Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Gallas z nowym kontraktem!

28 marca 2011, 23:37, Krzysztof Runowski
Uprzejmie informujemy, że nasz klub doszedł do porozumienia z Williamem Gallasem w sprawie przedłużenia kontraktu. Były obrońca Chelsea i Arsenalu podpisał nową umowę z Tottenhamem, która obowiązywać będzie do końca 2013 roku.
Źródło: główna

31 komentarzy ODŚWIEŻ

olivier
29 marca 2011, 13:54
Liczba komentarzy: 1361
Większość tutaj osób nie widzi Gallasa w roli naszego defensora , tylko zauważcie , że Gallas gra co najmniej przyzwoicie a o spotkaniach z Arsenalem czy Milanem nie będe komentował , ponieważ wtedy zagrał perfekcyjnie , gdyby nie on prawdopodobnie nie byłoby naszego klubu w dalszej części Ligi Mistrzów. Jak dla mnie Gallas zasłużył na taki kontrakt i wraz z Dawsonem tworzą świetną parę stoperów, a jak tego mało to przecież on jest doświadczony i nasz Dawson może się jeszcze wiele od niego nauczyć .
0
Barometr
29 marca 2011, 13:19
Liczba komentarzy: 5046
Ja podobnie jak pieszy uważam, że dobrze się stało. Nigdy nie zrozumiem krytykowania piłkarzy za to że grają "dla kasy". Z tego wszystkiego wnioskuję, że wolicie być oszukiwani, że grają dla kibiców, dla trenera, czy dla klubu który kochają, bo fajnie się coś takiego czyta i bardziej zżywa z takim piłkarzem. Ja się już na Keane'a nabrałem i drugi raz się nie dam. Gallas tym co robi dla nas, a zostawia wiele serca i zdrowia na boisku zasługuje na taki kontrakt i koniec. Co to ma znaczenie jakimi motywami kieruje się w życiu zawodowym, robi to profesjonalnie, gra najlepiej z naszych defensorów i powinnismy dziekowac ze taki piłkarz dla nas gra. Ja rozumiem że Dawson jest fajny, bo zżyty z klubem, nasz kapitan wiecznie uśmiechnięty, ale on nigdy nie dojdzie do takiego poziomu co 33-letni obecine Gallas. BAE to inna śpiewka - nigdy tak wielki jak Gallas nie będzie, ale swoją pracę wykonuje lepiej niz Huttony, Corluki czy Bassongi i jeśli jego mamy nie lubić i sprzedawać, to chyba nikogo w druzynie nie moglibysmy zostawic z naszej linii obrony.
0
Barometr
29 marca 2011, 13:06
Liczba komentarzy: 5046
Ja do Gallasa poza-piłkarsko nigdy się nie przekonam. Raz z że z Arsenalu i Chelsea, dwa wiek, trzy ta oszukańcza akcja Francji w barażach z Irlandią, gdzie duet Arsenalu (z Thierrym Henrym) nabrał sędziego i zdobył gola, dotaszczając piłkę w łapach. Nie znoszę tego typu cwaniaków. Przypominają mi włoski futbol. A i jeszcze jedno - jestem przekonany, że nowy kontrakt nie jest po to by go sprzedawać. Harry nie raz powtarzał, że ma w dupie co sądzą fani o przyjściu Gallasa i że jest to "magnificent player" i to się pewnie nie zmieniło. Jego prawo. Pieszy_1975 - nikt Bentleyowi nie wypominał Arsenalu, bo on zawsze powtarzał, że jego ulubionym klubem (w ogóle) jest Tottenham. Kibicował nam jeszcze jako dzieciak. I to, że nie przyjęli go do naszej szkółki, tylko polazł z kumplem do Arsenalu prześladowało go bardzo długo. Zawsze powtarzał, że jego marzeniem było przejście na WHL. A Gallas? Arsenal i Chelsea już za sobą ma. Teraz Tottenham. On podobnie jak BAE kieruje się tylko kasą. Nie lubię takich zawodników. Są jednak piłkarze, którzy poza kasą kierują się jeszcze czymś innym, albo po prostu nie robią wycieczek po londyńskich klubach z racji szacunku do fanów tych drużyn, w których się spędziło trochę lat. Ale oczywiście jak Gallas, BAE, czy inny najemnik wciąga koszulkę Tottenhamu, gra dobrze i pomaga klubowi - jestem w stanie na 90 minut meczu zapomnieć skąd przyszedł lub co sądzi o naszym klubie. Po 90 minutach, gdy już kurz opadnie smród za takimi zawodnikami jak Gallasa znów niestety zaczyna się unosić. I tyle w temacie.
