Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  19  20  21  22  23    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
31 sierpnia 2017, 23:30 [cytuj]
Zanosi się na to, że do stycznia Barkley zostanie w Evertonie. Wtedy pewnie znowu się zacznie walka z Chelsea o niego.
Zanosi się na to, że do stycznia Barkley zostanie w Evertonie. Wtedy pewnie znowu się zacznie walka z Chelsea o niego
31 sierpnia 2017, 23:36 [cytuj]
Ross Barkley backs away from Chelsea deal - who got close enough to Everton's £35m asking price. He will wait for Tottenham.

Wszystko leży w naszych rękach prawdopodobnie :)
Ross Barkley backs away from Chelsea deal - who got close enough to Everton's £35m asking price. He will wait for Tottenham. Wszystko leży w naszych rękach prawdopodobnie :)
31 sierpnia 2017, 23:38 [cytuj]
oby, oby! 35 mln...coś dużo, chyba, że Levy na raty rozbije;)
Edytowano dnia: 31 sierpnia 2017, 23:39
oby, oby! 35 mln...coś dużo, chyba, że Levy na raty rozbije;)
1 września 2017, 00:03 [cytuj]
Pewnie w styczniu go sprowadzimy bo i tak nie ma sensu kuopwać go teraz skoro kontuzja wyklucza go na kilka miesięcy z gry
Pewnie w styczniu go sprowadzimy bo i tak nie ma sensu kuopwać go teraz skoro kontuzja wyklucza go na kilka miesięcy z gry
1 września 2017, 00:09 [cytuj]
I to jest najrozsądniejsze, bo płacenie jakiś chorych sum za gościa który troche nie pogra, to jest bez sensu, może w styczniu będą rozsądniejsi i zechcą rozsądniejszą kwote za niego
I to jest najrozsądniejsze, bo płacenie jakiś chorych sum za gościa który troche nie pogra, to jest bez sensu, może w styczniu będą rozsądniejsi i zechcą rozsądniejszą kwote za niego
1 września 2017, 00:15 [cytuj]
Czyli jeszcze potwierdzenie Llorente i to by było na tyle :pies:
Czyli jeszcze potwierdzenie Llorente i to by było na tyle :pies:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 września 2017, 00:17 [cytuj]
jest potwierdzenie!
jest potwierdzenie!
1 września 2017, 00:17 [cytuj]
Jest nasz! :D

https://twitter.com/spursofficial
Jest nasz! :D https://twitter.com/spursofficial
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
1 września 2017, 00:40 [cytuj]
Szczerze mówiąc liczyłem dziś na więcej
Szczerze mówiąc liczyłem dziś na więcej
1 września 2017, 01:25 [cytuj]
Mamy Llorente, to może się utrzymamy jak Swansea w zeszłym sezonie :krzyk::krzyk: Cudowną masz ławkę Pochettino, szczerze ci współczuje i mam nadzieję że nas nie zostawisz. Za rok ostra walka o utrzymanie Alli, Eriksena, o Rose nie mówię bo na bank będzie chciał odejść. Dobrze że chociaż Kane jest lojalny, ale jak będziemy się rozbijać na 5-6 miejscach to też może zmienić zdanie, patrząc jak jego byli koledzy wznoszą trofea. :zalamka::zalamka:
Mamy Llorente, to może się utrzymamy jak Swansea w zeszłym sezonie :krzyk::krzyk: Cudowną masz ławkę Pochettino, szczerze ci współczuje i mam nadzieję że nas nie zostawisz. Za rok ostra walka o utrzymanie Alli, Eriksena, o Rose nie mówię bo na bank będzie chciał odejść. Dobrze że chociaż Kane jest lojalny, ale jak będziemy się rozbijać na 5-6 miejscach to też może zmienić zdanie, patrząc jak jego byli koledzy wznoszą trofea. :zalamka::zalamka:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 września 2017, 01:44 [cytuj]
E tam, po zakończeniu zeszłego okienka też było biadolenie i powszechna żałoba, a wszystko skończyło się całkiem przyjemnie.

