Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Harry Redknapp nowym managerem!

26 października 2008, 12:59, Krzysztof Runowski
Prezes Tottenhamu, Daniel Levy nie zasypiał gruszek w popiele i już kilka godzin po zwolnieniu Juande Ramosa, zatrudnił w jego miejsce nowego szkoleniowca. Managerem Spurs został prowadzący dotąd Portsmouth Harry Redknapp.
Źródło: strona oficjalna

76 komentarzy ODŚWIEŻ

MARCUS
26 października 2008, 15:50
Liczba komentarzy: 2060
Jasne Pawle, że trzeba dać mu szansę, ale mam dokładnie te same rozterki co ty: co ten ruch ma zmienić, co za tym idzie?? Jol był wywalony za brak wyników, JR miał nas wprowadzić na salony, a teraz HR ma nas uratować? Rzucamy się jak pies flakiem i nic z tego nie wynika, dlatego nasz Boss coraz bardziej traci w moich oczach, może potrafi liczyć, ale czy prowadzić klub??? Może i Commoli jest do dupy, może i JR się nie nadawał-zdania o nim nie zmienie, to cały czas zajbisty trener, ale oni jednak są niżej od Levyego? Jak jest szefem to niech rozgoni patałachów i zatrudni fachowców. Przypuszczam jednak, że te ciągle przepłacania, częste zmiany powodują, że inni widzą w nas frajerów którym dobrze jest coś wcisnąć, ale współpracować?? Nie, to byłaby głupota, po co to robić? W zasadzie racja. JR dał się skusić, pieniędzmi, ale w ten sposób sami sobie dajemy w dupę, sami podbijamy cenę, bo innych argumentów nie mamy. Potem sprzedamy kogoś i zawsze można się pochwalić, że budżet wychodzi na plus, więc o co "kaman"?
0
Wujo
26 października 2008, 15:18
Liczba komentarzy: 513
Teraz pozostaje kwestia jak "zmieścić" w składzie Jenasa,Zokorę,O'Harę,Modrica i Gio.Obawiam się dymy w zespole.
0
me262schwalbe
26 października 2008, 15:16
Liczba komentarzy: 273
trzeba dać mu szansę, osobiscie nie widzę jakiegos planu w zatrudnieniu Redknappa, a 5 mln nie płaci się za gościa ktory ma nas tylko przed spadkiem uratowac. Pożyjemy zobaczymy.
0
MARCUS
26 października 2008, 14:55
Liczba komentarzy: 2060
cięzko się z tobą Ginola nie zgodzić co do opini o Harrym. Pablok masz rację Levy chyba się zagotował. Tak między Bogiem a prawdą, to sam fakt zwalniania JR to jest wielka porażka Leviego i powoli dochodzę do wniosku, że żaden z niego fachowiec, no może taki od je..bania owiec!
0
spurs3
26 października 2008, 14:52
Liczba komentarzy: 632
Panowie dajcie spokoj z bzdurami w stylu ma warsztat, nie ma warsztatu, jest wiochmenem czy nie jest. Przeciez kilka godzin temu mielismy swiatowca z warsztaten i co ? Dluga pila i zero pomyslu na gre wiec w czym problem ? Ogladalem wlasnie skrot Sunderlandu - Steed byl wszedzie , walczył za 2-3, czyli za 5-6 Kogutow i jego sprzedazy nie daruje Ramosowi. Dobrze ze go nie ma nie sprawdzil sie, jak i rewolucje nie sprawdzaja sie nigdzie, preferuje ewolucje, a Harry ma jaja i choc moze czesc ich przekaze Kogutom to bedzie dobrze i nie bede sie juz musial wstydzic za Spurs. A ramos - w tym sezonie zadnej poprawy w grze, wszystkie mecze jednakowo beznadziejne, to chyba nie przypadek, chyba ze pilkarze juz go mieli dosyc, zobaczymy co dzisiaj pokaza. W sumie dobry ruch - wlasciwy człowiek we własciwym czasie dla Spurs, mamy walke o szybkie wydostanie sie ze strefy spadowej , i marsz w gore. Zreszta gorzej juz nie bedzie - bo na dnie jestesmy
0
pablok
26 października 2008, 14:25
Liczba komentarzy: 77
No, sporo się u was dzieje, szok. Redknapp to dobry ruch, zrobił z przecietnego Portsmouth naprawde mocna pake. Halabala- ja slyszalem, ze w mlodosci to chodzil on z ojcem na mecz Arsenalu, hehe. Od razu pomyslalem o Adamsie, wyobrazacie sobie go na lawce Spurs, wspierajacego pilkarzy w bialych koszulkach?Niepojete. Jednak mysle ze Levy sie zagotowal, dziwne ze tuz przed meczem z Boltonem, w ogole to spadlo jak grom z jasnego nieba, tak nagle, ze mam wrazenie ze... w takich chwilach trzeba miec chlodna glowe, chociaz z drugiej strony, jak sie patrzy na gre Tottenhamu...
0
pawcius
26 października 2008, 14:21
Liczba komentarzy: 279
Remis biore w ciemno bo bolton na nie leży
0
pawcius
26 października 2008, 14:20
Liczba komentarzy: 279
jak dziś nie wtopimy to będzie dobrze. chociaż nie krytykujmy go po tygodniu.
