Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Będzie nowy stadion!!!

3 listopada 2008, 23:09, Grzegorz Słomka
Klub oficjalnie poinformował, iż zamierza wybudować nowy stadion na ok. 60.000 kibiców. Nowy stadion powstanie tuż obok obecnego (teoretycznie zetknie się z trybuną the North obecnego WHL). Razem ze stadionem zbudowane zostaną: nowe muzeum klubowe,nowe sklepy i siedziba dla Tottenham Hotspur Fundation. Szczegółowe plany nowej inwestycji zostaną pokazane na oficjalnej stronie Klubu w dniu 14 listopada. Jedno jest pewne. Wiadomo, że będziemy mogli rozgrywać w dalszym ciągu mecze na WHL w trakcie budowy nowego stadionu.
Źródło: Oficjalna strona THFC

26 komentarzy ODŚWIEŻ

Marek
30 października 2008, 14:05
Liczba komentarzy: 702
No tak Ginola. Tylko że radość z wyniku NIE wyklucza negatywnych ocen np występu tego czy owego zawodnika, wydarzeń na boisku itp itp.Tez widziałem tą "ciemną stronę" SPURS ale nie odbiera mi to radości a fajnego zakończenia meczu. Ale wiesz jak taki prosty człowieczek jestem i z byle czego się raduje.....
0
woitek
30 października 2008, 13:47
Liczba komentarzy: 280
Nowy stadion nie bedzie sie nazywal White Hart Lane:( mozna bylo sie tego jednak spodziewac.Kazdy grosz sie liczy.
0
gaizka
30 października 2008, 13:14
Liczba komentarzy: 1248
Poki nie wkopia pierwszej lopaty to nie uwierze;) A tak na serio to bardziej sie chyba z tego nawet ciesze, niz z wczorajszego remisu. Bo mecz fajna rzecz, ale TO jest baaardzo duzy krok w kierunku... hmmm, LM? A co do radosci- Marku, ale wybacz, nie jestesmy kolkiem rozancowym. Moim zdaniem wlasnie lepiej teraz napisac o tym, co mi sie w danym momencie nie podoba, niz w tych smutnych chwilach niestety na pewno nadejda) wylac na zespol cale gowno, ktore sie w szambie nazbiera...
0
woitek
30 października 2008, 10:39
Liczba komentarzy: 280
Nareszcie!!Levy o pilce za duzego pojecia nie ma ale jesli chodzi o organizacje i finanse to juz wyzsza szkola. Wlasciwie to sie tego nie spodziewalem kazdy zapewne wie o Lewis'e o tym ile to on stracil przez credit crunch .....itd Bardzo dobra wiadomosc.
0
Marek
30 października 2008, 10:03
Liczba komentarzy: 702
Budowa nowego stadionu to nie takie siup. Trzeba to dobrze przygotować - szczególnie pod względem finansowym. Znając Levy'ego z kasa będzie wszystko OK. Na tym to on się zna bez dwóch zdań. trzeba mu tez przyznać że dotrzymał słowa. Miała być decyzja i jest. Trzymajmy kciuki żeby wszystko się udało. Pewnie odezwą sie przeciwnicy tego rozwiazania lub inne niedowiarki i pojadą po Levy'm ale w tym wypadku trzymajmy za niego kciuki.Wszyscy. P.S. Wracając do wczorajszego meczu. Myślę że to dobry moment żeby zakończyć te wszystkie narzekania, kwekania i dyskusje nt szukania winnych, rozpamiętywania ery Ramosa, buntów w drużynie itp itp. . Więcej wiary i KIBICOWANIA. Smutno czyta się po TAKIM meczu komentarze w których autorzy na siłe szukają dziury w całym:"Mamy 4-4 ale to jednak ŻLE, a to niedobrze a ten to taki a tamten jeszcze gorszy. Nauczmy się cieszyć gdy jest na to czas. Przyjdą jeszcze smutne moemnty to będziemy sobie narzekać i smucić się. Bądzmy jak...moje chłopaki. Oni tak fajnie widza świat. Prosto. Jest powód do radości to się cieszą (aż chyba pobudziliśmy wczoraj sąsiadów). Piękny dzień dzisiaj mamy-nieprawdaż....
0
aapa
30 października 2008, 09:29
Liczba komentarzy: 2742
MARCUS, where are you? :)
0
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 24 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się