W tym okienku ewidentnie operowaliśmy ograniczonym budżetem, więc koniec końców tragedii nie ma. Kto wie, może Poch liczy również na przebudzenie się Sissoko i powrót do zdrowia Lameli. Wówczas nasza ławka nie będzie już wyglądać tak słabo.

Tak czy owak - COYS!
E tam, po zakończeniu zeszłego okienka też było biadolenie i powszechna żałoba, a wszystko skończyło się całkiem przyjemnie. W tym okienku ewidentnie operowaliśmy ograniczonym budżetem, więc koniec końców tragedii nie ma. Kto wie, może Poch liczy również na przebudzenie się Sissoko i powrót do zdrowia Lameli. Wówczas nasza ławka nie będzie już wyglądać tak słabo. Tak czy owak - COYS!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 września 2017, 03:07 [cytuj]
Szału nie ma, ale jak słusznie zauważył MatMar może przebudzi się Sissoko i zacznie grać na wysokim poziomie. Powrót do zdrowia Erika Lameli? OK, ale osobiście nie liczę, że będzie grał na wysokim poziomie po takiej przerwie.

Okienko transferowe nie wygląda tak najgorzej: pozyskaliśmy trzeciego bramkarza, bardzo dobrego środkowego obrońcę, perspektywicznego środkowego obrońce, następcę Kyle'a Walkera oraz doświadczonego snajpera.

Nie ukrywam, że do kompletnej kadry przydałby się jeszcze jakiś niezły skrzydłowy oraz kreatywny zawodnik do środka pola. Może będą jeszcze jakieś wzmocnienia zimą.
Szału nie ma, ale jak słusznie zauważył MatMar może przebudzi się Sissoko i zacznie grać na wysokim poziomie. Powrót do zdrowia Erika Lameli? OK, ale osobiście nie liczę, że będzie grał na wysokim poziomie po takiej przerwie. Okienko transferowe nie wygląda tak najgorzej: pozyskaliśmy trzeciego bramkarza, bardzo dobrego środkowego obrońcę, perspektywicznego środkowego obrońce, następcę Kyle'a Walkera oraz doświadczonego snajpera. Nie ukrywam, że do kompletnej kadry przydałby się jeszcze jakiś niezły skrzydłowy oraz kreatywny zawodnik do środka pola. Może będą jeszcze jakieś wzmocnienia zimą
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
1 września 2017, 05:30 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
E tam, po zakończeniu zeszłego okienka też było biadolenie i powszechna żałoba, a wszystko skończyło się całkiem przyjemnie.

W tym okienku ewidentnie operowaliśmy ograniczonym budżetem, więc koniec końców tragedii nie ma. Kto wie, może Poch liczy również na przebudzenie się Sissoko i powrót do zdrowia Lameli. Wówczas nasza ławka nie będzie już wyglądać tak słabo.

Tak czy owak - COYS!


Tak skończyło się przyjemnie bo Manchestery zdobyły śmieszną ilość punktów, jakoś trudno mi uwierzyć, aby w tym sezonie było podobnie.Oba kluby wzmocniły się na potęgę. My już przegraliśmy pierwszy mecz na "własnym" boisku. Dwa mecze u siebie i 1 punkt. Chyba nie musze nikomu przypominać, jak punktowaliśmy u siebie w zeszłym sezonie. Jakoś nie czuję, żebyśmy po tym oknie byli mocniejsi niż w poprzednim sezonie. Pomogliśmy rozbitej, rezerwowej Chelsea się pozbierać, potem znów prawa strona boiska oddaj punkty Burnley. Możecie żyć poprzednim sezonem, ale to już historia. Rzeczywistość się zmieniła. Powiem ci tak jak stałem na Wembley w zeszłym sezonie i dostawaliśmy baty od Monaco, to mi wcale przyjemnie nie było
Tak skończyło się przyjemnie bo Manchestery zdobyły śmieszną ilość punktów, jakoś trudno mi uwierzyć, aby w tym sezonie było podobnie.Oba kluby wzmocniły się na potęgę. My już przegraliśmy pierwszy mecz na "własnym" boisku. Dwa mecze u siebie i 1 punkt. Chyba nie musze nikomu przypominać, jak punktowaliśmy u siebie w zeszłym sezonie. Jakoś nie czuję, żebyśmy po tym oknie byli mocniejsi niż w poprzednim sezonie. Pomogliśmy rozbitej, rezerwowej Chelsea się pozbierać, potem znów prawa strona boiska oddaj punkty Burnley. Możecie żyć poprzednim sezonem, ale to już historia. Rzeczywistość się zmieniła. Powiem ci tak jak stałem na Wembley w zeszłym sezonie i dostawaliśmy baty od Monaco, to mi wcale przyjemnie nie było
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 września 2017, 08:18 [cytuj]
ja jestem zadowolony w 80%, nie chcę żadnych klasycznych skrzydłowych, bo oni w naszym systemie gry giną, zabrakło dla mnie kogoś do środka pola: Gomes, Barkley czy tam nawet Roberto.


