Barkley nie dla Tottenhamu

5 stycznia 2018, 12:10, Pan Raczek Spurs News
Barkley nie dla Tottenhamu

Tottenham Hotspur rezygnuje z planu sprowadzenia Rossa Barkleya. Reprezentant Anglii oraz wychowanek Evertonu najprawdopodobniej przeniesie się do Chelsea.

Tottenham najmocniej zainteresowany Barkleyem był latem zeszłego roku. Działacze londyńskiego klubu nie potrafili jednak dogadać się z przedstawicielami "The Toffees" w sprawie kwoty odstępnego, jaką należało przelać na konto bankowe Evertonu za ich zawodnika. Sam piłkarz również chciał dołączyć do popularnych "Kogutów", o czym najlepiej świadczy fakt odrzucenia przez Barkleya możliwości podpisania kontraktu z Chelsea w sierpniu 2017 roku. Wówczas wydawało się, że Spurs do tematu wrócą w styczniu, kiedy będą mogli zakontraktować Barkleya za darmo, gdyż temu latem 2018 roku kończy się umowa, jaka wiąże go z Evertonem.

W ostatnich dniach okazało się jednak, że zainteresowanie Tottenhamu Barkleyem zmalało, a wychowanek zespołu z Liverpoolu jest na najlepszej drodze do związania się kontraktem z Chelsea. Piłkarz ma kosztować "The Blues" około piętnastu milionów funtów.

Źródło: www.twitter.com

1 komentarz ODŚWIEŻ

Marcin
5 stycznia 2018, 18:06
Jeżeli to oznacza, że coś ruszyło/jest na rzeczy z transferem Maxa Meyera to chyba nie będę płakał.
0

PRZYPIĘTE

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się