Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  14  15  16  17  18    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
26 sierpnia 2017, 20:32 [cytuj]
varba powiedział/a:
Jakby nie patrzeć, okno transferowe fatalnie przeprowadzone. U naszych rywali nowe nabytki decydują o wynikach meczy, a u nas walczą o pozwolenie na pracę :glupek: Czas między sprzedaniem Walkera i sprowadzeniem następstwa, to jakiś żart. Chcemy się bić o mistrza z 2 napastnikami. Ludzie tu mówią, że nie możesz podchodzić do sezonu z dwoma bramkarzami, ale nikt nie myśli czy można robić to z dwoma napastnikami, zwłaszcza kiedy jednym z nich jest Janssen, wielka niewiadoma. Mam nadzieję że Pochettino odwali jakiś kolejny cud i utrzyma nas w top4. Nie będziemy musięli wracać myślami do tego momentu, kiedy była ogromna szansa powalczyć, wzmocnić się, ale została przespana


Wstrzymałbym się jeszcze 5 dni z oceną okienka, ale nie zgadzam się z tym, że tracimy coś na braku wzmocnień w trzech pierwszych kolejkach. Różnica między nami a resztą czołówki jest taka, że my mamy gotowy, grający ze sobą od 2-3 sezonów, świetnie zgrany zespół, a oni swoje zespoły dopiero budują. City nie miało w ogóle bocznych obrońców więc musieli ich kupić ASAP, Chelsea po akcji z Diego Costą miała tylko Batshuayi w ataku i musiała kupić Morate. Arsenal też miał słabiutki napad i musiał kogoś dokupić. United to też projekt dopiero w budowie, w dodatku odszedł od nich najlepszy napastnik więc musieli koniecznie kupić zastępstwo. My mamy bardzo mocną wyjściową jedenastkę - powiedziałbym że najmocniejszą w lidze - więc spokojnie mogliśmy sobie pozwolić na zwlekanie z wzmocnieniami i czekanie na odpowiednie okazje bo nowi zawodnicy do rotacji będą potrzebni dopiero jak zaczniemy grać 2 mecze w tygodniu. Nawet jakbyśmy kogoś kupili wcześniej to w dotychczasowych meczach pewnie co najwyżej wchodziłby z ławki. Dzięki temu teraz za takie samie pieniądze jakie zapłacilibyśmy w lipcu za dwóch zawodników kupimy trzech, bo takie na przykład PSG musi sprzedawać żeby sprostać Financial Fair Play, taki Everton musi sprzedać Barkleya żeby nie puścić go za darmo za rok i generalnie to znajdujemy sobie kluby które są pod presją sprzedania zawodnikow i ich zgarniamy za promocyjne ceny :)

Pochettino odwali cud i utrzyma nas w top 4? To które 4 drużyny miałyby niby skończyć nad nami? :)
Wstrzymałbym się jeszcze 5 dni z oceną okienka, ale nie zgadzam się z tym, że tracimy coś na braku wzmocnień w trzech pierwszych kolejkach. Różnica między nami a resztą czołówki jest taka, że my mamy gotowy, grający ze sobą od 2-3 sezonów, świetnie zgrany zespół, a oni swoje zespoły dopiero budują. City nie miało w ogóle bocznych obrońców więc musieli ich kupić ASAP, Chelsea po akcji z Diego Costą miała tylko Batshuayi w ataku i musiała kupić Morate. Arsenal też miał słabiutki napad i musiał kogoś dokupić. United to też projekt dopiero w budowie, w dodatku odszedł od nich najlepszy napastnik więc musieli koniecznie kupić zastępstwo. My mamy bardzo mocną wyjściową jedenastkę - powiedziałbym że najmocniejszą w lidze - więc spokojnie mogliśmy sobie pozwolić na zwlekanie z wzmocnieniami i czekanie na odpowiednie okazje bo nowi zawodnicy do rotacji będą potrzebni dopiero jak zaczniemy grać 2 mecze w tygodniu. Nawet jakbyśmy kogoś kupili wcześniej to w dotychczasowych meczach pewnie co najwyżej wchodziłby z ławki. Dzięki temu teraz za takie samie pieniądze jakie zapłacilibyśmy w lipcu za dwóch zawodników kupimy trzech, bo takie na przykład PSG musi sprzedawać żeby sprostać Financial Fair Play, taki Everton musi sprzedać Barkleya żeby nie puścić go za darmo za rok i generalnie to znajdujemy sobie kluby które są pod presją sprzedania zawodnikow i ich zgarniamy za promocyjne ceny :) Pochettino odwali cud i utrzyma nas w top 4? To które 4 drużyny miałyby niby skończyć nad nami? :)
26 sierpnia 2017, 23:51 [cytuj]
@Walu
Ibra nie odszedł tylko zerwał wiązadła i nie przedłużył konrtaktu, pewnie w zimie juz bedzie grał u nich.