Jesteśmy około 7mln na plusie:)

fajne podsumowanie:

http://www.skysports.com/football/news/11662/11015137/premier-league-transfers-how-much-did-your-club-spend
ja jestem zadowolony w 80%, nie chcę żadnych klasycznych skrzydłowych, bo oni w naszym systemie gry giną, zabrakło dla mnie kogoś do środka pola: Gomes, Barkley czy tam nawet Roberto. Jesteśmy około 7mln na plusie:) fajne podsumowanie: http://www.skysports.com/football/news/11662/11015137/premier-league-transfers-how-much-did-your-club-spend
1 września 2017, 09:53 [cytuj]
Przez całe lato się śmiałem z Liverpoolu, że kupują kolejnego ofensywnego pomocnika wzmacniając swoją najmocniejszą formację, a nic nie robią z tym, ze mają obronę na poziomie środka tabeli co najwyzej.

Skończyło się okienko a wychodzi na to, że my też wzmocnilismy naszą najmocniejszą formację trzema zawodnikami, a w ofensywie dodaliśmy tylko zastępstwo dla Kane. :bezradny:

Tak jak ktoś wyżej napisał, przydałby się ktoś do środka + jeden ofensywny pomocnik i takich dwóch transerów mi w tym okienku zabrakło. Teraz musimy liczyć na to, że ktoś z trójki Lamela, Sissoko, N'Koudou wyraźnie poprawi swoje występy i będzie dawał nam jakieś pole manewru, na ten mament mamy trzech ofensywnych pomocników na bardzo wysokim poziomie (Son, Eriksen, Dele) i brak dla nich jakiejkolwiek rywalizacji. Chociaż tyle, że Sissoko w ostatnim meczu zagrał chyba najlepiej od kiedy do nas dołączył. Może to, że po sezonie są Mistrzostwa Świata sprawi, ze Sissoko będzie bardziej zmotywowany i będzie grał lepiej bo na EURO we Francji pokazał, że potrafi.

Podobno wczoraj próbowaliśmy sprowadzić Gelsona Martinsa i gdyby to doszło do skutku to pobilibyśmy nasz rekord transferowy kupując gościa którego chyba nigdy w życiu nie widziałem w akcji. Może i lepiej, że się nie udało ;)

