Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  19  20  21  22  23    >
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
1 września 2017, 12:38 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:


Sprowadzenie do klubu Gazzanigi mi się nie podoba. Ja rozumiem, trzeci bramkarz, będzie w klubie po to, żeby w razie kontuzji Llorisa/Vorma na ławce nie siedział młodzik z akademii. Tylko czy bramkarz, który ostatnio regularnie grywał 6 lat temu w (wówczas) czwartoligowym Gillingham naprawdę jest o wiele lepszy od gościa ze szkółki, który mógłby chociaż z ławki oswajać się z wielkim futbolem? Dla mnie ten ruch zupełnie niepotrzebny, ale pewnie za dużo nie zapłaciliśmy, budżet płac też raczej nie ucierpiał. Nie ma co się burzyć


Gazzaniga rozegrał w sezonie 2016/2017 32 spotkania dla drugoligowego Rayo Vallecano więc jest ograny
Gazzaniga rozegrał w sezonie 2016/2017 32 spotkania dla drugoligowego Rayo Vallecano więc jest ograny
1 września 2017, 12:52 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Barkley będzie do wyjęcia za mniejsze pieniądze i raczej nie będzie chciał już grać w Chelsea po tym, co wczoraj odpalił;)

p.s. Chelsea mimo mistrzostwa musiała obejść się bez Llorente i Barkleya, Zapaccosta to też nie był ich pierwszy wybór. Drinkwater za 35 mln?! - dla mnie szaleństwo:)

p.s. Arsenal: po dobrym początku: Lemar i Kolasinac nie mają nikogo, do tego niezadowolonego Sancheza, który pójdzie za darmo (dobrze, że nie przeszedł teraz do City). Do tego odejścia...Lemar poza zasięgiem Arsenalu i Liverpoolu i to dla nas też dobra wiadomość:)

to tylko nasi lokalni rywale, ale oni naprawdę nie mają wszystkeigo na plusie, nie ma takich okienek


O a to niech sobie wezmą pod rozwagę marudy, wypominające Leviemu nieudolność.
1.) Nawet CFC miała problemy z transferami i słono płacili za niepierwsze wybory.

2.) Rywalizowalismy z nimi o piłkarzy i co? Llorente jest nasz a Barkley ich olal i zdaje się czekać na ruch z naszej strony.
O a to niech sobie wezmą pod rozwagę marudy, wypominające Leviemu nieudolność. 1.) Nawet CFC miała problemy z transferami i słono płacili za niepierwsze wybory. 2.) Rywalizowalismy z nimi o piłkarzy i co? Llorente jest nasz a Barkley ich olal i zdaje się czekać na ruch z naszej strony
1 września 2017, 13:31 [cytuj]
A ja tam jestem zły na brak ofensywnego pomocnika i nic mnie nie przekona :bezradny:

Alli, Eriksen, Son ok. Dembele wielka niewiadoma, nawet jak będzie grał przyzwoicie, to nic więcej. Lameli nie liczę, bo to na razie koszulka i numer na niej. N'Koudou nie dostawał szans, zapewne nieprzypadkowo.

Wychodzi trzech na dobrym poziomie, reszta nie wiadomo. Alli głupio łapie kartki. Skoro chcemy walczyć o majstra i na poważnie w LM, musiał przyjść człowiek, który zrobiłby różnicę, na poziomie Eriksena (lub aspirujący). Po co oddawali Onomaha? Chcą tłuc w angielskich pucharach podstawowymi?

Piszecie, że Sanchez ma być alternatywą dla Diera. Skoro gramy 3 środkowymi, w razie wypadnięcia jednego z nich, Dier idzie na środek obrony. Ilu wtedy zostaje centralnych pomocników? Trzech: Wanyama, Dembele, Winks. Kołdra jest krótka, nie starczy jej na LM i PL. Obawiam się tego co Varba, w przypadku 3-4 miejsca i braku awansu w grupie LM, część ambitnych piłkarzy podziękuje, bo na samej atmosferze można było jechać przez 2-3 lata.

