Janssen wypożyczony do Fenerbahce

8 września 2017, 18:19, Jakub Spurs News
Janssen wypożyczony do Fenerbahce

Okno transferowe w Anglii zostało już zamknięte ale to nie koniec roszad w składzie Kogutów. Holenderski napastnik Vincent Janssen został wypożyczony do końca bieżącego sezonu do Fenerbahce.

W Turcji transfery można przeprowadzać do 8 września. Właśnie w swój Deadline Day włodarze Fenerbahce zdecydowały się sięgnąć po napastnika Tottenhamu.

Pierwszy sezon Janssena w Premier League nie był najlepszy, dlatego Pochettino zdecydował się ściągnąć ze Swansea Fernando Llorente. Oznaczało to że liczba występów Holendra może zostać znacznie ograniczona. Jeszcze ostatniego dnia okienka spekulowało się, że Janssen może trafić do West Bromu. Ostatecznie do transakcji nie doszło.

Źródło: oficjalna

1 komentarz ODŚWIEŻ

varba
8 września 2017, 21:37
Się nacieszyłem trzema napastnikami całe 9 dni. Jakby Janssen poszedł do klubu z Premier League to wierzyłbym, że jest dla niego jakaś szansa. Takie wypożcznie to raczej równa się z pożegnaniem permanetnym
1
Walu
10 września 2017, 00:19
Janssen mógł odejść na wypożyczenie do Anglii ale sam zadecydował inaczej. Pretensje może mieć wyłącznie do siebie samego.
0
varba
9 września 2017, 12:06
Son nie jest dla mnie żadnym napastnikiem, a na pewno nie takim, który mógłby grać sam z przodu. Dla mnie to Son tracił na jakości i nasz plan taktyczny również. Janssen pownien dostać drugi sezon, może by odpalił. Jakby poszedł do klubu gdzie mógłby grać w Premier League, to jeszcze bym to zaakceptował, bo mogłoby przynieść korzyści.
0
Walu
9 września 2017, 09:55
Janssen na ten moment był naszym czwartym napastnikiem bo w zeszłym sezonie jak Kane był kontuzjowany to na szpicy grał głównie Son. W takim wypadku wypożyczenie albo sprzedaż to były jedyne opcje skoro gramy jednym napastnikiem.

Janssen miał możliwość przejścia na wypożyczenie w ostatnim dniu okieka do Brighton ale ją odrzucił. Tam by miał pewny plac i cały sezon gry a po powrocie mógłby walczyć od nowa o miejsce w składzie - już z rocznym ograniem w lidze angielskiej i pewnie większą pewnością siebie bo coś by tam może nastrzelał. Moim zdaniem trochę zawalił, że nie przeniósł się do BHA i w efekcie kilka dni później poszedł na jeszcze gorsze wypożyczenie.
0
MatMar
8 września 2017, 23:21
Tym bardziej nie rozumiem, pocośmy go w ogóle kupowali...
0

forum dyskusyjne

tabela ligowa

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się