Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Kasey Keller: "Jeśli chcesz być wielki, musisz się tak zachowywać"

17 lipca 2011, 12:59, Krzysztof Runowski
Były bramkarz Tottenhamu Hotspur, Kasey Keller, jest przekonany, że jeśli popularne "Koguty" chcą ponownie zagrać w elitarnej Lidze Mistrzów, nie mogą pozbywać się swoich najlepszych graczy.

Kasey Keller twierdzi, że Tottenham posiada ten problem od wielu lat. Według amerykańskiego golkipera właściciel Spurs, Daniel Levy, musi coś z tym zrobić, jeśli chce wprowadzić Spurs ponownie do Champions League.

- To problem, z jakim Tottenham boryka się od lat - ocenia Keller.- Nie sądzę, by Manchester City chciał sprzedawać swoich najlepszych zawodników rywalom. Tak samo Manchester United. Jeśli chcesz być wielkim, musisz się tak zachowywać.

Keller występował na White Hart Lane w latach 2001 - 2005. Amerykanin jest przekonany, że Tottenham nie może rozstawać się ze swoimi najlepszymi piłkarzami chcąc ponownie walczyć o mistrzostwo Premier League.

- Najlepsi zawodnicy powinni zostać na Lane. Ten klub stać na to, by zatrzymać takich graczy, jak Modrić - dodał 42-letni bramkarz.

Keller w swojej piłkarskiej karierze rozegrał 85 spotkań dla Spurs. Oprócz tego występował między innymi w Millwall, Leicester City, Fulham czy Southampton. Amerykanin, pomimo upływających lat, nie zdecydował się jednak zawiesić jeszcze butów na kołku. Były piłkarz Tottenhamu występuje obecnie w Seattle Sounders.
Źródło: nicesport.pl

