Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham 0-1 Hull

5 października 2008, 17:51, Paweł Ćwik
Kolejną żałosną porażkę odniósł Tottenham, tym razem na własnym stadionie z Hull City. Bramkę na wagę 3 punktów dla beniaminka strzelił Geovanni wspaniałym uderzeniem z rzutu wolnego w samo okienko bramki Gomesa w 9 minucie spotkania. Tottenhamowi nie sprzyjało dziś szczęście, ponieważ w poprzeczkę z rzutu wolnego uderzył Gareth Bale, a w słupek Jonathan Woodgate. Natomiast w drużynie Hull w słupek strzelił były piłkarz Tottenhamu Dean Marney. Mimo olbrzymiej przewagi w posiadaniu piłki, oraz kilku świetnych sytuacji podbramkowych naszym zawodnikom nie udało się pokonać niezwykle wymagającego przeciwnika jakim okazało się Hull City... Wydaje się, że po tym spotkaniu dni niektórych osób w klubie zostały policzone.

Składy:

Tottenham: Gomes - Gunter ( Bentley ,54), Corluka, Woodgate, Bale - Modrić, Jenas, Zokora, Lennon( Gio, 74) - Pavlyuchenko (Bent,35), Campbell. Rezerwowi: Cesar, Assou-Ekotto, Dawson, O'Hara.

Hull: Myhill - Dawson, Zayatte, Turner, McShane - Geovanni (Halmosi, 71), Marney, Boateng, Ashbee - King(Folan, 81), Cousin(Mendy, 61). Rezerwowi: Duke, Ricketts,Hughes, Garcia.