Jakość nowych nabytków i to, że utrzymaliśmy wszystkich kluczowych piłkarzy oceniam pozytywnie. Aurier to jest topowy zawodnik, o jego "odpały" też bym się nei martwił. Poch lubi takich bad boyów (Dele) i odnoszę wrażenie, że wie jak z nimi postępować. Sanchez podejrzewam, ze jest znacznie lepszy od Wimmera i pewnie będzie walczył z Dierem o trzecie miejsce w obronie. Foyth to zawodnik na przyszłość. Zakup Llorente sprawi, że Poch w przypadku gdy gonimy wynik będzie mógł wprowadzić na boisko drugiego napastnika. Widać, ze Janssenowi nie ufa skoro Holender zagrał w tym sezonie chyba przez minutę do tej pory. Myślę, że Hiszpan swoje w tym sezonie nastrzela i będzie bardzo użytecznym zawodnikiem.
Przez całe lato się śmiałem z Liverpoolu, że kupują kolejnego ofensywnego pomocnika wzmacniając swoją najmocniejszą formację, a nic nie robią z tym, ze mają obronę na poziomie środka tabeli co najwyzej. Skończyło się okienko a wychodzi na to, że my też wzmocnilismy naszą najmocniejszą formację trzema zawodnikami, a w ofensywie dodaliśmy tylko zastępstwo dla Kane. :bezradny: Tak jak ktoś wyżej napisał, przydałby się ktoś do środka + jeden ofensywny pomocnik i takich dwóch transerów mi w tym okienku zabrakło. Teraz musimy liczyć na to, że ktoś z trójki Lamela, Sissoko, N'Koudou wyraźnie poprawi swoje występy i będzie dawał nam jakieś pole manewru, na ten mament mamy trzech ofensywnych pomocników na bardzo wysokim poziomie (Son, Eriksen, Dele) i brak dla nich jakiejkolwiek rywalizacji. Chociaż tyle, że Sissoko w ostatnim meczu zagrał chyba najlepiej od kiedy do nas dołączył. Może to, że po sezonie są Mistrzostwa Świata sprawi, ze Sissoko będzie bardziej zmotywowany i będzie grał lepiej bo na EURO we Francji pokazał, że potrafi. Podobno wczoraj próbowaliśmy sprowadzić Gelsona Martinsa i gdyby to doszło do skutku to pobilibyśmy nasz rekord transferowy kupując gościa którego chyba nigdy w życiu nie widziałem w akcji. Może i lepiej, że się nie udało ;) Jakość nowych nabytków i to, że utrzymaliśmy wszystkich kluczowych piłkarzy oceniam pozytywnie. Aurier to jest topowy zawodnik, o jego "odpały" też bym się nei martwił. Poch lubi takich bad boyów (Dele) i odnoszę wrażenie, że wie jak z nimi postępować. Sanchez podejrzewam, ze jest znacznie lepszy od Wimmera i pewnie będzie walczył z Dierem o trzecie miejsce w obronie. Foyth to zawodnik na przyszłość. Zakup Llorente sprawi, że Poch w przypadku gdy gonimy wynik będzie mógł wprowadzić na boisko drugiego napastnika. Widać, ze Janssenowi nie ufa skoro Holender zagrał w tym sezonie chyba przez minutę do tej pory. Myślę, że Hiszpan swoje w tym sezonie nastrzela i będzie bardzo użytecznym zawodnikiem
1 września 2017, 10:10 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Podobno wczoraj próbowaliśmy sprowadzić Gelsona Martinsa i gdyby to doszło do skutku to pobilibyśmy nasz rekord transferowy kupując gościa którego chyba nigdy w życiu nie widziałem w akcji. Może i lepiej, że się nie udało ;)


Ja widzialem Gelsona może 10 razy i zawsze pokazywał się z bardzo dobrej strony. Koleś naprawdę ma potencjał i mógłby spokojnie walczyć o pierwszą 11stke u nas.
Ja widzialem Gelsona może 10 razy i zawsze pokazywał się z bardzo dobrej strony. Koleś naprawdę ma potencjał i mógłby spokojnie walczyć o pierwszą 11stke u nas
LMAO
1 września 2017, 10:14 [cytuj]
varba powiedział/a:
Mamy Llorente, to może się utrzymamy jak Swansea w zeszłym sezonie :krzyk::krzyk: Cudowną masz ławkę Pochettino, szczerze ci współczuje i mam nadzieję że nas nie zostawisz. Za rok ostra walka o utrzymanie Alli, Eriksena, o Rose nie mówię bo na bank będzie chciał odejść. Dobrze że chociaż Kane jest lojalny, ale jak będziemy się rozbijać na 5-6 miejscach to też może zmienić zdanie, patrząc jak jego byli koledzy wznoszą trofea. :zalamka::zalamka:


