Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  15  16  17  18  19    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
29 sierpnia 2017, 10:28 [cytuj]
Aurier podobno ma podjąć dziś decyzję czy do nas, czu do MU jednak...
Aurier podobno ma podjąć dziś decyzję czy do nas, czu do MU jednak
29 sierpnia 2017, 11:05 [cytuj]
oficjalka, Wimmer w Stoke za 18 mln z bonusami
oficjalka, Wimmer w Stoke za 18 mln z bonusami
29 sierpnia 2017, 11:13 [cytuj]
varba powiedział/a:
Acha uważasz, że te kluby nie widzą, że nie mamy ławki rezerwowych? Wszyscy są zdesperowani, tylko nie my. My możemy grać w czterech pucharach Harry Kanem. Janssen nawet murawy nie powąchał. Przez miesiąc będzie grzał ławę, potem dostanie szansę w Carabao Cup i wszyscy, ale ten Janssen słaby, nic nie strzelił, nikt nie pomyśli że Kane potrzebuje całego sierpnia, żeby zbudować formę strzelecką. Nie wiem czemu wydaje się że jest presja nad Evertonem żeby sprzedać i wzmocnić rywala. Z tego co wiem to Everton ma ambicje żeby powalczyć o miejsca w czołowych lokatach, a pozbawienie nas ławki rezerwowych będzie im bardzo na rękę, bo jak złapiemy kilka kontuzji, to nasz sezon będzie pozamiatany. Aurier to wielki talent, ale nie boicie się o to że rozpierdoli nam szatnie. Że jak przegra rywalizację z Trippierem, to może zacząć odwalać numery, które wprowadzą ferment. Naiwne jest to przeświadczenie, że wszyscy coś muszą, a my tylko chcemy. Z tego co wiem to okno się skończy i nie ma czasu szukać innych wariantów, więc kto tak naprawdę jest pod ścianą?

Tak mamy zgraną drużynę, ale jakoś w ostanich kolejkach na punkty się to nie przełożyło. A wszyscy z problemami, poza Arsenalem (ale to już inna historia) zdobyli ich więcej od nas. Jak widać szybkie transfery pomagają. Nawet sam Pochettino mówi że potrzebna nam świeża krew, rywalizacja o skład itp. Cały czas to powtarza. Naprawdę uważacie, że jeden kontuzjowany Ross Barkley wystarczy, żeby nasz skład dał radę w Lidze Mistrzów i Premier League? Wzmocniliśmy orbonę, jak potwierdzą się doniesienia prasowe, ale co z resztą formacji??


Jest jednak zasadnicza różnica-my musimy skład uzupełnić, poszerzyć ławkę rezerwowych. A nie zbudować/przebudować całą formację jak np City obronę. Co polega na włączeniu nowych w JUŻ funkcjonujacy mechanizm i jest łatwiejsze i, przede wszystkim, mniej czasochłonne. Podsumowując-mamy czas, nie mamy (takich) pieniędzy. Inni nie mają czasu ale pieniądze już tak.
Jest jednak zasadnicza różnica-my musimy skład uzupełnić, poszerzyć ławkę rezerwowych. A nie zbudować/przebudować całą formację jak np City obronę. Co polega na włączeniu nowych w JUŻ funkcjonujacy mechanizm i jest łatwiejsze i, przede wszystkim, mniej czasochłonne. Podsumowując-mamy czas, nie mamy (takich) pieniędzy. Inni nie mają czasu ale pieniądze już tak
29 sierpnia 2017, 11:14 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Aurier podobno ma podjąć dziś decyzję czy do nas, czu do MU jednak

Biorąc pod uwagę jego reputację idioty to chyba bym wolał żeby zdecydował się na Itd.
Biorąc pod uwagę jego reputację idioty to chyba bym wolał żeby zdecydował się na Itd
29 sierpnia 2017, 11:30 [cytuj]
Ja tam chcę Auriera, ale Mourinho obawiam się, że będzie bardziej zdeterminowany
Ja tam chcę Auriera, ale Mourinho obawiam się, że będzie bardziej zdeterminowany
29 sierpnia 2017, 12:21 [cytuj]
Keita w Monaco...chlip
Keita w Monaco...chlip
29 sierpnia 2017, 12:41 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
oficjalka, Wimmer w Stoke za 18 mln z bonusami

