Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Kolejny tryumf Lennona!

16 lutego 2010, 16:29, Marcin Kłos
Zakończyliśmy kolejny etap naszej zabawy, w której wybieramy jedenastu najlepszych (lub po prostu najpopularniejszych-różnie to bywa ;)) piłkarzy jacy w minionej dekadzie występowali w barwach Tottenhamu. Tym razem wspólnie zadecydowaliśmy o kształcie najlepszej drugiej lini ostatnich dziesięciu lat.

Najwięcej, bo aż 95, głosów uzbierał Aaron Lennon. Dla młodego Anglika jest to już drugie zwycięstwo w naszych plebiscytach-wcześniej uznaliśmy jego przyjście na WHL za najlepszy transfer ostatnich lat.

Za plecami młodego skrzydłowego uplasował się kolejny Anglik. Michael Carrick zdobył 58 głosów.

Na podium zmieścił się również Luka Modrić-chorwackiemu playmakerowi wystarczyło na to 48 głosów.

Ostatnim, który załapał się do XI Dekady jest holenderski Pittbull, czyli Edgar Davids. Holender uzbierał tylko o 4 głosy mniej niż Modrić i swój dorobek zamknął z 44 głosami.

Piąte miejsce przypadło w udziale Darrenowi Andertonowi, który znalazł uznanie 35-ciu głosujących.

Za Anglikiem znalazł się asystent Juande Ramosa za czasów jego pracy na WHL, Gustavo Poyet. Zdobył on 32 głosy.

Kolejne miejsca zajęli:
-Steed Malbranque (16 głosów)
-Steffen Freund (15 głosów)
-Tim Sherwood (11 głosów)
-Jermaine Jenas i Didier Zokora (po 9 głosów)
-Jamie Redknapp i Tom Huddlestone (po 8 głosów)
-Teemu Tainio i Simon Davies (po 4 głosy)

Dziękujemy za udział w plebiscycie i mamy nadzieję, że w następnym etapie również dopisze nam frekwencja. A już za niedługo wybierzemy dwóch najlepszych napastników ostatnich 10 lat.

