Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Transfery » Zimowe okienko 2017
30 stycznia 2017, 18:15 [cytuj]
Być może Zainteresujemy sie Zahą na ostatni dzień okienka ! :cwaniak:

http://transfery.info/97398,zaha-bohaterem-transfer-deadline-day
Być może Zainteresujemy sie Zahą na ostatni dzień okienka ! :cwaniak: http://transfery.info/97398,zaha-bohaterem-transfer-deadline-day
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
30 stycznia 2017, 18:36 [cytuj]
Nie ma się co nastawiać. Poch w wywiadzie powiedział, że szansa na sprowadzenie kogoś zimą to jakieś 0.01%
Nie ma się co nastawiać. Poch w wywiadzie powiedział, że szansa na sprowadzenie kogoś zimą to jakieś 0.01%
30 stycznia 2017, 18:49 [cytuj]
a na co nam Zaha ;P
a na co nam Zaha ;P
30 stycznia 2017, 23:18 [cytuj]
Po pierwsze to raczej nierealne - zwłaszcza w zimie i w sytuacji w jakiej CP się obecnie znajduje, a po drugie, ostatnio gramy większość meczów trójką obrońców - bez skrzydłowych. Zaha kompletnie by do takiego systemu nie pasował.

Tak obojętnie jak do tego okienka nie podchodziłem chyba do zadnego od kiedy kibicuję Spurs. Myślałem, że może pokusimy się o jakiś transfer na przyszłość a'la Dele Alli, albo niedrogiego napastnika o innej charakterystyce niż Kane i Janssen (mniejszego, szybszego) bo Holender póki co zawodzi, ale ogólnie mamy mocny zespół z przyzwoitą ławką. Jak na obecne możliwości finansowe Tottenhamu - ciężko o lepszy skład. Mocno się zdziwię jak jutro coś się wydarzy
Edytowano dnia: 30 stycznia 2017, 23:20
Po pierwsze to raczej nierealne - zwłaszcza w zimie i w sytuacji w jakiej CP się obecnie znajduje, a po drugie, ostatnio gramy większość meczów trójką obrońców - bez skrzydłowych. Zaha kompletnie by do takiego systemu nie pasował. Tak obojętnie jak do tego okienka nie podchodziłem chyba do zadnego od kiedy kibicuję Spurs. Myślałem, że może pokusimy się o jakiś transfer na przyszłość a'la Dele Alli, albo niedrogiego napastnika o innej charakterystyce niż Kane i Janssen (mniejszego, szybszego) bo Holender póki co zawodzi, ale ogólnie mamy mocny zespół z przyzwoitą ławką. Jak na obecne możliwości finansowe Tottenhamu - ciężko o lepszy skład. Mocno się zdziwię jak jutro coś się wydarzy
1 lutego 2017, 09:20 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Po pierwsze to raczej nierealne - zwłaszcza w zimie i w sytuacji w jakiej CP się obecnie znajduje, a po drugie, ostatnio gramy większość meczów trójką obrońców - bez skrzydłowych. Zaha kompletnie by do takiego systemu nie pasował.

Tak obojętnie jak do tego okienka nie podchodziłem chyba do zadnego od kiedy kibicuję Spurs. Myślałem, że może pokusimy się o jakiś transfer na przyszłość a'la Dele Alli, albo niedrogiego napastnika o innej charakterystyce niż Kane i Janssen (mniejszego, szybszego) bo Holender póki co zawodzi, ale ogólnie mamy mocny zespół z przyzwoitą ławką. Jak na obecne możliwości finansowe Tottenhamu - ciężko o lepszy skład. Mocno się zdziwię jak jutro coś się wydarzy


dokaładnie - transfer a'la Dele Alli - z tym że do napadu -- nie ma co kupować na wariata w zimę
dokaładnie - transfer a'la Dele Alli - z tym że do napadu -- nie ma co kupować na wariata w zimę
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1 lutego 2017, 09:22 [cytuj]
Grosik w Hull :plask:
Grosik w Hull :plask:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się