Żebym był dobrze zrozumiany. Transfery są na plus, bo zastąpiliśmy 1:1 odchodzących obrońców, przyszedł perspektywiczny (na razie tylko) Foyth, jest lepszy zmiennik Kane'a, ale to po prostu za mało, żeby wejść poziom wyżej. O ten stopień, którego nam brakuje do szczęścia.
Konkurencja w lidze jest w tym sezonie spora, bo nie wierzę, że Manchestery i Chelsea nie będą w pierwszej czwórce. Wszystkie te drużyny mają przytomnych menedżerów i drugi rok pracy w klubie. Pozostaje walka z Liverpoolem o brakujące miejsce w czwórce...
A ja tam jestem zły na brak ofensywnego pomocnika i nic mnie nie przekona :bezradny: Alli, Eriksen, Son ok. Dembele wielka niewiadoma, nawet jak będzie grał przyzwoicie, to nic więcej. Lameli nie liczę, bo to na razie koszulka i numer na niej. N'Koudou nie dostawał szans, zapewne nieprzypadkowo. Wychodzi trzech na dobrym poziomie, reszta nie wiadomo. Alli głupio łapie kartki. Skoro chcemy walczyć o majstra i na poważnie w LM, musiał przyjść człowiek, który zrobiłby różnicę, na poziomie Eriksena (lub aspirujący). Po co oddawali Onomaha? Chcą tłuc w angielskich pucharach podstawowymi? Piszecie, że Sanchez ma być alternatywą dla Diera. Skoro gramy 3 środkowymi, w razie wypadnięcia jednego z nich, Dier idzie na środek obrony. Ilu wtedy zostaje centralnych pomocników? Trzech: Wanyama, Dembele, Winks. Kołdra jest krótka, nie starczy jej na LM i PL. Obawiam się tego co Varba, w przypadku 3-4 miejsca i braku awansu w grupie LM, część ambitnych piłkarzy podziękuje, bo na samej atmosferze można było jechać przez 2-3 lata. Żebym był dobrze zrozumiany. Transfery są na plus, bo zastąpiliśmy 1:1 odchodzących obrońców, przyszedł perspektywiczny (na razie tylko) Foyth, jest lepszy zmiennik Kane'a, ale to po prostu za mało, żeby wejść poziom wyżej. O ten stopień, którego nam brakuje do szczęścia. Konkurencja w lidze jest w tym sezonie spora, bo nie wierzę, że Manchestery i Chelsea nie będą w pierwszej czwórce. Wszystkie te drużyny mają przytomnych menedżerów i drugi rok pracy w klubie. Pozostaje walka z Liverpoolem o brakujące miejsce w czwórce
1 września 2017, 13:54 [cytuj]
Gazzaniga grał cały poprzedni sezon w pierwszym składzie Rayo Vallecano. Iial kilkanaście czystych kont, nie pamiętam dokładnie ile. Raczej jest lepszy od gości z akademii.

@Marcin, myślę że więcej można było. Nie po to Levy zaczynał pracę o 6 rano żeby klepnac tylko Llorente (bo Aurier był już w zasadzie pewny tak czy siak). Daniel też chyba miał.ochite na więcej
Gazzaniga grał cały poprzedni sezon w pierwszym składzie Rayo Vallecano. Iial kilkanaście czystych kont, nie pamiętam dokładnie ile. Raczej jest lepszy od gości z akademii. @Marcin, myślę że więcej można było. Nie po to Levy zaczynał pracę o 6 rano żeby klepnac tylko Llorente (bo Aurier był już w zasadzie pewny tak czy siak). Daniel też chyba miał.ochite na więcej
1 września 2017, 15:03 [cytuj]
Jesteście wgl za Gomesem?

Czytałem wywiad za Wp Kima Vilforta o dzisiejszym meczu polski i się zagotowałem :


Którego więc duńskiego piłkarza nasi piłkarze muszą obawiać się najbardziej?