Co do kupowania zawodników jak najpóźniej się da, bo po co jak gramy jeden mecz w tygodniu, to odpowiem polskim przykładem. Nowe nabytki Legii mieli byc gotowi na grupe LE... do której przy okazji nie dostali się ;)

PSG i Financial Fair Play? To chyba tylko z Mbappe, jeśli faktycznie do nich dojdzie. Neymar to dla nich był wolny zawodnik, on sam wykupił kontrakt
@Walu Ibra nie odszedł tylko zerwał wiązadła i nie przedłużył konrtaktu, pewnie w zimie juz bedzie grał u nich. Co do kupowania zawodników jak najpóźniej się da, bo po co jak gramy jeden mecz w tygodniu, to odpowiem polskim przykładem. Nowe nabytki Legii mieli byc gotowi na grupe LE... do której przy okazji nie dostali się ;) PSG i Financial Fair Play? To chyba tylko z Mbappe, jeśli faktycznie do nich dojdzie. Neymar to dla nich był wolny zawodnik, on sam wykupił kontrakt
27 sierpnia 2017, 01:18 [cytuj]
Robert powiedział/a:
@Walu
Ibra nie odszedł tylko zerwał wiązadła i nie przedłużył konrtaktu, pewnie w zimie juz bedzie grał u nich.

Co do kupowania zawodników jak najpóźniej się da, bo po co jak gramy jeden mecz w tygodniu, to odpowiem polskim przykładem. Nowe nabytki Legii mieli byc gotowi na grupe LE... do której przy okazji nie dostali się ;)

PSG i Financial Fair Play? To chyba tylko z Mbappe, jeśli faktycznie do nich dojdzie. Neymar to dla nich był wolny zawodnik, on sam wykupił kontrakt


Ibra nie odszedł tylko nie przedłużył kontraktu? :D Przecież przeczysz sam sobie w tym zdaniu. Nie przedłużył kontraktu czyli odszedł. A wczoraj zakontraktowali go spowrotem, a dzisiaj Mou mówił, że będzie w pełni sił w okolicach stycznia. Tak czy siak, United nie miało w kadrze dużego, silnego, zdolnego do gry napastnika więc musieli kupić Lukaku. Bez niego nie zaczęliby sezonu od trzech zwycięstw z rzędu.

Na prawdę myślisz, że gdybyśmy mieli powiedzmy Auriera i Sancheza miesiąc wcześniej to ugralibyśmy coś więcej z Chelsea? Ja myślę, że nie.

Nie wiem jak było z Neymarem bo w sumie mi to lata koło ch**a, ale tygodniówki raczej sam sobie nie płaci, wiec mimo wszystko o FFP muszą się troszczyć. Wiele wiarygodnych źródeł to podaje, między innymi Sky Sports.
Ibra nie odszedł tylko nie przedłużył kontraktu? :D Przecież przeczysz sam sobie w tym zdaniu. Nie przedłużył kontraktu czyli odszedł. A wczoraj zakontraktowali go spowrotem, a dzisiaj Mou mówił, że będzie w pełni sił w okolicach stycznia. Tak czy siak, United nie miało w kadrze dużego, silnego, zdolnego do gry napastnika więc musieli kupić Lukaku. Bez niego nie zaczęliby sezonu od trzech zwycięstw z rzędu. Na prawdę myślisz, że gdybyśmy mieli powiedzmy Auriera i Sancheza miesiąc wcześniej to ugralibyśmy coś więcej z Chelsea? Ja myślę, że nie. Nie wiem jak było z Neymarem bo w sumie mi to lata koło ch**a, ale tygodniówki raczej sam sobie nie płaci, wiec mimo wszystko o FFP muszą się troszczyć. Wiele wiarygodnych źródeł to podaje, między innymi Sky Sports
27 sierpnia 2017, 11:34 [cytuj]
no troche zamotałem ;P

A ograć się z drużyną to oni nie muszą?

