Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham 1-2 Sunderland

11 września 2008, 12:55, Grzegorz Słomka
Trafienie Djibrila Cisse w 82 minucie sprawiło, że podopieczni Juande Ramosa ciągle szukają pierwszych punktów w Premier League. Koguty na the Lane przegrały z Sunderlandem 1-2. Prowadzenie Sunderlandowi zapewnił Kieran Richardson w 55 minucie meczu. Humory kibicom Spurs poprawił Jermaine Jenas w 72 minucie doprowadzając do remisu. Niestety gol wspomnianego Cisse rozłożył naszych na łopatki i w nowym sezonie ciągle nie mamy nawet punkciku na swoim koncie.
Spurs (4-2-3-1) Gomes; Zokora, Woodgate, King (c), Assou-Ekotto (Huddlestone, 55); Jenas, Modric; Lennon (Giovani, 55), Bentley, Bale; Bent
Subs: Cesar, Gunter, Dawson, Gilberto, O'Hara

Sunderland (4-4-2) Gordon; Bardsley, Nosworthy, Collins, Higginbotham; Malbranque, Whitehead (c), Richardson (Cisse, 65), Reid; Diouf, Murphy
Subs: Ward, Leadbitter, Miller, Chopra, Healy, Stokes
Źródło: własne

41 komentarzy ODŚWIEŻ

md18
24 sierpnia 2008, 10:04
Liczba komentarzy: 686
Długi okres oczekiwania na rozpoczęcie sezonu i wraz z nadejściem my znowu pozostajemy na wstępie "w blokach". Po pierwsze gdy patrze na kadre(tą z przyznanymi na sezon numerami) to przeraża mnie to że jest tak wąska. Po drugie krew mnie zalewa że koleś pokroju Djibrila Cisse jest do wyrwania(choć tylko na wypożyczenie) a my nie mamy ataku bo Berba myślami jest już w innym miejscu a nie mamy co liczyć na ogromną motywacje do pracy Benta skoro nie ma konkurencji. Podniecamy sie Arszwinem jakieś niewyobrażalne pieniądze chcemy za niego dać, równie kosmiczne pieniądze jemu samemu płacić a tu Djibril wraca na wyspy do Sunderlandu. KREW MNIE ZALEWA. Pozostaje jeszcze troche czasu na zakontraktowanie "napadziorów" ale w tym czasie nam punkty uciekają.........
0
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 164 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się