Po prostu, całego zespołu. W takim małym kraju jak Dania musisz mieć po prostu dobrą drużynę. I piłkarzy, którzy mogą zrobić różnicę. Kimś takim, jeśli zagra z Polską, może być Christian Eriksen z Chelsea. Przede wszystkim jednak to zespół musi stanowić jedność.:wysmiewacz::wysmiewacz::wysmiewacz::wysmiewacz:
Jesteście wgl za Gomesem? Czytałem wywiad za Wp Kima Vilforta o dzisiejszym meczu polski i się zagotowałem : Którego więc duńskiego piłkarza nasi piłkarze muszą obawiać się najbardziej? Po prostu, całego zespołu. W takim małym kraju jak Dania musisz mieć po prostu dobrą drużynę. I piłkarzy, którzy mogą zrobić różnicę. Kimś takim, jeśli zagra z Polską, może być Christian Eriksen z Chelsea. Przede wszystkim jednak to zespół musi stanowić jedność.:wysmiewacz::wysmiewacz::wysmiewacz::wysmiewacz:
1 września 2017, 15:16 [cytuj]
podsumowujac okienko ->bedziemy stawiali na mlodziez, moze ktorys wypali(edwards, oakley-boothe, georgiou)
+ kilka spotkan dwoma napastnikami gdzie Kane jest troche cofniety.. i moze uda sie dotrwac do stycznia