220 mln mieć albo nie mieć do wyrównania to jest różnica;P
no troche zamotałem ;P A ograć się z drużyną to oni nie muszą? 220 mln mieć albo nie mieć do wyrównania to jest różnica;P
27 sierpnia 2017, 13:52 [cytuj]
https://www.youtube.com/watch?v=lsbLsn6HmGs


:cwaniak:
https://www.youtube.com/watch?v=lsbLsn6HmGs :cwaniak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 sierpnia 2017, 19:09 [cytuj]
Wimmer jutro w Stoke za 15 mln
Wimmer jutro w Stoke za 15 mln
28 sierpnia 2017, 00:36 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Wimmer jutro w Stoke za 15 mln


Czyli Foyth pewnie klepnięty. W takim razie nasi środkowi obrońcy na ten sezon to Toby, Vertonghen, Sanzhez, Dier, Foyth.

To chyba wystarczająco. Gramy część meczów w ustawieniu trójką obrońców a część piątką więc można powiedzieć, że mamy 5 zawodników na 2,5 pozycji. Każdy powinien mieć sporo okazji do gry, a jednocześcnie jesteśmy przygotowanie na ewentualne kontuzje.
Czyli Foyth pewnie klepnięty. W takim razie nasi środkowi obrońcy na ten sezon to Toby, Vertonghen, Sanzhez, Dier, Foyth. To chyba wystarczająco. Gramy część meczów w ustawieniu trójką obrońców a część piątką więc można powiedzieć, że mamy 5 zawodników na 2,5 pozycji. Każdy powinien mieć sporo okazji do gry, a jednocześcnie jesteśmy przygotowanie na ewentualne kontuzje
28 sierpnia 2017, 14:17 [cytuj]
Ten Foyth to raczej do wskoczenia do składu czy melodia przyszłości? Ktos go widział w akcji w dorosłej piłce?

Są plotki, że Real chce sprzedać Garetha w tym okienku. Gdyby wrócił do nas jak np. Robbie Keane z Liverpoolu to bym nie narzekał :)
Ten Foyth to raczej do wskoczenia do składu czy melodia przyszłości? Ktos go widział w akcji w dorosłej piłce? Są plotki, że Real chce sprzedać Garetha w tym okienku. Gdyby wrócił do nas jak np. Robbie Keane z Liverpoolu to bym nie narzekał :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
28 sierpnia 2017, 14:28 [cytuj]
patrząc na ceny jakie są to oni będą chcieli ze 100 mln
patrząc na ceny jakie są to oni będą chcieli ze 100 mln
28 sierpnia 2017, 14:41 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Ten Foyth to raczej do wskoczenia do składu czy melodia przyszłości? Ktos go widział w akcji w dorosłej piłce?

Są plotki, że Real chce sprzedać Garetha w tym okienku. Gdyby wrócił do nas jak np. Robbie Keane z Liverpoolu to bym nie narzekał :)


Podobno 92 mln GPB
Podobno 92 mln GPB
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
28 sierpnia 2017, 16:28 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Ten Foyth to raczej do wskoczenia do składu czy melodia przyszłości? Ktos go widział w akcji w dorosłej piłce?


Chyba nikt nie miał okazji. O ile się nie mylę to on rozegrał ledwie parę meczy w "dorosłym" Estudiantes.
Chyba nikt nie miał okazji. O ile się nie mylę to on rozegrał ledwie parę meczy w "dorosłym" Estudiantes
28 sierpnia 2017, 16:33 [cytuj]
Podobno ma się uczyć od Toby, żeby go w kilkuletniej perspektywie zastąpić. Narazie pewnie będzie grywał w pucharach albo w razie konieczności.
Podobno ma się uczyć od Toby, żeby go w kilkuletniej perspektywie zastąpić. Narazie pewnie będzie grywał w pucharach albo w razie konieczności
28 sierpnia 2017, 19:31 [cytuj]
Pepe Cheikh w Lyonie zatem Łysy szykuje bombę:D
Pepe Cheikh w Lyonie zatem Łysy szykuje bombę:D
28 sierpnia 2017, 20:00 [cytuj]
Kevin Wimmer has passed his medical at Stoke ahead of a £18m move from Tottenham, according to Sky sources.