Źródło: własne

34 komentarzy ODŚWIEŻ

md18
16 lutego 2010, 18:37
Liczba komentarzy: 686
Ja wcale nie doszukuje sie magii w ich poczynaniach ale byli cholernie konsekwentni w swojej solidności....Fakt nie ta klasa co Modric ale Luka jeszcze niczego wielkiego nie zwojował dla nas a za umiejetnosciami czysto piłkarsko-technicznymi zdecydowanie wieksze oczekiwania są po grze Luki niz Tima i Steffena.
0
Barometr
16 lutego 2010, 18:23
Liczba komentarzy: 5046
ja z kolei za Freundem i Sherwoodem nigdy nie przepadałem. Bardziej mi się z wyrobnikami kojarzą, a jednak Modrić tą odrobinę magii ma, podobnie miał Anderton i Davies w szczytowej formie
0
md18
16 lutego 2010, 18:20
Liczba komentarzy: 686
Ja też czekam na napadziorów i....na komentarz Raptusa jak Keano będzie w dwójce atakujacych hi hi hi. Moja linia pomocy byłaby dość dziwna ale...Anderton, Freund, Malbanque, Lennon. Faktem jest że nikt nie może odebrać prawa głosu ale ja tez uwazam że ten wybór był na poziomie Bravo Sport...Tak jak Gaizka oburza sie małą liczba głosów dla Davisa tak ja myslałem że Dazza, Freund i Sherwood zdobedą więcej głosów uznania. Szkoda.
0
Barometr
16 lutego 2010, 18:18
Liczba komentarzy: 5046
głosowałem na Freunda, Sherwooda, Poyeta i Lennona. Nie oddałem głosów na andertona, carricka bo nie przepadałem za nimi specjalnie ( Anderton zresztą to poprzednia dekada glównie ) Modric i Davids zdecydowanie za krótko. Davies miał pecha że tak na dobrą sprawę prawa pomoc to była nasza mega mocna strona zawsze. Raptus nie szukaj jakis zaufanych towarzyszy, gracze są przed i po ustawieni w kolejnosci głosów. Ziege na początku zeszłej ankiety był na samym dole a i tak zajął 3 miejsce. Ale mieć pomoc Lennon, Carrick, Davids, Modrić w swojej szczytowej formie - brzmi nieźle.
0
Marcin
16 lutego 2010, 18:10
Liczba komentarzy: 1784
Chodzi Ci Raptusie o to, że wygrli ci, którzy w ankiecie aktualnie wiszacej na stronie sa na samej górze listy? Dobrze zrozumiałem?
0
Raptus1
16 lutego 2010, 18:03
Liczba komentarzy: 359
Coś mi aktualna ankieta wygląda jak karta do głosowania. Wygrywają ci z samej góry, czyli zaufani towarzysze.
0
Marcin
16 lutego 2010, 17:49
Liczba komentarzy: 1784
Po co głosował? Pewnie dlatego, że miał takie prawo...
0
Skaju
16 lutego 2010, 17:48
Liczba komentarzy: 478
Przyznam się, że nie patrzyłem, kto ile strzelił, bo tego nie wymaga się się od pomocników (w sensie: nie jest to priorytet).
0
michaoo
16 lutego 2010, 17:44
Liczba komentarzy: 239
Nie chciałbym nikogo krytykować, ale... jeśli ktoś śledzi poczynania Tottenhamu od 2-3 lat to po co w ogóle głosował? Z Modriciem to nieporozumienie, Chorwat właściwie do dziś nie pokazał pełni swoich możliwości. Akurat Carricka bym bronił, bo był naszym liderem i razem z Davidsem stworzył chyba najlepszą parę pomocników od wielu lat... Freund i Sherwood (jeden z moich faworytów) niedocenieni. Tainio i Zokora są na liście chyba tylko za waleczność.
0
Marcin
16 lutego 2010, 17:42
Liczba komentarzy: 1784
Ale z drugiej strony Gaizka to zwróć uwagę jakim impulsem było przyjście Davidsa. To w dużej mierze jego zasługa, że zajęliśmy świetne 5 miejsce. Tak samo Carrick-zagrał mało meczy ale to nie zmienia faktu, że to rewelacyjny piłkarz był. Nie twierdzę, że jest lepszy niz Anderton, czy, ogólniej, że nei masz racji. Bo jest duzo racji w tym co piszesz. Ale prawd leży w tym przypadku po środku. A co do Twojego ostatniego zdania-to moze i tak jest...?
0
Barometr
16 lutego 2010, 17:41
Liczba komentarzy: 5046
No ja mocno zawiodłem na takiej ilości głosów dla Simona Daviesa. Byłem chyba jedną z 4 osób, które pamiętały kim był ten gościu dla naszego klubu. Dramat. Ale reszta przyznaję - Lennon jednak sporo osiągnął i może jeszcze dużo dobrego, Modrić z sympatii dla Chorwata dałem mu głos na zachętę i Carrick, bo mimo wszystko gaizka - to był gościu bardzo ważny dla naszego klubu, nie miał zdobywać bramek, za to w spotkaniach, w których wystąpił - był zawsze mózgiem i największym walczakiem w naszej drużynie
0
gaizka
16 lutego 2010, 17:23
Liczba komentarzy: 1248
Ja oczywiście głosowałem na Lennona ,a w środku Davids oczywiście z Poyetem a na drugim skrzydle Anderton.Mnie też to zdziwiło że Poyet tak nisko.
0
gaizka
16 lutego 2010, 17:22
Liczba komentarzy: 1248
Śmiech na sali !! Na przykład Simon Davies był zawodnikiem roku 2002 w Spurs zagrał ponad 100 meczów w naszych barwach i strzelił ponad 10 goli, zdobył jedynie 4 głosy, tyle co Tainio, który zawsze był tylko użytecznym rezerwowym !! Po drugie Anderton i Freund. Anglik zagrał dla nas 299 meczów, grał do 2004 roku, jest w hall of fame i wyprzedził go jakiś...Carrick. To samo Freund zagrał ponad 100 meczów w naszych barwach, grał do 2003 roku, również jest w hall of fame, a zdobył mniej głosów niż Malbranque. Uwielbiany przez większość z Was Carrick zagrał dla nas 64 mecze i strzelił (uwaga, uwaga) 2 gole, cóż za osiągnięcie, oczywiście nic z nami nie wygrał. Rozumiem że można lubić Davidsa, ale zaliczył w Spurs 40 meczów, w japę od Keane'a (podobno) i jednego gola z Wigan, oraz oczywiście żadnego trofeum. Choć trzeba przyznać że był bardziej wyrazisty od Carricka. Panowie zastanówmy się trochę na kogo głosujemy, jeśli wszystkiego nie pamiętajmy, sprawdzajmy, bo mam wrażenie jakby w tej ankiecie głosowali kibice którzy mają maks 2-3 lata stażu kibicowania naszemu klubowi...
0
Sajmon
16 lutego 2010, 17:18
Liczba komentarzy: 836
Nie głosowałem na Carricka, bo go nie lubię.. Lennon - wiadomo. Niestety załapał się Modrić i dla mnie to jest niespodzianka.. W mojej linii pomocy Davids musiał być :) Szkoda, że Poyet tak nisko : Czwart mój głos oddałem na Andertona, ale bardziej z sympatii. Czekamy na napadziorów.
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Kamilos Gości online: 77 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się