verba, straciliśmy Walkera i Wimmera, a kupiliśmy Auriera i Sancheza, którzy są nawet lepsi od nich, a do tego mamy Llorente. Na pewno nie jesteśmy słabsi niż w zeszłym sezonie. Zobaczymy jak nam pójdzie.
verba, straciliśmy Walkera i Wimmera, a kupiliśmy Auriera i Sancheza, którzy są nawet lepsi od nich, a do tego mamy Llorente. Na pewno nie jesteśmy słabsi niż w zeszłym sezonie. Zobaczymy jak nam pójdzie
LMAO
1 września 2017, 12:01 [cytuj]
Biorąc pod uwagę w sumie nie takie znowu wielkie potrzeby, ograniczone możliwości i trudne realia rynkowe to ocenilbym to okienko pozytywnie. Sanchez już jest chyba lepszy niż Wimmer. Jego przyjście pozwoli Dierowi skupić się na grze w drugiej lini co może mieć dobry wpływ na całą formację. Podobnie może być z Foythem, choć kto wie czy on nie został "pomyślany" jako z/następca Diera-takie spekulacje się pojawiały. Brakowało napastnika? No to przyszedł napastnik-dobry, doświadczony. Szkoda, że nie ma nowego ofensywnego, kreatywnego piłkarza ale jak Poch "uruchomi" np. Winksa to takie żale będą jakby mniej zasadne. Chciałoby się więcej? Na pewno. Czy można było więcej? Nie wiadomo.
Biorąc pod uwagę w sumie nie takie znowu wielkie potrzeby, ograniczone możliwości i trudne realia rynkowe to ocenilbym to okienko pozytywnie. Sanchez już jest chyba lepszy niż Wimmer. Jego przyjście pozwoli Dierowi skupić się na grze w drugiej lini co może mieć dobry wpływ na całą formację. Podobnie może być z Foythem, choć kto wie czy on nie został "pomyślany" jako z/następca Diera-takie spekulacje się pojawiały. Brakowało napastnika? No to przyszedł napastnik-dobry, doświadczony. Szkoda, że nie ma nowego ofensywnego, kreatywnego piłkarza ale jak Poch "uruchomi" np. Winksa to takie żale będą jakby mniej zasadne. Chciałoby się więcej? Na pewno. Czy można było więcej? Nie wiadomo
1 września 2017, 12:31 [cytuj]
Barkley będzie do wyjęcia za mniejsze pieniądze i raczej nie będzie chciał już grać w Chelsea po tym, co wczoraj odpalił;)

p.s. Chelsea mimo mistrzostwa musiała obejść się bez Llorente i Barkleya, Zapaccosta to też nie był ich pierwszy wybór. Drinkwater za 35 mln?! - dla mnie szaleństwo:)

p.s. Arsenal: po dobrym początku: Lemar i Kolasinac nie mają nikogo, do tego niezadowolonego Sancheza, który pójdzie za darmo (dobrze, że nie przeszedł teraz do City). Do tego odejścia...Lemar poza zasięgiem Arsenalu i Liverpoolu i to dla nas też dobra wiadomość:)

to tylko nasi lokalni rywale, ale oni naprawdę nie mają wszystkeigo na plusie, nie ma takich okienek
Barkley będzie do wyjęcia za mniejsze pieniądze i raczej nie będzie chciał już grać w Chelsea po tym, co wczoraj odpalił;) p.s. Chelsea mimo mistrzostwa musiała obejść się bez Llorente i Barkleya, Zapaccosta to też nie był ich pierwszy wybór. Drinkwater za 35 mln?! - dla mnie szaleństwo:) p.s. Arsenal: po dobrym początku: Lemar i Kolasinac nie mają nikogo, do tego niezadowolonego Sancheza, który pójdzie za darmo (dobrze, że nie przeszedł teraz do City). Do tego odejścia...Lemar poza zasięgiem Arsenalu i Liverpoolu i to dla nas też dobra wiadomość:) to tylko nasi lokalni rywale, ale oni naprawdę nie mają wszystkeigo na plusie, nie ma takich okienek
1 września 2017, 12:33 [cytuj]
W zasadzie wszystko zostało napisane.

Największy (jedyny?) minus okienka to taki, że nie przyszedł jakiś ofensywny pomocnik, który mógłby najpierw zastąpić Allie'go w trakcie zawieszenia, a potem być fajną opcją rezerwową, a może i konkurencją dla niego oraz Eriksena i Sona.

Tak czy inaczej, okienko umiarkowanie pozytywne.

Bardzo mi się podoba transfer Llorente. Od dawna oczekiwałem, że w kontekście pewnego miejsca Kane'a w naszym ataku, nie będziemy szukali na drugiego napastnika młodej gwiazdy jak Janssen czy Berahino, tylko postawimy na kogoś doświadczonego i ogranego, na tu i na teraz. Hiszpan spełnia te wymagania.