Wyciągnąć 18 mln za Wimmera to nie lada sztuka!

inne źródła podają 15 mln:)
Edytowano dnia: 28 sierpnia 2017, 20:03
Kevin Wimmer has passed his medical at Stoke ahead of a £18m move from Tottenham, according to Sky sources. Wyciągnąć 18 mln za Wimmera to nie lada sztuka! inne źródła podają 15 mln:)
28 sierpnia 2017, 20:05 [cytuj]
Sissoko do Interu? chodzi słuch
Sissoko do Interu? chodzi słuch
28 sierpnia 2017, 21:04 [cytuj]
zaraz nie będzie miał kto grać..
zaraz nie będzie miał kto grać
28 sierpnia 2017, 22:18 [cytuj]
Origi na celowniku, uważam, że są duże szanse
Origi na celowniku, uważam, że są duże szanse
29 sierpnia 2017, 01:02 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Wstrzymałbym się jeszcze 5 dni z oceną okienka, ale nie zgadzam się z tym, że tracimy coś na braku wzmocnień w trzech pierwszych kolejkach. Różnica między nami a resztą czołówki jest taka, że my mamy gotowy, grający ze sobą od 2-3 sezonów, świetnie zgrany zespół, a oni swoje zespoły dopiero budują. City nie miało w ogóle bocznych obrońców więc musieli ich kupić ASAP, Chelsea po akcji z Diego Costą miała tylko Batshuayi w ataku i musiała kupić Morate. Arsenal też miał słabiutki napad i musiał kogoś dokupić. United to też projekt dopiero w budowie, w dodatku odszedł od nich najlepszy napastnik więc musieli koniecznie kupić zastępstwo. My mamy bardzo mocną wyjściową jedenastkę - powiedziałbym że najmocniejszą w lidze - więc spokojnie mogliśmy sobie pozwolić na zwlekanie z wzmocnieniami i czekanie na odpowiednie okazje bo nowi zawodnicy do rotacji będą potrzebni dopiero jak zaczniemy grać 2 mecze w tygodniu. Nawet jakbyśmy kogoś kupili wcześniej to w dotychczasowych meczach pewnie co najwyżej wchodziłby z ławki. Dzięki temu teraz za takie samie pieniądze jakie zapłacilibyśmy w lipcu za dwóch zawodników kupimy trzech, bo takie na przykład PSG musi sprzedawać żeby sprostać Financial Fair Play, taki Everton musi sprzedać Barkleya żeby nie puścić go za darmo za rok i generalnie to znajdujemy sobie kluby które są pod presją sprzedania zawodnikow i ich zgarniamy za promocyjne ceny :)

Pochettino odwali cud i utrzyma nas w top 4? To które 4 drużyny miałyby niby skończyć nad nami? :)



Acha uważasz, że te kluby nie widzą, że nie mamy ławki rezerwowych? Wszyscy są zdesperowani, tylko nie my. My możemy grać w czterech pucharach Harry Kanem. Janssen nawet murawy nie powąchał. Przez miesiąc będzie grzał ławę, potem dostanie szansę w Carabao Cup i wszyscy, ale ten Janssen słaby, nic nie strzelił, nikt nie pomyśli że Kane potrzebuje całego sierpnia, żeby zbudować formę strzelecką. Nie wiem czemu wydaje się że jest presja nad Evertonem żeby sprzedać i wzmocnić rywala. Z tego co wiem to Everton ma ambicje żeby powalczyć o miejsca w czołowych lokatach, a pozbawienie nas ławki rezerwowych będzie im bardzo na rękę, bo jak złapiemy kilka kontuzji, to nasz sezon będzie pozamiatany. Aurier to wielki talent, ale nie boicie się o to że rozpierdoli nam szatnie. Że jak przegra rywalizację z Trippierem, to może zacząć odwalać numery, które wprowadzą ferment. Naiwne jest to przeświadczenie, że wszyscy coś muszą, a my tylko chcemy. Z tego co wiem to okno się skończy i nie ma czasu szukać innych wariantów, więc kto tak naprawdę jest pod ścianą?