36 komentarzy ODŚWIEŻ

koko
17 lipca 2011, 19:16
Liczba komentarzy: 476
Kompletnie się nie zgadzam (jak chcesz być wielki...blablabla)! Zawsze mi się wydawało,że wielki klub to nie taki który nie pozwala na odejście kogokolwiek ze swoich zawodników do jakiegokolwiek innego klubu, lecz taki do którego najlepsi piłkarze dążą... to chyba oczywiste :) Chcesz przejść z Interu do Milanu (z Barcy do Realu) proszę bardzo. "Wielkość" jednego nie ucierpi bynajmniej. Keller pokazuję, dla mnie takim gadaniem, że nie bardzo rozumie na czym polega wielkość... W ogóle co to za zakompleksiony sposób myślenia "Pokażmy,że jesteśmy wielkim, znaczącym się klubem,że mamy jaja! Postawmy im się!" Z tego pewnie ma wynikać,że jak Modrić odejdzie, to Tottenham nie jest wielki... WTF!? taka trochę p..sowska retoryka,nie :) Mozna oczywiście go nie puścić pod pretekstem,że dają mało-trzeba jednak liczyć się tym,iż "siądzie mu psychika" (kolejny niezrozumiały dla mnie wątek, z tym siedzeniem) i za rok nikt nie da nawet i połowę, a on skończy spalony psychicznie i wróci do Dynama. Powtórzę jeszcze raz: dla mnie wielkie kluby są takie których piłkarze wiedzą po ca grają i generalnie nie chcą odchodzić od nich... oczywiście zdarzają się wyjątki. W takim przypadku trzeba się starać dostać jak najwięcej (ale nie aż do momentu,że przewiduję się zatrzymanie piłkarza,bo nie ma sensu) Chcesz odchodzić- do widzenia.
0
varba
17 lipca 2011, 15:32
Liczba komentarzy: 4468
żaden klub z czołówki nie ma problemu sprzedaży najlepszych graczy do swoich rywali: jedynie Liverpool miał problem z Torresem (ale 50 mln funtow to za Modricia tez bysmy wzieli z pocałowainem ręki )Chelsea??? No właśnie. Manchester??? Drugi Manchester??? Jedynie Arsenal miał problem gdy brali im Toure, A.Cole, Adebayora... Ja stwierdziłem, że po Luce rozpaczać nie bedę. Tylko jeden sezon nami dowodził na dobrą sprawę i jeszcze nie jesteśmy tak od niego uzależnieni jak Chelsea od Lamparda czy Arsenal od Fabregasa. Zdecydowanie bardziej nasza gra zależy od Huddlestone'a - a przykładem był chociazby mecz z Young Boys Berno, gdy nam nie szło, a wejście Toma uspokoiło naszą grę. W miejsce Luki ktoś ruchawy (Parker...:P) i standardowe wzmocnienia ataku i obrony i można ruszać w sezon. COYS!
0
varba
17 lipca 2011, 15:29
Liczba komentarzy: 4468
Martinello akurat przykład z Tevezem ci nie wyszedł i przyznaj się do tego, zamiast iść w zaparte. Poza tym przesłanki Teveza potrafi zrozumieć każdy człowiek, z Modriciem juz gorzej. Zgadza się Arsenal ma problem, bo sporo piłkarzy zrozumiała, że tam trofeum nie wygra. Poza tym City bardzo lubi uzupełniać kadrę ich piłkarzami. Mam nadzieje że Anale się osłabią wtedy będzie szansa wskoczyć na ich miejsce!
0
Marcin108
17 lipca 2011, 15:03
Liczba komentarzy: 412
martinello - jeśli Tevez odejdzie do klubu z Ameryki Południowej to Man City może zagrać przeciw niemu tylko w klubowych MŚ... inna sprawa gdyby Tevez chciał odejść do ManU lub Chelsea. Wtedy na pewno by go nie sprzedali.
0
DADI
17 lipca 2011, 14:43
Liczba komentarzy: 172
@martinello skończ już pisać, bo to co napisałeś na temat Teveza to głowa mała i widać, że to ty nie jesteś w temacie ,Kasey moim zdaniem ma rację i tyle... I nikt tu cie nie chce obrażać
0
martinello
17 lipca 2011, 13:40
Liczba komentarzy: 40
"Nie sądzę, by Manchester City chciał sprzedawać swoich najlepszych zawodników rywalom" - jeśli Twoim zdaniem trzeba to jeszcze bardziej precyzować, to kłaniam się w pas.
0
martinello
17 lipca 2011, 13:33
Liczba komentarzy: 40
Mądry kolego raku. To ty czepnąłeś się szczegółu łapiąc mnie za słowo. Chciałeś błysnąć i być precyzyjny. Więc jestem tylko konsekwentny i uzmysławiam ci, że czasami nie warto być zbyt precyzyjnym bo prowadzi to w ślepą uliczkę. A wszyscy chyba rozumieją o co chodzi. Nie tylko Spurs mają problemy z utrzymaniem czołowych graczy. Liverpool - Torres, ManCity - Tevez, Arsenal pewnie Fabregas, Nasri itd. PS. Czy obrażanie innych użytkownikow to tutaj tradycja? :)
0
martinello
17 lipca 2011, 13:29
Liczba komentarzy: 40
Sorry, ale jak nie potrafisz czytać, to jak inaczej mam Cię sklasyfikować? ;)
0
martinello
17 lipca 2011, 13:28
Liczba komentarzy: 40
O jezu, następny...
0
Marcin
17 lipca 2011, 13:27
Liczba komentarzy: 1784
Dodam tylko, że w zaistniałej sytuacji ewentualna cena Modricia bedzie równiez ceną honoru prezesa Levy'ego.
0
martinello
17 lipca 2011, 13:24
Liczba komentarzy: 40
Powiedz, że tylko udajesz aż tak głupiego ;)
0
martinello
17 lipca 2011, 13:23
Liczba komentarzy: 40
A gdzie w newsie jest napisane że chodzi o "bezpośredniego" rywala?
0
Lukas
17 lipca 2011, 13:22
Liczba komentarzy: 78
Poza tym atak to najmniejszy problem City. Jak stracą Teveza to mają jeszcze Dzeko, Balloteliego (świr ale coś potrafi), Adebayora.
0
Lukas
17 lipca 2011, 13:15
Liczba komentarzy: 78
O ile mi wiadomo Corinthians nie jest bezpośrednim rywalem Man City, ale co ja się tam znam, nie siedzę w dziennikarce tak długo ;)
0
Lukas
17 lipca 2011, 13:15
Liczba komentarzy: 78
Takie rzeczy łatwo się mówi, ale jak się one mają do faktów? Nie możemy konkurować z największymi w dużej mierze przez ograniczenia finansowe... Jak mamy zatrzymywać najlepszych graczy w momencie, kiedy konkurencja oferuje nieporównywalnie większe zarobki oraz dużo większe szanse na zdobycie trofeów?
0
martinello
17 lipca 2011, 13:11
Liczba komentarzy: 40
No to Kasey chyba nie jest w temacie, bo właśnie ManCity jest na najlepszej drodze, żeby pozbyć się swojego najlepszego gracza Carlosa Teveza. Chłopak po prostu nie chce tam grać, więc teza że tylko Spurs mają takie problemy jest mocno naciągana
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 37 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się