Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham w następnej rundzie Carling Cup

12 listopada 2008, 22:38, Tomasz Wasak
Tottenham po raz kolejny ograł Liverpool na własnym stadionie. Tym razem "Koguty" pokonały ekipę Rafy Beniteza 4:2. Pierwszą bramkę w spotkaniu strzelił Roman Pavlyuchenko po podaniu Fraizera Campbella. Na 2:0 podwyższył wypożyczony z ManU Campbell po błędzie obrony i bramkarza Liverpoolu, a tuż przed przerwą podwyższył na 3:0.

Zaraz po przerwię po rzucie rożnym bramkę kontaktową dla Liverpoolu uzyskał Plessis, ale chwilę później po pięknej akcji Didiera Zokory na 4:1 podwyższył ponownie Roman Pavlyuchenko. Wynik ustalił strzałem głową z rzutu rożnego Hyypia po błędzie Gomesa. Nasz bramkarz tego wieczoru nie będzie mile wspominał. Nie dość, że zawalił 2 bramki, to jeszcze doznał przykrej kontuzji i musiał zejść z boiska.

Tottenham: Gomes (Cesar,74), Hutton, Dawson, Corluka, Bale, O'Hara, Lennon, Huddlestone, Zokora, Campbell(Bent,90), Pavlyuchenko(Boateng,90)

Liverpool: Cavalieri, Degen(84 Darby), Agger, Hyypia, Dossena, El Zhar, Lucas, Plessis(66 Alonso ) , Babel, Ngog, Torres(56 Insua ) .