mysle sobie, ze Levy to po to kupuje zawodnikow ostatniego dnia okienka, zeby zaoszczedzic na pensjach.
8 tygodni placic komus 60k a nie placic..
podsumowujac okienko ->bedziemy stawiali na mlodziez, moze ktorys wypali(edwards, oakley-boothe, georgiou) + kilka spotkan dwoma napastnikami gdzie Kane jest troche cofniety.. i moze uda sie dotrwac do stycznia mysle sobie, ze Levy to po to kupuje zawodnikow ostatniego dnia okienka, zeby zaoszczedzic na pensjach. 8 tygodni placic komus 60k a nie placic
2 września 2017, 09:26 [cytuj]
Nie ma sensu zakładać, że ożywienie w ostatnich dniach wynika ze skąpstwa (jakkolwiek to idiotycznie nie brzmi, zestawiając 60k z sumami które są w tej lidze). Zrzuciłbym to na bardziej \"promocyjne\" ceny. Gdy x drużyna ma zastępstwo na danej pozycji (przykładowo Bony-Swansea) łatwiej jest jej podebrać zawodnika. Jestem pewien, że transfer Llorente 2-3 tygodnie wcześniej oznaczałby wydatek powiększony o kilka milionów.
Co do samego okienka - jestem zadowolony, i miło zaskoczony - obawiałem się większych (nie tylko Walker) strat po naszej stronie. Zachowanie podstawowej kadry było najważniejsze. Odeszło dwóch obrońców, przyszło trzech. Wbrew temu co czytam, wcale nie odczuwam przesytu.
Zakup Llorente również wygląda rozsądnie, to bardzo solidny, doświadczony gracz, który wniesie coś ekstra do tej drużyny. Nie każdy facet po trzydziestce to wypalony Saha.
Barkley - ciekawie to wygląda. I bardzo cieszy mnie fakt, że nie wydaliśmy chorej kwoty, na zawodnika który do gry będzie zdolny najwcześniej w grudniu. Absurdem byłoby wykładanie ponad 30 milionów na kogoś, kto nie może grać, a z kim można podpisać kontrakt już za 4 miesiące. Być może, za rozsądna kwotę, dołączy do nas już w styczniu. O ile oczywiście jego chęci dołączenia do Spurs są rzeczywiste.
Podsumowując bardziej ogólnie, cieszy mnie jeszcze jedno. Ciągle w pamięci mam akcję z Wilianem. Jeżeli zrobiliśmy im ten sam psikus z Llorente i być może Barkleyem + Liverpool im zabrał Oxlade, to mogę napisać tylko tyle, że to miła odmiana.
Jeszcze z innej beczki - jest 02.09. Coutinho jest nadal graczem LFC. Mam nadzieję, że to początek końca takich chorych akcji, i taki sposób wymuszania transferów prędzej czy później się skończy. Chyba jak większość mam serdecznie dosyć czytania o olbrzymim nieszczęściu x zawodnika, gdyż biedny nie wiedział co robi podpisując kontrakt, ciągle pada i ma depresję, czy bez google nie wie z kim występuje na boisku. Dosyć wymuszania transferów.
Edytowano dnia: 2 września 2017, 09:27
Nie ma sensu zakładać, że ożywienie w ostatnich dniach wynika ze skąpstwa (jakkolwiek to idiotycznie nie brzmi, zestawiając 60k z sumami które są w tej lidze). Zrzuciłbym to na bardziej \"promocyjne\" ceny. Gdy x drużyna ma zastępstwo na danej pozycji (przykładowo Bony-Swansea) łatwiej jest jej podebrać zawodnika. Jestem pewien, że transfer Llorente 2-3 tygodnie wcześniej oznaczałby wydatek powiększony o kilka milionów. Co do samego okienka - jestem zadowolony, i miło zaskoczony - obawiałem się większych (nie tylko Walker) strat po naszej stronie. Zachowanie podstawowej kadry było najważniejsze. Odeszło dwóch obrońców, przyszło trzech. Wbrew temu co czytam, wcale nie odczuwam przesytu. Zakup Llorente również wygląda rozsądnie, to bardzo solidny, doświadczony gracz, który wniesie coś ekstra do tej drużyny. Nie każdy facet po trzydziestce to wypalony Saha. Barkley - ciekawie to wygląda. I bardzo cieszy mnie fakt, że nie wydaliśmy chorej kwoty, na zawodnika który do gry będzie zdolny najwcześniej w grudniu. Absurdem byłoby wykładanie ponad 30 milionów na kogoś, kto nie może grać, a z kim można podpisać kontrakt już za 4 miesiące. Być może, za rozsądna kwotę, dołączy do nas już w styczniu. O ile oczywiście jego chęci dołączenia do Spurs są rzeczywiste. Podsumowując bardziej ogólnie, cieszy mnie jeszcze jedno. Ciągle w pamięci mam akcję z Wilianem. Jeżeli zrobiliśmy im ten sam psikus z Llorente i być może Barkleyem + Liverpool im zabrał Oxlade, to mogę napisać tylko tyle, że to miła odmiana. Jeszcze z innej beczki - jest 02.09. Coutinho jest nadal graczem LFC. Mam nadzieję, że to początek końca takich chorych akcji, i taki sposób wymuszania transferów prędzej czy później się skończy. Chyba jak większość mam serdecznie dosyć czytania o olbrzymim nieszczęściu x zawodnika, gdyż biedny nie wiedział co robi podpisując kontrakt, ciągle pada i ma depresję, czy bez google nie wie z kim występuje na boisku. Dosyć wymuszania transferów
3 września 2017, 15:05 [cytuj]
Myślę, że w styczniu rozegramy to tak, że podpiszemy z Barkleyem kontrakt zapewniający nam jego pozyskanie po wygaśnięciu kontraktu, a później złożymy jakąś niewielką ofertę (pewnie z 8-10mln) żeby sciągnąć go już w styczniu tak jak to było kilka lat temu z Holtbym
Myślę, że w styczniu rozegramy to tak, że podpiszemy z Barkleyem kontrakt zapewniający nam jego pozyskanie po wygaśnięciu kontraktu, a później złożymy jakąś niewielką ofertę (pewnie z 8-10mln) żeby sciągnąć go już w styczniu tak jak to było kilka lat temu z Holtbym
8 września 2017, 18:14 [cytuj]
https://twitter.com/Fenerbahce/status/906188051206082561
Janssen w Fenerbace. wypozyczenie, 1 sezon.
Edytowano dnia: 8 września 2017, 18:14
https://twitter.com/Fenerbahce/status/906188051206082561 Janssen w Fenerbace. wypozyczenie, 1 sezon
14 września 2017, 00:15 [cytuj]
Ja wiem, że za wcześnie i w ogóle, ale... cholera, chyba udało się nam to okienko.

