Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Watford -:- Tottenham Hotspur

Watford
18 stycznia 2020, 13:30 Vicarage Road
Tottenham Hotspur
Premier League Canal+ Sport

Tottenham Hotspur 2:1 Middlesbrough FC

Tottenham Hotspur
14 stycznia 2020, 21:05 Tottenham Hotspur Stadium
Middlesbrough FC
 The Emirates FA Cup Trzecia runda

Tottenham Hotspur 0:1 Liverpool FC

Tottenham Hotspur
11 stycznia 2020, 18:30 Tottenham Hotspur Stadium
Liverpool FC
Premier League

Southampton FC 1:0 Tottenham Hotspur

Southampton FC
1 stycznia 2020, 16:00 St Mary’s Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Turniej w Trzciance cd.

26 stycznia 2010, 12:41, Tomasz Wasak
W piątek kibice "Kogutów" z całej Polski zjadą się na turniej halowy w Trzciance. Mieliśmy dwa vacaty, lecz jedna osoba już została załatwiona na miejsce małżonki spurs3. Czekamy wciąż na ostateczną decyzję drugiej osoby chętnej do grania, lub kibicowania.

Oto kilka ważnych do odnotowania punktów:

1)Turniej zaczyna się w sobotę o 9, jednak wszyscy mamy opłacone noclegi z piątku na sobotę

2)Prosi się uprzejmie o zabranie białych koszulek Tottenhamu

3)Prosi się również o zabranie jakiś przedmiotów na aukcję dla chorego Kuby

4)Turniej zakończy się w niedzielę około godziny 14

5)Do Trzcianki wybierają się osoby ze śląska, Warszawy, Szczecina, Radomska i Poznania - to na zachętę dla tych, którzy z tych miejscowości chcieliby się jeszcze wybrać na turniej (chyba jeszcze Jasiek z Łodzi dobrze mówię?)

6)Będą 3 grupy po 4 drużyn i 1 grupa z 5 ekipami. Po dwie wychodzą do ćwierćfinałów, które odbędą się następnego dnia

7)Jeśli mamy jakiegoś fanatyka Pro Evolution Soccer to niech bierze dyszkę, wpłaca na rzecz Kuby i reprezentuje godnie Tottenham

8)W sobotę o 16 mecz Tottenham-Birmingham na C+Sport, jednak mecze trwają do 18, więc raczej nie obejrzymy sobie ( o ile dobrze przeczytałem jest tam TV, więc byłaby za pewne możliwość obejrzenia tego spotkania )
Źródło: własne

10 komentarzy ODŚWIEŻ

MARCUS
28 stycznia 2010, 17:18
Liczba komentarzy: 2060
Pytanie pomocnicze: Gdzie mamy sie stawić??
0
varba
27 stycznia 2010, 07:32
Liczba komentarzy: 4435
Nie pękajcie panowie powtórka meczu z Birmingham będzie we wtorek na TVP sport o godz 18.00, więc będziecie mogli sobie zobaczysz jak ich rozwalimy ;) Potem będzie magazyn piłkarski Tottenham Hotspur też warto obejrzeć ;)
0
czapla
26 stycznia 2010, 20:42
Liczba komentarzy: 117
o. dzięki. bardzo dobrze. to przydam się na coś:)
0
Barometr
26 stycznia 2010, 20:33
Liczba komentarzy: 5046
Panowie - ja się postaram na bieżąco informowac o poczynaniach naszych czaplę. Ma u niego dług za mecz z Leeds :)
0
Skaju
26 stycznia 2010, 19:47
Liczba komentarzy: 477
Umiejętności macie, więc pozostaje życzyć farta :)
0
Marcin
26 stycznia 2010, 15:43
Liczba komentarzy: 1763
http://gramyzsercem.futbolowo.pl/gramyzsercem/menu,20,apel-o-pomoc-kuby.html Tego Kuby. Co do meczu w TV-w klubie, w którym ma być jakaś impreza, na dole będzie TV ale planowane jest, że puszczą mecz anali z mułami.
0
Pablo959
26 stycznia 2010, 14:29
Liczba komentarzy: 66
Mam pytanie jakiego Kuby jeśli można wiedzieć??
0
TypOks
26 stycznia 2010, 14:06