Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Ruch… Wengerowski

25 kwietnia 2011, 23:00, Spursmania
Eksperci są zgodni – porażka z Boltonem nie oznacza tylko rozstania z szansami na tytuł, Arsenal w weekend stracił jeszcze więcej. Mecz sobotni potwierdził wszystkie złe słowa o mentalności zawodników Arsene Wengera, ale redaktorzy Ruchu Lewostronnego mają jeszcze kilka od siebie do dodania.

Poniedziałkowy podcast nie będzie jednak tylko i wyłącznie na temat Arsenalu – spojrzymy na formę Liverpoolu, który pod wodzą Dalglisha imponuje coraz bardziej. Nie omieszkamy poruszyć kwestii spadku, gdyż walka o pozostanie w Premier League jest ciekawsza od tego co się dzieje na szczycie tabeli… Choć i o ostatnich wyczynach Manchesteru United i Chelsea porozmawiamy.

Nagranie będzie do dyspozycji słuchaczy od poniedziałkowego wieczoru – możecie ją albo odsłuchać na naszej stronie internetowej (www.ruchlewostronny.blox.pl) lub ją pobrać i zapoznać się z Ruchem Lewostronnym w dowolnym czasie i miejscu. Pamiętajcie, że czekamy na Wasze pytania, sugestie i tematy do poruszenia pod adresem e-mailowym: ruch.lewostronny@gmail.com. Zapraszamy do Ruchu Lewostronnego.
Źródło: własne

0 komentarzy ODŚWIEŻ

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2025/2026?
1 33.33%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 66.67%
3 oddane głosy
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 12 Zarejestrowanych użytkowników: 5255 Ostatnio zarejestrowany: maciek_1984

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się