Oprócz oczywistości, że Sanchez>Wimmer, to IMO również Llorente>Janssen i Aurier>Walker. Niektórych raził brak wzmocnień w środku pola, ale kto wie - może Poch stwierdził, że Tottenham nie potrzebuje nikogo nowego w tej formacji? No bo tak: Sissoko prezentuje się coraz lepiej, Lamela (jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom) wraca do zdrowia, a jest jeszcze Winks, któremu Poch wyraźnie ufa.

Wprawdzie wolałbym, żeby transfery zostały przeprowadzone wcześniej, może wtedy lepiej weszlibyśmy w sezon, ale i tak - nie ma co narzekać.



Edytowano dnia: 14 września 2017, 00:16
Ja wiem, że za wcześnie i w ogóle, ale... cholera, chyba udało się nam to okienko. Oprócz oczywistości, że Sanchez>Wimmer, to IMO również Llorente>Janssen i Aurier>Walker. Niektórych raził brak wzmocnień w środku pola, ale kto wie - może Poch stwierdził, że Tottenham nie potrzebuje nikogo nowego w tej formacji? No bo tak: Sissoko prezentuje się coraz lepiej, Lamela (jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom) wraca do zdrowia, a jest jeszcze Winks, któremu Poch wyraźnie ufa. Wprawdzie wolałbym, żeby transfery zostały przeprowadzone wcześniej, może wtedy lepiej weszlibyśmy w sezon, ale i tak - nie ma co narzekać.
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
14 września 2017, 11:33 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Ja wiem, że za wcześnie i w ogóle, ale... cholera, chyba udało się nam to okienko.

Oprócz oczywistości, że Sanchez>Wimmer, to IMO również Llorente>Janssen i Aurier>Walker. Niektórych raził brak wzmocnień w środku pola, ale kto wie - może Poch stwierdził, że Tottenham nie potrzebuje nikogo nowego w tej formacji? No bo tak: Sissoko prezentuje się coraz lepiej, Lamela (jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom) wraca do zdrowia, a jest jeszcze Winks, któremu Poch wyraźnie ufa.

Wprawdzie wolałbym, żeby transfery zostały przeprowadzone wcześniej, może wtedy lepiej weszlibyśmy w sezon, ale i tak - nie ma co narzekać.


ze wszystkim sie zgadzam ale nie mowmy ze Aurier>Walker po jednym meczu, z calym szacunkiem Kyle byl najlepszym PO w lidze i potwierdzal to przez cały sezon.
ze wszystkim sie zgadzam ale nie mowmy ze Aurier>Walker po jednym meczu, z calym szacunkiem Kyle byl najlepszym PO w lidze i potwierdzal to przez cały sezon
14 września 2017, 12:04 [cytuj]
gld1337 powiedział/a:
ze wszystkim sie zgadzam ale nie mowmy ze Aurier>Walker po jednym meczu, z calym szacunkiem Kyle byl najlepszym PO w lidze i potwierdzal to przez cały sezon


Nie mówię o jednym meczu - oglądałem go kilkanaście razy w barwach PSG.
Nie mówię o jednym meczu - oglądałem go kilkanaście razy w barwach PSG
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
18 września 2017, 14:19 [cytuj]
Crystal Palace, Newcastle, Tottenham zainteresowani tureckim napastnikiem Tosunem
Crystal Palace, Newcastle, Tottenham zainteresowani tureckim napastnikiem Tosunem
18 września 2017, 20:13 [cytuj]
Andre Gomes może przyjść w zimie, wtedy zrezygnujemy z Barkleya
Andre Gomes może przyjść w zimie, wtedy zrezygnujemy z Barkleya
19 września 2017, 12:07 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Andre Gomes może przyjść w zimie, wtedy zrezygnujemy z Barkleya