£15 + £3
£15 + £3
29 sierpnia 2017, 13:06 [cytuj]
Marsylia z ofertą za Origiego...ekhm
Marsylia z ofertą za Origiego...ekhm
29 sierpnia 2017, 18:55 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Jest jednak zasadnicza różnica-my musimy skład uzupełnić, poszerzyć ławkę rezerwowych. A nie zbudować/przebudować całą formację jak np City obronę. Co polega na włączeniu nowych w JUŻ funkcjonujacy mechanizm i jest łatwiejsze i, przede wszystkim, mniej czasochłonne. Podsumowując-mamy czas, nie mamy (takich) pieniędzy. Inni nie mają czasu ale pieniądze już tak



Czas to mieliśmy, za 2-3 tygodnie zaczynaja się europejskie puchary. Nawet jak kupimy Barkleya (z kontuzją) to i tak z niego nie skorzystamy w fazie grupowej LM, więc jaka korzyść z tego transferu? W styczniu można będzie negocjować darmowy transfer. Znów wchodzimy w sezon z dewizą "a jakoś to będzie", "robimy co możemy"
Czas to mieliśmy, za 2-3 tygodnie zaczynaja się europejskie puchary. Nawet jak kupimy Barkleya (z kontuzją) to i tak z niego nie skorzystamy w fazie grupowej LM, więc jaka korzyść z tego transferu? W styczniu można będzie negocjować darmowy transfer. Znów wchodzimy w sezon z dewizą "a jakoś to będzie", "robimy co możemy"
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
29 sierpnia 2017, 19:29 [cytuj]
Trochę martwi brak wzmocnień, część zawodników z którymi byliśmy łączeni znalazła już nowe kluby. O tyle o ile mamy w miarę dobrą pierwszą 11, to ławka wygląda bardzo słabo.. :bezradny: , jak takim składem rotować.
Trochę martwi brak wzmocnień, część zawodników z którymi byliśmy łączeni znalazła już nowe kluby. O tyle o ile mamy w miarę dobrą pierwszą 11, to ławka wygląda bardzo słabo.. :bezradny: , jak takim składem rotować
29 sierpnia 2017, 19:30 [cytuj]
No ja kupimy kogoś teraz to zdąży się wprowadzić zanim się zaczną ciężary w terminarzu. Tak myślę, taką mam nadzieję. Choć brak napastnika czy jakiego fantasisty jest odczuwalny już teraz.
No ja kupimy kogoś teraz to zdąży się wprowadzić zanim się zaczną ciężary w terminarzu. Tak myślę, taką mam nadzieję. Choć brak napastnika czy jakiego fantasisty jest odczuwalny już teraz
29 sierpnia 2017, 22:24 [cytuj]
Chelsea po Barkleya...
Chelsea po Barkleya
29 sierpnia 2017, 22:48 [cytuj]
a Alli nie zagra w trzech meczach w LM ,ale 3miejsce i tak powinno być nasze i może w końcu powalczymy o LE, by Arsenal nie wygrał;) ale te przeklete Wembley...
a Alli nie zagra w trzech meczach w LM ,ale 3miejsce i tak powinno być nasze i może w końcu powalczymy o LE, by Arsenal nie wygrał;) ale te przeklete Wembley
30 sierpnia 2017, 08:48 [cytuj]
Zdaje się, że Chelsea sprzątnie nam Barkleya we frajerski sposób... Brak mi już słów na nasze działania w tym okienku transferowym... :glupek:
Zdaje się, że Chelsea sprzątnie nam Barkleya we frajerski sposób... Brak mi już słów na nasze działania w tym okienku transferowym... :glupek:
30 sierpnia 2017, 12:00 [cytuj]
Miało przyjść 3-4 nowych (oprócz Sancheza i tego bramkarza, którego nazwiska nie pamiętam), a zostało kilkadziesiąt godzin okienka. Powodzenia :)
Miało przyjść 3-4 nowych (oprócz Sancheza i tego bramkarza, którego nazwiska nie pamiętam), a zostało kilkadziesiąt godzin okienka. Powodzenia :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
30 sierpnia 2017, 12:13 [cytuj]
jak to się skończy na tych transferach, to za rok tracimy Pocha, on wyraźnie mówił, że chce 4 zawodników z pola (Sanchez i Foyth? zostało miejsce dla Auriera??? i ???) oraz bramkarza.


