Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham to hipokryci!!!

2 sierpnia 2008, 21:40, Marcin Iwankiewicz
Tak niestety mozna w skrocie przedstawic wczorajsza wypowiedz Jose Marii del Nido. Prezes Sevilli FC postanowil skomentowac skierowanie przez Daniela Levy'ego do FA skarg na Liverpool i Manchester United za nielegalne (niemoralne???) podchodzenie odpowiednio Robbiego Keane'a i Dimitara Berbatova. Del Nido przypomnial o podchodach, jakie Spurs niecaly rok temu czynili pod owczesnego managera Rojiblancos Juande Ramosa. Ponoc Hiszpanie ciagle oczekuja rekompensaty za przedwczesne zerwanie kontraktu przez szkoleniowca. Mowi sie, ze glownie to bylo powodem zablokowania przez Seville transferu Diego Capela, ktory publicznie wyznal, ze chetnie by dolaczyl do swojego bylego trenera na White Hart Lane.
Jesli chodzi o Liverpool, to skarga zostala wycofana po niedawnym przejsciu Robbiego na Anfield. Oprocz 20,3 mln funtow, ktore The Reds wydali na popularnego keano, Liverpool zgodzil sie takze przelac na konto Tottenham Hotspur Fundation umowiona miedzy prezesami klubow dotacje.
Skarga na Manchester nie zostala ciagle wycofana. Osobiscie musze przyznac, ze bardzo mnie to cieszy. Nie po raz pierwszy bowiem Alex Ferguson w niedozwolony sposob stara sie doprowadzic do transferu. Takie zabiegi w kwestii swojego przejscia opisal w glosnej biografii byly obronca MU Jaap Stam. PSV skarzylo sie takze na sposob, w jaki klub zostal zmuszony do sprzedazy Ruuda van Nistelrooya. Najglosniejsza zas chyba byla sprawa Arjena Robbena, ktorego transfer w ostatniej chwili nie doszedl do skutku- oferte klubu z Old Trafford przebila Chelsea.Majac w pamieci te wydarzenia trzeba sie cieszyc, ze nareszcie ktos postanowil sie postawic Manchesterowi. A jesli chodzi o przejscie Juande, no coz, ciezko to przyznac, ale moim zdaniem takze zachowalismy sie nie do konca etycznie...
Źródło: Guardian

24 komentarzy ODŚWIEŻ

konradthfc
2 sierpnia 2008, 22:17
Liczba komentarzy: 524
Jeżeli my zachowujemy się może i mało porządnie jeśli chodziło o Juande to co napisać o ManU i Fergusonie?...Przecież to co robi ten zakompleksiony klubik (przecież wszyscy w Manchesterze kibicują City) powinno być karane. Zapity szkocki ryj zakorzeniony na Old Trafford od lat w końcu trafi na swego. zawsze mówiłem że jest on większym kut.... niż sam Mourinho.
0
matek
2 sierpnia 2008, 22:14
Liczba komentarzy: 478
Masz rację, zapomniałem. Już uzupełniam: Utrzyjcie więc Fergusonowi tę jego paskudną, czerwoną, nabrzmiałą pijacką kichawę i to tak, żeby się swoją zafajdaną gumą do żucia udławił. Najlepiej raz na zawsze.
0
gaizka
2 sierpnia 2008, 22:07
Liczba komentarzy: 1248
Zapomniales dodac "zapita"- paskudna, zapita, czerwona kichawe:D:D:D Tez gnoja nie cierpie, tak jak zreszta calego tego wiejskiego klubu. W duzej mierze za to, co opisalem w tym artykule- bute i chamstwo!!!
0
gaizka
2 sierpnia 2008, 22:02
Liczba komentarzy: 1248
Hipokryzja jest obecna wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi biznes i związana z nim ogromna kasa. Nie inaczej jest w świecie zawodowego futbolu na najwyższym poziomie. Ważne, żeby umieć się ostatecznie dogadać. Skargę na nas Levy wycofał po polubownym załatwieniu sprawy Keane'a, zgadza się. I chwała mu za to. A mułom nie odpuszczać. Utrzyjcie Fergusonowi te jego paskudną, czerwona kichawę...
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 72 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się