0
DADI
29 marca 2011, 11:08
Liczba komentarzy: 172
No i git majonez!!! Pieszy wracaj do serwisu kibiców z gorszej części północnego Londynu;)
0
FallenOne
29 marca 2011, 09:22
Liczba komentarzy: 625
Pieszy, człowieku, o czym Ty mówisz? Oroponuję czytać uważnie, to co się komentuje. Do Gallasa w obronie chyba już każdy się przekonał (a przynajmniej większość), co, po pierwsze, nie oznacza, że nie ma od niego lepszych, bo gdyby zdrowi byli Dawson i Kaboul, to Francuz powinien być ich zmiennikiem, chociażby z tego powodu, że oni są przyszłością, a on powoli zbliża się do końca kariery (no i są bardzo podobni z Dawsonem, w charakterystyce i umiejętnościach). Po drugie, nawet jeżeli teraz gra dobrze, to wyobrażasz sobie, żeby za dwa i pół roku grał jeszcze na poziomie chociaż w połowie takim? Bo ja nie...Jasne, w AC Milan nasz 33-letni defensor pewnie zaniżałby średnią wieku, ale my jesteśmy Tottenham i gramy w PL. Więc podpisywanie konktraktu na dwa następne lata z kimś tak 'wiekowym' jest bez sensu nie z powodu jakiejś osobistej niechęci, tylko z powodu obiektywnego dobra drużyny. Tyle.
0
pieszy__1975
29 marca 2011, 08:21
Liczba komentarzy: 69
I jeszcze tak na marginesie. W jakim meczu przekonał do siebie kibiców z White Hart Lane w meczu z Analami właśnie w którym zagrał na 5+. Taki na przykład Bentley jest wychowankiem Anali ale jakoś nikt mu tego na tym forum zbytnio nie wypominał. A Galas zrobił dla naszego klubu więcej niż Nażelowany-Bentlej dużo więcej ale to nie wystarcza by doświadczyć szacunku od spursmaniaków.
0
pieszy__1975
29 marca 2011, 08:10
Liczba komentarzy: 69
no to przypomnijcie sobie mecze po których wychwalaliście Galasa pod niebiosa. Może lepiej gdyby w tych meczach zagrał 'Basong'. Na chwilę obecną Galas ma u mnie miejsce na placu nawet wtedy gdy wszyscy kontuzjowani wrócą do gry. Ja też byłem niechętny gdy do nas przychodził, zwłaszcza skąd przychodził. Ale teraz potrafię docenić wkład jaki stał się jego udziałem w grze kogutów. Gadanie, że kontrakt na dwa lata jest po to aby go za coś tam sprzedać jest kompletnie pozbawione sensu. Gdy odejdzie nie jeden napisze, że brakuje Galasa na obronie.
0
Zoolander
29 marca 2011, 00:21
Liczba komentarzy: 1192
Nie wydaje mi się, żeby za te 2 lata grał jeszcze u nas. Kontrakt został przedłużony po to, żeby za rok sprzedać go za jakiekolwiek grosze do Francji, Turcji, USA albo Emiratów. W innym wypadku też nie widzę sensu podpisywania tak długiej umowy.
0
FallenOne
29 marca 2011, 00:06
Liczba komentarzy: 625
Rozumiem, że przedłużamy z nim kontrakt, ale na następne dwa lata...? Z całym szacunkiem, ale bez przesady. Może nie powinniśmy przesadzać i robić jak Wenger, czyli oferować zawodnikom koło 30 już tylko jednoletnie kontrakty, ale 33 letni obrońca, który już jest strasznie wolny i nadrabia doświadczeniem i świetnym ustawianiem się za dwa lata będzie jeździł na wózku. Oczywiście przesadzam, ale sens jest jasny.
0
Julkos
28 marca 2011, 23:51
Liczba komentarzy: 661
Hmm nie wiem czy to dobre rozwiązanie. Ma swoje lata, stracił na szybkości, wg mnie o rok za dużo.
0
kacpero47@wp.pl
28 marca 2011, 23:32
Liczba komentarzy: 121
Zajebiście lubie goscia!!
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 16 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się