Sędzia: Mike Riley
Źródło: własne

53 komentarzy ODŚWIEŻ

Marek
13 listopada 2008, 00:00
Liczba komentarzy: 702
oj coś ostatnio słabo z tą jego słabością, bo i Richardsona sie pozbył i Bardsleyowi podziękował ... ;) a z tym pierwokupem to Commoli coś wspominał na początku ( nie jestem pewien na 100%, może to plota). Ale cena ponoc ponad 10 mln. funtow.. No co do Benta to mam podobne odczucia, Fraizer ma jeszcze czas, a jak pisałem dla mnie Roman to taka troche gorsza ( no okej, dużo gorsza )kopia Berbatova.
0
Marek
12 listopada 2008, 23:59
Liczba komentarzy: 702
Zbyt mało pewnych informacji i zbyt dużo przypuszczeń Panowie. Oczywiście co do Fraizera. Nie wiemy co zrobi Whiskey-Face i czy mamy to prawo pierowokupu. Nie wiemy tez jakie plany ma Harry i jak sie rozwinie Cambell. jeden mecz to za mało.
0
Barometr
12 listopada 2008, 23:56
Liczba komentarzy: 5046
Nie to chyba jednak nie ten "trójkąt". Teraz im idzie, ale tak serio na następny sezon widzę najwięcej możliwości w Romanie. Boję się, że to taki nagły wypad Benta, a Frazier w meczach z doświadczonymi zawodnikami już tak nie zagra. A Gumiarz zawsze miał słabość do wychowanków i pewnie gdzieś dla niego miejsce znajdzie. Wydaje mi się, że pogodził się z odejściem Krystyny Ronaldo po zakończeniu sezonu, a i komuś z dwójki Rooney - Tevez może podziękować. I wtedy Campbell ma gdzie wracać. PS O prawie pierwokupu nic nie słyszałem, ale mogłem przegapić (choć interesowałem się sprawą dość dogłębnie)
0
Marek
12 listopada 2008, 23:46
Liczba komentarzy: 702
Barometr - "wiecznie żujący gume czerwone nochal" może sobie mówić, ale pokaż mi gdzie on miałby Fraizera ustawić? Jest Rooney Berbatov Tevez i Ronaldo. Do tego dodałbym bardzo ofensywnego Naniego. Czy naprawde uważasz że jest miejsce dla niego w MU? Poza tym mamy prawo pierwokupu tego piłkarza wg. prasy ( i to dzieki Commoliemu - na cos sie jednak przydał ) więc jeśli bedzie sie rozwijał to zastanowilbym sie powaznie nad jego kupieniem. Ale to że trzeba sprowadzic zimą lub latem jakiegos naprawde dobrego napastnika to inna sprawa. Chociaz kto wie, może Roman, Darren i Fraizer to własnie "ten" trójkąt?
0
Marek
12 listopada 2008, 23:40
Liczba komentarzy: 702
Wow. Fajnie było. Wali mnie jaki skład wystawił Bentitez. nasi zagrali z jajem, polotem i pełni walcznosci a to najważniejsze. Gdyby zachowali więcej skupienia przy wysokim prowadzeniu mogłoby sie skończyć pogromem. Ale to tez pewna lekcja na przyszłość. Brawa dla napastników. Harowali az miło. Nieżle nawet wypadła eksperymentalna obrona. Należy zganić ich za dwa rzuty rożne ale co tam. Wygraliśmy i to najważniejsze. Cieszmy się. Naprawdę. P.S. Bardzo podoba mi sie że Harry dotrzymuje słowa. TRydzień temu powiedział że liga jest najważniejsza i w pucharach da pograć tym co mniej grają. Brawo za konsekwencje i rozbudowanie dobrego duch w drużynie. Widac że wszystkim zalezy. To tez wazne. a i gratulacje dla Burnley. Brawo chłopaki!
0
Barometr
12 listopada 2008, 23:37
Liczba komentarzy: 5046
Wydaje mi się Pawle, że zdecydowanie za wcześnie na takie opinie o Frazierze. I jako fan Kogutów mam nadzieję, że się mylisz, bo to, że Cambell nie zostanie przez nas wykupiony jest pewne. "Wiecznie żujący gumę" typek widzi dla niego miejsce w składzie na przyszły sezon i to jest wiadome od początku wypożyczenia. Kilka słów o Gomesie - szkoda, że nie nabawił się przewlekłej kontuzji (choć oczywiście nie trwałej - świnią nie jestem, żeby mu życzyć aż tak źle). Obie bramki z jego winy. Nie wiem, jak się czują jego kumple z drużyny skoro nie dość, że niweczy ich wysiłek puszczając w prawie każdym meczu straszne farfocle to jeszcze do tego (jak piszecie na stronie) publiczną wiedzą staje się info, że mu się na WHL nie podoba. To jest skandal. Sprzedałbym go już w styczniowym okienku i zaczął interesować się poważnie Akinfeevem, Neuerem, Asenją, Amelią, czy nawet tym Fosterem lub Handanoviciem. Na Boga po cholerę inwestowaliśmy w przereklamowanego, drogiego, zbliżającego się do 30-tki, marudnego pacana? Wkurza mnie ten transfer strasznie
0
czapla
12 listopada 2008, 23:33
Liczba komentarzy: 117
ja chcialem dodać że znów mogę tak jak dawniej zachwycać się naszym misiem Yogi... ale on podaje..byle 3-metrowe podanie w jego wykonaniu jest zaaajebiste...dziękuję za uwagę;]
0
Kamilos
12 listopada 2008, 23:17
Liczba komentarzy: 565
może za wcześnie ( nawet dużo za wcześnie ) na takie słowa, ale Fraizer - jeśli go wykupimy, może być wielkim piłkarzem dla nas. Jest szybszy od Benta i Pavlyuchenki, lepiej od nich panuje nad piłką, tak naprawdę jest od nich lepszy, tylko że jest jeszcze młody i potrzebuje czasu. Jeśli chodzi o styl gry to bardzo mi przypomina Defoe, mam nadzieje że go przerośnie wkrótce.
0
Kamilos
12 listopada 2008, 22:53
Liczba komentarzy: 565
Zasłużone zwycięstwo ,gdyby wiadomo nie kto to byśmy wygrali wyżej,ale ważne że wygraliśmy.Końcówka pierwszej połowy -fantastyczna.Pokazaliśmy że bez Modricia też potrafimy grać w nogę. Świetny występ Corluki. Obrońca tytułu dalej w grze:)!!! oby jakieś dobre losowanie tera
0
woitek
12 listopada 2008, 22:49
Liczba komentarzy: 280
Zagraliśmy z jajami i wygraliśmy. Krótki ale treściwy komentarz
0
Kamilos
12 listopada 2008, 22:07
Liczba komentarzy: 565
Po prostu nasi są za szybcy,za wściekli dla Liverpoolu
0
Barti89
12 listopada 2008, 20:51
Liczba komentarzy: 347
chociaz moim zdaniem Harry powinien dac szanse Cesarowi
0
Barti89
12 listopada 2008, 20:42
Liczba komentarzy: 347
Powiem wam ze ciekawy skład wystawił Harry. Mysle ze Frazier i Roman moga cos zdzialac. Dawson;/ ale ciesze sie z Bale'a
0
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 62 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się