Aurier, gdyby nie brak mózgu, byłby poza naszym zasięgiem, ma ogromne możliwości. Jeśli Poch go poukłada będzie lepszy niż Walker. Czy poukłada nie wiemy, ale nie jest to na pewno transfer z góry skazany na porażkę jak jakiś Saha. Ryzykowny, ale jeśli wypali będzie bardzo dobrze.

Sanchez to na pewno dobry piłkarz. Nie wiem czy specjalnie nam potrzebny i obawiam się o to żeby nie skończył jak Wimmer, wiecznie na ławce. Jeśli jednak sztab ma na niego pomysł, to i w tym wypadku możemy mieć pociechę z nowego zawodnika. Zresztą gracze z przeszłością w Ajaxie świetnie się u nas odnajdują.

O Foythu nie mam bladego pojęcia, co to za człowiek. Pożyjemy, zobaczymy.

Sprowadzenie do klubu Gazzanigi mi się nie podoba. Ja rozumiem, trzeci bramkarz, będzie w klubie po to, żeby w razie kontuzji Llorisa/Vorma na ławce nie siedział młodzik z akademii. Tylko czy bramkarz, który ostatnio regularnie grywał 6 lat temu w (wówczas) czwartoligowym Gillingham naprawdę jest o wiele lepszy od gościa ze szkółki, który mógłby chociaż z ławki oswajać się z wielkim futbolem? Dla mnie ten ruch zupełnie niepotrzebny, ale pewnie za dużo nie zapłaciliśmy, budżet płac też raczej nie ucierpiał. Nie ma co się burzyć.
W zasadzie wszystko zostało napisane. Największy (jedyny?) minus okienka to taki, że nie przyszedł jakiś ofensywny pomocnik, który mógłby najpierw zastąpić Allie'go w trakcie zawieszenia, a potem być fajną opcją rezerwową, a może i konkurencją dla niego oraz Eriksena i Sona. Tak czy inaczej, okienko umiarkowanie pozytywne. Bardzo mi się podoba transfer Llorente. Od dawna oczekiwałem, że w kontekście pewnego miejsca Kane'a w naszym ataku, nie będziemy szukali na drugiego napastnika młodej gwiazdy jak Janssen czy Berahino, tylko postawimy na kogoś doświadczonego i ogranego, na tu i na teraz. Hiszpan spełnia te wymagania. Aurier, gdyby nie brak mózgu, byłby poza naszym zasięgiem, ma ogromne możliwości. Jeśli Poch go poukłada będzie lepszy niż Walker. Czy poukłada nie wiemy, ale nie jest to na pewno transfer z góry skazany na porażkę jak jakiś Saha. Ryzykowny, ale jeśli wypali będzie bardzo dobrze. Sanchez to na pewno dobry piłkarz. Nie wiem czy specjalnie nam potrzebny i obawiam się o to żeby nie skończył jak Wimmer, wiecznie na ławce. Jeśli jednak sztab ma na niego pomysł, to i w tym wypadku możemy mieć pociechę z nowego zawodnika. Zresztą gracze z przeszłością w Ajaxie świetnie się u nas odnajdują. O Foythu nie mam bladego pojęcia, co to za człowiek. Pożyjemy, zobaczymy. Sprowadzenie do klubu Gazzanigi mi się nie podoba. Ja rozumiem, trzeci bramkarz, będzie w klubie po to, żeby w razie kontuzji Llorisa/Vorma na ławce nie siedział młodzik z akademii. Tylko czy bramkarz, który ostatnio regularnie grywał 6 lat temu w (wówczas) czwartoligowym Gillingham naprawdę jest o wiele lepszy od gościa ze szkółki, który mógłby chociaż z ławki oswajać się z wielkim futbolem? Dla mnie ten ruch zupełnie niepotrzebny, ale pewnie za dużo nie zapłaciliśmy, budżet płac też raczej nie ucierpiał. Nie ma co się burzyć
COYS!
|<  <<  <  19  20  21  22  23    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 165 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się