, 12:24 [cytuj]
@varba a kto powiedział że oni chcą zainteresować tą liga europe? Jak oni mają miliard swoich ludzi i mnóstwo ludzi z granicznych państw
Myślę że hindus będzie wolał oglądać ich ligę, a nie siedzieć w nocy i oglądać pl
@varba a kto powiedział że oni chcą zainteresować tą liga europe? Jak oni mają miliard swoich ludzi i mnóstwo ludzi z granicznych państw Myślę że hindus będzie wolał oglądać ich ligę, a nie siedzieć w nocy i oglądać pl
15 stycznia 2017, 20:35 [cytuj]
City zainteresowane Benem Daviesem. W gre wchodzi podobno 20 baniek
City zainteresowane Benem Daviesem. W gre wchodzi podobno 20 baniek
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
15 stycznia 2017, 21:51 [cytuj]
md18 powiedział/a:
City zainteresowane Benem Daviesem. W gre wchodzi podobno 20 baniek


Ja myślę, że Davies powinien grać za Jana, a przy okazji to bardzo dobry piłkarz. Pech(dla niego) chciał, że Danny Rose jest niesamowity i ciężko ma się wbić do podstawowego składu. O ile on sam nie chce iść do City, to powinniśmy go trzymać u siebie.
Ja myślę, że Davies powinien grać za Jana, a przy okazji to bardzo dobry piłkarz. Pech(dla niego) chciał, że Danny Rose jest niesamowity i ciężko ma się wbić do podstawowego składu. O ile on sam nie chce iść do City, to powinniśmy go trzymać u siebie
LMAO
17 stycznia 2017, 10:07 [cytuj]
To samo się tyczy Trippiera vs Walker. Pech jednego i drugiego polega na tym, że konkurent jest jeszcze lepszy.

Jeszcze głos Harrego ws transferów

"Ludzie będą spekulować, ale gołym okiem widać, w jak dobrym stanie jest ten klub. Przyszłość mieni się w jasnych barwach. Mamy jednego z najlepszych menedżerów na świecie, jeśli nie najlepszego. Jestem pewien, że odmówiłby Chińczykom, rozpoczął tu projekt, mamy nowy stadion w budowie, zatem przyszłość zapowiada się dobrze - stwierdził Kane.
Byłbym bardzo zdziwiony, gdyby ktokolwiek z nas tam poszedł, zwłaszcza w ciągu najbliższych kilku sezonów. To co się tu rozwija, to coś wielkiego. Myślę, że to by było po prostu głupie, gdyby któryś zawodników zrezygnował z bycia częścią tego, co nadchodzi.
To samo się tyczy Trippiera vs Walker. Pech jednego i drugiego polega na tym, że konkurent jest jeszcze lepszy. Jeszcze głos Harrego ws transferów "Ludzie będą spekulować, ale gołym okiem widać, w jak dobrym stanie jest ten klub. Przyszłość mieni się w jasnych barwach. Mamy jednego z najlepszych menedżerów na świecie, jeśli nie najlepszego. Jestem pewien, że odmówiłby Chińczykom, rozpoczął tu projekt, mamy nowy stadion w budowie, zatem przyszłość zapowiada się dobrze - stwierdził Kane. Byłbym bardzo zdziwiony, gdyby ktokolwiek z nas tam poszedł, zwłaszcza w ciągu najbliższych kilku sezonów. To co się tu rozwija, to coś wielkiego. Myślę, że to by było po prostu głupie, gdyby któryś zawodników zrezygnował z bycia częścią tego, co nadchodzi
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
17 stycznia 2017, 12:34 [cytuj]
@Varba oni sami powiedzieli, że nie interesują ich rynki pozaazjatyckie. Oni celują w Azję i tyle. Trzeba pamiętać również, że nie każdy piłkarz ma wygórowane ambicje. Pamiętam jak tu leciał hejt na BAE który przyznał się, że piłka jest dla niego po prostu zawodem jak każdy inny i służy mu do zarabiania pieniędzy. Każdy ma takie prawo i nie powinniśmy się obrażać. Co innego jest oczywiście zachowanie niektórych sportowców, którzy mają ważne kontrakty i zaczynają zachowywać się jak hrabiny von palcendupenszturchał. Jak to się mówi "widziały gały co brały". I oto z jednej strony mamy postawę Hulka a z drugiej Costy/Payeta.
@Varba oni sami powiedzieli, że nie interesują ich rynki pozaazjatyckie. Oni celują w Azję i tyle. Trzeba pamiętać również, że nie każdy piłkarz ma wygórowane ambicje. Pamiętam jak tu leciał hejt na BAE który przyznał się, że piłka jest dla niego po prostu zawodem jak każdy inny i służy mu do zarabiania pieniędzy. Każdy ma takie prawo i nie powinniśmy się obrażać. Co innego jest oczywiście zachowanie niektórych sportowców, którzy mają ważne kontrakty i zaczynają zachowywać się jak hrabiny von palcendupenszturchał. Jak to się mówi "widziały gały co brały". I oto z jednej strony mamy postawę Hulka a z drugiej Costy/Payeta
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
17 stycznia 2017, 14:30 [cytuj]
Co zrobił hulk bo widzę tylko że poszedł do chin
Co zrobił hulk bo widzę tylko że poszedł do chin
17 stycznia 2017, 15:02 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Co zrobił hulk bo widzę tylko że poszedł do chin
Nie opowiadał bajek o tym jaki jest ambitny tylko szedł tam gdzie lepiej płacą.
Nie opowiadał bajek o tym jaki jest ambitny tylko szedł tam gdzie lepiej płacą
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
24 stycznia 2017, 20:09 [cytuj]
We Włoskiej prasie pojawiły się pogłoski łączące Stefana de Vrija (z Lazio) z przenosinami do Tottenhamu. Przyznam szczerze, że ta kandydatura bardzo mi się podoba, szczególnie w obliczu kontuzji Vertonghena. Holender to bardzo solidny obrońca, który potrafi też posłać dokładne długie podanie. A pomimo stosunkowo młodego wieku jest doświadczony na arenie międzynarodowej. Patrząc na obecną sytuację kadrową (kontuzje) oraz decyzje taktyczne Pochettino (gra trójką środkowych obrońców), sprowadzenie de Vrija uznałbym za bardzo dobry ruch.
We Włoskiej prasie pojawiły się pogłoski łączące Stefana de Vrija (z Lazio) z przenosinami do Tottenhamu. Przyznam szczerze, że ta kandydatura bardzo mi się podoba, szczególnie w obliczu kontuzji Vertonghena. Holender to bardzo solidny obrońca, który potrafi też posłać dokładne długie podanie. A pomimo stosunkowo młodego wieku jest doświadczony na arenie międzynarodowej. Patrząc na obecną sytuację kadrową (kontuzje) oraz decyzje taktyczne Pochettino (gra trójką środkowych obrońców), sprowadzenie de Vrija uznałbym za bardzo dobry ruch
24 stycznia 2017, 20:44 [cytuj]
moim zdaniem to tylko plotki spowodowane tym , że mamy kontuzjowanych 2 podstawowych stoperów
moim zdaniem to tylko plotki spowodowane tym , że mamy kontuzjowanych 2 podstawowych stoperów
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się