Mi tam się ani jeden ani drugi jakoś nie widzi :(
Co prawda Gomesa znam tylko z opinii, gdzie nie widziałem ani jednej pozytywnej chyba, kiedy była mowa o nim w letnim okienku.
Barkley to dla mnie kot w worku troszkę, jeżeli go pozyskamy w rozsądnej cenie to ok, jak przesadzimy z kasą, bo nie będziemy go chcieli oddać BLues, to może się okazać, że będziemy mieć kolejnego Sissoko, który będzie potrzebował roku, żeby cokolwiek sobą reprezentować.

Ja z chęcią bym zobaczył u nas Demarai Gray (Młody 21 lat z potencjałem, idealny do naszej polityki transferowej) albo Mahreza za Leicester, którymi zresztą podobno byliśmy zainteresowani, tylko pytanie ile za nich wołali :rotfl:
Mi tam się ani jeden ani drugi jakoś nie widzi :( Co prawda Gomesa znam tylko z opinii, gdzie nie widziałem ani jednej pozytywnej chyba, kiedy była mowa o nim w letnim okienku. Barkley to dla mnie kot w worku troszkę, jeżeli go pozyskamy w rozsądnej cenie to ok, jak przesadzimy z kasą, bo nie będziemy go chcieli oddać BLues, to może się okazać, że będziemy mieć kolejnego Sissoko, który będzie potrzebował roku, żeby cokolwiek sobą reprezentować. Ja z chęcią bym zobaczył u nas Demarai Gray (Młody 21 lat z potencjałem, idealny do naszej polityki transferowej) albo Mahreza za Leicester, którymi zresztą podobno byliśmy zainteresowani, tylko pytanie ile za nich wołali :rotfl:
20 września 2017, 02:15 [cytuj]
A może zdecydować się na powrót Paulinho? To zupełnie inny zawodnik niż ten, którego pamiętamy z występów na WHL. W Barcelonie gra po prostu wyśmienicie.
A może zdecydować się na powrót Paulinho? To zupełnie inny zawodnik niż ten, którego pamiętamy z występów na WHL. W Barcelonie gra po prostu wyśmienicie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
20 września 2017, 11:32 [cytuj]
Rozwinął się piłkarsko na Dalekim Wschodzie :D
Rozwinął się piłkarsko na Dalekim Wschodzie :D
20 września 2017, 14:30 [cytuj]
a niech gra sobie w hiszpani z eibarem :P
a niech gra sobie w hiszpani z eibarem :P
20 września 2017, 15:31 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
W Barcelonie gra po prostu wyśmienicie


I dlatego wyciągnięcie go stamtąd będzie bezproblemowe:X

Mnie bardziej interesuje sytuacja w PSG. Konflikt Neymar - Cavani to raz. Dwa, że tam w ogóle ciasno i nerwowo może się zrobić. Zwłaszcza wśród ofensywnych piłkarzy a takich nam trzeba. Draxler i Cavani w zimie? Byłoby świetnie.
I dlatego wyciągnięcie go stamtąd będzie bezproblemowe:X Mnie bardziej interesuje sytuacja w PSG. Konflikt Neymar - Cavani to raz. Dwa, że tam w ogóle ciasno i nerwowo może się zrobić. Zwłaszcza wśród ofensywnych piłkarzy a takich nam trzeba. Draxler i Cavani w zimie? Byłoby świetnie
20 września 2017, 16:05 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Draxler i Cavani w zimie? Byłoby świetnie


Do tego jeszcze Messi, Lemar i Neuer ;) Ponadto Isco i Bale - co się będziemy szczypać
Edytowano dnia: 20 września 2017, 16:05
Do tego jeszcze Messi, Lemar i Neuer ;) Ponadto Isco i Bale - co się będziemy szczypać
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
|<  <<  <  19  20  21  22  23    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 94 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się