Everton odrzucił 25 mln za Barkleya, chcą 40 (myślę, że na 30 można stargować;)

Origi rozważa Tottenham, ma zapytania z Marsylii i Niemiec
Edytowano dnia: 30 sierpnia 2017, 12:13
jak to się skończy na tych transferach, to za rok tracimy Pocha, on wyraźnie mówił, że chce 4 zawodników z pola (Sanchez i Foyth? zostało miejsce dla Auriera??? i ???) oraz bramkarza. Everton odrzucił 25 mln za Barkleya, chcą 40 (myślę, że na 30 można stargować;) Origi rozważa Tottenham, ma zapytania z Marsylii i Niemiec
30 sierpnia 2017, 12:23 [cytuj]
Origi podobno odejdzie tylko, jeśli przyjdzie Lemar. A to mało prawdopodobne.
Origi podobno odejdzie tylko, jeśli przyjdzie Lemar. A to mało prawdopodobne
30 sierpnia 2017, 12:52 [cytuj]
Origi byłby dobrą opcją. Myślę że wpasowałby się do naszej drużyny, że w Liverpoolu jest nieoceniony i sam będzie nalegał na transfer, tymbardziej, że Liverpool sprowadził Solanke.
Origi byłby dobrą opcją. Myślę że wpasowałby się do naszej drużyny, że w Liverpoolu jest nieoceniony i sam będzie nalegał na transfer, tymbardziej, że Liverpool sprowadził Solanke
30 sierpnia 2017, 12:56 [cytuj]
na 36 godzin przed zamknieciem okienka nasze ruchy transferowe wygladaja fatalnie.

wymienilismy 4 obronce na potencjalnie lepszego
wymienilismy 3 bramkarza
zastapilismy dobrego prawego obronce zawodnikiem ze szkolki..
wyglada na to, ze sprowadzilismy 5 srodkowego obronce

najwieksza dziura jest nadal w (szeroko rozumianym) ataku gdzie nie sprowadzilismy nikogo

w porownaniu do poprzedniego sezonu wypadl nam Lamela wiec mamy 5 zawodnikow na 4 pozycje(wliczam Sissoko bo gra z koniecznosci)

mimo biedy (i kontuzji sona) nkoudou i janssen dostali w 3 meczach lacznie 1 minute gry. Ewidentnie nie sa w planach Pocha jednoczesnie nie sprzedalismy/wypozyczylismy ich.
z 3 potencjalnych wzmocnien(Balde, Diop, Barkley) dwoch zawodnikow poszlo do Francji jeden rozmawia z chelsea. Nawet ,gdyby udalo sie wziac Barkleya, nie zagra on do grudnia a nam brakuje zawodnikow teraz.

mam nadzieje, ze ten wpis sie zdezaktualizuje do jutra.

na 36 godzin przed zamknieciem okienka nasze ruchy transferowe wygladaja fatalnie. wymienilismy 4 obronce na potencjalnie lepszego wymienilismy 3 bramkarza zastapilismy dobrego prawego obronce zawodnikiem ze szkolki.. wyglada na to, ze sprowadzilismy 5 srodkowego obronce najwieksza dziura jest nadal w (szeroko rozumianym) ataku gdzie nie sprowadzilismy nikogo w porownaniu do poprzedniego sezonu wypadl nam Lamela wiec mamy 5 zawodnikow na 4 pozycje(wliczam Sissoko bo gra z koniecznosci) mimo biedy (i kontuzji sona) nkoudou i janssen dostali w 3 meczach lacznie 1 minute gry. Ewidentnie nie sa w planach Pocha jednoczesnie nie sprzedalismy/wypozyczylismy ich. z 3 potencjalnych wzmocnien(Balde, Diop, Barkley) dwoch zawodnikow poszlo do Francji jeden rozmawia z chelsea. Nawet ,gdyby udalo sie wziac Barkleya, nie zagra on do grudnia a nam brakuje zawodnikow teraz. mam nadzieje, ze ten wpis sie zdezaktualizuje do jutra.
30 sierpnia 2017, 13:09 [cytuj]
pieprzony Liverpool nie odda nam Origiego, chcą go dorzucić ba wypożyczenie do transferu Lemara...
Edytowano dnia: 30 sierpnia 2017, 13:10
pieprzony Liverpool nie odda nam Origiego, chcą go dorzucić ba wypożyczenie do transferu Lemara
|<  <<  <  15  16  17  18  19    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 51 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się