Alli, Kane i Alderweireld z nowymi umowami?

11 stycznia 2018, 09:59, Pan Raczek Spurs News
Alli, Kane i Alderweireld z nowymi umowami?

Tottenham planuje rozpocząć rozmowy z Dele Allim w sprawie nowego kontraktu. Obecna umowa utalentowanego Anglika obowiązuje do 2022 roku.

Alli obecnie obowiązujący kontrakt podpisał we wrześniu 2016 roku. Na jego mocy pomocnik londyńskiego klubu zarabia 60 tysięcy funtów tygodniowo. Tottenham ma jednak zamiar zaoferować swojemu zawodnikowi podwyżkę. Po ewentualnym zaakceptowaniu umowy na konto Anglika tygodniowo ma być przelewane 100 tysięcy funtów.

Na tym jednak przedstawiciele Tottenhamu nie chcą skończyć. Spurs planują bowiem przedstawienie nowych umów także Harry'emu Kane'owi oraz Toby'emu Alderweireldowi. Ten pierwszy miałby zostać najlepiej opłacanym piłkarzem Tottenhamu w historii z gażą na poziomie 200 tysięcy funtów tygodniowo. Drugiemu kontrakt kończy się w 2019 roku i choć jest w nim zawarta opcja umożliwiająca automatyczne przedłużenie umowy o 12 miesięcy, to jednocześnie jej uruchomienie spowoduje włączenie klauzuli odejścia w wysokości 25 mln funtów. Tottenham chciałby negocjować nową umowę na takich warunkach, by podobne zapisy już się w niej nie znalazły.

Źródło: www.telegraph.co.uk

4 komentarze ODŚWIEŻ

Walu
12 stycznia 2018, 15:38
To jest najlepsze co mozeym zrobić w zimowym okienku bo w sciągnięcie zimą kogoś, kto by nas wzmocnił nie wierzę.
0
Sawik
11 stycznia 2018, 20:42
Realia rynku są jakie są. Albo się dostosujemy albo będziemy walczyć niżej. Dobry piłkarz, czyli pracownik po prostu kosztuje. To jest normalne. Tutaj nie ma nic odkrywczego.
1
_jaroszy
11 stycznia 2018, 20:14
Dokładnie. Alderweireld , Alli ,Kane to od tych zawodników skład poszczególnych formacji się zaczyna . Do tego podwyżki dla Eriksena i Sona , to również bardzo ważni zawodnicy naszego zespołu .
2
trzaskal
11 stycznia 2018, 13:39
Koniecznie! Trzon zespołu plus Eriksen jeszcze.
1

PRZYPIĘTE

forum dyskusyjne

tabela ligowa

następny mecz poprzedni mecz

kontuzje / pauza

ankieta

zdjęcie tygodia

statystyki

reklama

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się