Żółte kartki: Lennon, Bent, Campbell, Jenas - Ashbee, Boateng

Sędzia: Rob Styles
Źródło: własne

73 komentarzy ODŚWIEŻ

woitek
5 października 2008, 19:25
Liczba komentarzy: 280
Kto sprowadzil Ramosa? Comolli-wiec pierwszy do zwolnienia.A ile zarabia to malo wazne.
0
olivier
5 października 2008, 19:23
Liczba komentarzy: 1361
powiedz ciebie jak chodziłeś do liceum też wszystkich przedmiotów uczył jeden i ten sam profesor? no własnie...wsparciem nazywasz sprzedawanie Berbatova i Keane'a i zostawianie Ramosa z lansowanym przez media na alkoholika Pavlyuchenke, oraz bedacego od ponad roku bez formy Bentem? Jesli zwolnic Ramosa, to zwolnic wszystkich. Za Jola było podobnie, zwolnilismy go, jednak problem nie zniknął. Bo problem tkwi gdzies głębiej. Nie musisz sie z moim zdaniem zgadzać, ale do własnego zdania mam prawo tak jak ty
0
olivier
5 października 2008, 19:20
Liczba komentarzy: 1361
mihau79 czyli twoim zdaniem zwolnić teraz Commoliego,no ok on może lecieć,ale popatrz się z drugiej strony jeżeli zostanie Juande Ramos na stanowisku trenerea i bedziemy przegrywać mecz za meczem do stycznia to nigdy nie wyjdziemy ze strefy spadkowej,już teraz nawet będzie trudno.
0
mihau79
5 października 2008, 19:17
Liczba komentarzy: 64
Jak dla mnie winny jest jeden koles-Commoli opylił 3 snajperów nie sprowadził nikogo konkretnego i to jego Levy powinien wyj****ć z roboty ale znajac zycie poleci Ramos idalej bedziemy w dupie.
0
TataPsychopata
5 października 2008, 19:17
Liczba komentarzy: 866
'Ich wina jest nie mniejsza niz reszty sztabu szkoleniowego' Chlopie co ty za ciemnoty nam wciskasz!Powiedz jeszcze ze reszta sztabu szkoleniowego tez zarabia 7 milionow rocznie..Ramos dostal ogromne wsparcie ze strony klubu.Sprowadzonych przed sezonem zostalo wielu swietnych zawodnikow-ktorych wybieral sam.Problem w tym ze z tych swietnych zawodnikow Ramos nie potrafi ulozyc chocby przecietnie grajacej druzyny.Jestem za usunieciem Ramosa-jego filozofia futbolu(ktorej w ogole nie widze)nie sprawdza sie na wyspach.
0
woitek
5 października 2008, 18:53
Liczba komentarzy: 280
A dla tych co chca kogos out. Zarzad dyrektor techniczny sa odpowiedzialnie za uciecie nam skrzydel.Sprzedac dwoch najlepszych napastnikow w premiership? JR zreszta tez juz nie ma zbyt wiele czasu-smutne to wszystko. Stary dobry Tottenham-zwolnic wszystkich i budowac od nowa po to zeby ktos mogl jeszcze raz to rozpieprzyc
0
woitek
5 października 2008, 18:45
Liczba komentarzy: 280
Oj dluga i ciezka zima przed nami.Bardzo sie zdziwie jesli jakies glowy w tym tygodniu nie poleca.
0
Sajmon
5 października 2008, 18:21
Liczba komentarzy: 836
O właśnie Paweł. Ja też nie będę nikogo "outował". Ja jestem tylko wiernym, szarym kibickiem...
0
olivier
5 października 2008, 18:21
Liczba komentarzy: 1361
Powiem jedno.Commoli out oraz Ramos out.
0
Sajmon
5 października 2008, 18:19
Liczba komentarzy: 836
czekałem z zastanowieniem na twoją wypowiedź Wujo ;) A raczej kiedy się "złamiesz" (no offence ^^). W żadnym wypadku nie należy bronić już się przed krytyką i srać się z wstrzymywaniem "do 10 kolejki". Jesteśmy w dupie. Szkoda tylko, że czasami niektórych poniesie z przepowiadaniem osób i przyszłości kogutów. Ale mi to aż tak bardzo nie przeszkadza. Gadajcie sobie. A ja będę się modlił i zastanawiał jak to będzie i liczył jeszcze na mały zwrot w tym sezonie. No bo na razie jakby nie patrzeć jesteśmy póki co zespołem, którego Championship wita najgoręcej.
0
Wujo
5 października 2008, 18:15
Liczba komentarzy: 513
Nie oglądałem meczu, ale wynik mówi sam za siebie ..... Jestem ciekaw jakie kroki podejmą władze Spurs. Bo dalej to tak być nie może.... Miejmy nadzieję, że zamiast w Champions League nie wylądujemy w Championship ;) Aaa.. zgadzam się Wujo
0
Wujo
5 października 2008, 18:15
Liczba komentarzy: 513
ja nie przywykłem do zwalniania na naszej stronie menedżerów, bo zawsze uważałem, że ich wina jest nie mniejsza niż reszty sztabu szkoleniowego czy władz klubu ( nie mowiac o samych piłkarzach). Dlatego ode mnie nie usłyszycie RAMOS OUT. Co do meczu - na + Zokora, Jenas, momentami Modrić i Bale. Tyle. Nasi mają problemy z celnoscia nie tylko strzałow ale i podan. Zastanawiam sie czym to jest podyktowane? Psychiką? A może są po prostu zajechani - wtedy też celność granych piłek pozostawia wiele do życzenia. No w tą drugą wersje nie chce mi sie wierzyć - w koncu mamy XXI wiek, ale nie chcialo mi sie wierzyc tez w nadwage naszych graczy rok temu, a jednak ... Bede sie mimo wszystko ( na razie ) upierał że to kwestia psychiki naszych graczy, a nie ich przygotowanie ( przegotowanie) do sezonu
0
Wujo
5 października 2008, 18:12
Liczba komentarzy: 513
Dobra-byłem jednym z tych,którzy powstrzymywali się długo z krytyką Ramosa i zespołu,a nawet wierzyłem,że wrzesień-październik to będzie nasze odrodzenie. Powiem tylko tyle:NO TO JESTEŚMY W DUPIE !
0
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 38 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się