Tak mamy zgraną drużynę, ale jakoś w ostanich kolejkach na punkty się to nie przełożyło. A wszyscy z problemami, poza Arsenalem (ale to już inna historia) zdobyli ich więcej od nas. Jak widać szybkie transfery pomagają. Nawet sam Pochettino mówi że potrzebna nam świeża krew, rywalizacja o skład itp. Cały czas to powtarza. Naprawdę uważacie, że jeden kontuzjowany Ross Barkley wystarczy, żeby nasz skład dał radę w Lidze Mistrzów i Premier League? Wzmocniliśmy orbonę, jak potwierdzą się doniesienia prasowe, ale co z resztą formacji??
Acha uważasz, że te kluby nie widzą, że nie mamy ławki rezerwowych? Wszyscy są zdesperowani, tylko nie my. My możemy grać w czterech pucharach Harry Kanem. Janssen nawet murawy nie powąchał. Przez miesiąc będzie grzał ławę, potem dostanie szansę w Carabao Cup i wszyscy, ale ten Janssen słaby, nic nie strzelił, nikt nie pomyśli że Kane potrzebuje całego sierpnia, żeby zbudować formę strzelecką. Nie wiem czemu wydaje się że jest presja nad Evertonem żeby sprzedać i wzmocnić rywala. Z tego co wiem to Everton ma ambicje żeby powalczyć o miejsca w czołowych lokatach, a pozbawienie nas ławki rezerwowych będzie im bardzo na rękę, bo jak złapiemy kilka kontuzji, to nasz sezon będzie pozamiatany. Aurier to wielki talent, ale nie boicie się o to że rozpierdoli nam szatnie. Że jak przegra rywalizację z Trippierem, to może zacząć odwalać numery, które wprowadzą ferment. Naiwne jest to przeświadczenie, że wszyscy coś muszą, a my tylko chcemy. Z tego co wiem to okno się skończy i nie ma czasu szukać innych wariantów, więc kto tak naprawdę jest pod ścianą? Tak mamy zgraną drużynę, ale jakoś w ostanich kolejkach na punkty się to nie przełożyło. A wszyscy z problemami, poza Arsenalem (ale to już inna historia) zdobyli ich więcej od nas. Jak widać szybkie transfery pomagają. Nawet sam Pochettino mówi że potrzebna nam świeża krew, rywalizacja o skład itp. Cały czas to powtarza. Naprawdę uważacie, że jeden kontuzjowany Ross Barkley wystarczy, żeby nasz skład dał radę w Lidze Mistrzów i Premier League? Wzmocniliśmy orbonę, jak potwierdzą się doniesienia prasowe, ale co z resztą formacji??
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
29 sierpnia 2017, 08:07 [cytuj]
nie mamy rywalizacji dla Eriksena i beznadziejną rywalizację w ataku, to są wg mnie nasze największe bolączki.

ściąganie do tego klubu skrzydłowych wiąże się z ich pogrzebaniem;)
Edytowano dnia: 29 sierpnia 2017, 08:08
nie mamy rywalizacji dla Eriksena i beznadziejną rywalizację w ataku, to są wg mnie nasze największe bolączki. ściąganie do tego klubu skrzydłowych wiąże się z ich pogrzebaniem;)
29 sierpnia 2017, 09:45 [cytuj]
Okienko zbliża eis do końca i nadal brak potwierdzenia w sprawie AURIERA :( jeśli nie kupimy sprawnego dobrego konkurenta dla Trippera to czuje ze zostaje nam świetna konkurencja z młodym Walker Peters-em . :bezradny: brak mi słów jak nie ściągniemy już nikogo kto może walczyć o miejsce w składzie. :hejka:
Okienko zbliża eis do końca i nadal brak potwierdzenia w sprawie AURIERA :( jeśli nie kupimy sprawnego dobrego konkurenta dla Trippera to czuje ze zostaje nam świetna konkurencja z młodym Walker Peters-em . :bezradny: brak mi słów jak nie ściągniemy już nikogo kto może walczyć o miejsce w składzie. :hejka:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
|<  <<  <  14  15  16  17  18    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 128 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się