0
Marcin108
26 października 2008, 13:43
Liczba komentarzy: 412
jestem za Redknappem. Come on Spurs!
0
wojtek
26 października 2008, 13:39
Liczba komentarzy: 35
Jeżeli już mamy mówić z jakim klubem nasz obecny trener jest najbardziej związany emocjonalnie to jest to West Ham United
0
olivier
26 października 2008, 13:29
Liczba komentarzy: 1361
Ja jestem za nim,nie ma dużo roboty bo uratować nas przed spadkiem no jeżeli potrafi więcej to sie nikt nie obrazi może z nim nawet zajmiemy 8-10 miejsce w lidze.
0
mosaj
26 października 2008, 13:28
Liczba komentarzy: 1220
Ja natomiast uważam, że jest to całkiem dobra decyzja - wiadomo, jest kilku trenerów z lepszym dorobkiem, no ale trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: ilu byłoby zainteresowanych naszym klubem? Dobry ruch, Harry dobrze zna ligę i wie o co chodzi w angielskim futbolu, a to jest najważniejsze. Ma moje zaufanie.
0
Marcin
26 października 2008, 13:19
Liczba komentarzy: 1784
Marcin- Wojcik, Baniak, whatever. Wszyscy sa w tym samym typie, wiesz o co chodzi. Jakos po prostu nie za bardzo wierze w "warsztat" Redknappa...
0
Marcin
26 października 2008, 13:11
Liczba komentarzy: 1784
Ginola, tak odnosnie tego filmiku-najważniejsze, że angielszczyzna Redkanappa jest kompatybilna z angielszczyzną pewnie wiekszości Kogutów.A mi Harry bardziej przypomina Janusza Wójci, sorry, Janusza W.("mam kutasa, a nie barmkarza";))
0
halabala
26 października 2008, 13:11
Liczba komentarzy: 1310
Dobry ruch. Redknapp jest typowym angielskim managerem z krwi i kości. A takiego nam potrzeba do walki o utrzymanie - nie mamy czasu na szukanie i zatrudnianie człowieka z zewnątrz - czyli spoza Wysp. A na Wyspach niewielu jest ludzi znających się lepiej na swojej pracy jak Redknapp. W dodatku Harry ma dar kupowania zawodników może nie z "wielkimi nazwiskami", ale za to pokazujących klasę na boisku. Co do komentarza Ginoli - Ferguson też wygląda i gada jak burak, a wyniki ma... A Harry z megaprowincjonalnego Portsmouth zrobił w krótkim czasie bardzo fajnie grającą ekipę z mocnym składem. Zmiana w odpowiednim czasie - nasz nowy "wheeler and dealer" będzie miał czas przyjrzeć się dokładnie zawodnikom, zidentyfikować słabe punkty (choć do tego nie trzeba być wielkim analitykiem ;) i w styczniu odpowiednio wzmocnić ekipę. A ponieważ jest podobno świetnym motywatorem, szybko powinien wydobyć nas ze strefy spadkowej. Ciekawa sprawa - kolejny manager dostanie w debiucie mecz z Arsenalem (dziś drużynę oficjalnie poprowadzą Clive Allen i Alex Ingelthorpe - Harry wygłosi tylko speech przed meczem w szatni) - może w środę walniemy czerwonych na Emirates? ;) Wczoraj myślałem trochę o sytuacji w klubie i doszedłem do smutnego wniosku, że wcale nie cieszy mnie perspektywa środowego meczu, bo trudno wykrzesać mi w sobie jakikolwiek optymizm, a nieuchronnie będzie to zmarnowany wieczór przez kolejną haniebną porażkę. Po dzisiejszej wiadomości wraca nadzieja. I jeszcze jedno - ktoś napisał w shouthboksie, że Redknapp to "Arsenal man". Co za bzdura - Harry zawsze pozytywnie wypowiadał się o Spurs, jako dzieciak kibicował klubowi, w Tottenhamie grał jego syn, a nie ma zamiaru zabierać ze sobą asystenta - Tony'ego Adamsa, bo "legenda Arsenalu na ławce Spurs to nie byłby zbyt dobry pomysł". Tego nam było trzeba - Anglika, który doskonale orientuje się w wyspiarskich klimatach i, wspomnicie moje słowa, poprowadzi nas w tym sezonie do spokojnego utrzymania (a w pucharach - kto wie, w końcu z Pompey wygrał FA Cup..), a w przyszłym - do wielkich rzeczy! :)
0
matek
26 października 2008, 12:59
Liczba komentarzy: 478
No to niestety dosc nisko upadlismy:( Choc w sumie typowy dla nas ruch- 16,5 mln funtow za Benta, 16 za Benteya, teraz 5 za Redknappa. No to macie teraz trenera co swietnie wlada angielszczyzna - http://pl.youtube.com/watch?v=zRZTna7tRHk;) Pawel- nawiazujac do dyskusji o porownaniach do polskich trenerow powiem tyle, ze chyba nikt bardziej nie przypomina Baniaka niz Redknapp. I warsztatem, i wiesniatwem;)
0
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 28 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się