Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Multimedia » mecz z przeszłości: Tottenham - Aston Villa
21 grudnia 2012, 18:40 [cytuj]
Witam wszystkich Spursmaniaków. Mam wielką prośbę do wszystkich, którzy posiadają linki do stron skąd można ściągnąć pełne mecze sprzed kilku lat. Mianowicie chodzi mi o mecz na WHL z Aston Villą, kiedy to zremisowaliśmy w dramatycznych okolicznościach 4-4. Ten mecz był dla mnie bardzo ważny i szukam go już od jakiegoś czasu ale bez skutku. Czy ktoś może nagrał go czy coś w tym stylu. Z góry dzięki za pomoc. COYS! :D
Witam wszystkich Spursmaniaków. Mam wielką prośbę do wszystkich, którzy posiadają linki do stron skąd można ściągnąć pełne mecze sprzed kilku lat. Mianowicie chodzi mi o mecz na WHL z Aston Villą, kiedy to zremisowaliśmy w dramatycznych okolicznościach 4-4. Ten mecz był dla mnie bardzo ważny i szukam go już od jakiegoś czasu ale bez skutku. Czy ktoś może nagrał go czy coś w tym stylu. Z góry dzięki za pomoc. COYS! :D
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
21 grudnia 2012, 18:56 [cytuj]
jeśli dobrze pamiętam to był to mecz na 125 lecie i myśle że powinien gdzieś być na serwerach. przejrzałem torrenty ale kiepsko z udostępniającymi :blee:
jeśli dobrze pamiętam to był to mecz na 125 lecie i myśle że powinien gdzieś być na serwerach. przejrzałem torrenty ale kiepsko z udostępniającymi :blee:
www.facebook.com/OgienOdSkaja
21 grudnia 2012, 21:04 [cytuj]
Mam ponad 200 meczów Spurs na dvd od lat 80-tych po dziś plus puchary z lat 60-tych, 70-tych. Mecz z AV 4:4 też mam, napisz mi adres to ci wyśle po Sylwestrze. Coys
Mam ponad 200 meczów Spurs na dvd od lat 80-tych po dziś plus puchary z lat 60-tych, 70-tych. Mecz z AV 4:4 też mam, napisz mi adres to ci wyśle po Sylwestrze. Coys
22 grudnia 2012, 02:36 [cytuj]
łohoho, skąd masz taką kolekcje? ja od niedawna stwierdziłem, że zacznę 'zbierać' jakieś mecze w naszym wykonaniu, ale takie które się pamięta długo po meczu jak 4-0 z liverpoolem, ostatni mecz z united czy 9-1 z wigan
łohoho, skąd masz taką kolekcje? ja od niedawna stwierdziłem, że zacznę 'zbierać' jakieś mecze w naszym wykonaniu, ale takie które się pamięta długo po meczu jak 4-0 z liverpoolem, ostatni mecz z united czy 9-1 z wigan
22 grudnia 2012, 12:35 [cytuj]
albo mecz z Boltonem wygrany 4:1 i komentarz gościa : "Bolton had a sunshine break, but Tottenham play a sunshine football" - klasyk :tak:
albo mecz z Boltonem wygrany 4:1 i komentarz gościa : "Bolton had a sunshine break, but Tottenham play a sunshine football" - klasyk :tak:
COYS
22 grudnia 2012, 12:42 [cytuj]
albo 5:1 z Arsenalem i "There's the icing on the cake. Glory Glory Tottenham Hotspur, Spurs are on their way to Wembley. Arsenal've been crashed". Uwielbiam to:D
albo 5:1 z Arsenalem i "There's the icing on the cake. Glory Glory Tottenham Hotspur, Spurs are on their way to Wembley. Arsenal've been crashed". Uwielbiam to:D
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
23 grudnia 2012, 12:00 [cytuj]
Zawsze możesz poszukać na aukcjach allegro ebay-a itp płytki z tym meczem. Swego czasu był dostępny w spursshopie. Zapłaciłem chyba 5 funciaków.
Po zakupie kilku innych brakuje mi do osiągnięcia wyniku Pawła jakieś......190 :rotfl:
Zawsze możesz poszukać na aukcjach allegro ebay-a itp płytki z tym meczem. Swego czasu był dostępny w spursshopie. Zapłaciłem chyba 5 funciaków. Po zakupie kilku innych brakuje mi do osiągnięcia wyniku Pawła jakieś......190 :rotfl:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
23 grudnia 2012, 15:14 [cytuj]
A ja mam takie małe zapytanko, czy ktoś może wie gdzie można ściągać mecze? niekoniecznie jakieś stare, ale np. z Fulham 3;0 czy z West Ham 3-1. Jakby ktoś miał linka do takiej strony to może się podzielić :P
A ja mam takie małe zapytanko, czy ktoś może wie gdzie można ściągać mecze? niekoniecznie jakieś stare, ale np. z Fulham 3;0 czy z West Ham 3-1. Jakby ktoś miał linka do takiej strony to może się podzielić :P
Jesteśmy królami z White Hart Lane!

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 163 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się